fbpx

Views Navigation

Renginys Views Navigation

Šiandien

Savaitgalio STOVYKLA moterims [2021-08-13/15]

vilkės vila Bertašiūnų g. 16, Bertašiūnų km.

Savaitgalio stovykla moterims, kurią organizuoju jau ne pirmus metus. Po jos visos grįžtame pailsėjusios ir įsikvėpusios pokyčiams, naujiems tikslams ir su džiugesiu širdyje.

229 €

Kaip atsikratyti saldumynų potraukio ir šarminti organizmą – online video paskaitos (4 savaitės) nuo rugsėjo 7 d.

4 savaičių trukmės mitybos įpročių keitimo programa, kuri jums gali pagelbėti: numesti svorio, nustoti bijoti pokyčių ir pagaliau imtis veiksmų, puikiai jaustis ir patikėti, kad pokyčius galima įgyvendinti ilgam laikui, sumažinti cholesterolį, sumažinti kraujospūdį, sumažinti per didelį gliukozės kiekį, atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo.

79 €

Emocinis (ne)valgymas. Savaitgalio stovykla [2021-09-24/26]

vilkės vila Bertašiūnų g. 16, Bertašiūnų km.

Stovyklos metu suprasite kokios jūsų mintys ir veiksmai skatina jus valgyti, kaip tai galima keisti be valios pastangų. Namo išvyksite žinodamos ką daryti kai ištinka "smegenų užtemimas" prie šaldytuvo ar saldumynų, nors nesate alkanos. Atsispirti bus daug lengviau.

229€

Kaip numesti svorio be kančios – online video paskaitos (6 savaitės) nuo spalio 5 d.

Kursus veda lektorė, dietistė, populiarių knygų autorė – Vaida Kurpienė. Kursų pradžia – spalio 5 d. (antradienis) 18:00 val. Kartą per savaitę tuo pačiu metu vyksta po vieną seminarą specialioje Facebook grupėje. Patogu, nes paskaitas galėsite pasižiūrėti kelis kartus, o komentaruose – užduoti klausimus. užduoti klausimus.

114€
Go to Top