sveikas mitybos planasSveiko mitybos plano sudarymas, remiantis Vaidos Kurpienės autorine metodika. Mitybos plano UŽSAKYMO FORMA, detalės ir kainos žemiau pateiktoje lentelėje.

Rekomenduojame ir 11 savaičių sveikos mitybos kursą – po jo puikiai orientuositės įvairiose gyvenimo situacijose, virtuvėje ir parduotuvėje.  Vaidos Kurpienės kursai Vilniuje ar internetu- REGISTRACIJOS FORMA bei aprašymas. Susitikimai vyksta kartą per savaitę. Registruokitės kursams ir gaukite  10 EUR nuolaidą 4 savaičių mitybos planui. Pasiekti ir išlaikyti rezultatus bus dar lengviau.

SVEIKAS MITYBOS PLANAS: sezoninis bei riboto raciono

Mitybos planų sudarymo principai tokie patys, ribotos mitybos rekomenduojama rinktis tik tokiu atveju, jei dėl ligų ar kitų priežasčių stipriai ribojate savo maisto racioną.

Mitybos plano kainos skiriasi, priklausomai nuo tipo bei užsakomų savaičių skaičiaus. Rekomenduojame pirkti sezoninį 4 savaičių mitybos planą, taip Jūsų meniu bus įdomesnis ir įvairesnis. Pabaigę jo laikytis, vėl galėsite imtis pirmos savaitės ir pradėti nuo pradžių. Perkant sezoninį keturių savaičių planą vienos savaitės kaina tik 14,75 EUR.

Įvertinami kriterijai Mitybos planas
Riboto raciono Sezoninis
Bendros mitybos rekomendacijos, t.y. kokio režimo laikytis, kokių ir kiek skysčių vartoti, etc. X X
Penkių kartų per dieną maitinimosi planas su skirtingais pietų ir vakarienių receptais visam pasirinktam laikotarpiui X X
Pirkinių (maisto produktų) sąrašas kiekvienai savaitei. X X
Pateikiamos per dieną gaunamos kalorijos, baltymai, angliavandeniai, riebalai, cholesterolis, geležis bei kiti elementai. X X
Mitybos sezoniškumas X X
Gavėjo ūgis, svoris X X
Fizinis aktyvumas X X
Siekiamas svorio tikslas (išlaikyti ar numesti)* X X
Įvertinama teorinė asmens kalorijų norma X X
Mėgstami/nemėgstami produktai ar jų grupės**  X
Ligos: alergija, podagra, etc.  X  Turintiems per didelį cholesterolį, kraujospūdį ar cukrinį diabetą puikiai tinka ir sezoninis mitybos planas. Tik būtų puiku, jei užsakydami paminėtumėte.
Pristatymo laikas, skaičiuojamas nuo apmokėjimo ir anketos užpildymo per 15 darbo dienų Greičiau tik per 5 darbo dienas
1 savaitė 45 EUR 19 EUR
4 savaitės 89 EUR Pigiau – tik 59 EUR

Kiti mitybos plano sudarymo niuansai aprašyti čia>>

* Norintiems priaugti svorio galime pateikti padidinto kalorijų kiekio planą. Ateityje bus paruošti ir specifiniai sezoniniai planai tokiems atvejams.
** Mitybos planuose yra visos produktų grupės, tame tarpe ir mėsa, pieno produktai bei žuvis.

KAIP UŽSISAKYTI?

1 žingsnis. Prašome užpildyti mitybos plano užsakymo formą

2 žingsnis. Apmokėti visą sumą už mitybos dienoraščio sudarymą:

MB “Valgau sveikai”
Įmonės kodas 303128517
A/s Nr LT157300010136625547
Bankas AB Swedbank
Banko kodas 73000
Paskirtis: (sezoninis ar ribotas) mitybos planas
Suma: atitinkamai pagal pageidaujamą savaičių skaičių bei tipą, žr.lentelė aukščiau.

Apmokėdamas asmuo patvirtina, kad sutinka su naudojimosi sąlygomis 

3 žingsnis. Sezoninis mitybos planas bus paruoštas per 5 d.d. nuo apmokėjimo ir per 15 d.d. jei ribotas. Žinoma, pagal galimybes sudarysime kuo greičiau.

Esant klausimų prašome kreiptis [email protected]

Studija “Sulieknėk sveikai”
MB “Valgau sveikai”

www.sulieknek.lt
tel. +370 614 77992
el.p. [email protected]
Skype ID sulieknek.sveikai

Save

Vaida Kurpienė
Vaida Kurpienė
Sertifikuota mitybos specialistė
Studijos “Sulieknėk sveikai” vadovė

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Skaityti komentarus (žiūrėkite žemiau) (29) Rašyti komentarus (žiūrėkite žemiau)

Įkelkite savo komentarą

*

 1. Roberta | 2017-06-06 12:38 Atsakyti

  Ačiū, gavau viską. Jau antra savaitė laikausi meniu. Nėra labai lengva keisti savo įpročius, ir valgyti 5 kartus, bet kai noro yra viskas sklandžiau ir vyksta.
  Keisčiausia yra valgyti tiek daug daržovių. Niekada tiek jų nevalgydavau :) dabar pirkinių gausoje pirmauja daržovės :) o iš išbandytų receptų jau turiu favoritą. Kalakutienos keksiukai kažkas tokio :) o ir košių nebuvau mėgėja, bet jau randu naujų skonių ir tikiuosi jas prisijaukinsiu. Šiaip buvau saldžių pusryčių mėgėja (bandelė su kava), tad nėra lengva persilaužti. Bet kol kas nepaslydau ir valgau pagal meniu :)
  žodžiu pradžia visai smagi. Kol kas nesisveriu, manau dar per anksti. Bet šiaip jaučiuosi geriau ir lengviau. Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai :) tikiuosi man pavyks 😉

 2. Danutė | 2017-05-24 19:15 Atsakyti

  Sveiki,

  na Jūsų receptai tobuli, tiko ir sunkius mėsiškus patiekalus mėgstančiam vyrui! Lengvai pagaminami, ir tikrai labai skanūs. Per kelis metus turbūt tiek naujų receptų neišmokau kaip per 2 savaites! Labai patiko ir įvairovė, vis kažkas naujo. Svoris tikrai pajudėjo žemyn, nuotaika geryn :) Beja, labai skanios visos salotos. Na žodžiu, Jūsų mitybos planas tikrai pranoko lūkesčius.
  Bet kokiu atveju, Jūsų planą rekomenduoju visiems, kas pastebėjo mano pokyčius. Aš ir toliau seksiu Jūsų puslapį, ir daugiau niekada nebepirksiu jokių receptų knygų!
  Sėkmės darbuose, Jūs išties šaunūs ir labai reikalingi!

 3. Jurga | 2017-05-05 16:29 Atsakyti

  Sveiki, jau antrą kartą ‘suku’ savo mitybos planą ir norėjau pasiteirauti ar verta užsisakyti kitą atsižvelgiant į pasikeitusį sezoną bei orą už lango. Taip pat ir paskaičiuotų kalorijų skaičius turimam plane jau greičiausiai nebeatitinka reikiamo kiekio? Ačiū

 4. Sulieknėk sveikai | 2017-04-20 06:34 Atsakyti

  Jau beveik kaip menuo maitinuosiu pagal Vaidą Kurpienę! Labai džiaugiuosi, kad įsigyjau mitybos planą, tai buvo mano spyris tikslo link. Po gimdymo liko 6kg, kurios labai norėjau numesti, nors prieš tai valgiau ne daug, tačiau dabar žinau , jog dariau daug klaidų! Dabar liko tik 2kg!
  Noriu labai padėkoti už tai , kad JUS esate! Sulieknek.lt puslapis nerealus, jau esu išbandžiusi daugybė receptų.
  Manęs daugiau nevargina pilvo putimas, virškinimo sistema susitvarkė, daugiau nebėra spuogų ant veido (iki tol pastoviai berdavo kaktą ir smakrą).
  Esu pilna energijos, nors naktį reikia keltis du kartus maitinti kūdikį.
  Užsirašiau į Vaidos sveikos mitybos kursus nuo liepos 10dienos, noriu gilinti savo turimas žinias ir atrasti kai ko naujo!

 5. Barbara | 2017-04-19 11:10 Atsakyti

  Jau beveik mėnuo kaip maitinuosiu pagal Vaidą Kurpienę! Labai džiaugiuosi, kad įsigyjau mitybos planą, tai buvo mano spyris tikslo link. Po gimdymo liko 6kg, kurios labai norėjau numesti, nors prieš tai valgiau nedaug, tačiau dabar žinau, jog dariau daug klaidų! Dabar liko tik 2kg!
  Noriu labai padėkoti už tai, kad JŪS esate! Sulieknek.lt puslapis nerealus, jau esu išbandžiusi daugybė receptų.
  Manęs daugiau nevargina pilvo putimas, virškinimo sistema susitvarkė, daugiau nebėra spuogų ant veido (iki tol pastoviai berdavo kaktą ir smakrą).
  Esu pilna energijos, nors naktį reikia keltis du kartus maitinti kūdikį.
  Užsirašiau į Vaidos sveikos mitybos kursus nuo liepos 10 dienos, noriu gilinti savo turimas žinias ir atrasti kai ko naujo!

 6. Aksana | 2017-04-06 12:52 Atsakyti

  Norėčiau truputį papasakoti apie save ☺️ Esu mama, kuri augina mažylį – neišnešiotuką. Turbūt, jei nes jis,kažin ar būčiau pasiryžusi tam, ką dabar darau. Mano gyvenime niekad nebuvo tokio dalyko kaip dieta ar nevalgymas po 18 val. Būdavo tik pažadai, kad nuo pirmadienio bus kitaip.

  Atėjo diena, kai supratau, kad nors esu jauna, bet dustu kaip senukė. Jokios energijos, o juk mažylis auga ir jam reikia stiprios mamos. Todėl ir ryžausi užsisakyti Jūsų mitybos planą. IR KAIP AŠ DŽIAUGIUOSI TUOM!!!!!

  Būna bemiegių naktų , bet aš vistiek jaučiuosi energinga. Nebereikia kavos tam, kad jaustis žvaliai. Nebekankina rėmuo. Atradau naujų skonių, kurių nežinojau esant

 7. Eglė | 2017-03-31 07:18 Atsakyti

  Labai džiaugiuosi planu:
  1. Nereikia galvoti, ką ruošti kitai dienai (labai intensyvus mėnuo darbe, tai nepaprastai palengvina)
  2. Visi patiekalai man tinka (lyg ir tos pačios daržovės, bet kitaip sudėliotos)
  3. Labai tinka man košės rytais. Greita ir sotumas išlieka ilgai.
  4. Lengvumo jausmas sugrįžo.

  Po pirmos savaitės supratau, kad valgiau iki tol per dideles porcijas vakare ir per mažai pirmoje dienos pusėje.
  Per mažai valgiau baltymų.
  Ačiū

 • Facebook

 • Instagram