fbpx

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas

19,00 177,00 

Apgalvota dovana – džiugina labiau.  Daiktų dažnai turime per daug, bet dovanoti sveikatą ir energiją – nuostabu. Tokią galimybę jau turite – tai e-dovanų kuponai. Galbūt apie šią dovaną jau kuris laikas svajoja Jūsų draugė, mama, sesė ar kolegė? Gal tai gali būti pirmas žingsnis sveiko gyvenimo link Jūsų vyrui, draugui, tėčiui ar broliui? Pagalvokite ir apie save – užsiminkite savo artimiesiems, kad norėtumėte tokią dovaną rasti po eglute.

Užsakius ir apmokėjus dovanų kupomą per dvi darbo dienas vardinį dovanų kuponą su suma ar paslauga ir atsiųsime Jums el.paštu. Dovanų kuponą galėsite atsispausdinti ar persiųsti el.paštu, jei jums brangus asmuo gyvena toli.  Taip sutaupysite savo laiko lakstymui po parduotuves ir padovanosite brangiausią pasaulyje dalyką – sveikatą.

Dovanų kuponus galima įsigyti vos nuo 19 eur:

  •  Sumą nuo 19 eur – gavėjas pats pasirinks kur naudoti: paskaitoms ar mitybos planui.
  •  11 savaičių e-kursus (143 eur)>>>, suteiksiančius informacijos apie sveiką mitybą bei kasdienius įpročius. 
  • e-paskaita tam tikra tema? Tik nuo 19 eur. Nereikia net kojos kelti iš namų – sėdi, žiūri ir semiesi žinių.  Tinka kaip šeimyninė dovana, galės visi kartu paskaitas stebėti.   Paskaitų temos čia >>>,  galite tik sumą nurodyti ir paskaitos temą pasirinks dovanos gavėjas. 
  • Kasdienybę artimiesiems galėtumėte palengvinti padovanoję mitybos planus Kaina nuo 19 iki 177 eur. Taupo laiką ir paskatina keistis bei bandyti naujus sveikus receptus. Tinka visai šeimai. Galime padaryti ne tik lieknėjantiems, bet ir norintiems vertingiau maitintis, sergantiems atopiniu dermatitu, akne, cukriniu diabetu, padidintu kraujospūdžiu, hipotiroze.

Pristatymo laikas: 2 darbo dienos. Vardinį dovanų kuponą galime siųsti jūsų el.paštu aba nurodytu el.paštu, parašydami, kad dovana nuo jūsų. Į kuponą įrašome gavėjo vardą, pavardę ir sumą arba parinktą konkrečią dovaną.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žyma:

Aprašymas

Papildomos sąlygos.
– Dovanų čekiai nėra grąžinami ir į pinigus nekeičiami. Tačiau galima pakeisti gavėją dovanų kupono galiojimo metu.
– Dovanu kuponas galioja tris mėnesius nuo įsigijimo datos.
– Nepanaudotas pinigų likutis negrąžinamas, o jei nori įsigyti paslaugų už didesnę sumą primokėti reikia tik skirtumą.

Kai norite pasitarti paskambinkite +37061477992 man asmeniškai (Vaida Kurpienė), bus greičiau nei susirašinėti 🙂

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Dovanų kuponas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *