Nemokamoje paskaitoje “Cukrus ir saldūs produktai: 7 priežastys, kodėl negalime be saldumynų” sužinosite:

✔️Saldumynų potraukis yra įgimtas ar įgytas? Tai atpažinę galėsite lengviau atsisakyti saldumynų bei miltinių. Bus aišku ką galite daryti, net jei manote, kad jis įgimtas. Išeitis yra.

​✔️Dėl kokių priežasčių alkio hormono gali pasigaminti daugiau? Žinios gali pagelbėti jums sumažinti riebaus ir saldaus maisto norą.

✔️Koks vienas iš elementų mūsų organizme yra atsakingas už saldumynų potraukį, kaip jo gauti pakankamai? Tai ne chromas!

✔️Kaip sumažinti įtampos sukeltą potraukį saldumynams dienos metu? Tai padės jums ne tik sumažinti suvartojamų saldumynų kiekį, bet ir pagerinti emocinę būklę.

✔️Koks vienas maisto produktas, kurį tikriausiai naudojate kasdien, nejučia gali labai sustiprinti saldumynų potraukį?  Pakoregavus jo vartojimą saldumynų potraukis sumažės tą pačią dieną.

✔️Koks vienas maisto produktas, kuris ypač mažai kainuoja, gali sumažinti saldumynų potraukį? Pakoregavus jo vartojimą saldumynų potraukis sumažės tą pačią dieną.

✔️Kaip sumažinti saldumynų potraukį intensyviai dirbant, kai atrodo, kad smegenims cukrus būtinas? 

​✔️Koks vienas įprotis ypatingai stipriai išsaukia saldumynų potraukį visai dienai?  Rezultatas džiugins: mažesnis saldumynų potraukis ir geresnė savijauta dienos metu.

✔️Kodėl atsiranda energijos trūkumas, kurį bandome kompensuoti maistu? Kaip energijos turėti daugiau dienos ir taip išvengti tonizavimosi saldumynais, duona bei miltiniais.

✔️ Paskaitos metu galėsite man užduoti Jums rūpimus klausimus! O paskaitos pabaigoje sužinosite apie galimybes pagilinti žinias ir išmokti lengvai pritaikomų metodų.

Dalyvavimas nemokamame seminare be įsipareigojimų. Žinau, kad yra etatinių klausytojų, smagu kaskart Jus matyti! Jau ir pavardėmis žinau jus! O naujokai irgi smagu, garantuoju- bus įdomu.

Paskaitos tukmė 40-60 min. Po jos:

  • Sužinosite apie spalio mėnesio kursus apie saldumynus.
  • Atsakau į anksčiau užduotus klausimus.

Paskaitos vieta – Youtube kanalas, internetas (paskaitos nuorodą gausite po registracijos).

Visi užsiregistravę, el. paštu gaus – video įrašo nuorodą.