Nekepintų grikių košė su riešutų sviestuVaida KurpienėPuikus pusryčių patiekalas, kurį galima greitai pasigaminti ir yra sotu. Receptas iš mitybos plano. Patiekalą išbandė ir nuotrauką atsiuntė Natalija Masevičienė, ačiū.
Grikių duona be glitimoVaida KurpienėNoriu pasidalinti puikiu atradimu! Tai - grikių duonelė. Galbūt kaip tik rytojaus pusryčiams? Tokia duona gali išsilaikyti kaip šviežia iki savaitės, laikoma maistinėje plėvelėje, bent jau taip sako. Mano namuose ši duona taip ilgai neišbūna, o visi paragavę prašo recepto pabandykit ir jūs! Lauksime atsiliepimų, rašo Giedrė Renevė. Duoną kepė ir nuotraukas atsiuntė Donata Jokšienė. Ačiū Jums, kad dalinatės.
Salotos su grikiaisVaida KurpienėIdėja pietų dėžutei darbe. Autorė - Facebook grupės dalyvė Natalija Masevičienė.
Grikių košė su avokadu ir kepintais svogūnaisIrvydaPanaršius internete galima rasti tik saldžių košių receptų. Taigi košė, iš kurios gausite Omega 3, Omega 6, fosforo kalio, magnio, folio, lipidų, sterolių ir taip jums reikalingų skaidulų. FOTO - Raminta
Grikių ir daržovių kotletaiVaida KurpienėIšbandykite grikius pasigaminti kitaip nei esate pripratę! Lengvai pagaminami, maistingi ir labai skanūs grikių ir daržovių kotletukai pusryčiams arba pietums. Patiekta su termiškai neapdoroto burokėlio salotomis. Recepto ir nuotraukos autorė Kristina Valaitienė.