Atsiliepimai

Vaida Kurpienė - jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia - ilgalaikiai.

Vaida Kurpienė – jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia – ilgalaikiai.

Sveikos mitybos ir lieknėjimo programa tęsiasi 12 savaičių. Jos metu keičiasi ne tik kūno formos bei sveikata (cholesterolis, kraujo spaudimas, gliukozės lygis kraujyje, dingsta galvos skausmai, rėmuo, aknė, sumažėja sąnarių skausmai), bet ir žmonių gyvenimai. Atsiranda daug energijos gyventi.

Sulaukiame atsiliepimų, kurie skelbiami šiame puslapyje. Dalyvių kalba ir stilius netaisomi. Svarbiausia – išreikšta emocija :)

Pasirinkti Jums tinkamą programą ir jos laiką galite kursų ir mokymų skiltyje (>>>)

Skaityti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau) (579) Rašyti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau)

Įkelkite savo atsiliepimą

*

 1. Laura | 2017-10-03 19:59

  Labai ačiū už aiškią, įdomią, koncentruotą, nuotaikingai išdėstytą, itin tikslią ir naudingą kursų informaciją! Pagrindinis mano tikslas buvo atsikratyti nuolatinio potraukio saldumynams, ir kaip jūsų kursai ir žadėjo, tai ėmė ir įvyko!

 2. Vaida Kurpienė | 2017-09-14 12:37

  Reda man šiandien parašė:)))
  "Jau prabego metai, kaip uzsiregistravau i kursus, turbut tai vienas geresniu mano sprendimu, tik nesuprantu kodel tiek ilgai delsiau :) "

 3. Vaida Kurpienė | 2017-09-02 21:17

  Kai žmonės registruojasi visuomet prašau parašyti iš kur sužinojo apie kursus. Akį patraukė įkelta nematyta nuoroda. Buvo malonus siuprizas, kai pradėjau žiūrėti nuo 12 minutės.
  laida su Algirdu Toliatu https://www.youtube.com/watch?v=jsUG0mu2ArI

 4. Auksė | 2017-09-02 21:10

  Rytoj sueina metai, kai pradėjau lankyti Jūsų kursus.
  Labai noriu pasidžiaugti, kad man pavyko!
  Pasidžiaugti ir padėkoti. Pakeitėt mano gyvenimą. Esu sveikesnė, gražesnė, labiau savimi pasitikinti.
  Didelis didelis AČIŪ!
  Geros dienos ir likusios vasaros!

 5. Reda | 2017-09-02 21:02

  Lankiau Jusu paskaitas internetu, jau prabego keli menesiai nuo paskutines paskaitos, bet zinot, svoris vis dar krenta, nezymiai, nedaug, bet krenta…
  Kai kreipiausi I Jus, svoris buvo 82, dabar turiu 73, nera lasiniu ant nugaros (toje vietoje kur susisega liemenele) kojos plonesnes, zodziu jauciuosi geriau, energijos daug daugiau ir valgyt nebenoriu bet ko:) kas keisciausia, mano vyras, nera storas, gal apvalus, jis labai skeptiskai I visa mano lieknejimo reikala ziurejo, net kritikavo, vis pabrezdavo kad kaip neskanu, arba taktiskai sakydavo nu nezinau ar cia bus skanu….
  Sekmadieni ziurejo I mane ir sako bet tu sukudus… tu tokia graksti, tu lengvai judi, tu nedusauji, o as jau uzlipes I miegamaji antram aukste uzdustu, sako davai ir as valgysiu kaip tu… man cia turbut viena didesniu pergaliu!!!
  Aciu Jums kad Jus pakeiciate musu mintis, mus motyvuojate, mus palaikote, Jus Vaida esate saunuole!

 • Vaida Kurpienė

  Tel. +370 614 77992
  El. p. [email protected]
  Viber +37061477992

 • Facebook

 • Instagram