MP_knyga ruduoSveikos mitybos planas
, kitaip sakant stora asmeninė receptų knyga su patarimais, sudaroma remiantis Vaidos Kurpienės autorine metodika. Mitybos plano UŽSAKYMO FORMA, detalės ir kainos žemiau pateiktoje lentelėje.

Registruokitės kursams ir gaukite  30 EUR nuolaidą 4 savaičių sezoniniam mitybos planui. Grafikas, aprašymas ir kainos čia >>  Pasiekti ir išlaikyti rezultatus bus dar lengviau.

SVEIKAS MITYBOS PLANAS

Mitybos plano kainos skiriasi priklausomai nuo užsakomų savaičių skaičiaus. Rekomenduojame pirkti sezoninį 4 savaičių mitybos planą, taip Jūsų meniu bus įdomesnis ir įvairesnis. Pabaigę jo laikytis, vėl galėsite imtis pirmos savaitės ir pradėti nuo pradžių. Perkant sezoninį keturių savaičių planą vienos savaitės kaina tik 14,75 EUR.

Įvertinami kriterijai Mitybos planas
Sezoninis
Bendros mitybos rekomendacijos, t.y. kokio režimo laikytis, kokių ir kiek skysčių vartoti, etc. X
Penkių kartų per dieną maitinimosi planas su skirtingais pietų ir vakarienių receptais visam pasirinktam laikotarpiui X
Pirkinių (maisto produktų) sąrašas kiekvienai savaitei. X
Pateikiamos per dieną gaunamos kalorijos, baltymai, angliavandeniai, riebalai, cholesterolis, geležis bei kiti elementai. X
Mitybos sezoniškumas X
Gavėjo ūgis, svoris X
Fizinis aktyvumas X
Siekiamas svorio tikslas (išlaikyti ar numesti)* X
Įvertinama teorinė asmens kalorijų norma X
Mėgstami/nemėgstami produktai ar jų grupės**
Ligos: alergija, podagra, etc.  Turintiems per didelį cholesterolį, kraujospūdį ar cukrinį diabetą puikiai tinka ir sezoninis mitybos planas. Tik būtų puiku, jei užsakydami paminėtumėte.
Pristatymo laikas, skaičiuojamas nuo apmokėjimo Tik per 5 darbo dienas
1 savaitė 19 EUR
4 savaitės Pigiau – tik 59 EUR

Kiti mitybos plano sudarymo niuansai aprašyti čia>>

* Norintiems priaugti svorio galime pateikti padidinto kalorijų kiekio planą. Ateityje bus paruošti ir specifiniai sezoniniai planai tokiems atvejams.
** Mitybos planuose yra visos produktų grupės, tame tarpe ir mėsa, pieno produktai bei žuvis.

KAIP UŽSISAKYTI?

1 žingsnis. Prašome užpildyti mitybos plano užsakymo formą

2 žingsnis. Apmokėti visą sumą už mitybos dienoraščio sudarymą:

UAB “Valgau sveikai”
Įmonės kodas 303128517
A/s Nr LT157300010136625547
Bankas AB Swedbank
Banko kodas 73000
Paskirtis: sezoninis mitybos planas
Suma: atitinkamai pagal pageidaujamą savaičių skaičių bei tipą, žr.lentelė aukščiau.

Apmokėdamas asmuo patvirtina, kad sutinka su naudojimosi sąlygomis 

3 žingsnis. Sezoninis mitybos planas bus paruoštas per 5 d.d. nuo apmokėjimo. Žinoma, pagal galimybes sudarysime kuo greičiau.

Esant klausimų prašome kreiptis

UAB “Valgau sveikai”
www.sulieknek.lt
tel. +370 614 77992
el.p. [email protected]

Save

Vaida Kurpienė
Vaida Kurpienė
Sertifikuota mitybos specialistė
Studijos “Sulieknėk sveikai” vadovė

3.40 avg. rating (69% score) - 5 votes
Skaityti komentarus (žiūrėkite žemiau) (36) Rašyti komentarus (žiūrėkite žemiau)

Įkelkite savo komentarą

*

 1. Ana | 2017-11-27 12:37 Atsakyti

  Laba diena, esu įsigijusį rudens mitybos planą ir rašau Jums norėdama pasidalinti kaip sekasi jo laikytis. Mitybos planą įsigijau norėdama visų pirmą numesti svorį, taigi plano laikausi jau 5 savaites, numečiau 11 kg 🙂 Labai džiaugiuosi tokiu rezultatu. Mitybos planas man labai tinka ir patinka, labai skanūs, įvairūs patiekalai. Labai patogu, kad iškart prie kiekvienos savaitės pridėtas sąrašas produktų, taip pat prie kiekvieno patiekalo pridėtas receptas ir gaminimas. Nors atrodo praėjo ne tiek ir daug laiko, kai maitinuosi kitaip, bet kažkaip dabar ateina suvokimas, kaip aš galėjau anksčiau taip valgyti, be jokio saiko, neapgalvodama ką dedu į burną, tiesiog baisu pasidaro kai pradedu galvoti. Žinoma, labai pagerėjo savijauta, jaučiuosi lengva, energijos pilna, neapsunkusi ir žinoma kai matau rezultatą ne tik aš bet ir kiti 🙂 pasidaro dar įdomiau ir lengviau maitintis sveikai. Anksčiau niekada nepusryčiavau, o dabar neįsivaizduoju ryto be košės, pietų ir vakarienės be daržovių. Visada atrodė, kad sveikai maitintis yra labai brangu, pasirodo tai nesąmonė, aš dabar žymiai mažiau išleidžiu pinigų maistui, kas irgi džiugina. Taip pat man labai padeda ir informacija, kurią randu jūsų Facebook puslapyje. Taigi labai ačiū Jums už pagalbą. Taip pat norėčiau įsigyti žiemos mitybos planą, kada bus galima tai padaryti?

 2. Daiva | 2017-10-29 15:44 Atsakyti

  Sveiki,
  man aktualus svorio priaugimo klausimas. Stengiuosi maitintis sveikai, derinti maistą, esu lieso sudėjimo, man 48 m., sportuoju ir suprantu, kad gaunu per mažai kalorijų. Tiesiog turbūt po jogos užsiėmimų reikėtų kažką lengvai užvalgyti, nors jau būna 21 val., o kartais 21.30 val.? Ir turbūt šaltuoju metu reikia truputėlį daugiau riebalų? Ar aš čia teisingai galvoju ar ne?

 3. Milda | 2017-10-25 13:16 Atsakyti

  Sveiki, kokį mitybos planą parinkti vyrui, jeigu yra padidėjęs rūgštingumas, skrandžio ir stemplės erozijos, ribotą ar sezoninį?

 4. Vilma | 2017-09-25 12:22 Atsakyti

  Labai džiaugiuosi, kad pasiryžau pakeisti savo mitybos įpročius. Mitybos plano laikausi jau 6 savaitė – rezultatas džiugina -8 kg. Jei dar rasčiau laiko sportui, manau rezultatai būtu geresni. Bet ir tai man didelis pasiekimas:) Ačiū jums.

 • Vaida Kurpienė

  Tel. +370 614 77992
  El. p. [email protected]
  Viber +37061477992

 • Facebook

 • Instagram