Salotos su tofu ir bolivine balandaVaida KurpienėRaminta šias salotas gardino tailandietiško raudonojo kario pasta ir sezamu, o Jūs mėgstate tokias salotas?Pastaba: iš šio nurodyto kiekio išeina viena vidutinio dydžio porcija.
Daržovių troškinys su kokosų pienuVaida KurpienėSonata Jadeškienė rašo, kad tai greitai pagaminamas ir skanus patiekalas. Ar Jūs mėgstate tokius, pasidalinkite komentaruose. Skanaus linki recepto autorė – Svetlana G.
Kiaušinienė su špinatai su brokoliaisVaida KurpienėŠis patiekalas puikiai tinka vakarienei, nes kupinas skaidulų bei baltymų. Dar vienas privalumas – greitai pagaminamas. "Brokoliai su pievagrybiais puikus draugai! Kiaušinienė soti ir labai skani." rašo Sabina Šatė, kuri atsiuntė nuotrauką.Skanaus linki. Vaida Kurpienė Sveikos mitybos specialistė
Omletas su brokoliaisVaida KurpienėŠis patiekalas puikiai tinka vakarienei, jame gausu skaidulų bei baltymų. Labai greitai pagaminamas. Labai skanus patiekalas, kuri galima greitai paruošti sau iš šeimai, rašo Donata Jokšienė, kuri atsiuntė nuotrauką šiam patiekalui. https://www.sulieknek.lt/omletas-su-brokoliais/
Virtų žaliųjų lęšių kotletai su morka ir brokoliuVaida KurpienėLabai greitai paruošiamas pietums tinkamas patiekalas. Skanu buvo su salotomis: šviežias tarkuotas burokėlis, obuoliu actas, druska bei pipirai ir kalendros milteliai. Nuotrauką atsiuntė Raminta. Ačiū jai už idėjas.
Lašiša kepta orkaitėjeVaida KurpienėLabai greitai paruošiamas patiekalas. Puikiai tinka pietums, vakarienei ir į pietų dėžutę.Receptu pasidalino ir nuotrauką atsiuntė Raminta.