Atsiliepimai

Vaida Kurpienė - jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia - ilgalaikiai.

Vaida Kurpienė – jokių vaizdo redagavimo programų. Pačios išbandyta ir ištobulinta sveikos mitybos programa. Rezultatai akivaizdūs ir svarbiausia – ilgalaikiai.

Sveikos mitybos ir lieknėjimo programa tęsiasi 12 savaičių. Jos metu keičiasi ne tik kūno formos bei sveikata (cholesterolis, kraujo spaudimas, gliukozės lygis kraujyje, dingsta galvos skausmai, rėmuo, aknė, sumažėja sąnarių skausmai), bet ir žmonių gyvenimai. Atsiranda daug energijos gyventi.

Sulaukiame atsiliepimų, kurie skelbiami šiame puslapyje. Dalyvių kalba ir stilius netaisomi. Svarbiausia – išreikšta emocija :)

Pasirinkti Jums tinkamą programą ir jos laiką galite kursų ir mokymų skiltyje (>>>)

Skaityti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau) (591) Rašyti atsiliepimus (žiūrėkite žemiau)

Įkelkite savo atsiliepimą

*

 1. Giedrė | 2018-02-21 11:34

  Užsisakiau mitybos planą savaitei. Apie Vaidą žinau seniai, tik neseniai pribrendau 😁 Tiesiog norėjau susidėlioti viską į lentynas: atrodo, viską darau teisingai, bandau teisingai maitintis, bet kodėl taip norisi saldumynų, ir ne gabaliuko šokolado, o visos plytelės.
  Pasirodo, valgiau gerokai per mažai daržovių ir per dideles porcijas viso kito. Ir per mažai laiko skirdavau maisto gaminimui.
  Nors mitybos plano laikausi 5tą dieną, viskas einasi lengvai, alkio nejaučiu, nors saldumynų norisi. Ir yra šansas, kad pamėgsiu mano ignoruojaną moliūgą.
  Ačiū labai visai Jūsų komandai!

 2. Jolita | 2018-02-18 10:13

  Dekoju uz nuostabu laika, sypsenas, palaikyma ir neissemama uzkreciama optimizma.
  Jus dalinate kitiems ne tik geresne savijauta, bet ir sugrazinate tikejima, kad galima pakeisti status quo…

 3. Daiva su visa šeima | 2018-02-16 15:16

  Ačiū, kad prisidėjote einant sąmoningumo ir savęs pažinimo keliu. Dar kartą Ačiū, kad skleidžiate gėrį ir naudingas žinias, kad mūms padedat tobulėti.
  Linkėjimai iš Norvegijos.

 4. Tatjana | 2018-01-13 15:33

  Norėčiau pasidalinti savo metų pasiekimu
  -11kg
  Svėriau : 69kg dabar 58kg
  Mano ūgis : 160cm
  Visa tai pasakiau dėka jūsų , ačiū už puikius receptus , bendravimą

 5. Daiva | 2017-12-21 15:20

  Iš tikrųjų šie kursai (ir jų įrašai) pateisino savo lūkesčius su kaupu. Tikrai nesitikėjau, kad suteiksite tiek daug ir įdomiai naudingos informacijos. Man patiko ir kartu nustebino paaiškinimas, kodėl mums norisi saldumynų ir miltinių patiekalų. Praktikoje tai pasiteisino 😊

  Pačiai buvo labai sunku pereiti prie sveikesnės mitybos, bet su kiekviena diena šiuo klausimu tobulėju. Svoris krenta, o kūno apimtys sumažėjo net 15cm. O tai jau man yra didelė motyvacija judėti į priekį ir siekti savo tikslo.

  Aš labai Jums dėkoju už tokius įdomius ir naudingus kursus. Kaip ir sakiau, prieš Jūsų kursus rinkausi tarp Jūsų ir Gražinos Gum. Kursų metu labai apsidžiaugiau supratusi, kad padariau gerą sprendimą. Jei būčiau pasirinkusi Gražinos kursus, pinigai būtų išleisti veltui.

  Dažniausiai video žiūrėdavau ne filmavimo metu, o per vaikų pietų miegiuką. Tiek motyvacijos ir įkvėpimo gaunu kiekvieną kartą, kad norisi viską keisti, tobulėti. Net pradėjau visus namus kruopščiai susitvarkyti, viską peržiūriu ir metu lauk, kas nereikalinga, arba dovanoju, atiduodu.

  Tad dar kartą Ačiū 😊

 6. Margarita | 2017-11-21 10:21

  Pagrindinis dalykas, kurį supratau, kad tai, kaip aš jausiuosi šiandien ir rytoj, priklauso nuo to, ką aš valgau dabar. Mokymasis man davė suvokimą, kad maistas daug svarbesnis, nei man atrodė, ir turi tiesioginį ryšį su sveikata. Kai būdavau po pietų mieguista, na negi dėl maisto, turbūt neišsimiegojau:) Spuogai – bet aš gi gerai maitinuosi, tada pas kosmetologę. Žodžiu, dabar, kai valgau, aš suprantu, kad "geriau subalansuotas maistas, nei daug problemų rytoj, juk gyvenime yra daug kitų spręstinų reikalų". Na ir tie ankštiniai visai geras dalykas:)

  • Sulieknėk sveikai | 2017-12-22 09:50

   Ačiū Margarita:)

 • Vaida Kurpienė

  Tel. +370 614 77992
  El. p. [email protected]
  Viber +37061477992

 • Facebook

 • Instagram