Studija „Sulieknek sveikai“ bendradarbiauja su „My Hero“ komanda, kurių tikslas  – sveikatinti žmones, gerinti jų fizinę formą, kurti tvirtą, sąmoningą bendruomenę bei, žinoma, skleisti gerą nuotaiką ir energiją!

„My Hero“ pagrindinė veikla – aukšto intensyvumo (Insanity) bei jėgos treniruotės, tačiau taip pat jie rengia ir mažesnio intensyvumo „Tempa“ treniruotes!

Tempa – tai nauja žemo intensyvumo treniruočių rūšis, kuri idealiai tinka:

  • Pradedantiems – Jūsų kūnas pamažu pripras prie krūvio, todėl po įvadinių treniruočių esat laukiami žemo intensyvo treniruotėse. Sutvirtėjus jūsų raumenims, padidėjus ištvermei jau būsite pasirengę lankyti Insanity treniruotes.
  • Vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėms, kurie supranta, kad (pradėti) gyventi sveikai galima bet kada ir metai tam neturi reikšmės. Kartais jiems yra sunkiau atlikti šuoliukus, „atlaikyti“ intensyvų treniruotės tempą, todėl jiems puikiai tiks žemo intensyvumo treniruotės.
  • Žmonėms, turintiems antsvorį ar nutukimą. Sportas turi teikti tik malonumą. Turint papildomo svorio būtinas atsargumas, kad išvengtumėme skausmo bei traumų, taigi idealu pradėti nuo žemesnio intensyvumo treniruočių. Jose ne taip stipriai bus apkraunami Jūsų sąnariai bei yra mažesnė traumų tikimybė.

Tempos metu stiprinsime visus kūno raumenis. Tai darysime ramiai, be jokio streso ir skubėjimo. Bus daug tempimo pratimų, kurie mums padeda tapti lankstesniems, o kartais netgi išvengti traumų. Spauskite nuorodas ir keliaukite sportuoti.

TvarkaraštisKontaktai

0 0 votes
Patiko? Įvertinkite!