Stovyklos

Renginio informacija

 • 2020-01-17 0:00 - 2020-01-28 0:00
 • +370 614 77992

Užklausos forma

Bilietai

 • 1299€ Kaina iki lapkričio 30 995 remaining
 • 1399€ Kaina nuo gruodžio 1 d. 999 remaining
Registruotis

Registracija

Taip
Supratau ir sutinku
Supratau
Toliau
Kaina iki lapkričio 30
995
1299€
One time registration allowed for this ticket
0€
Kaina nuo gruodžio 1 d.
999
1399€
One time registration allowed for this ticket
0€
AtgalToliau
Mitybos planas
Pasirinkite
0
€0
Pavedimui reikiamus duomenis bei kitą informaciją atsiųsime el. paštu per 1-2 darbo dienas.
Atgal
Dėmesys sau atsiperka

Stovykla – atostogos Tailande sausio 17-28 dienomis

2020-01-17 0:00 - 2020-01-28 0:00
2020-01-17

000000

Vaida Kurpienė

+370 614 77992

registracija@sulieknek.lt

Kiti planuojami renginiai

Stovykla – atostogos Tailande sausio 17-28 dienomis

2020-01-17 0:00 - 2020-01-28 0:00
2020-01-17

PRINT

TAIP PAT KVIEČIAME IR Į KITAS STOVYKLAS LIETUVOJE:
Savaitgalio STOVYKLA moterims – ir pailsėsime, ir įsikvėpsime [2019-08-23 – 2019-08-25] >>
Savaitgalio STOVYKLA moterims rudenį [2019-09-27 16:00 – 2019-09-29 15:00] >>

Pirmas kartas – moteriška STOVYKLA-ATOSTOGOS TAILANDE – 2020 m. sausio 17-28 dienomis.

Seniai apie tai svajojau ir štai! Kas norite ir pakeliauti su manimi ir Tailande gyvenančia lietuve, pasimokyti sveikos mitybos ir jos pritaikymo praktiškai, kvėpavimo ir meditacijos, atitrūkti nuo darbų, pasimokyti medituoti kitaip, nes esate matę per TV 🙂 pakeliauti po Tailandą ir pailsėti paplūdimiuose.

Viskas vienu kartu.

Iš karto pasakau, kad dabar įsigyjant ir lėktuvo bilietas ir stovykla pigiau kainuos.

Programa

Sausio 17 d. Skrydis į Tailandą, Puketą iš Vilniaus ar kitų Europos miestų.

Sausio 18 d. Atskridimas, pervežimas į Krabi. Įsikūrimas jaukiame 4* viešbutyje kalnų ir ežero apsuptyje, vos 2 km iki Andamanų jūros. Viešbutyje nemokamai galima paplaukioti baidarėmis, pažaisti stalo tenisą, yra sporto salė. Miegama dviviečiuose kambariuose po 2 asmenis. Pirmą dieną norėsis pailsėti ir susipažinti.

Sausio 19 d. Vietinių salų turas – aplankysime žymų Railay paplūdimį, Poda, Tub ir Gai salas. Maitinimas: pusryčiai.

Sausio 20 d. Pirmoje dienos pusėje Vaidos Kurpienės seminaras, o po pietų poilsis, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas. Maitinimas: pusryčiai.

Sausio 21 d. Šią dieną lankysime nematytas Krabi regiono vietas – apžvalgos aikštelę su kvapą gniaužiančiu vaizdu – fantastiška vieta gražiai fotosesijai, neturistiniuose smaragdiniuose baseinuose viename nacionalinių parkų. Čia galėsite ne tik pasivaikščioti, bet ir atsigaivinti upėje, plauksime baidarėmis. Pietausime restorane ant ežero kranto ir turėsime galimybę apsilankyti vietiniame turgelyje, nusipirkti šviežių, ką tik nuo medžių nuskintų vaisių, pamatyti vietinių gyvenimą. Maitinimas: pusryčiai ir pietūs.

Sausio 22 d. DIENA SAU. Poilsis, saulės ir jūros malonumai, masažai, kuriais garsėja Tailandas, skanus maistas. Norintys galės panardyti, aplankyti Phi Phi salas.* Maitinimas: pusryčiai ir pietūs.

Sausio 23 d. Išbandysime save lipdami į Tigro šventyklą, kūną atpalaiduosime karštose versmėse. Maitinimas: pusryčiai.

Sausio 24 d. Pirmoje dienos pusėje Vaidos Kurpienės seminaras, po pietų – poilsis, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas. Maitinimas: pusryčiai ir pietūs.

Sausio 25 d. Iš ryto išvyksime į Khao Sok nacionalinį parką, kur apsistosime vienai nakčiai plūduriuojančiuose  nameliuose ant Cheow Lan ežero. Laisvu laiku galėsime paplaukioti baidarėmis, keliausime po laukines džiungles, apsilankysime oloje. Diena be prabangos, bet egzotiški įspūdžiai – garantuoti. Maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė.

Sausio 26 d. Saulėtekio meditacija. Ryto safaris – pasiplaukiojimas po ežerą laiveliu tekant saulei. Po pusryčių išvyksime į Puketą, kur įsiregistruosime į paskutinį 4* arba boutique stiliaus viešbutį poilsiui. Maitinimas: pusryčiai ir pietūs.

Sausio 27 d. Pirmoje dienos pusėje Vaidos Kurpienės seminaras, o po pietų – poilsis saloje, saulės ir jūros malonumai, masažai, skanus maistas. Stovyklos užbaigimas. Maitinimas: pusryčiai.

Sausio 28 d. Puketo viešbutis – oro uostas. Skrydis  atgal į Europą (~12 val.). Maitinimas: pusryčiai.

Kaina ir kita informacija

 • Pervedant pinigus būtina pervesti visus su pavedimu susijusius mokesčius (pasirenkama darant pavedimą).
 • Skrydis į kelionės kainą neįskaičiuoti. Skrydžio bilietas 500-650 Eur. Patogus skrydis su vienu persėdimu Vilnius – Puketas – Vilnius (galima vykti ir iš kitų miestų) su Aeroflot ar Turkish avialinijomis. Bilietą pagelbėsime susirasti. Galimybė atskristi iš kitų šalių (dėl informacijos kreiptis simona@tailandieciai.lt, padėsime susirasti patogiausią skrydžio bilietą).
 • Papildomų turų kainos: nardymas apie 150 €, dienos SPA džiunglėse – apie 60 €. Kitas galimas veiklas pasiūlysime būnant vietoje.
 • Programa gali keistis nežymiai dėl oro sąlygų.
 • Miegama dviviečiuose kambariuose atskirose lovose. Yra galimybė miegoti atskirame kambaryje už papildomą mokestį (priemoka 500 Eur). Visi viešbučiai patikrinti www.tailandieciai.lt, atrinkti ir rekomenduojami, 3-4* arba boutique stiliaus.

ĮSKAIČIUOTA

 • Apgyvendinimas 4*arba boutique stiliaus viešbučiuose su pusryčiais
 • Pietūs ir vakarienės nurodytos maršrute
 • Visi pervežimai ir programoje numatytos ekskursijos. Pažymėtos žvaigdute (*) – galimos už papildomą mokestį
 • Įėjimai į lankomus objektus, nacionalinių parkų mokesčiai
 • Vaidos ir Simonos lydėjimas visos kelionės Tailande metu
 • Mitybos paskaitos bei praktinės užduotys
 • Mankšta bei meditacijų praktikos

NEĮSKAIČIUOTA

 •  Skrydis į Tailandą ir atgal nuo 550 €
 • Medicinų išlaidų draudimas kelionės metu
 • Papildomos ekskursijos ir masažai
 • Pietūs ir vakarienės nenurodytos programoje
 • Asmeninės išlaidos
 • Norintiems yra galimybė prasitęsti kelionę, parašykite žinutę simona@tailandieciai.lt ir padėsime susiplanuoti.

APIE MOKYTOJAS

Simona mokėsi „Satyam Shivam Sundaram“ meditacijų mokykloje kartu su Shiva Girish ir Dev OM iš „Meditation Ashram & Happiness Commune“ – New Age arba XXI a. meditacijų mokytoja, „Yoga Essence Rishikesh“ – kundalini meditacijų mokytoja, „Bliss tribe“ studio – reiki 2, baigė „Inside flow yoga“ arba lietuviškai „Joga iš vidaus“ kursus su žymiuoju kontraversiškuoju pasaulį užkariaujančiu Young Ho Kim bei Tantros kursus „Mahasidha yoga“ mokykloje, mindfulnes ir life coaching kursus „New Skill academy“. Budistines praktikas ir mindfulnes gilino Tailando vienuolynuose – Wat Suan Mokh bei Plum Village. 

Simona Tailande gyvena jau ketveri metai, taigi galės nurodyti kur geriausia pasidaryti masažą, pavalgyti pas vietinius ir parodys turistinio Tailando neturistines vietas. Apie jos veiklą galite paskaityti čia >> www.tailandieciai.lt

Vaida Kurpienė, mitybos specialistė, dviejų populiarių knygų autorė, lektorė, socialiniuose tinkluose turinti per 150 tūkstančių sekėjų. Jau daugiau kaip 10 metų mokanti kaip pakeisti savo mitybos įpročius be kančios, kaip nustoti su savimi kovoti ir rasti santarvę su savo kūnu, kaip suprasti savo kūno signalus, kaip pasiekti norimą svorį valgant skaniai ir sočiai. Jos detali biografija čia >>

Kelionių organizatorius tailandieciai.lt