Tinkamai subalansuota mityba vaidina esminį vaidmenį kalbant apie dailesnes kūno formas, gerą fizinę bei emocinę būseną. Bet kokios raciono pertvarkos turėtų būti įgyvendinamos įvertinant galimą poveikį sveikatai. Badavimas gali būti naudingas sveikatai, tačiau gali ir pakenkti. Norint išvengti rizikos, būtina žinoti, kada ir kaip šia organizmo valymo forma užsiimti. Bene idealiausias organizmo valymas – iškrovos diena su maistu, kai, gerokai sumažinus dienos kalorijų normą, valgomas tik konkretus produktas ar maisto medžiagų grupė (angliavandeniai, baltymai).

El. knygoje „Iškrovos diena: organizmo valymas“, priklausomai nuo to, kokia iškrovos diena pasirinkta, rasite nurodytus konkrečius produktus, reikiamą jų suvartoti kiekį bei detalų aprašymą, kaip iš šių paruošti vieną ar kitą patiekalą. Iškrovos dienos neturi būti (ir negali!) alinantis badavimas: vadovaujantis knygoje pateiktais patarimais, organizmo valymas bus lengvas bei atneš gerus laukiamus rezultatus.

Iškrovos dienų tipai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į sveikatos būklę, norimą pasiekti rezultatą, iškrovos sudėtingumą ar mėgstamą produktą. Reguliariai atliekamas organizmo valymas, derinamas su kasdiene subalansuota mityba bei aktyviu gyvenimo būdu, atneša realią naudą išvaizdai, sveikatai bei savijautai.

Ši knyga lyg gidas, atsakys į klausimus:

  • Kam reikėtų vengti iškrovos dienos?
  • Kokį laiką iškrovos dienai rekomenduojama pasirinkti?
  • Kada rinktis vienkartines, o kada – reguliarias iškrovos dienas? Kokios rūšies iškrovos diena yra tinkamiausia Jums?
  • Kaip elgtis po iškrovos dienos, norint, jog organizmo valymas nenueitų veltui?

El. knygoje „Iškrovos diena: organizmo valymas“ rasite ne tik atsakymus į šiuos bei kitus klausimus, bet ir receptus bei kiekius, pritaikytus laikantis tam tikro produkto iškrovos dietos.

Aušra:

„Džiaugiuosi, jog pagaliau nusprendžiau pasinaudoti Vaidos patarimais ir pakeisti savo ydingus mitybos įpročius. Savijauta kur kas geresnė, o energijos, kurios anksčiau taip trūko, dabar turiu su kaupu!“

Gintarė:

„Visų pirma nustebau, jog subalansuota mityba tikrai nereiškia savęs alinimo badaujant. Tiesą sakant, jaučiuosi kur kas sotesnė nei tada, kai be saiko šlamšdavau miltinius patiekalus bei saldumynus! Jų atsisakius, jaučiuosi ir atrodau kur kas geriau. O ir galvos skausmas, kuris kamavo anksčiau, sumažėjo.“

Išbandykite sveikos mitybos patarimus jau dabar ir netrukus galėsite džiaugtis akivaizdžiai gražesniu savo atspindžiu veidrodyje bei geresne fizine ir emocine sveikata.

Knyga PDF formatu bus naudinga visiems, besidomintiems šia tema bei norintiems patiems išbandyti iškrovos dienas ir įsitikinti, koks sveikatai, savijautai ir išvaizdai yra naudingas organizmo valymas.

Puslapių skaičius: 42
Autorė: dietistė Vaida Kurpienė