fbpx

Mitybos planai

/Mitybos planai
 • Akcija!
  Užsisakę sveikos mitybos planą gausite: - Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. - E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano. - Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų). - Pirkinių sąrašus. Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau, po užsakymo anketa.
 • Akcija!
  Išankstinis užsakymas su 5 € nuolaida – planai bus siunčiami nuo 2019-10-20
  Mitybos plane palaikomas mažas histamino kiekis organizme, vengiama pieno produktų ir glitimo. Šis diagnostinis mitybos planas skirtas laikytis tiems, kuriuos kankina atopinis dermatitas bei dilgėlinė. Po 6 savaičių, esant pagerėjimui rekomenduojama laikytis jo ir toliau. Tyrimo duomenimis būklė pagerėja net 86 procentams pacientų. Planas sudaromas suaugusiems asmenims. Užsisakę 4 savaičių sveikos mitybos planą gausite: – Valgiaraštį su 100-120 receptų, su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu [nuo spalio] – Papildomi patarimai, kurie pagelbės laikytis plano, patarimų e-knyga bus lapkritį. – Produktų, kurių reikėtų vengti sergantiems atopiniu dermatitu sąrašą. – Pirkinių sąrašus. – Iš anksto užsisakę planą gauna pirmieji. Skaitykite išsamią informacija apie dermatito ir mitybos sąsajas >> Po naujų metų bus paskelbta papildoma informacija iš mokslinio tyrimo. Mitybos planai bus sudaromi nuo spalio pabaigos.
 • Akcija!
  Išankstinis užsakymas su 4 € nuolaida – planai bus siunčiami nuo 2019-11-18
  Kai kankina rėmuo ar jau pripažintas GERL – kartais gali atrodyti, kad „rūgštis sukyla nuo vandens“. Vaistai gali būti geriami pagal gydytojo nurodymus, tačiau ilgalaikis vaistų vartojimas gali turėti rimtų pasekmių sveikatai, taigi koreguoti savo mitybą būtina. Tikslas taip susidėlioti mitybą, kad leistume savo organizmui sveikti ir palaipsniui pareitumėme prie įprastos mitybos. GERL mitybos planas yra padalintas į keturis etapus. Kiekvieno trukmė individuali, bus nurodyti orientyrai plano aprašyme. Su planu gausite: – 4 etapo mitybos planus su receptais ir kiekiais. Iš viso apie 120 receptų. – Patarimus ko vengti, į ką atkreipti dėmesį. – Kas dvi savaites lauksiu jūsų laiško su klausimais ir rezultatais, atsakysiu asmeniškai.