Atsiliepimai

Vaida Kurpienė - jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia - ilgalaikiai.

Vaida Kurpienė – jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia – ilgalaikiai.

Sveikos mitybos ir lieknėjimo programa tęsiasi 12 savaičių. Jos metu keičiasi ne tik kūno formos bei sveikata (cholesterolis, kraujo spaudimas, gliukozės lygis kraujyje, dingsta galvos skausmai, rėmuo, aknė, sumažėja sąnarių skausmai), bet ir žmonių gyvenimai. Atsiranda daug energijos gyventi.

Sulaukiame atsiliepimų, kurie skelbiami šiame puslapyje. Dalyvių kalba ir stilius netaisomi. Svarbiausia – išreikšta emocija :)

Pasirinkti Jums tinkamą programą ir jos laiką galite kursų ir mokymų skiltyje (>>>)

Skaityti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau) (598) Rašyti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau)

Įkelkite savo atsiliepimą

*

 1. Henrika | 2018-04-11 10:25

  Sakau didelį ačiū, Vaidai už tai, kad parodė, jog yra labai daug skanių sveikų patiekalų, ir jie – ne vien mėsa :) Už tai, kad apjungei informacijos kratinį (apie įvairius maisto produktus, maisto derinimą, vandenį ir t.t.), buvusį mano galvoje. Viskas dabar susidėliojo į atitinkamus stalčiukus, o jei kas ir iškris – tai visada žinau, kur kreiptis 😉 Ačiū. Sieksiu rezultatų ir toliau.

 2. Sulieknėk sveikai | 2018-04-06 17:49

  Po mėnesio – nukritės, svoris, bendra savijauta geresnė, oda pastebimai skaistesnė, galvos skausmai retesni, žinant, kad žiemos pabaigoje/pavasarį padažnėja migrena. Akivaizdžiausias yra pokytis virškinimo sistemoje: tuštinimsis reguliaresnis ir keliantis mažiau nepatogumo, nesikaupia dujos (arba mažiau kaupiasi).
  Dar vienas puikus pokytis, tai sugrįžęs noras domėtis įvariais receptais, veganiškais patiekalais, ieškoti sveikesnių alternatyvų ir sveikų desertų, kurie pavyksta puikiai :) Gaminam sveikesnius OK dydžio snickers batonėlius :))

 3. Julita | 2018-04-06 17:11

  šiandien yra mano svėrimosi diena, o svarstyklės rodo 66,5 kg ( buvo 75 kg) !!! Tiesiog SUPER! Šiuo rezultatu esu be proto patenkinta. Jei būčiau žinojusi, jog kovoti su svoriu galima taip lengvai, būčiau taip ilgai nedvėjojusi… Jaučiuosi daug lengviau, energinga, visada soti (nereikia badauti) ir jokio potraukio saldumynams..kas iki tol sekėsi sunkiai.. Patiekalai labai paprasti, nesudėtingai pagaminami, mitybos planas aiškus ir galimas improvizavimas – tai labai patinka, nes palengvina gyvenimą :)

 • Vaida Kurpienė

  Tel. +370 614 77992
  El. p. [email protected]
  Viber +37061477992

 • Facebook

 • Instagram