Norite kasdienio palaikymo, nes daug žinote, bet nedarote? Galite tai turėti!

TESTAS  – kiek tinka jums ši programa? Peržvelkite klausimus ir atsakykite – taip arba ne.

– žinote, ką reikia daryti, bet nedarote
– reikia kasdienio įkvėpimo ir palaikymo, nes susimotyvavusi greitai paslystate
– nėra kas jus šeimoje ar aplinkoje palaiko – reikia grupės jausmo
– pasiektą rezultatą galite trumpai išlaikyti ir svoris sugrįžta
valgote dėl emocijų
– norite žinias taikyti visai šeimai
– norite atsikratyti alkio jausmo vakarais, kai susivaldyti atrodo neįmanoma
– norite valgyti desertus, bet kad tai neturėtų įtakos jūsų svoriui
– norite atsikratyti kaltės ir gėdos jausmo dėl mitybos ir svorio
– persivalgote vakarais

Kas nors į tris klausimus atsakėte taip– registruokitės ir keiskime situaciją. Turite galimybę atrasti santarvę su maistu, išmokti vėl juo mėgautis be sąžinės graužaties ir su džiuginančiu rezultatu. Be kovos, be kančių – tik su dideliu malonumu. Tikėti nebūtina, tik sekti ir daryti. Jau šimtai žmonių baigė šią programą ir rašydama šį tekstą šypsausi, nes kasdien skaitau dalyvių komentarus “pasirodo – veikia!” :)

28-107 dienų palaikymo PROGRAMOS METU:

– rytais gausite kasdienius trumpus ir ilgesnius tekstus, susijusius su savaites tema
– galėsite pasirinkti skaitymo laiką. Tekstai bus skelbiami rytais, tačiau paskaityti juos galėsite bet kada
– gausite praktines užduotis, kurias galėsite atlikti su šeima arba vienas (-a)
– panirsite į temines savaites (išvardintos žemiau)
– gausite kasdienį švelnų priminimą, kaip pasirūpinti savimi ir pradėti plačiau šypsotis
– išmoksite kaip mėgautis maistu be kaltės jausmo,
– sužinosite dėl kokių priežasčių svoris sugrįžta ir kaip to išvengti nuo šiol
– išmoksite išgirsti save žlugdančias mintys ir sužinosite kaip jas keisti
– gausite konkrečių patarimų kaip išvengti valgymo dėl emocijų
– dozuota informacija ir maži žingsniai pagelbės jums pasiekti savo tikslų
– didelė dalį užduočių galėsite daryti kartu su šeima
– motyvacija bus lengviau palaikoma kasdieniais priminimais ir mažais žingsniais
– informacija bus pateikiama specialioje tik grupei pasiekiamoje Facebook grupėje.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:
– Teminės savaitės
– Įsipareigojate dalyvauti tiek, kiek tai bus jūsų ribose ir kiek gerai jausitės.
– Investuojate į save vos kelis eur per dieną – kainuoja mažiau nei kavos puodelis. Greitai atsipirks – geresne sveikata, energija ir mažesnėmis išlaidomis maistui.
– Grąžinsiu jums pinigus, jei manysite, kad viską darėte ir niekas nepasikeitė. Tikiu programa 100 procentų – būsite geresni už save ir to pakanka – jau bus geriau!

TRUKMĖ, ją galite rinktis – kuo ilgesnė – tuo geresnė kaina. Jei nedrąsu – rinkitės trumpesnį laikotarpį, vėliau galėsite parsitęsti Facebook’e ar kitu variantu el.laiškais.
– 28 dienos
– 76 dienos
– 107 dienos – šiuo atveju net ir pasibaigus programai visa medžiaga bus prieinama 3 mėnesius po jos pabaigos + gausite 20 eur nuolaida 4 savaičių mitybos planui.

Kad lengviau būtų pasirinkti surašysiu kokios TEMINĖS SAVAITĖS jūsų laukia – iš viso net 16-a. Ši programa – psichologinė, apie emocinį ir sąmoningą valgymą. Mūsų tikslas keisti įpročius. Koreguojant juos, net iš esmės nekeičiant to ką jūs valgote, pasiekiami puikūs pokyčiai ir svorio metimas. Tai puikiai veikia, kai informacija dozuota ir yra kasdienis palaikymas kaip grupės taip ir mano asmeninis patarimas, žodis ar padrąsinimas.

 1. Sąmoningumo savaitė – kaip stebėti save ir kokius greitus rezultatus gali suteikti savistaba bei sąmoningumas. Jokių draudimų!
 2. Režimo savaitė – kaip susidėlioti ir išvengti peralkimo. Patarimai kaip elgtis savaitgalį, kai „režimas“ pabyra. Ilgas užkandžių sąrašas, tinkamas visai šeimai.
 3. Miego savaitė – kokią įtaką turi miegas sotumo jausmui, kaip keisti esamą situaciją ir kokią naudą galite gauti nustoję naudotis žadintuvo snaudimo režimu.
 4. Motyvacijos savaitė – kaip atskirti ko norite jūs ir kokie „norai“ primesti aplinkos? Kodėl dietos neveikia ir vis „atkrentame“. Kaip formuluoti norus, kad jie paliestų mūsų širdis ir mintis?
 5. Spalvų savaitė – kaip padidinti maisto įvairovę ir dėl kokių priežasčių verta valgyti spalvotą maistą. Žaidimas tinkamas vienam ir su šeima.
 6. Daržovių savaitė – kodėl verta valgyti šviežias daržoves, kada jas valgyti, kokias rinktis, kokių kiekių reikia ir kaip tai veikia lieknėjimą.
 7. Klaidingo mąstymo savaitė [1] – kokiomis mintimis mes patys sugadiname pokytį ar jo net nesiimame, vis atidėliojame. Konkretūs pavyzdžiai, kurie padeda pažvelgti į save iš šono ir savistabos užduotys. Patarimai ką konkrečiai daryti, kai pagauname, kad gadiname gyvenimą savo mintimis.
 8. Klaidingo mąstymo savaitė [2]
 9. Desertų savaitė – kiek ir kada verta desertus valgyti, kokius rinktis ir kaip daugiau patirti malonumo
 10. Emocinio (ne)valgymo savaitė – kokios priežastys mus skatina valgyti, kaip jas pažinti ir kokių priemonių imtis, kad jų išvengti?
 11. Naujų receptų savaitė – kokie būdai paįvairinti savo mitybą ir kaip išvengti jausmo :
 12. Gerų įpročių savaitė – kokia mano kasdienė rutina? Kas joje gadina mano norus keistis, man net nesuprantant? Kaip greitai susiformuoti naują įprotį?
 13. Praleistų pamokų savaitė – laikas pasikartoti ką praėjome ir atsiversti praleistas pamokas bei užduotis.
 14. Vakarienės savaitė – 42 receptai + teorija kada ir ką valgyti vakarienei, bei praktiniai patarimai kaip pasiruošti.
 15. Sotumo ir alkio savaitė– kaip atskirti emocinį ir fiziologinį alkį? Kaip elgtis kai esame išalkę, kad išvengtumėme persivalgymo.
 16. Programos santrauka ir rezultatų apžvalga

Nuspręskite pasirūpinti savimi, patvirtinkite dalyvavimą, sumokėkite ir gausite automatinį patvirtinimo laišką su grupės nuoroda ir prisijungimu. Startuosime visi karto rugsėjo 6 dieną.

Tokia pati programa yra ir el. laiškais (pasiskaitymui čia >>> Taip pat galima rinktis 28 dieną arba 107 dienas, kaina nuo 0,93 € už dieną. Startuoti galima bet kada. Ji daugiau savarankiško darbo, aš siunčiu laiškus, į klausimus atsakau kartą per savaitę video formatu. Dėl šios priežasties kaina daug mažesnė. Taigi užsisakydami įvertinkite kas jums svarbiau ir pirmyn!