Geriausia, ką jūs galite dabar padaryti, yra judėti toliau. Nebijokite ir vėl pakilti – bandykite dar kartą, vėl mylėti, vėl gyventi, vėl svajoti.

Neleiskite sunkiai patirčiai paversti jūsų širdies akmeniu. Geriausios gyvenimo pamokos dažnai išmokstamos blogiausiomis akimirkomis ir iš baisiausių klaidų. Bus dienų, kai viskas slys iš po kojų ir nors atrodys, kad blogiau būti negali, blogiau bus. Ir galbūt jausitės, kad amžiams užstrigote šiame rate, bet bus kitaip. Jei norėsite pasiduoti, prisiminkite, kad kartais viskas turi nueiti šuniui ant uodegos prieš pilnai sustojant į savo vietas. Kartais turite pereiti blogiausią, kad pelnyti geriausią.

Taip, gyvenimas yra atkaklus, bet jūs esate atkaklesni. Atraskite savyje stiprybės juoktis kasdieną. Atraskite drąsos būti kitokie, bet gražūs. Atraskite tai savo širdyje ir priverskite kitus taip pat šypsotis. Nesijaudinkite dėl dalykų, kurių negalite pakeisti. Gyvenkite paprastai. Mylėkite dosniai. Kalbėkite teisybes. Dirbkite atsidėję. Ir net jei pralaimite, nepasiduokite. Toliau aukite.

?️ Atsibuskite kasrytą ir pasistenkite sekti šį kasdienį darbų sąrašą:
1. Galvoti teigiamai.
2. Sveikai pavalgyti.
3. Pasimankštinti.
4. Mažiau nerimauti.
5. Uoliai dirbti (su įkvėpimu)
6. Dažnai juoktis.
7. Gerai išsimiegoti.
Pakartoti…

Marc Chernoff
(vertimas – D.Lopšaitienė, A.Balinskaja, Laimingų Moterų Pasaulis)

5 3 votes
Patiko? Įvertinkite!