Atsiliepimai

Vaida Kurpienė - jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia - ilgalaikiai.

Vaida Kurpienė – jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia – ilgalaikiai.

Sveikos mitybos ir lieknėjimo programa tęsiasi 12 savaičių. Jos metu keičiasi ne tik kūno formos bei sveikata (cholesterolis, kraujo spaudimas, gliukozės lygis kraujyje, dingsta galvos skausmai, rėmuo, aknė, sumažėja sąnarių skausmai), bet ir žmonių gyvenimai. Atsiranda daug energijos gyventi.

Sulaukiame atsiliepimų, kurie skelbiami šiame puslapyje. Dalyvių kalba ir stilius netaisomi. Svarbiausia – išreikšta emocija :)

Pasirinkti Jums tinkamą programą ir jos laiką galite kursų ir mokymų skiltyje (>>>)

Skaityti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau) (585) Rašyti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau)

Įkelkite savo atsiliepimą

*

 1. Margarita | 2017-11-21 10:21

  Pagrindinis dalykas, kurį supratau, kad tai, kaip aš jausiuosi šiandien ir rytoj, priklauso nuo to, ką aš valgau dabar. Mokymasis man davė suvokimą, kad maistas daug svarbesnis, nei man atrodė, ir turi tiesioginį ryšį su sveikata. Kai būdavau po pietų mieguista, na negi dėl maisto, turbūt neišsimiegojau:) Spuogai – bet aš gi gerai maitinuosi, tada pas kosmetologę. Žodžiu, dabar, kai valgau, aš suprantu, kad "geriau subalansuotas maistas, nei daug problemų rytoj, juk gyvenime yra daug kitų spręstinų reikalų". Na ir tie ankštiniai visai geras dalykas:)

 • Vaida Kurpienė

  Tel. +370 614 77992
  El. p. [email protected]
  Viber +37061477992

 • Facebook

 • Instagram