Kam kentėti, kai gali lengviau gyventi, nes žinosite kaip spręsti problemas? Jei jūs moteris ir jums virš 40 metų bei jus kamuoja [suskaičiuokite kiek punktų galite sau priskirti]:

 1. Sunkumai koncentruojant dėmesį, smegenų rūkas
 2. Sutrikusi trumpalaikė atmintis
 3. Miego sutrikimai
 4. Svorio augimas ir sunkumai lieknėjant
 5. Riebalų kaupimasis ant pilvo, ko nebuvo anksčiau
 6. Reguliarūs galvos skausmai
 7. Jausmas, kad visą mėnesį kankina PMS
 8. Dažnas noras šlapintis
 9. Staigus cholesterolio padidėjimas
 10. Dirglumas ir nerimas

Jei nors 1 atsakymas „taip“ registruokitės į nemokamą online seminarą „10 menopauzės SIMPTOMŲ, kuriuos reikia žinoti“.

Visi išvardinti SIMPTOMAI GALI būti dėl artėjančios MENOPAUZĖS, bet gali būti ir NE dėl jos. Bet kuriuo atveju jie yra SPRENDŽIAMI. Kuo ANKSČIAU imsitės veiksmų – tuo bus galima greičiau bei paprasčiau rasti išeitis ir vėl GYVENTI su džiaugsmu.

Neteisingai nustačius priežastį, bandymai spręsti problemą nepadeda ir apima neviltis. Susitaikoma su situacija ir kankinasi moterys dešimtmetį ar ilgiau. Kai to galima išvengti.

Paskaitos lektorė: dietistė Vaida Kurpienė
Kada: vasario 29 d. (ketvirtadienis), 19:00 (Lietuvos laiku).
Paskaitos trukmė: 1 val. paskaita ir vėliau – pristatymas išsamaus seminarų ciklo su gydytoja ginekologe apie menopauzę ir klausimų atsakymų sesija.
Kur: Youtube

Po registracijos:

 • Per valandą nuo registracijos automatiškai el.paštu gausite nuorodą į būsimą Live transliaciją. Jei negausite – būtinai pasitikrinkite spam ir reklamos laiškų dėžutes ir gautą laišką pažymėkite kaip saugų, kad vėliau gautumėte visą susijusią medžiagą. Kilus sunkumams rašykite:  grupes@sulieknek.lt .
 • Gausite priminimą apie paskaitą el. paštu dieną iki transliacijos.
 • Po paskaitos atsiųsime laišką su paskaitos santrauka ir nuoroda į įrašą, jį galėsite klausyti 7 dienas po transliacijos. Bet visada rekomenduoju žiūrėti tik gyvai, visai kitoks įspūdis ir energija.

Registruokitės dabar į nemokamą seminarą „10 menopauzės SIMPTOMŲ, kuriuos reikia žinoti“ be įsipareigojimų.