Dr.OHHIRA® fermentuotas ekstraktas – tai skaidulinės medžiagos iš 15 skirtingų augalų: daržovių, uogų, vaisių, grybų ir jūros dumblių, fermentuotų kartu su probiotinėmis kultūromis. Tai japonų mikrobiologo sukurta ir laiko patikrinta formulė:

  • 3 in 1 – skaidulos, probiotinės bakterijos ir postbiotinės medžiagos
  • MOKSLIŠKAI pagrįstas veiksmingumas – Japonijoje atlikti in VIVO ir in VITRO klinikiniai tyrimai.
  • TYRELĖS forma – ypatingai lengvai virškinama ir absorbuojama.
  • PAPRASTAS vartojimas – vienkartiniai 2,5 g maišeliai, iš kurių turinys išspaudžiamas tiesiai į burną.
  • GERAS skonis – saldokas, primenantis džiovintas slyvas ir figas, su lengvu šokolado poskoniu.
  • TINKA VAIKAMS (nėra užspringimo rizikos) bei suaugusiems, kurie turi fiziologinių sunkumų ryjant kapsules.
  • Idealiai tinka VEGETARAMS ir VEGANAMS, nes sudėtyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų.
  • Be GMO, pieno produktų ir glitimo.

Šis ekstraktas – tai maistas ir terpė gerosioms žarnyno bakterijoms. Jis puikiai tinka profilaktikai, kai norime stiprinti ir puoselėti individualią žarnyno mikrobiotą, kurią kiekvienas turime savitą kaip pirštų antspaudus ar akies rainelę. Nėra konkretaus kurso, tai priklauso nuo kasdieninės mitybos – kiek joje yra skaidulomis turtingų produktų. Ekstraktą rekomenduojama vartoti nuo 1 pakučio kasdien iki 1 pakučio kas 2-3 dienas.

Pakuotėje yra:

  • 30 maišelių po 2,5 g | Grynasis kiekis: 75 g

Sudėtis: galakto-oligosacharidai, frukto-oligosacharidai, oligosacharidai (melasa), slyvos, figos, kvapieji mandarinai, raudonoji vaškuonė, daržinis špinatas, tamsusis kopūstas, valgomasis dantenis (šiitake grybai), kuokštiniai sėdžiai (maitake grybai), braziliškas agarikas, kininiai ožerškiai (goji uogos), rykštinė ir pietinė šilauogės, jūržolių (Hizikia fusiforme) lapai ir stiebai, dumblių (Undaria pinnatifida) lapai ir stiebai, dumblių (Laminaria japonica) lapai ir stiebai, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, gerosios bakterijos (B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®, L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A), S.thermophilus NBRC 13957).

Viename 2,5 g maišelyje yra: 750 mg galakto-oligosacharidų, 750 mg frukto-oligosacharidų, 551,12 mg oligosacharidų, 247,89 mg VAISIŲ (slyvos, figos, kvapieji mandarinai, raudonoji vaškuonė), 84,84 mg DARŽOVIŲ (daržinis špinatas, tamsusis kopūstas), 40,57 mg GRYBŲ (šiitake grybai, maitake grybai, braziliškas agarikas), 36,15 mg UOGŲ (goji uogos, šilauogės), 26,55 mg JŪRŽOLIŲ IR DUMBLIŲ ir 9 mg gerųjų bakterijų.

Vartojimas: Suaugusiems ir vaikams nuo 1 metų amžiaus: po vieną maišelį vieną kartą per dieną, 3-7 kartus per savaitę (pagal individualų poreikį). Vaikams nuo 0 iki 1 metų – po 1/3 maišelio. Maišelio turinį išspausti tiesiai į burną ir nuryti. Galima užgerti vandeniu. Atidarius maišelį – suvartoti nedelsiant.

Tinka vartoti nėštumo ir žindymo metu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Įspėjimas: Prieš vartodami „Dr.OHHIRA® fermentuotas ekstraktas“ pasitarkite su gydytoju.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Papildai siunčiami tik LIETUVOJE per Omniva paštomatus. Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.