Vaida Kurpienė
Mano receptai
Salsa verde padažas prie žuviesVaida KurpienėSabina Šatė rašo, kad šis padažas ypatingai paskanina keptą skumbrę, bei puikiai tinka ir su kitų rūšių žuvimi. Pabandykite ir Jūs.
Šviežios daržovės su varškės arba jogurto užtepėlėmisVaida KurpienėSabina Šatė rašo, kad labai mėgsta tokius derinius, o užtepėlei tinka ir feta sūris. Nuotraukos autorė naudojo žirnius ir pomidorus šalia užtepėlės. Skanaus, pasidalinkite idėjomis komentaruose. Recepto autorė - Renata.
Kiaušinių salotos su pomidorais ir saulėgrąžų daigaisVaida KurpienėSonata Jadeškienė atsiuntė nuotrauką šiam receptui ir rašo, kad tai sočios ir greitai paruošiamos salotos. Ar Jūs mėgstate tokius deriniu, pasidalinkite komentaruose. Recepto šaltinis: Lilė iš “Rojaus daržas”.
Bananų kokteilis su migdolaisVaida KurpienėSonata Jadeškienė, kuri atsiuntė nuotrauką receptui, rašo jog greitai pagaminamas kokteilis. Trinti kokteiliai skirti tik ištvermės sportu užsiimantiems, intensyviai sportuojantiems ir norintiems priaugti svorio.
Daržovių troškinys su kokosų pienuVaida KurpienėSonata Jadeškienė rašo, kad tai greitai pagaminamas ir skanus patiekalas. Ar Jūs mėgstate tokius, pasidalinkite komentaruose. Skanaus linki recepto autorė – Svetlana G.
Agurkų šiaudeliai su prieskoniaisVaida KurpienėBirutė Vitkauskienė, atsiuntė nuotrauką šiam patiekalui, rašo: "Kas gali būti skaniau ir paprasčiau... 🙂 Lengvos, gaivios, vasariškos salotos." Ar Jūs mėgstate tokias?
Varškės užtepėlė su agurkais ir paprikomisVaida KurpienėSkanu patiekti su šviežiomis daržovėmis, tačiau galima valgyti ir vieną. Šaldytuve galima laikyti apie savaitę, bet ne ilgiau, nei galioja varškė. Gima linki Jums skanaus! Birutė Vitkauskienė atsiuntė nuotrauką ir džiaugiasi išbandžiusi šį patiekalą.
Balandėliai su jautienaVaida KurpienėSkanaus linki recepto autorė – Rima D. Natalija Masevičienė‎ rašo: "Labai skanu. Puikus patiekalas pietums, vakarienei. Papildomai valgiau salotų. Ryt nešiuosi ir į darbą." O Jūs ar mėgstate tokius, pasidalinkite savo pastebėjimais komentaruose.