Registracijos forma asmeniniam sveikos mitybos planui

ziemos knyga papildomas

Plačiau apie mitybos planus: https://goo.gl/4MVHBz, vaizdo įrašas youtu.be/x2NMMFD5nOg apie mitybos planą, bus aiškiau ko tikėtis. Galite ir nežiūrėti, užsisakyti ir tada maloniai nustebti gavus :)))

Rekomenduojame pirkti 4 savaičių mitybos planą- visą sezoną galėsite džiaugtis įvairove, nes pasibaigus keturioms savaitėms vėl imatės plano nuo pradžių. Perkant sezoninį keturių savaičių planą vienos savaitės kaina tik 14,75 EUR.

Iš anksto užsisakę kito sezono planus gauna pirmieji, vos prasidėjus sezonui.

ŽIEMOS sezono planas galioja iki BALANDŽIO mėnesio - toks daržovių sezoniškumas, tad PAVASARIO planus pradėsime siųsti nuo balandžio pradžios.

*Privaloma
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Niekada nepateikite slaptažodžių per „Google“ formas.

 1. Violeta | 2018-04-14 11:26

  Esu labai patenkinta, per mėnesį nukrito 4kg.jaučiuosi lengviau ir energingiau,taip pat sumažėjo kraujo spaudimas ir tas nelemtas kosulys kuris kankino kelis metus .Vakar nuėjau į kirpykla ,o kirpėja ir sako kas atsitiko kad ne taip kai visada ir paklausė kur padėjau kilogramus .Aš pati tai nelabai pastebiu,tik užlipus ant svarstyklių.Maistas tai visas patinka nes ir valgiau kruopas visais laikais tik tikriausia kitaip.Sumažėjo ir maistui pinigų išleidimas .Produktų pirkti reikėjo daržovių ir vištienos,kalakutienos ,žuvies.Aliejų,prieskonių kruopų ,makaronų turėjau.O noras yra ir toliau sveikai valgyti.Svarstykles virtuvines ir svoriui taip pat turiu senai.O velykoms taip pat salotas gaminau su aliejumi.Cukraus nenaudoju 5 met . Jai ka kepdavau tai su rudu cukrumi.Ačiū kad yra tokių kaip Jūs.Kol kas dar iš naujo tą pačia panaudosiu,ovėliau ir pavasario programą užsisakysiu.

 2. Lina P. | 2018-04-14 11:01

  Pasiekimai – virskinimas, tustinimasis puikiai susitvarke, savijauta puiki, energijos yra visada. Aisku ir svoris krito, kiek tiksliai negaliu pasakyti, bet pilvas nebeissiputes, jauciuosi puikiai!
  Jusu receptai labai skanus, maistas nesikartoja, vis kitokie, nauji skoniai, neatsibosta maitintis! Puiku, jog yra atskiras pirkiniu sarasas kiekvienai savaitei. Mano nuomone pinigniu atzvilgiu isleidziu daug maziau pinigu apsipirkdama savaitei, nei kiekviena diena vis uzeidama i parduotuve ir prisirinkdama nereikalingu maisto produktu.

 3. Evelina | 2018-04-12 11:21

  fantastiškai man sekasi. Pirmadienį bus 3 savaitės kaip laikausi šio plano, tai jau dabar -3,9 kg. Maisto gana, netgi visko nesuvalgau. Nežinau, bet užkandžių man nelabai reikia, vat juos dažniausiai ir pamirštu. Dėl patiekalų, tai yra keli, kuriuos dažnai kartoju. Burokėliai su tofu man nerealus atradimas. Išviso nežinojau kas tas tofu yra, o dabar negaliu atsivalgyt. Biškutį ,,užknisa" tas salotų darymas 2 kartus dienoj. Na bet turbūt dėl jų į tualetą išeinu beveik kasdien, tai dedu salotoms didelį pliusą :)
  Žiemos planu vadovausios turbūt iki vasaros, o paskui norėsiu vasarinio plano.

 4. Viktorija | 2018-04-12 09:50

  Esu labai patenkinta mitybos planu. Stengiuosi po truputi keisti įpročius. Atsisakiau kavos, kurios išgerdavau po 2 puodelius kasdien. Nebegeriu ir nebereikia. Jaučiuosi turinti daugiau energijos ir lengvesne. Pavyko atsikratyti apie 1,5-2,kg. Valgau pagal mitybos plano taisykles. Stengiuosi rytais pilno grūdo košes valgyti, priešpiečiams visada vaisius, anksčiau juos dažnai valgydavau vakarais. Pietums labai daug daržovių valgau taip pat vakarienei . Užkandžiui dažniausiai renkuosi riešutus. Anksciau mėgau dažnai užkasti kas po ranka bet kokiu metu. Atsisakiau duonos ir miltiniu produktų, nebent pilno grūdo makaronus pietums darau. Išgeriu kur kas daugiau vandens.
  Vaikas taip pat dažniausiai valgo ta pati ką ir as.
  Planuoju užsisakyti ir pavasario mitybos planą .

 5. Sulieknėk sveikai | 2018-04-06 17:48

  Po mėnesio: bendra savijauta geresnė, oda pastebimai skaistesnė, galvos skausmai retesni, žinant, kad žiemos pabaigoje/pavasarį padažnėja migrena. Akivaizdžiausias yra pokytis virškinimo sistemoje: tuštinimsis reguliaresnis ir keliantis mažiau nepatogumo, nesikaupia dujos (arba mažiau kaupiasi).
  Dar vienas puikus pokytis, tai sugrįžęs noras domėtis įvariais receptais, veganiškais patiekalais, ieškoti sveikesnių alternatyvų ir sveikų desertų, kurie pavyksta puikiai :) Gaminam sveikesnius OK dydžio snickers batonėlius :))

 6. Julita | 2018-04-06 17:11

  Šiandien yra mano svėrimosi diena, o svarstyklės rodo 66,5 kg ( buvo 75 kg) !!! Tiesiog SUPER! Šiuo rezultatu esu be proto patenkinta. Jei būčiau žinojusi, jog kovoti su svoriu galima taip lengvai, būčiau taip ilgai nedvėjojusi…
  Jaučiuosi daug lengviau, energinga, visada soti (nereikia badauti) ir jokio potraukio saldumynams..kas iki tol sekėsi sunkiai.. Patiekalai labai paprasti, nesudėtingai pagaminami, mitybos planas aiškus ir galimas improvizavimas – tai labai patinka, nes palengvina gyvenimą :)

 7. Giedrė | 2018-04-06 16:53

  Visu pirma dekoju uz Jusu kruopstu darba! Mitybos planas sudarytas labai ivairus , maisto tikrai netruksta:)
  Labai padeda pirkiniu sarasas, nevisi patiekalai mano skonio bet daugelis tikrai skanus. Atsirado daug energijos, per porą savaičių jau pavyko atsikratyti virs 3 kg (nors atrodo kad dar daugiau:)) Siek tiek sudetingiau atsirinkti patiekalus sveciuose , bet mokausi. Planuolu isigyti ir kitus planus nes tikrai naudinga!

 • Vaida Kurpienė

  Tel. +370 614 77992
  El. p. registracija@sulieknek.lt
  Viber +37061477992

 • Facebook

 • Instagram

  Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.