fbpx

Kaip atsikratyti saldumynų potraukio vos per savaitę? – nuo kovo 1 d. gyvai internetu [4 savaitės] + įrašai

Jeigu turite klausimų dėl renginių rašykite į registracija@sulieknek.lt

Renginiai kraunami

4 savaičių trukmės mitybos įpročių keitimo programa, kuri jums gali pagelbėti:

 • numesti svorio;
 • nustoti bijoti pokyčių ir pagaliau imtis veiksmų;
 • puikiai jaustis ir patikėti, kad pokyčius galima įgyvendinti ilgam laikui;
 • sumažinti cholesterolį;
 • sumažinti kraujospūdį;
 • sumažinti per didelį gliukozės kiekį;
 • atrasti valgymo džiaugsmą be kaltės jausmo.

Kursus veda lektorė, dietistė, populiarių knygų autorė – Vaida Kurpienė.
Kursų pradžia – kovo 1 d. (antradienis) 18:30 val.
Reguliarumas – kartą per savaitę, antradieniais 18:30 – kas kartą vienas seminaras su klausimų atsakymų sesija.
Vieta – speciali uždara Facebook grupė – patogu, nes negalėjus sudalyvauti ir paskaitos įrašą, ir dalomą medžiagą rasite būtent ten.  Esant poreikiui paskaitas galėsite pasižiūrėti kelis kartus, o komentaruose – užduoti klausimus.

Kaina 124 eur. 

REGISTRACIJA >>

PROGRAMA:

  • 4 grupės susitikimai / paskaitos – kartą per savaitę, antradieniais 18:30 val.;
  • klausimų-atsakymų sesijos po seminarų bei specialioje Facebook grupėje;
  • daloma medžiaga: schemos, lentelės, produktų sąrašai;
  • paskaitų ir klausimų- atsakymų sesijų įrašai.

DOVANA:
1. Mitybos dienoraštis kartu su savikontrolės testu, kuris jums padės nuolatos sekti ką valgote, kada valgote ir kiek suvalgote.
2. 10%r nuolaidą 28 dienų mitybos planui, kuris jums padės dar aiškiau žinoti ką turite dienos metu valgyti.
3. Išsamią glikeminio indekso lentelę ir medžiagą su paaiškinimais, kuri jums padės turėti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.

KAINA*:

 • vos 31 eur už savaitę. 4 paskaitos kainuoja 124 eur mokant iš karto už visą kursą. Visa skelbiama Facebook grupėje informacija bus prieinama pusę metų nuo kurso pradžios (t.  y. iki 2022 rugpjūčio 31 d.).

*Mokestis negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas.

Paskaitos temaPaskaitos dataPaskaitos laikas
1. Miegas ir jo įtaka saldumynų potraukiui, sveikatai, kada eiti miegoti bei kaip pakeisti įpročius?03.01 (antradienis)18:30 – 20:00
2. Angliavandeniai 1 dalis.03.08 (antradienis)18:30 – 20:00
3. Angliavandeniai 2 dalis.03.15 (antradienis)18:30 – 20:00
4. Saldumynų paskaita.03.22 (antradienis)18:30 – 20:00

 

REGISTRACIJA >>

Informacija

Data:
2022-03-01
Laikas:
18:30 - 20:00
Kaina:
124EUR
Renginys kategorija:
Interneto svetainė:
https://www.sulieknek.lt/

Vieta

Internetu
Lietuva

Organizatorius

Vaida Kurpienė
Phone
+37061477992
El.paštas
registracija@sulieknek.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę
Subscribe
Notify of
13 komentarai
naujausi
seniausi most voted
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus

Labai Jums Vaida aciu uz idomias ir labai vertingas paskaitas, papildoma medziaga,
dovanas ir gera pozityvia mokymosi atmosfera. Jus keiciate zmoniu gyvenimus!🌸🌸🌸
Sėkmės Jums🌹🌹🌹

Aciu uz informatyvius, idomius ir efektyvius kursus

Labai ačiū, tikrai naudingas kursas, puikus dėstymas.

ačiū labai, buvo naudinga. Toks jausmas, kad bendrauji su drauge😍

Ačiū už kursus, jie man parodė gaires, kaip mesti svorį. Pagerėjo savijauta, metu po truputį svorį. Dar kartą Jums labai ačiū ir sėkmės Jūsų darbuose.

Aciu labai uz nuostabius seminarus!!! Be galo vertingos zinios! Taip pat labai aciu visai komandai, uz rupesti mumis, jauciame Jusu kvepavima mums i nugara, kuris tarsi palaiko mus uz “apykakles” ir padeda atsikelti “pargriuvus”…Vertinga dalomoji medziaga, kuri pravers ir tolimesniame kelyje! Pastaroji mano savaite buvo chaotiska, bet isausta nauja diena, verciu vel sekanti Mitybos dienorascio lapa… Siandien teko jau gyvai pasipraktikuoti valgant torto gabaliuka koleges gimtadienio proga. Vaziavau i darba jau papusryciavusi grikiu koses ir netrukus – desertas ant stalo! Idejo du skirtingus gabaliukus man net nemirktelejus! Kur sakute? Na stai! Pradedu valgyti, Salia stovi kava be nieko. Negeriu ir… Skaityti toliau »

Ačiū už pasidalintas žinias , išmokau kramtyti ir skirti laiko 5 valgymams , supratau kaip išvengti gliukozės duobių , kas yra glikeminis indeksas , buvo blogai su mityba , labai reikėjo motyvacijos ir palaikymo . Neatmetu galimybės sekantiems kursams , bet kol kas žiūrėsiu kaip seksis . Ačiū dar kartą

Daug ką sužinojau naujo, ko galbūt tik maniau, kad žinau. Šios 4 savaitės tikrai buvo šviesesnės, lyginant savijautą. Ačiū už žinias ir už jūsų šilumą.

Tikrai sužinojau naujų dalykų, supratau kaip angliavandeniai veikia, valgau daug daugiau daržovių, galvoju ką valgau ir kas iš to išeis. Ačiū!

Ačiū, už nuostabias suteiktas žinias, išmokau ir pradedu taikyti, ok dydžio desertą, mėgautis juo nuo paėmimo į ranką iki paskutinio gurkšnio. Teisingo saldumyno pasirinkimo principus, naudoti, tai ko dėtumeisi mažiausiai. Miego svarba pritaikyta realiai, ir siuvinėjimų prie stalčiukų neliko😄. Ačiū. Toliau žinių bagažą pildysime emociniame valgyme.😍🤩
 

Taip tikrai,po truputį tirpsta,gal ne taip greitai kaip norėtusi,bet ne tai esmė.Svarbu,kad su amžium jau ne taip svarbu tie keli kilogramai,o svarbu sveikata ir energija,pagerėjusi gyvenimo kokybė.Ačiū Jums Vaida už žinias ,o svarbiausia labai paprastai su Jūsų pagalba pamažu tai virsta gyvenimo būdu ir be jokių kančių ,galiu pasakyti,skaniai ir sočiai ir įdomiai bandant vis naujus receptus ir atrandant vis naujus skonius.Tai tiesiog nuostabu!Dar norėčiau pridurti ,kad iš seminaro gavau daugiau nei tikėjausi,ne tik žinių apie mitybą ,bet ir sveikatą.Ačiū Jums Mokytoja.

Einu tikslo link. Labai stabiliai ir jaučiuosi gerai. Mitybos planą įsigijau dėl to, kad norėjau gauti naujų patiekalų ir maisto derinių. Buvau labai arti jūsų siūlomo mitybos plano, nes apie taisyklingą mitybą taip pat šiek tiek išmanau, bet tai nesulyginama su tuo ką gaunu pas jus. Apibendrinant galiu pasakyti, kad bandau naujus receptus, tačiau naudoju ir savo sugalvotus. Pats mitybos planas man paįvairino kasdienybę bei nudžiugino mano artimą aplinką.

Išklausiau pirmąją paskaitą, labai daug pasakėte, kas vyksta mano gyvenime.

Go to Top