fbpx

Įvykę Renginiai

Jeigu turite klausimų dėl renginių rašykite į registracija@sulieknek.lt

Views Navigation

Renginys Views Navigation

Šiandien

Kaip numesti svorio be kančios – nuo sausio 18 d. gyvai internetu [6 savaitės] + įrašai

Internetu , Lietuva

Kursus veda lektorė, dietistė, populiarių knygų autorė – Vaida Kurpienė. Kursų pradžia – 2022 m. sausio 18 d. (antradienis) 18:30 val. Kartą per savaitę tuo pačiu metu vyksta po vieną seminarą specialioje Facebook grupėje. Patogu, nes paskaitas galėsite pasižiūrėti kelis kartus, o komentaruose – užduoti klausimus.

124EUR

Menopauzė – nuo vasario 1 d. gyvai internetu [4 savaitės] + įrašai

Internetu , Lietuva

Sužinosite kaip sustabdyti svorio augimą ir geriau jaustis. Kokie yra būtini pokyčiai mityboje, bei ko vengti ir kas pagerintų situaciją. Miegas ir prakaitavimas – kaip atsistatyti ir gerai jaustis. Emocijos – kaip sušvelninti jų pasekmes. Ginekologės paskaita. Kaip galima keisti situaciją papildais ir kitomis priemonėmis. Kaip palaikyti jaunystę. 4 savaičių kursas prasideda 2022 m. vasario 1 dieną.

124EUR

Kaip atsikratyti saldumynų potraukio vos per savaitę? – nuo kovo 1 d. gyvai internetu [4 savaitės] + įrašai

Internetu , Lietuva

4 savaičių trukmės mitybos įpročių keitimo programa, kuri jums gali pagelbėti: numesti svorio, nustoti bijoti pokyčių ir pagaliau imtis veiksmų, puikiai jaustis ir patikėti, kad pokyčius galima įgyvendinti ilgam laikui, sumažinti cholesterolį, sumažinti kraujospūdį, sumažinti per didelį gliukozės kiekį, atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo.

124EUR

Emocinis (ne)valgymas. Savaitgalio stovykla [2022-06-24/26]

Druskininkų raj. Druskininkų raj., Lietuva

Stovyklos metu suprasite kokios jūsų mintys ir veiksmai skatina jus valgyti, kaip tai galima keisti be valios pastangų. Namo išvyksite žinodamos ką daryti kai ištinka "smegenų užtemimas" prie šaldytuvo ar saldumynų, nors nesate alkanos. Atsispirti bus daug lengviau.

239EUR
Go to Top