fbpx

Sąmoningas ir emocinis valgymas. Savaitgalio stovykla. [2024-09-27/29]

Jeigu turite klausimų dėl renginių rašykite į registracija@sulieknek.lt

Renginiai kraunami

Savaitgalio stovykla moterims, kurią organizuoju jau ne pirmus metus. Visos grįžtame pailsėjusios ir įsikvėpusios pokyčiams, naujiems tikslams ir su džiugesiu širdyje.

SAVAITGALIO STOVYKLA

Emocinis valgymas – viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl net žinodami taisykles jų nesilaikome. Šia tema stovykla organizuojama pirmą kartą. Medžiaga nedėstyta jokiame mano seminare ir jos nėra mano knygoje. Bus dėstymo ir praktinių užduočių.

Stovyklą vesime dviese: aš, Vaida Kurpienė, ir patyrusi šiaurietiško ėjimo trenerė Irena Gudiškienė. Judėsime, valgysime sočiai ir sveikai. Suprasite, kokios mintys ir veiksmai skatina jus valgyti bei kaip tai galima pakeisti. Namo išvyksite žinodamos, ką daryti, kai ištinka “smegenų užtemimas” prie šaldytuvo ar saldumynų, nors nesate alkanos. Atsispirti bus daug lengviau.

Ši stovykla įkvėpta ypač sėkmingos mano naujos sąmoningo valgymo programos „Lieknesnė per 100 dienų“. Kita tokia stovykla tik po metų!

Data. 2024 metų rugsėjo 27-29 d. netoli Druskininkų esančioje sodyboje.
Lektorė dietistė Vaida Kurpienė

IŠANKSTINĖ KAINA 349 EUR. Vėliau kaina didės iki 419 EUR. Registruojantis dabar, sumokama per du kartus – garantinis* 50% mokestis iš karto po registracijos. Likutis – 3 savaitės iki stovyklos.

PRELIMINARI STOVYKLOS PROGRAMA:

Penktadienis 
16:00-17:00 Atvykimas ir įsikūrimas, sveikas užkandis.
17:30-18:30 Susipažinkime! Savaitgalio lūkesčių aptarimas bei pasidalinimas.
18:30 Fizinis aktyvumas (šiaurietiškas ėjimas).
19:30-20:00 Soti vakarienė – mokomės kramtyti ir mėgautis procesu, būti čia ir dabar.
20:00 Grupės susipažinimas ir pokalbiai.
21:00 Laisvas laikas.
22:00 Kambariuose išjungiama šviesa.

Šeštadienis
7:00 Pabudome ir kelkimės
7:15 Fizinis aktyvumas (šiaurietiškas ėjimas) ir vaisius po jų.
8:15 Rytinės procedūros
8:45 Sveiki ir sotūs pusryčiai
9:15 Paskaita ir praktika su Vaida, tarpe lengvas uogų ar vaisių užkandis.
13:00 Sotūs pietūs ir sąmoningas valgymas
13:45 Laisvas laikas: poilsis, pasivaikščiojimas gamtoje.
15:30 Paskaita su Vaida ir tarpe pavakarių užkandis.
17:30 Fizinis aktyvumas (šiaurietiškas ėjimas).
18:30 Vakarienė
20:00 Laisvas laikas
22:30 Kambariuose išjungiama šviesa

Sekmadienis 
7:00 Pabudome ir kelkimės
7:15 Fizinis aktyvumas (šiaurietiškas ėjimas) ir vaisius po jo.
8:15 Rytinės procedūros.
8:45 Sveiki ir sotūs pusryčiai: rytinė košė.
9:15 Paskaita ir praktika su Vaida. Tarpe priešpiečiai.
13:00 Sotūs pietūs ir sąmoningas valgymas.
13:45 Uždarymo praktika ir atsisveikinimas.
14:30-15:00 Išvykimas.

Programa gali būti koreguojama atsižvelgiant į grupės nuotaiką ir poreikius bei oro sąlygas.

Svarbu: Emocinio valgymo stovykloje nedarome mitybos plano, tai būna pavasario stovykloje.

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?

– Atvykimas penktadienio pavakaryje (16 val.), išvykimas sekmadienį iki 15 val.
– Maistas – 5 kartus per dieną, subalansuotas, kaip ir visa savaitgalio stovykla.
– Vieta: sodyba netoli Druskininkų.
– Gyvensime triviečiuose – keturviečiuose naujai įrengtuose kambariuose. Juose laiko praleisime ypač mažai. Jei pageidausite gyventi su mažiau asmenų šalia yra pirties namas. Jis įrengtas daug paprasčiau, bet jame apsigyventi irgi galima.
– Vaikų ir vyrų nepriimame, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir skirti visą laiką tik SAU. Tačiau stovykloje gali dalyvauti mama su paaugle ar vyresne dukra, kuri irgi nori keistis. Tada kaip tik sveikinsime tokias poras.
– Telefonus bus galima naudoti tik laisvu laiku. Kitu laiku turės būti įjungtas naktinis režimas, telefonus rekomenduosime palikti kambariuose arba jie bus surinkti į jų „poilsio“ dėžutę.
– Kompiuterius ir darbus palikite namie.
– Stovyklos savaitgalį rekomenduojame susilaikyti nuo alkoholio bei cigarečių vartojimo. Leiskite sau pailsėti ir atsipalaiduoti!

Nuoširdžiai ir su nekantrumu laukiu šio mūsų susitikimo!

Jei kils klausimų dėl stovyklos – rašykite komentaruose arba susisiekite el. paštu – jau laukiu ir kaip galėdama greičiau atsakysiu.
Jei turite specialių poreikių ar klausimų, susisiekite su mumis registracija@sulieknek.lt . Jei turite alergijų, jūsų mityba ribota ar rimtų sveikatos sutrikimų, atsiminkite paminėti tai registracijos formoje. Gyvensime vienkiemyje, taigi viską reikia žinoti iš anksto.

Nepavykus registracijai per šią formą maloniai prašome parašyti registracija@sulieknek.lt

 

Savaitgalio stovykla Savaitgalio stovykla

Informacija

Pradžia:
27 rugsėjo d. 16:00
Pabaiga:
29 rugsėjo d. 14:00
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.sulieknek.lt/

Vieta

Druskininkų raj.
Druskininkų raj.,Lietuva

Organizatorius

Vaida Kurpienė
Phone
+37061477992
El.paštas
registracija@sulieknek.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę
Subscribe
Notify of
13 komentarai
naujausi
seniausi most voted
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus

Dar kartą noriu Jums padėkoti už kompetentingas žinias “kodėl taip yra ir ką dėl to galiu padaryti”, kurios ir yra man didžiausia motyvacija. 

Puiki stovykla, puikūs sutikti žmonės. Daug gerų žinių, praktinių užduočių. Su Vaida ir Erika labai malonus ir nuoširdus bendravimas, ko tikrai nesitikėjau.
Labai tikiuosi, kad sužinotos, išgirtos žinios padės pakeisti savo mąstymą. Į šią stovyklą norėčiau vėl ir vėl sugrįžti.

Ačiū už nuostabią stovyklą. Supratau, kad siekti tikslų galima/reikia mažais žingsneliais ir tai nėra taip sunku. Išvažiavau motyvuota. Vaida ir Erika nuostabios, puikiai viena kitą papildė, patiko paprastumas. Jaučiausi kaip draugių kompanijoje. Norėtųsi dar likti 😊 tikiuosi sugrįšiu į kitą stovyklą. Ačiū😊

Miela Erika,
Labai dėkoju už šį savaitgalį, už jūsų dėmesingumą kiekvienam ir pasirengimą paaiškinti, pakonsultuoti, padėti.
Taip pat dėkoju už jūsų draugišką bendravimą, dilimąsi. Už jūsų žiūrėjimą į poreikius ir galimybes ir atžvelgimą į tai.
Dėkoju už pratimus, mokymą taisyklingai kvėpuoti ir sportuoti. Bijau, kad daug dalykų neperimsiu, bet taisyklingą kvėpavimą ir pėdų mankštą – tikrai.
Be galo ačiū. Buvo gera su jumis būti.

Mielos Vaida ir Erika,

Dėkoju jums už žinias, mokymus, meilę, šilumą, juoką, rūpestį.
Džiaugiuosi atvykusi į šią stovyklą.
Įkvėpė mane, kad galiu ir turiu mažinti kūno svorį dėl savo sveikatos, kad galiu ir turiu keistis. Linkiu edukuoti ir sveikatinti žmones, nes jūsų žinios, mokymai, paslaugos yra naudingos ir vertingos.

Mielos Vaida ir Erika,
Labai džiaugiuosi pabuvusi su jumis stovykloje. Tai buvo labai gera patirtis, susipažinimas su tokiais pačiais bendraminčiais. Vaidai- ačiū dėmesį ir gerai organizuotą ir naudingą seminarą ir praktines užduotis. Nors ir daug ką jau žinau ir darau pagal jūsų metodą, tačiau parinkau „perliukų“ , kurių nežinojau. Gavau papildomos motyvacijos tolesniems savo kūno mažinimams ir savęs tobulinimui sveikatos linkme.
Erika, jūs nuostabi kineziterapeutė . ieškote žmonėse blogos savijautos priežasčių, o ne pasekmes taisote. Patiko jūsų mankštos, atrodė neintensyvios, tačiau raumenukus maudė. Jei būtų problemų, kreipsiuosi tik į jus 😊
Sėkmės ir sveikatos Vaida ir Erika.

Mielos Vaida ir Erika,
Ačiū už puikiai praleistą laiką, naudingą informaciją ir pamokas ir, žinoma, už grąžintą motyvaciją.
Būkite sveikos ir laimingos.

Norėčiau padėkoti už labai smagiai ir turiningai praleistą laiką. Stovyklos įspūdžiai – ne tik kad pateisino lūkesčius, bet ir suteikė dar daugiau.
Ačiū Vaidai, už suteiktas žinias ir paskatinimus, taip pat kritiką, kuri kartais irgi reikalinga 😊
Rekomenduoju visoms, kurios ieško palaikymo ir paskatinimo savo idealaus svorio ieškojime.
Sėkmės, laukiame naujų stovyklų 😊

Vaida ir Erika,
Dėkoju už nuostabų seminarą, didelį žinių pateikimą. Buvo be galo įdomu, informatyvu ir nuoširdu. Išvykau motyvuota ir paruošta. Reiks tik „valgyti ir lieknėti“.
Ačiū už nuostabų laiką kartu.

Miela Vaida,   Labai džiaugiuosi, kad atradau šiuos jūsų kursus, jie man padėjo per nepilnus 3 mėn. numesti 14 kg, patirti daug džiaugsmo, svorio metimo azarte. Beje, pastebėjau, kad tą pačią metodiką galima taikyti dirbant su kitomis savybėmis ar priklausomybėmis Dėkoju už įkvėpimą, motyvaciją, nuoseklų vedimą. Nors dar turiu baimę, kad galiu sustoti, bet pastebėjau, kad numesti svorį įmanoma, kad turiu valią susivaldyti ir nevalgyti (anksčiau kankinausi, kad man nepavyksta). Man labai svarbus jūsų paaiškinimas, kad galima valgyti ir desertų, tik reikia įsivertinti ar verta. Taip pat tai, kad iš viso nieko negalima drausti sau – tai nuima įtampą ir… Skaityti toliau »

Laba diena, Vaida, 

Po stovyklos prašviesėjo galvoje☺ Labai patiko Jūsų motyvacija, ir visada prieš ką nor valgant užduodu sau klausimą AR VERTA? Labai padeda☺.
Kramtyti dar mokausi😊, pusryčius buvau pažadėjusi sau porą kartų per savaitę,valgau kiekvieną rytą, pradeda patikti ☺
Labai džiaugiuosi stovykla, ilgam pasikroviau gerų emocijų ir žinių!

Neįsivaizduoju geresnės dovanos… nuostabi moterų draugija, nuostabi gamta, mankštos suteikiančios gilų suvokimą apie audinių, organų priklausomybę, suvokimas kaip mūsų smegenys žaidžia su mumis ir automatinis valgymas “užėjus emocijai”, nerealiai skanus maistas, pašnekesiai, pirties pramogos, maudynės ežere nuogai, tykūs rytai ir gilus suvokimas, kad gyvenimas yra dydis malonumas, kurį kaip dovaną gauni kasdien ryte !!! Ačiū visiems, ypatingai savo šeimai – nuostabiam vyrui ir nepakartojiemiems vaikams, ištikimiems draugams ir naujai sutiktiems žmonėmis mano gyvenime! Myliu, vertinu jus visus ir labai džiaugiuosi, kad jūs esate !!! O aš toliau kaifuoju…😊

Nuoširdžiai dėkoju.

Go to Top