Mitybos planai

/Mitybos planai
 • Akcija!

  Sveikos mitybos planas

  19 177 
  Užsisakę sveikos mitybos planą gausite: - Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. - E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano. - Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų). - Pirkinių sąrašus. Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau, po užsakymo anketa. Iš anksto užsisakę kito sezono planus gauna pirmieji, patikslinus duomenis ir vos prasidėjus naujam sezonui. Nuolaidos: - Įsigijus kartu 4 savaičių mitybos planą ir e-paskaitų visą ciklą taikoma 30 € nuolaida (nuolaida automatiškai pritaikoma atsiskaitymo puslapyje); - Įsigijus kartu pavasario ir vasaros mitybos planus bus pritaikyta 5-10 € nuolaida. Jei kils klausimų rašykite mitybosplanas@sulieknek.lt arba tel. 861477992. Jei neatsiliepsiu, perskambinsiu.
 • Akcija!
  Išankstinis užsakymas su 5 € nuolaida – planai bus siunčiami nuo 2019-08-05
  Mitybos plane palaikomas mažas histamino kiekis organizme, vengiama pieno produktų ir glitimo. Šis diagnostinis mitybos planas skirtas laikytis tiems, kuriuos kankina atopinis dermatitas bei dilgėlinė. Po 6 savaičių, esant pagerėjimui rekomenduojama laikytis jo ir toliau. Tyrimo duomenimis pagerėja net 86 procentams pacientų. Planas sudaromas suaugusiems asmenims. Užsisakę 4 savaičių sveikos mitybos planą gausite: – Valgiaraštį su 100-120 receptų, su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. – Papildomi patarimai, kurie pagelbės laikytis plano. – Produktų, kurių reikėtų vengti sergantiems atopiniu dermatitu sąrašą. – Pirkinių sąrašus. – Iš anksto užsisakę planą gauna pirmieji. Skaitykite išsamią informacija apie dermatito ir mitybos sąsajas >> Čia kas savaitę bus paskelbta papildoma informacija iš mokslinio tyrimo.
Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką "Sutinku" Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Sutinku