fbpx
 • Sale!

  Sezoninis sveikos mitybos planas

  19,00 177,00 
  Užsisakę sveikos mitybos planą gausite: - Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir išsamiu gaminimo aprašymu. - E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano. - Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų). - Pirkinių sąrašus kiekvienai savaitei. Kaina nuo 19 eur, pasirinkus plano tipą iš karto rodoma kaina. Pigiausiai įsigyti visų sezonų planą, tada jums planas vienai metų savaitei kainuoja vos 3,2 eur! Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau. Jei norėsite pasitarti - skambinkite telefonu ar Viber +370 64064774. Galite rašykite žinutę el.paštu mitybosplanas@sulieknek.lt Paskutiniame žingsnyje prie mokėjimo duomenų užpildysite anketą su asmeniniais duomenimis: tikslas, fiziniai duomenys, sveikata, tikslai ir kita.
  Dėl daržovių sezoniškumo žiemos mitybos planai puikiai tinka iki kovo pabaigos, tik tada keičiasi daržovių sezoniškumas. Taip pat galite užsisakyti iš anksto pavasario mitybos planą arba paketą su žiemos planu.
  Kaip užsisakyti? - Pasirinkite norimą mitybos planą bei jo trukmę. - Užpildykite klausimyną atsakingai. Pateiktais atsakymais bus remiamasi paruošiant mitybos planą. - Gavę apmokėjimą iš karto atsiųsime e-knygą su patarimais. Ją rekomenduojame perskaityti kol laukiate mitybos plano ir pradėti vadovautis joje surašytomis taisyklėmis. - O per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo parengsime mitybos planą ir atsiųsime el. paštu. Išimtis: iš anksto užsakyti kito sezono planai, jie siunčiami sezono pradžioje.
 • Kai kankina rėmuo ar jau pripažintas GERL – kartais gali atrodyti, kad „rūgštis sukyla nuo vandens“. Vaistai gali būti geriami pagal gydytojo nurodymus, tačiau ilgalaikis vaistų vartojimas gali turėti rimtų pasekmių sveikatai, taigi koreguoti savo mitybą būtina. Tikslas taip susidėlioti mitybą, kad leistume savo organizmui sveikti ir palaipsniui pareitumėme prie įprastos mitybos. GERL mitybos planas yra padalintas į keturis etapus. Kiekvieno trukmė individuali, bus nurodyti orientyrai plano aprašyme. Su planu gausite: – 4 etapo mitybos planus su receptais ir kiekiais. Iš viso apie 120 receptų. – Patarimus ko vengti, į ką atkreipti dėmesį. – Kas dvi savaites lauksiu jūsų laiško su klausimais ir rezultatais, atsakysiu asmeniškai. Kaip užsisakyti? - Spauskite mygtuką „Į krepšelį“. - Užpildykite klausimyną atsakingai (kitame žingsnyje). Pateiktais atsakymais bus remiamasi paruošiant mitybos planą. - Gavę apmokėjimą iš karto atsiųsime e-knygą su patarimais. Ją rekomenduojame perskaityti kol laukiate mitybos plano ir pradėti vadovautis joje surašytomis taisyklėmis. - O per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo parengsime mitybos planą ir atsiųsime el. paštu. Išimtis: iš anksto užsakyti kito sezono planai, jie siunčiami sezono pradžioje.
 • Mitybos plane palaikomas mažas histamino kiekis organizme, vengiama pieno produktų ir glitimo. Šis diagnostinis mitybos planas skirtas laikytis tiems, kuriuos kankina atopinis dermatitas bei dilgėlinė. Po 6 savaičių, esant pagerėjimui rekomenduojama laikytis jo ir toliau. Tyrimo duomenimis būklė pagerėja net 86 procentams pacientų. Planas sudaromas suaugusiems asmenims. Užsisakę 4 savaičių sveikos mitybos planą gausite: – Valgiaraštį su 100-120 receptų, su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. – Papildomi patarimai, kurie pagelbės laikytis plano. – Produktų, kurių reikėtų vengti sergantiems atopiniu dermatitu sąrašą. – Pirkinių sąrašus. Išbandykite: Atopinio dermatito eigos sunkumo laipsnio skaičiuoklę >>> Skaitykite išsamią informacija apie dermatito ir mitybos sąsajas >>> Po naujų metų bus paskelbta papildoma informacija iš mokslinio tyrimo. Spauskite mygtuką "Į krepšelį", o kitame žingsnyje paprašysime Jūsų užpildyti anketą su asmeniniais duomenimis (svoris, sveikata, tikslai, ir t.t.).
  Ir per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo parengsime mitybos planą ir atsiųsime el. paštu. Išimtis: iš anksto užsakyti kito sezono planai, jie siunčiami sezono pradžioje.
 • Dovanų kuponas

  19,00 177,00 
  Apgalvota dovana – džiugina labiau.  Daiktų dažnai turime per daug, bet dovanoti sveikatą ir energiją – nuostabu. Tokią galimybę jau turite – tai e-dovanų kuponai. Galbūt apie šią dovaną jau kuris laikas svajoja Jūsų draugė, mama, sesė ar kolegė? Gal tai gali būti pirmas žingsnis sveiko gyvenimo link Jūsų vyrui, draugui, tėčiui ar broliui? Pagalvokite ir apie save – užsiminkite savo artimiesiems, kad norėtumėte tokią dovaną rasti po eglute. Užsakius ir apmokėjus dovanų kupomą per dvi darbo dienas vardinį dovanų kuponą su suma ar paslauga ir atsiųsime Jums el.paštu. Dovanų kuponą galėsite atsispausdinti ar persiųsti el. paštu, jei jums brangus asmuo gyvena toli.  Taip sutaupysite savo laiko lakstymui po parduotuves ir padovanosite brangiausią pasaulyje dalyką - sveikatą. Dovanų kuponus galima įsigyti vos nuo 19 eur:
  • Sumą nuo 19 eur - gavėjas pats pasirinks kur naudoti: paskaitoms ar mitybos planui.
  •  11 savaičių e-kursus (143 eur) >>, suteiksiančius informacijos apie sveiką mitybą bei kasdienius įpročius.
  • e-paskaita tam tikra tema? Tik nuo 18 eur. Nereikia net kojos kelti iš namų – sėdi, žiūri ir semiesi žinių.  Tinka kaip šeimyninė dovana, galės visi kartu paskaitas stebėti. Paskaitų temos čia >>,  galite tik sumą nurodyti ir paskaitos temą pasirinks dovanos gavėjas.
  • Kasdienybę artimiesiems galėtumėte palengvinti padovanoję mitybos planus Kaina nuo 19 iki 177 eur. Taupo laiką ir paskatina keistis bei bandyti naujus sveikus receptus. Tinka visai šeimai. Galime padaryti ne tik lieknėjantiems, bet ir norintiems vertingiau maitintis, sergantiems atopiniu dermatitu, akne, cukriniu diabetu, padidintu kraujospūdžiu, hipotiroze.
  Pristatymo laikas: 2 darbo dienos. Vardinį dovanų kuponą galime siųsti jūsų el. paštu aba nurodytu el. paštu, parašydami, kad dovana nuo jūsų. Į kuponą įrašome gavėjo vardą, pavardę ir sumą arba parinktą konkrečią dovaną.
Go to Top