Ši nelimpanti kepimo skarda tokia gera, kad kartą panaudojus kitų net i rankas imti nebesinori. Electrolux „Easy2Clean“ kepimo skarda padengta keramika, todėl:

  • Nereikia kepimo popieriaus – kepamas maistas nelimpa.
  • Lengvai plaunama – jokio gramdymo: indų ploviklis, kempinėlė, viena minutė ir viskas.
  • Tvaru. Vis daugiau kalbame apie ekologiją, tad pasirinkimas virtuvės įrangos, kurioje nereikia papildomai tiesti vienkartinių priemonių – geras variantas.
  • Taupo pinigus – paskaičiuokite kiek išleidžiate kepimo popieriui ar folijai per metus, o skardą naudosite daug ilgiau.

Šios skardos tinka įvairioms didesnėms orkaitėms, ne tik Electrolux ar AEG orkaitėms. Detalūs išmatavimai 46,5*38,5 – juos matysite paveikslėlyje.

Skardos plovimo ir gramdymo laiką, kai to nebereikia, galima skirti įvairiems geriems tikslams:

  • atsipūsti ir paveikti nieko
  • suplanuoti rytojaus valgymus
  • pasiruošti salotas ar sveiką patiekalą, ką pašausite į orkaitę ir vietoje stovėjimo prie keptuvės dar daugiau laisvo laiko bus.

Primenu, kad į šią produktų skiltį keliu tik tuos produktus, kuriuos pati esu išbandžiusi ir dažnai naudoju savo kasdieniniame gyvenime. Tad mano virtuvės dalį galite ir saviškėje turėti. Gal tai įkvėps naujiems receptams išbandyti arba ir toliau sveikai maitintis.

Pirkimas ir pristatymas:

–          Jei perkate kelias skirtingas prekes, rekomenduojame šią prekę pirkti atskiru užsakymu. Kartu į krepšelį galite įsidėti vakuuminę sistemą ir/ar karšto oro gruzdintuvę. Apgailestaujame, kad jums reikės atskirai pirkti, bet mūsų turima programa neturi galimybės sudėti prekių į vieną krepšelį, kai sandėliai skirtingi. Dėkoju, kad perkate ir tikiuosi, kad Jums patiks naudoti šią skardą taip pat, kaip ir man.

–          Visas virtuvines prekes siunčiame tik Lietuvoje.

–          Išsiuntimas kartą per savaitę su kurjeriu (pristatymas į namus).