fbpx

Sezoninis sveikos mitybos planas

Pradžia/Mitybos planai/Sezoninis sveikos mitybos planas

Sezoninis sveikos mitybos planas

19,00 177,00 

(31 pirkėjo atsiliepimas)

Užsisakę sveikos mitybos planą gausite:
– Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir išsamiu gaminimo aprašymu.
– E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano.
– Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų).
– Pirkinių sąrašus.

Kaina nuo 19 eur, pasirinkus plano tipą iš karto rodoma kaina.

Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau. Jei norėsite pasitarti – skambinkite tel.Viber +370 61477992 arba rašykite žinutę el.paštu mitybosplanas@sulieknek.lt

Pasirinkite mitybos plano sezoną ir savaičių kiekį. Dėl daržovių sezoniškumo iki kovo vidurio siunčiami žiemos planai. Pavasario planai siunčiami nuo kovo vidurio. Galite užsisakyti iš anksto arba paketą su žiemos planu.

Paskutiniame žingsnyje prie mokėjimo duomenų užpildysite anketą su asmeniniais duomenimis: tikslas, fiziniai duomenys, sveikata, tikslai ir kita.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Sezoninis sveikos mitybos planas

Analizuodama savo klientų patirtį, pastebėjau, jog subalansuotos mitybos laikytis kur kas lengiau tada, kai konkrečiai žinai, ką ir kada gaminti. „Sezoninis sveikos mitybos planas“, kurį galima koreguoti pagal individualius poreikius – idėja, gimusi norint dar labiau supaprastinti Jūsų kasdienybę ir užtikrinti, jog sveikai bei skaniai valgytumėte ištisus metus!

Sezoniniuose produktuose yra daugiausia vertingų maisto medžiagų, šiuos nesunku gauti bet kurioje prekyvietėje, o ir kaina sezono metu būna itin draugiška. Aš, Vaida Kurpienė ir visas kolektyvas, dirbantis prie sveikos mitybos plano, priemėme šį projektą kaip iššūkį. Juk pasufleruoti Jums visų metų (ar pageidaujamo sezono) meniu – rimtas užmojis! Pasiryžti šiam darbui mane įkvėpė pasitikėjimas turimomis bei nuolat atnaujinamomis kompetencijomis sveikos mitybos srityje bei, svarbiausia, teigiami klientų, pasinaudojusių mano patarimais mitybos klausimais, atsiliepimai.

Norintys savarankiškai susiplanuoti savo meniu ar tiesiog pasigaminti kažką naujo, idėjų pasisemti gali ir iš nuolat atnaujinamų sveikų ir skanių receptų pusryčiams, pietums ar vakarienei.

Mitybos planas internetu

Norisi jį pavadinti asmenine receptų ir patarimų knyga, nes jo apimtis apie 250 puslapių! Galite naudoti tiksliai arba kaip asmeninę receptų knygą – sutaupysite laiko paieškoms.

✔ Mitybos planą su 100-120 receptų 28 dienų laikotarpiui ir atitinkamai mažiau, jei užsakomas 7 dienų laikotarpis.
– receptai su gaminimo eiga ir konkrečiais kiekiais, suskaičiuotais jums asmeniškai,
– porcijos, suskaičiuotos asmeniškai, įvertinus jūsų anketos duomenis ir tikslus,
– receptai sezoniški – sutaupote pinigų ir maitinatės vertingiau,
– receptai tinkami visai šeimai,
– greitai pagaminamas maistas,
– klientai sako, kad skanu 🙂 ir didelė dalis užsisako kito sezono planą ar net likusių trijų sezonų. Tai pats geriausias mūsų komandos darbo įvertinimas.

✔ ~80 puslapių elektroninė knyga su patarimais:
– kaip susidėlioti mitybos režimą,
– kaip palengvinti ir pagreitinti maisto ruošą,
– kaip pasirinkti produktus,
– apie kai kurias maistines medžiagas, kurių sunkiau gauti su maistu,
– kokius produktus kuo keisti,
– kaip elgtis išvykus ar valgant kavinėje,
– vaisių ir uogų sezoniškumo lentelė,
– papildomi sezoniniai receptai, kurie nėra įtraukti į mitybos planą, pavyzdžiui, sveiki desertai, blynai ar su mažiau žinomais/naudojamais, bet labai vertingais produktais – juos gauna užsisakę 4 savaičių mitybos planą,
– kiti naudingi patarimai.

✔ Pirkinių (maisto produktų) sąrašą kiekvienai savaitei.

Vaizdo įrašas apie mitybos planą, bus aiškiau ko tikėtis. Jame pasakoju apie žiemos, bet visi puikūs. Su kiekvienu sezonu vis atnaujiname ir e-knygą bei receptus. Knyga vis storėja, niekaip negaliu sustoti tobulinti 🙂

Kaip gali keistis mano sveikatos būklė per artimiausius 2-3 mėnesius, laikantis sveikos mitybos plano?

• Sumažėti/dingti rėmuo ir galvos skausmai
• Mažėti per didelis cholesterolis bei keistis blogo ir gero cholesterolio santykis
• Mažėti kraujo spaudimas, jei per didelis
• Mažėti sąnarių skausmai
• Sumažėti per didelis gliukozės kiekis kraujyje
• Pagerėti virškinimo ir šalinimo trakto veikla
• Susibalansuoti moteriški hormonai, sumažėti PMS simptomai
• Pagerėti virškinamo ir šalinimo trakto veikla
• Palengvėti aknės Išnyksta aknė
• Palengvėti depresyvinė/ nerimo būklė, mažėja streso būklė
• Rečiau sirgti virusiniais susirgimais
• Padidėti energijos lygis visos dienos metu – efektyvesnis darbas
• Pagerėti miegas
• Sumažėti per didelis svoris
• Dingti potraukis saldumynams ir/ar miltiniams, be abstinencijos sindromo

Kaip užsisakyti?

– Pasirinkite norimą mitybos planą bei jo trukmę.
– Užpildykite klausimyną atsakingai. Pateiktais atsakymais bus remiamasi paruošiant mitybos planą.
– Gavę apmokėjimą iš karto atsiųsime e-knygą su patarimais. Ją rekomenduojame perskaityti kol laukiate mitybos plano ir pradėti vadovautis joje surašytomis taisyklėmis.
– O per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo parengsime mitybos planą ir atsiųsime el. paštu. Išimtis- iš anksto užsakyti kito sezono planai, jie siunčiami sezono pradžioje.

Papildomos galimybės:

 • Norintiems planą gauti per 1 darbo dieną (standartinis terminas – 5 darbo dienos), yra taikomas papildomas 7 € „greičio“ mokestis. Nepamirškite šio pageidavimo pažymėti pildydami mitybos plano klausimyną, pateiktą paskutiniame produkto apmokėjimo žingsnyje.
 • Mitybos planas gali būti paruošiamas, neįtraukiant į jį tam tikrų produktų, kurių Jūs, dėl alergijų ar kitų priežasčių, nevartojate. 1-3 produktų eliminavimui iš mitybos plano taikomas 9 €, 4-6 produktų – papildomas 19 € mokestis. Siekiant užtikrinti, jog pakoreguotame mitybos plane būtų išlaikytas tinkamas maisto medžiagų balansas, reikia daugiau laiko. Dėl šios priežasties mitybos plano paruošimas gali užtrukti ilgiau.

Jei kyla klausimų dėl užsakymo skambinkite tel/ viber: +370 61477992 arba rašykite el. paštu: mitybosplanas@sulieknek.lt

31 atsiliepimas apie Sezoninis sveikos mitybos planas

 1. Iš kklientės laiško

  Sveiki, ačiū kad klausiate. Kaip tik vakarą prieš truputį nuvargus po darbų buvau, o ir patingėjau – nesusiruošiau nieko sekančiai dienai. O anksti ryte radau jūsų laišką. Greitai pasigaminau ir pusryčius iš mitybos plano ir pietus spėjau įsidėti darban? Buvo mažas spyris, kad nereikia nuleisti rankų.
  Šiaip manau, kad sekasi neblogai.

  Porcijos truputį didokos, gaminuosi šiek tiek mažesnes. Bet receptai labai patinka, viskas skanu. Tiek daug įvairių, skirtingų patiekalų! Niekada nesu tiek daug daržovių valgiusi. Po valgymų ilgai dar nesijaučiu alkana.

  Vyras taip pat prisijungė. Labai džiaugiuosi ir nesigailiu, kad nusprendžiau įsigyti jūsų mitybos planą. Super!

 2. Neringa

  Jaučiuosi nerealiai gerai. Nepamenu, kada taip gerai jaučiausi. Energijos turiu daug, rytais lengva keltis, organizmas pats greiciau prabunda ir nereikia iki pietų žiovauti :).

  O kokia daržovių įvairovė!!! Ir visa tai žiemą, kai ankščiau atrodė, kad žiemą tik raugintas agurkas ir viskas :). Akys ir skrandis raibsta nuo atrastų daržovių, kurias anksčiau praeidavau. Kaifuoju kasdien 🙂

 3. Armina

  siandien, praejus lygiai 3 savaitems, uzlipusi ant svarstykliu labai nudziugau – 5kg!

  Nuotaika is karto praskaidrejo akimirksniu, o dar ir Jusu atsakymas atejo. Argi gali buti geresnis penktadienis? 🙂

 4. Lina

  Plano laikausi ne 100 proc, bet kiek pavyksta. Įtraukiau ir vyrą, iš dalies ir vaikus. Pačiai sunku patikėti, bet iš vakaro susiruošiam kitai dienai maistą, net indelių nusipirkom, ir kažkaip laiko tam atsiranda, iki tol net pagalvoti nebūčiau galėjusi, kad atsiras tam laiko.

  Noriu pasidžiaugti, kad energijos daug daugiau, tikrai neįtikėtina, pati jaučiuosi lengviau, tiek įvairovės, tiek daržovių, tiek paprastų, bet iki tol nebandytų derinių.

  Labai patogu, kad yra receptai, nereikia galvoti ir tas teorines žinias galima iškart pritaikyti praktikoje. Nes dažniausiai labai daug žinom, bet prieiti prie taikymo sunku, nes reikia įdėti daug darbo, kad susidėlioti, o čia viskas apgalvota.

  Ragauju viską, kas siūloma. Labai didelis atradimas kruopos ir įvairiausi pagardai.

 5. Indrė

  Didžiausias atradimas – košės, Ankščiau jų nevalgiau ir nemėgau, būtent šis punktas labiausiai ir gasdino mitybos plane, bet visas bandau ir kol kas visos labai patinka!

  Tai tikrai labai geras pusryčių maistas, jaučiuosi labai gerai ir žymiai lengviau sulaukti pietų, kadangi sotumas garantuotas ilgam.

 6. Edvardas

  Šiaip labai smagu – visi receptai patinka ir mažiau išleidžiu parduotuvėse. 🙂

 7. Rasa

  Praėjo mano pirmosios dvi savaitės. Rezultatas: -1,7kg. Visdar sudėtinga laikytis dienotvarkės, kadangi jau turėjau ją nusistovėjusią, bet visi prisitaikysim su laiku.

  Apie savijautą: tai jaučiuosi maloniai nustebusi, kad esu soti, smarkiai sumažėjo pilvas (gaila tik šiandien pirmąkart išsimatavau apimtis, tai negaliu palyginti), ir visi rūbai maloniau guli, o džinsai tuoj pradės smukti ? Pilvo nebepučia, jėgų daugiau, nervai ramesni 🙂

  Yaptingai patenkintas vyras, nes kasdien valgo kaip ponas ir dar i darbą pietums prabangius patiekalus nešasi :)))

  O aš labai patenkinta, kad ir vaikai gauna ragauti daug skonių, nors noru ragauti visiškai nedega, bet smarkiai dirbam ties šiuo klausimu. Norisi, kad ir jie įprastų prie skonių ir tekstūrų ir vieną dieną mane nudžiugins paprašę dar☺️

 8. Lina

  Plano bandau laikytis 14 dienų, ne 100 proc. išeina, bet stengiuosi, įtraukiau ir vyrą, iš dalies ir vaikus. Pačiai sunku patikėti, bet iš vakaro susiruošiam kitai dienai maistą, net indelių nusipirkom, ir kažkaip laiko tam atsiranda, iki tol net pagalvoti nebūčiau galėjusi, kad atsiras tam laiko!

  Noriu pasidžiaugti, kad energijos daug daugiau, tikrai neįtikėtina, pati jaučiuosi lengviau,

  Dėl meniu – tiek įvairovės, tiek daržovių, tiek paprastų, bet iki tol nebandytų derinių. Labai patogu, kad yra receptai, nereikia galvoti ir tas teorines žinias galima iškart pritaikyti praktikoje. Nes dažniausiai labai daug žinom, bet prieiti prie taikymo sunku, nes reikia įdėti daug darbo, kad susidėlioti, o čia viskas apgalvota. Ragauju viską, kas siūloma. Labai didelis atradimas kruopos ir įvairiausi pagardai.

 9. Jūrate

  Tikrai jaučiu, kad esu „lengvesnė“ ne svorio prasme, o savijautos. Šį pirmadienį (buvo 8 maitinimosi pagal planą diena) ėjau iš darbo ir atkreipiau dėmesį, kad jaučiuosi visai kitaip, taip lengva eiti. Aišku, noriu numesti svorio apie 8-9kg, tačiau svarbiausias noras – nesijausti nuolat pavargusi, be jėgų.

  Matau, kad su Jūsų pagalba abu norai pildosi! Ačiū labai!

 10. Vida

  Laikausi plano jau trecia savaite- savijauta gera, daugiau energijos, pagrazejo veido oda, na, ir beveik 2 kg minus. Jau gal ir gana bus :))

  Labai dziaugiuosi, kad pasiryzau, vyras palaiko ir sunus praktiskai pasidave. Valgo nebesideredamas (pazadejau viena diena, kad gales valgyt ka nori). Kompromisas veikia 🙂

  Svarbiausia, nereik sukti galvos, ka pagaminti, receptai paprasti ir dauguma tikrai skanus. Taigi imsiu planą ir pavasariui!

 11. Eglė

  Vos per dvi savaites nukrito 1,8 kg.

  Labai nustebino savijautos pojūčiai-esu energingesnė,mažiesni sąnarių skausmai, esu visada soti:)pats geriausias atradimas-ryto košės,ir skanu ir sotu. Laikausi receptų pilnai pagal rekomendacijas,tik nepavyko susidraugauti su žaliu burokėliu….

  išmokau ruošiant patiekalus,naudoti mažiau riebalų nes anksčiau pildavau neskaičiuodama..pasitaiko nukrypimų,po vakarėlio akivaizdžiai vėl skaudėjo sąnarius ir buvo bloga savijauta,todėl pakartoti tokių klaidų nebesinorėjo 🙂

  Labai džiaugiuosi,kad galiu suvalgyti vaisių, nes daugybę metų gyvenau su nuostata,kad jie storina../

  Apibendrinant-jaučiuosi gerai ir jaučiu kaltę už savo buvusius įpročius- kaip aš taip galėjau save skriausti. Ačiū Jums už gerėjančią sveikatą!

 12. Guoda

  Sekasi! mane sužavėjo košių receptai 🙂 Dažniausiai valgydavau tik saldžias košes,per kurias dažniausiai norėdavau dar kažko saldaus. Labai patiko sorų košė, ją išbandžiau su nori dumblių lapais! Tiesiog wow kokie skoniai:)
  Patiko įvairių salotų receptai,labiausiai valgau žalių burokėlių ir morkų salotas. Taip pat sužavėjo ir žuvies kotletų idėja!

  Rezultatai jaučiasi – plokštesnis pilvas ir daugiau energijos dienos metu.

  Iš tikro,galvojau,kad valgau pakankamai daug daržovių…bet kai pradėjau viską sverti, pamačiau,kad valgau jų ne tiek kiek reikia.
  Aplamai supratau,kad nedavalgydavau dienos metu pakankamai maisto, to pasekoje naktį visada norėdavau valgyti daugiau. dabar jau nebenoriu valgyti naktį.

  Ačiū jums,esu labai patenkinta jūsų mitybos planu!?

 13. Greta

  Planas tiesiog suuuuper ! Leikomės visa šeima!

 14. Jelena

  Sekasi labai gerai!
  Vos per dvi savaites savijauta gera, veido oda svieseja. Oda tapo labai glotni ir dingo siurkstumas.
  Svoris krenta biski greiciau nei turi. Bandau padidinti porcijas.

  Beveik visi patiekalai man skanus. Esu labai patenkinta.

 15. Ramunė

  Pagal Jūsų rekomendacijas pradėjau maitintis anksčiau nei gavau mitybos planą. Bent jau stengiausi daryti pertraukas tarp valgymų, gerti pakankamai vandens, atsilaikyti prieš „nesąmones’, gyventi prisimenant posakį iš Jūsų knygos, kad viskas, kas ne vanduo yra maistas ir neprisišveisti nakčiai.

  Gavus planą neatidėliodama pradėjau mitybą dėliotis pagal jį. Pirmą savaitę nėjau į darbą, tai ko gero net kokių 70% pavyko plano laikytis. tik pietūs pusryčiai ir vakarienė buvo iš skirtingų dienų (taupumo sumetimais, nes naudojau jau turimus produktus). Net nusipirkau elektronines svarstykles 🙂 specialiai tam reikalui. Prisipažinsiu: nors įdomu, bet nelengva: tiek laiko tam, ką deduosi į burną tikrai niekada neskyriau?. Puikiai draugauju su košėm. atradau žalią moliūgą ir cukiniją. sumuštiniai su keptu burokėliu kažkas nerealaus.

  Mitybos planas man daug kur atvėrė akis, ypač dėl porcijų dydžio. Ir štai su visais nukrypimais per dvi savaites tiek laiko aš jau neturiu 3 kg.?.

  Ačiū Jums labai už patarimų knygą pridėta prie mitybos plano. Ačiū, kad tikit tuo ką darot, Ačiū,už įkvėpimą ir motyvaciją?.

 16. Jekaterina

  Planas atrodo nuostabiai! Dėkoju už planą ir įkvėpimą pokyčiams. Viskas plane taip gražiai suplanuota, sudėliota ir labai gerai organizuota.

 17. Kristina

  Gerb. Vaida Kurpiene, negaliu atsidžiaugti Jūsų parengtais mitybos planais :). Pirmiausia įsigijau vieną mitybos planą – pavasario. Norėjau išbandyti. Išbandžiau ir man jis taip patiko, kad kitus tris užsisakiau iškart – vasaros, rudens ir žiemos. Jau keletą metų buvau nepatenkinta tuo, ką valgau, galvoje vis sukosi mintis, kad reikia valgyti sveikiau. Šie planai pasiteisino visu 100 %!

  1. Valgau sveiką maistą;
  2. Gaunu per parą reikiamą maisto medžiagų kiekį – baltymų, angliavandenių, riebalų;
  3. Valgau tik sezonines daržoves ir vaisius;
  4. Paprastai ir lengvai pagaminami receptai;
  5. Į PC einu tik 1 kartą per savaitę, nes prie plano buvo pridėtas pirkinių sąrašas visai savaitei;
  6. Sutaupau pinigų ir laiko, nes eidavau apsipirkti 3-4 kartus per savaitę.
  7. Atradau nepatirtų skonių ir skanių patiekalų;
  8. Liovėsi skaudėti skrandį ir pūsti pilvą;
  9. Savęs „negraužiu“ dėl to, kad valgau „bile ką“.

  Žodžiu, tuos pliusus galima vardyti ir vardyti – režimas, pagal kurį įpratau gerti vandenį, kas rytą valgyti skanias košes, skanius sumuštinius arba išsikepti skanių blynelių su bananais ar obuoliais. Kavos gėrimas po maisto, o ne prieš.

  Ačiū visai Jūsų komandai!!!

 18. Apie augalinį rudens planą (įsigijo produktą)

  Sveiki, bandau augalinį rudens planą, nes visavalgiškus jau visus išbandžiau 🙂 Kadangi likau labai patenkinta ankstesniais, tai įdomumo dėlei surizikavau pabandyti augalinį variantą. Ir jis yra tiesiog PUIKUS! Man asmeniškai jis patinka net labiau nei visavalgiškas. Patiekalai skanūs ir nenuobodūs, o gyvūninio maisto visai nepasigendu. Net džiaugiuosi, kad nebereikia kankintis ieškant kokybiškos mėsos ir žuvies 🙂 Tiesa, pavakariams naudoju pieno produktus, kartais išsikepu kiaušinienės, o savaitgalį pasitaiko ir kepsnių, todėl netapau visiška vegetare. Šis planas man taip patiko, kad užsisakiau augalinę versiją ir žiemos sezonui. Rekomenduoju!

 19. Edita

  dalinuosi savo įspūdžiais apie mitybos planą 🙂
  Sunkiausia žmogui pakeisti savo susiformavusios įpročius, bet viskas įmanoma. Ačiū jums už gaires – pavyko pamėgti iki šiol nemėgstamą rytinę košę!

  Supratau,kaip teisingai susidėlioti valgymus dienos bėgyje ir… svoris nukrito 1,6 kg vos per dvi savaites.
  Ačiū už jūsų nuoširdų norą padėti.
  Sėkmės jums 🙂

 20. Giedre

  Jau praėjo 2 savaitės kaip naudojuosi mitybos planu. Mitybos plano laikausi tikrai labai sąžiningai. Per tą laiką pastebėjau tokius pokyčius:
  – visiškai išnyko galvos skausmas (iki to laiko galvą man skaudėdavo beveik kasdien, o pradėjus laikytis plano jau dvi savaitės kaip pamiršau apie šią problemą),
  – nors plano tikslas nebuvo svorio metimas, vis dėlto nukrito 1 kg svorio, manau vien jau dėl to, kad atsisakiau betkokių saldumynų ir nesveikų užkandžių (iki plano įsigijimo, nesveikų užkandžių ir saldumynų valgydavau ypač daug) bei todėl, kad porcijos yra labai didelės ir tiesiog nepajėgiu viso kiekio suvalgyti.
  – bendra savijauta tikrai pagerėjo, atsirado daug daugiau energijos, jaučiuosi labai gerai.

  Bendrai galiu pasakyti, kad mitybos sureguliavimas man tikrai patinka, šitu „virusu“ užkrėčiau ir aplinkinius draugus bei bendradarbius,

 21. Gitana

  Mes su vyru taip džiaugiamės, kad pagaliau turime šį stebuklingą planą.

  Pradėjome naudoti vėliau nei atsiuntėte, nes ligoninėj teko pabūti, bet dabar jau baiginėjame antros savaitės meniu. Tokie dideli maisto kiekiai, kaip keista ir svoris krenta ir saldaus nebesinori, nors plane „prirašyta“ kasdien.

 22. Daiva

  Gavau 4-to seono planą. Turiu jau visus. Praėjus beveik metams išmokau daug: režimas, pakeistas mąstymas, nauji produktai, pasikeitę gaminimo įpročiai, na, ir žinoma nukritę kilogramai.

  Dėkoju jums už rūpestį ir toliau tęskite gerus darbus.

 23. Rasa

  Nors esu baigusi kursus, bet labai naudingas ir labai patiko tiek planas, tiek kita kartu su juo pateikta informacija.
  Jos tiktai yra labai daug ! Planas sudėliojo gaires kaip planuotis pradedant pirkiniais, ir baigiant gaminimu rytojaus dienai.

 24. Virginijus

  Praėjo dvi savaitės kai užsisakiau pas Jus mitybos planą ir pradėjau laikytis. Įdealiai nepavyksta dėl įvairių priežasčių (seni įpročiai, nespėju, žmona kažką pagamina neatitinkančio mano plano), bet bandau taikyt, suprast principus ir kiek įšeina pritaikyt.
  Keista, bet efektas jau yra, svoris pamažėjo beveik 4 kilogramais!

 25. Loreta

  Ačiū už mitybos planus, viskas labai paprasta ir suprantama, pavargau ieškoti viso to interneto platybėse.
  Jūsų patarimų knyga lengvai skaitoma, jau radau daug atsakymų į savo klausimus.
  Ryte suvalgiau nuostabią košę, matau, kad jau atrasiu daug paprastų ir skanių receptų.
  Sėkmės, Vaida, Jūs skleidžiat puikią energiją, o Jūsų šypsena – nuostabi ❤

 26. Ramunė

  Baigiau laikytis 4 savaiciu mitybos plano ir noriu pasidziaugti, kad numeciau 3 kg. Labiausiai dziaugiuosi del pagerejusios savijautos bei galvos skausmu sumazejimo ir taip pat labai pagrazejusios odos rezultatu.

  Jusu mitybos plano laikytis tikrai lengva, labai patiko receptai, kurie yra tikrai nesunkus, skanus ir lengvai pagaminami. Labai nustebino skoniu ivairove, nes plane pateikti patiekalai bei salotos nu ziauriai derantys tarpusavyje!!!

 27. Vitalijus

  Nors jau ruduo, bet siandien jau pradejom 8 savaite vasaros mitybos plano (pabaigeme ir vel is naujo valgome). Esu labai patenkintas, siai dienai sveriu 99 kg, , pradejau su 106 kg, tiesa, nukrypimu nuo plano buvo kiekviena savaite, taip pat darzoves buvo daugiau taikomos pagal tai ka tuo metu randame savo darze, bet tai nesutrukde svorio kritimui.

  Dabar labai norim rudens, ziemos ir pavasario planu ir kitiems rekomenduojame is karto imti visus.

 28. Rūta

  Įpusėjo trečia savaitė kai laikausi Jūsų mitybos plano. Labai džiaugiuosi, kad jį užsisakiau.

  Per tą laikotarpį numečiau 1.8 kg., net nepastebėjau kaip svoris sumažėjo.

  Jaučiuosi labai gerai, pagrindiniai pasiekimai kuriais labai džiaugiuosi tai , kad kiekvieną rytą geriu 2 stiklines vandens tik atsikėlusi (niekada to nedarydavau) ir kiekvieną rytą valgau košę. Patiekalų esu išbandžiusi apie 85 proc., viskas labai skanu. Atradau daug naujų skonių , labai skeptiškai gamindama žiūrėjau į avižų košę su moliūgu, cinamono ir kokoso drožlėmis. Dabar ši košė mano mėgstamiausia ! Tikrai išbandysiu visus patiekalus, kurie yra plane.

 29. Aistė

  Po vasaros mitybos plano:
  – numeciau keleta nereikalingu kg,
  – nebeturiu potraukio saldumynam tokio didelio aisku pms daro savo 🙂 , bet palyginus laaabai gerai man cia sekasi.
  – nebeesu tokia mieguista.
  – vis dazniau isgeriu reikiama kieki vandens is grazios gertuves 🙂
  – valgau daugiau darzoviu.
  – del receptu atradimas – morku ir cesnako salotom nebutinas majonezas labai skanu ir su lasu aliejaus. labai skani perline kose su lydytu sviestu ir ziubsniu permazano.

 30. Anna

  Turiu rudens planą, jau per pirmas dvi savaites (sąžiningai valgiau pagal planą) pavyko numesti 1,8 kg (pradinis svoris 65,4 kg). Tęsiu toliau ir norėsiu likusių trijų sezonų plano.

 31. Laima

  Gavau rudens mitybos planą. Viskas labai aiškiai ir gerai, tiesiog norisi skaityti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…