fbpx

Mitybos planai

/Mitybos planai
 • Akcija!
  Užsisakę sveikos mitybos planą gausite: - Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. - E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano. - Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų). - Pirkinių sąrašus. Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau. Čia pasirinkite sezoną ir tipą, o kitame žingsnyje paprašysime Jūsų užpildyti anketą su asmeniniais duomenimis (svoris, sveikata, tikslai, ir t.t.).
 • Akcija!
  Išankstinis užsakymas su 5 € nuolaida – planai bus siunčiami nuo 2019-11-15
  Mitybos plane palaikomas mažas histamino kiekis organizme, vengiama pieno produktų ir glitimo. Šis diagnostinis mitybos planas skirtas laikytis tiems, kuriuos kankina atopinis dermatitas bei dilgėlinė. Po 6 savaičių, esant pagerėjimui rekomenduojama laikytis jo ir toliau. Tyrimo duomenimis būklė pagerėja net 86 procentams pacientų. Planas sudaromas suaugusiems asmenims. Užsisakę 4 savaičių sveikos mitybos planą gausite: – Valgiaraštį su 100-120 receptų, su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. – Papildomi patarimai, kurie pagelbės laikytis plano, patarimų e-knyga bus atsiųsta gruodžio mėn. – Produktų, kurių reikėtų vengti sergantiems atopiniu dermatitu sąrašą. – Pirkinių sąrašus. – Iš anksto užsisakę planą gauna pirmieji. Skaitykite išsamią informacija apie dermatito ir mitybos sąsajas >> Po naujų metų bus paskelbta papildoma informacija iš mokslinio tyrimo. Spauskite mygtuką "Į krepšelį", o kitame žingsnyje paprašysime Jūsų užpildyti anketą su asmeniniais duomenimis (svoris, sveikata, tikslai, ir t.t.).
 • Akcija!
  Išankstinis užsakymas su 4 € nuolaida – planai bus siunčiami nuo 2019 m. gruodžio mėnesio.
  Kai kankina rėmuo ar jau pripažintas GERL – kartais gali atrodyti, kad „rūgštis sukyla nuo vandens“. Vaistai gali būti geriami pagal gydytojo nurodymus, tačiau ilgalaikis vaistų vartojimas gali turėti rimtų pasekmių sveikatai, taigi koreguoti savo mitybą būtina. Tikslas taip susidėlioti mitybą, kad leistume savo organizmui sveikti ir palaipsniui pareitumėme prie įprastos mitybos. GERL mitybos planas yra padalintas į keturis etapus. Kiekvieno trukmė individuali, bus nurodyti orientyrai plano aprašyme. Su planu gausite: – 4 etapo mitybos planus su receptais ir kiekiais. Iš viso apie 120 receptų. – Patarimus ko vengti, į ką atkreipti dėmesį. – Kas dvi savaites lauksiu jūsų laiško su klausimais ir rezultatais, atsakysiu asmeniškai. Kviečiame užsiregistruoti užankstiniam šio mitybos plano užsakymui ir kai bus jis paruoštas apie tai būsite informuoti pirmieji:

  Jūsų vardas, pavardė (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Telefono numeris

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.