Kai pamilau save, aš supratau, kad liūdesys ir kančia – tai tik signalai, įspėjantys, kad aš gyvenu prieš savo asmeninę tiesą. Šiandien aš žinau, ką reiškia Būti savimi.
Kai pamilau save, aš supratau, kaip stipriai galima įžeisti kitą, išpildant jo norus netinkamu laiku, kai žmogus tam dar nepasiruošęs. Ir tas žmogus – aš pats. Šiandien aš tai vadinu Savigarba.
Kai pamilau save, lioviausi geidęs kito gyvenimo. Ir tada pamačiau, kad dabartinis gyvenimas suteikia man visas galimybes augti. Šiandien aš tai vadinu Branda.
Kai pamilau save, aš supratau, kad nesvarbu kaip klostosi aplinkybės, aš visada esu teisingoje vietoje teisingu laiku, ir viskas vyksta pačiu tinkamiausiu momentu. Aš galiu būti ramus visada. Dabar aš tai vadinu Pasitikėjimu savimi.
Kai pamilau save, aš lioviausi vogti savo laiką ir svajoti apie didelius būsimus projektus. Šiandien aš darau tik tai, kas teikia man džiaugsmą ir laimę, kas man patinka ir priverčia mano širdį šypsotis. Aš darau tai taip, kaip noriu, savo ritmu. Šiandien aš tai vadinu Paprastumu.
Kai pamilau save, aš išsilaisvinau nuo visko, kas kenkia mano sveikatai – maisto, žmonių, daiktų, situacijų. Nuo visko, kas tempė mane žemyn ir atitraukė mane nuo mano asmeninio kelio. Šiandien aš tai vadinu Meile sau pačiam.
Kai pamilau save, aš lioviausi visada būti teisus. Ir būtent tada aš pradėjau vis mažiau klysti. Šiandien aš supratau, kad tai yra Kuklumas.
Kai pamilau save, aš lioviausi gyventi praeitimi ir rūpintis ateitimi. Šiandien aš gyvenu tik čia ir dabar, ir vadinu tai Pasitenkinimu.
Kai pamilau save, aš suvokiau, kad mano protas gali man trukdyti ar net susargdinti. Bet kai man pavyko protą sujungti su širdimi, jis iš kart tapo mano vertingu sąjungininku. Šiandien šį ryšį aš vadinu Širdies išmintimi.
Mums nebereikia bijoti ginčų, konfrontacijos, problemų su pačiu savimi ir kitais žmonėmis. Net ir žvaigždės susiduria, o tuo momentu gimsta nauji pasauliai. Šiandien aš žinau, kad tai yra „GYVENIMAS“.
Čarli Čaplino kalba 70-mečio proga

5 7 votes
Patiko? Įvertinkite!