7 klaidos, kurios trukdo sulieknėti vasarą. Kaip jų išvengti?

Vasara, atrodo, idealus metas lieknėjimui, bet svorio dažniausiai… priaugama arba numesti daugiau nepavyksta. Ir kasmet vis tas pats kartojasi. Tad ką daryti?

Registruokitės į mano NEMOKAMĄ PASKAITĄ internetu ir SUŽINOTI, kokios 7 pagrindinės KLAIDOS daromos metant svorį. Suprasite:

  • Kokios mintys bei emocijos nejučia stabdo svorio metimą?
  • Kokia viena, ypač dažnai pasikartojanti mintis, kuri jums atrodo lyg motyvuojanti iš tiesų skatina svorio augimą?
  • Koks vienas veiksmas, deginantis daug kalorijų ir vasarą daugumos daromas, gali paskatinti spartų svorio augimą?
  • Kokie vasariniai drabužiai, esantys jūsų spintoje, gali paskatinti “prilipti” 3-5 kilogramus jums prie šlaunų, pilvo ir klubų?
  • Ką reikia daryti, kad išvengtumėte tokių klaidų? Sužinosite praktinius patarimus, kuriuos galėsite įgyvendinti iš karto.

Paskaitos pabaigoje atsakysiu į klausimus užduotus transliacijos metu.

Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė
Vieta: Youtube kanalas, paskaitos įrašo nuorodą gausite iš karto po registracijos.
Paskaitos trukmė: 45 min. paskaita, po jos – naujo produkto pristatymas ir klausimų atsakymų sesija.

Po registracijos el. paštu gausite įrašo nuorodą. Jei negausite – būtinai pasitikrinkite spam ir reklamos laiškų dėžutes. Jei laišką gavote ten, pažymėkite jį kaip saugų, kad vėliau gautumėte mūsų laiškus. Paskaitą galėsite klausyti kelis kartus arba dalimis 7 dienas po transliacijos, vėliau įrašas bus ištrintas. Kilus sunkumams rašykite:  grupes@sulieknek.lt .

Registruokitės dabar į nemokamą seminarą „7 klaidos, kurios trukdo sulieknėti vasarą. Kaip jų išvengti? Vaizdo įrašas.“ be įsipareigojimų.