Papildai skrandžiui ir VIRŠKINIMUI –  gerosios bakterijos ir fermentų mišinys MY GASTRIC Sporebiotic®

Šis gerųjų bakterijų ir fermentų mišinys rekomenduojamas turint padidėjusį skrandžio rūgštingumą – rėmenį (GERL) bei varginant virškinamo trakto sutrikimams po COVID ar kitų virusų. Mitybą koreguoti būtina – papildas nėra vaistas ar maisto pakaitalas, bet kartu su mitybos pakeitimais gali pagreitinti pokyčius ir padėti geriau jaustis.

Papildo skrandžiui ir žarnynui SUDĖTIS

Maistinės medžiagos 1 kapsulėje
Gyvybingos gerosios bakterijos – probiotikai sporose saugiai nukeliauja iki žarnyno
    Bacillus coagulans1,25 x 1 mlrd KSV**
    Bacillus subtilis var. natto1,25 x 1 mlrd KSV**
Tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų ekstraktas, kuriame yra 20% gingerolių, padeda palaikyti normalų virškinimą ir normalią žarnyno veiklą.50 mg
Skaidulos (prebiotikai)25 mg
Virškinimo fermentų mišinys, kuriame:150 mg
    α-amilazė120 000 DU
    β-galaktozidazė100 000 ALU
    celiulazė40 000 CU
    papainas6000 PU
    neutrali proteazė200 000 HUT
    lipazė80 000 PC

**KSV – kolonijas sudarantys vienetai

SPORABIOTIKAI – KAS TAI?

Sporabiotikai (spore + biotics – probiotikai, formuojantys sporas) yra gerosios bakterijos, kilusios iš Bacillus šeimos, kurios turi unikalią savybę – patekusios į nepalankią aplinką užsidaro sporoje, t. y. pasidengia natūraliu apvalkalu, kuris apsaugo bakterijų branduolius nuo neigiamo aplinkos poveikio. Sporinės bakterijos yra atsparios:

  • druskoms,
  • rūgštims,
  • aukštai temperatūrai,
  • UV spinduliams.

Bacillus šeimos bakterijoms sudarius sporas jos sveikos „nukeliauja“ per visą virškinimo sistemą iki galutinio tikslo – žarnyno. Pasiekusios palankią aplinką – vėl atsidaro.

VARTOJIMAS

Suaugusiems vartoti po 1–2 kapsules valgio metu. Pirmą mėnesį arba kol praeis simptomai rekomenduojama vartoti du kartus per dieną po vieną kapsulę, vėliau sumažinti iki vienos kapsulės per dieną ir dar pavartoti mėnesį. Pakuotėje yra 30 kapsulių, tad pirmam mėnesiui verta įsigyti dvi pakuotes ir bent vieną papildomam mėnesiui. Rekomenduojama įsigyti 3 pakuotes ir nuosekliai pavartoti savo geresnei savijautai. 

Vaikams:
– nuo 6 iki 12 metų: 1 kapsulė valgio metu.
– nuo 12 metų amžiaus 1–2 kapsulės valgio metu. Vartojimas kaip suaugusiems.

SUDEDAMOSIOS DALYS

Fermentų mišinys (α-amilazė, celiulazė, papainas, neutrali proteazė, lipazė); kapsulės apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė; tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų sausasis ekstraktas,  skaidulinės medžiagos : akacijų (Acacia senegal) sakai; užpildas: mikrokristalinė celiuliozė, gyvybingos bakterijos (Bacillus coagulans LMG-P31318, Bacillus subtilis LMG P-31319);  lipnumą reguliuojančios medžiagos:  riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas. Grynasis kiekis: 3,95 g.

ĮSPĖJIMAI

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
Laikykite sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25 °C temperatūroje. Prieš vartodami papildą pasitarkite su gydytoju ar specialistu.

Nevartoti:

  • jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų,
  • nėštumo ar žindymo laikotarpiu,
  • vaikams iki 6 metų.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

PRISTATYMAS

Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę.
Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:

  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį – rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.

Gamintojas: MY HEALTH, Belgija