FilmasSupersize me„, kas nematėte – tiktai verta pasižiūrėti. Kaip nesveikas maistas, nebūtinai vien tik greitas, veikia mūsų organizmą. Žemiau pateikiu paveikslėlį, kuriame nurodyta, kokie sveikatos ir savijautos pokyčiai įvyko tik per.. 30 dienų.
Režisierius Morganas Spurlockas nusprendė pradėti savo neįprastą eksperimentą, kai per televiziją pamatė, kaip dvi nutukusios amerikietės iškėlė ieškinį „McDonalds“ ir išgirdo advokatų paaiškinimą, kad šio restoranų tinklo maistas yra labai sveikas ir kaloringas. Režisierius ir aktorius pasiryžo 30 parų laikytis „McDonalds“ „dietos“, t.y. tris kartus per dieną valgyti vien tik šio tinklo patiekalus ir rinktis didžiausias porcijas. Viso eksperimento metu drąsuolio sveikatą tikrino įvairių sričių medicinos specialistai, kurie pateikė nemažai svarių argumentų prieš „McDonalds“ produkciją…
Nepriklausomo kino festivalyje „Sundance“ už geriausią režisūrą apdovanotas ir „Oscarui“ už geriausią dokumentinį filmą pristatytas kūrinys jau pakeitė daugelio žmonių gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jaunoji kino žvaigždė Scarlett Johansson („Pasiklydę vertime“) anksčiau dėl laiko stokos nuolat maitinosi „McDonalds“ tinklo restoranuose. Kol nepažiūrėjo šio filmo.
Po pirmųjų filmo seansų „McDonalds“ kompanijoje kilo panika. Šio tinklo atstovai pradėjo grasinti televizijoms, radijo stotims ir laikraščiams žadėdami nebesireklamuoti, jeigu bus rodomi reportažai, kalbama ir rašoma apie Morgano Spurlocko kūrinį. O San Sebastjano kino festivalyje „McDonalds“ puolimas atsisuko prieš juos pačius,- visi bilietai į seansus buvo išpirkti akimirksniu. Žmonės privalo žinoti, ką jie valgo!