fbpx

Sezoninis sveikos mitybos planas

Pradžia/Mitybos planai/Sezoninis sveikos mitybos planas

Sezoninis sveikos mitybos planas

19,00 177,00 

(101 pirkėjo atsiliepimas)

Užsisakę sveikos mitybos planą gausite:
– Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir išsamiu gaminimo aprašymu.
– E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano.
– Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų).
– Pirkinių sąrašus kiekvienai savaitei.

Kaina nuo 19 eur, pasirinkus plano tipą iš karto rodoma kaina. Pigiausiai įsigyti visų sezonų planą, tada jums planas vienai metų savaitei kainuoja vos 3,2 eur!

Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau. Jei norėsite pasitarti – skambinkite telefonu ar Viber +370 61477992. Galite rašykite žinutę el.paštu mitybosplanas@sulieknek.lt

Paskutiniame žingsnyje prie mokėjimo duomenų užpildysite anketą su asmeniniais duomenimis: tikslas, fiziniai duomenys, sveikata, tikslai ir kita.

Dėl daržovių sezoniškumo rudens mitybos planai puikiai tinka iki Kalėdų. Galite užsisakyti iš anksto žiemos mitybos planą arba paketą su rudens planu.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Sezoninis sveikos mitybos planas

Subalansuotos mitybos laikytis kur kas lengviau, kai konkrečiai žinai, ką ir kada gaminti bei ką įsigyti. „Sezoninis sveikos mitybos planas“, kurį galima koreguoti pagal individualius poreikius, – gali dar labiau supaprastinti Jūsų kasdienybę, sutaupyti jūsų laiko ir užtikrinti, jog sveikai bei skaniai valgytumėte ištisus metus!

Visi mitybos planai >>

Sezoniniuose produktuose yra daugiausia vertingų maisto medžiagų, šiuos lengva gauti bet kurioje prekyvietėje, o ir kaina sezono metu būna itin draugiška. Klientai sako, kad ilgainiui planas finansiškai planas atsiperka, o pasilaikius dar ilgiau atsiranda santaupų pramogoms.

Aš, Vaida Kurpienė ir visas kolektyvas, dirbantis prie sveikos mitybos plano, priėmėme šį projektą kaip iššūkį. Sudaryti Jums visų metų (ar pageidaujamo sezono) meniu su paprastai ir greitai pagaminamais patiekalais – rimtas užmojis. Pasiryžti šiam darbui mane įkvėpė teigiami klientų, pasinaudojusių mano patarimais mitybos klausimais, atsiliepimai ir prašymas sutaupyti jų laiko, pateikiant konkrečius receptus su gaminimo aprašymu.

Norintys savarankiškai susiplanuoti savo meniu ar tiesiog pasigaminti kažką naujo, idėjų pasisemti gali iš nuolat atnaujinamų sveikų ir skanių receptų skilčių pusryčiams, pietums ar vakarienei. Planą galima pasidaryti ir pačiam, bet jei norime dar ir medžiagas subalansuoti ir įvairovę garantuoti tai užima laiko. Pirmam planui prieš daugelį metų sugaišome net 200 darbo valandų!

Sveikos mitybos planas internetu

Norisi jį pavadinti asmenine receptų ir patarimų knyga, nes jo apimtis apie 250 puslapių! Galite naudoti tiksliai arba kaip asmeninę receptų knygą – sutaupysite laiko paieškoms.

✔ Mitybos planą su 100-120 receptų 28 dienų laikotarpiui ir atitinkamai mažiau, jei užsakomas 7 dienų laikotarpis.
– receptai su gaminimo eiga ir konkrečiais kiekiais, suskaičiuotais jums asmeniškai,
– porcijos, suskaičiuotos asmeniškai, įvertinus jūsų anketos duomenis ir tikslus,
– receptai sezoniški – sutaupote pinigų ir maitinatės vertingiau,
– receptai tinkami visai šeimai,
– greitai pagaminamas maistas,
– klientai sako, kad skanu :) ir didelė dalis užsisako kito sezono planą ar net likusių trijų sezonų. Tai pats geriausias mūsų komandos darbo įvertinimas.

✔ ~80 puslapių elektroninė knyga su patarimais:
– kaip susidėlioti mitybos režimą,
– kaip palengvinti ir pagreitinti maisto ruošą,
– kaip pasirinkti produktus,
– apie kai kurias maistines medžiagas, kurių sunkiau gauti su maistu,
– kokius produktus kuo keisti,
– kaip elgtis išvykus ar valgant kavinėje,
– vaisių ir uogų sezoniškumo lentelė,
– papildomi sezoniniai receptai, kurie nėra įtraukti į mitybos planą, pavyzdžiui, sveiki desertai, blynai ar su mažiau žinomais/naudojamais, bet labai vertingais produktais – juos gauna užsisakę 4 savaičių mitybos planą,
– kiti naudingi patarimai.

✔ Pirkinių (maisto produktų) sąrašą kiekvienai savaitei.

Vaizdo įrašas apie mitybos planą, bus aiškiau ko tikėtis. Jame pasakoju apie žiemos, bet visi puikūs. Su kiekvienu sezonu vis atnaujiname ir e-knygą bei receptus. Knyga vis storėja, niekaip negaliu sustoti tobulinti :)

Kaip gali keistis mano sveikatos būklė per artimiausius 2-3 mėnesius, laikantis sveikos mitybos plano?

• Sumažėti/dingti rėmuo ir galvos skausmai
• Mažėti per didelis cholesterolis bei keistis blogo ir gero cholesterolio santykis
• Mažėti kraujo spaudimas, jei per didelis
• Mažėti sąnarių skausmai
• Sumažėti per didelis gliukozės kiekis kraujyje
• Pagerėti virškinimo ir šalinimo trakto veikla
• Susibalansuoti moteriški hormonai, sumažėti PMS simptomai
• Pagerėti virškinamo ir šalinimo trakto veikla
• Palengvėti aknės Išnyksta aknė
• Palengvėti depresyvinė/ nerimo būklė, mažėja streso būklė
• Rečiau sirgti virusiniais susirgimais
• Padidėti energijos lygis visos dienos metu – efektyvesnis darbas
• Pagerėti miegas
• Sumažėti per didelis svoris
• Dingti potraukis saldumynams ir/ar miltiniams, be abstinencijos sindromo

Kaip užsisakyti?

– Pasirinkite norimą mitybos planą bei jo trukmę.
– Užpildykite klausimyną atsakingai. Pateiktais atsakymais bus remiamasi paruošiant mitybos planą.
– Gavę apmokėjimą iš karto atsiųsime e-knygą su patarimais. Ją rekomenduojame perskaityti kol laukiate mitybos plano ir pradėti vadovautis joje surašytomis taisyklėmis.
– O per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo parengsime mitybos planą ir atsiųsime el. paštu. Išimtis: iš anksto užsakyti kito sezono planai, jie siunčiami sezono pradžioje.

Jei kyla klausimų dėl užsakymo skambinkite tel/ viber: +370 61477992 arba rašykite el. paštu: mitybosplanas@sulieknek.lt

101 atsiliepimas apie Sezoninis sveikos mitybos planas

 1. Ingrida

  Pasikartosiu, bet ir vėl Jums ir Jūsų komandai didelis AČIŪ už puikiai parengtą mitybos planą.

  Jau pradėjau antrą valgiaraščio etapą ir dabar galiu be didelio vargo, su nedidele improvizacija susidaryti meniu kelioms dienoms į priekį.

  Atradimu galiu įvardinti pusryčių meniu. Iki šiol niekada nevalgiau pusryčiams košių ir net nežinojau, kad aš jas mėgstu😊. Dabar košė neatsiejama pusryčių dalis. Pati valgau su malonumu ir jau kuris laikas prie manęs prisijungė ir vyras. Iki susitikimo su Jumis buvau girdėjusi ir skaičiusi įvairių nuomonių apie košes rytais, bet dabar visiems skeptikams galiu pasakyti, kad tai ne tik skanu, bet ir ilgai išlieka sotumo jausmas.

  Su pietumis, vakariene ir užkandžiais taip pat neturiu jokių bėdų, nes bet kuri šeimininkė manau palaikys mane, kad pagaminti valgį sau ir šeimynai nėra problema, bet sugalvoti ką pagaminti dažnai tapdavo iššūkiu. O dabar belieka tik atidaryti mitybos planą ir “ špargalkės“ mėnesiui į priekį. Puiku!

  Per 50 dienų mano pasiekimas -9 kg ir kartu atsiradęs lengvumo pojūtis. Komforto zona, kai iki šiol nešioti rūbai tapo gerokai laisvesni.

  Svarbus mano pastebėjimas, kad dabar visai neturiu problemų su kojų tinimu karštomis dienomis, kas iki šiol buvo didoka bėda.
  Ačiū

 2. Vaida

  Numečiau svorio, bet didžiausias pasiekimas – galiu ramiai praeiti pro bandeles😊

 3. Giedrė

  Dėkoju už visą jūsų darbą. Jūs labai įkvepiate❤ ir esate nuostabi🌻

 4. Simona

  Atradau puikių derinių apie kurios seniau net nepagalvodavau.
  Rytais niekuomet nepraleidžiu pusryčių košės, net mano mažasis valgo skaniai :)

  Nuotaika geresnę tikrai turiu, daugiau energijos, seniau pusę dienos pragulinėdavau. Nustojo pūsti pilvą, netgi 3 kg nukrito per kelias savaites:) ne gėda dabar ir aptemptesnius rūbus užsidėti neatrodau kaip nėštukė:)

  Nesinori daug saldumynų kaip anksčiau!
  Jaučiuosi pakankamai soti, ir nustojau persivalgyti.

  Ačiū

 5. Ligita

  Man viskas tinka ir patinka. Patiekalai skanūs, kai kurie įdomūs. Atradau daržovių derinių įdomių, ypač patiko mėlynojo kopūsto.

  Per dvi savaites kol laikausi plano (ne visada nuosekliai) numečiau 2 kg. Visada smagu valgyti sveikai ir tvarkingai, palengvėji, lengviau net kvėpuoti darosi, atsiranda energijos, bet ką labiausiai pajutau, kad sumažėjo aknė, ypač prieš menstruacijas tai pasijautė. Anksčiau labai berdavo veidą, pasmakrę. Dabar iškyla vienas kitas spuogelis. Labai įtakoja mityba.

  Ačiū už patarimus, kartais pažiūriu Jūsų paskaitas, laidas, įkvepia.

 6. Renata

  Stebiuosi kiek daug energijos turiu.per sitas dvi savaites ne karto nereikejo pamiegoti pietu suvalgius pietus. Kas buvo yprasta anksciau. Pradingo irzlumas del vaiku sukavimo.

  Ir ne karto neturejau galvos skausmo!

 7. Kornelija

  Mitybos plane prašėte pasidalinti ar patiko eksperimentiniai saltibarsciai su burokeliais ir avizu pienu augaliniame plane, prie papildomų receptų (kur plane neieina).
  Dilgeliu as neradau ir pridejau ridikeliu, bet… KAIP SKANU!!!! Tikrai vienas didziausiu atradimu!!!

 8. Asta

  Labai ačiū už planą, jis puikus, tobulas, jo lengva laikytis, patiekalai skanūs ir labai lengvai paruošiami!

 9. Martynas

  Vos po 4 dienų laikymosi plano, atsirado labai daug energijos.

 10. Lina

  Jau -15 kg, esu labai patenkinta, laikiusios ir toliau plano. Pagaliau aš ir mano šeima valgom košes, kuo anksčiau nėra buvę, virtuvėje būdavo iš kruopų tik grikiai ir ryžiai . Jaučiuosi turinti daug energijos!

  Ačiū Jums.

 11. Žibutė

  Jūsų pateikta mitybos sistema tikrai yra priimtina, jos lengva laikytis. Patys mitybos principai išdėstyti rekomendacijose, knygoje (kurią beje perskaičiau su didžiausiu įdomumu) ir man, ir šeimos nariams pasirodė įgyvendinami, o maistas valgomas. Tiesa, kai kurie patiekalai mums buvo iš tikro nauji ir labai skanūs, kai kurių ateityje nekartosim :) Bet čia yra didelis pasirinkimas, o ir patys pradedame kitaip rinktis produktus ir juos naudoti.

  Kas liečia rezultatus, norėčiau pasakyti, kad per mėnesį aš pati numečiau šiek tiek daugiau kaip 4 kg, apimtys sumažėjo 4-6 cm. Tikiuosi ateityje rezultatai pateisins lūkesčius. Aišku su didesnėmis ar mažesnėmis pastangomis.

  Su malonumu bandysime vykdyti tolesnį vasaros planą.

 12. Erika

  Vos per 13 denų dingo poreikis saldesiams, del ko labai džiaugiuosi. Nusipirkau datuliu, kad galėčiau suvalgyt po viena silpnumo akimirka desertui,bet nera poreikio.

  Kitas dalykas – ši mityba labai tiko mano odai ir pilvui🙂 nors esu 35,iki siol bere veida,o dabar to nebėra. Dingo issiputusio pilvo pojūtis, susitvarkė tuštinimasis.

  Kartais vakare neiveikiu visos porcijos,nes jau jaučiuosi soti. Maistas įvairūs ir man patinka. Nemažai skonių atradimų.

 13. Lina

  Gavus planą labai nustebau dėl patiekalų kiekio ir produktų įvairovės. Kai kurių mano mitybos racione tikrai nebuvo arba buvo mažai, greičiausiai dėl to, kad nesugalvodavau kaip juos skaniai paruošti.

  Labai patiko patarimai, o dar labiau, kad nereikia kažko visiškai atsisakyti, tarkim deserto. Porcijos tikrai yra labai normalios, ir man netgi kartais norėjosi sukeisti pietus su vakariene, nes dieną mėgstu valgyti sočiau, o vakare lengviau. Kol kas Jūsų planą vertinu labai teigiamai, manau taip bus ir toliau, nes peržiūrėjau visą ir man jame viskas labai patiko.

 14. Ramunė

  Dėkoju už mitybos planą, jo priedus ir video laidą. Esu jūsų gerbėja, žiūriu ir klausau visas laidas, kuriose dalyvaujate, stebiu jūsų įrašus facebook platformoje ir puslapyje sulieknek.lt., turiu jūsų knygą ,,Liekna visam gyvenimui“, įsigijau paskaitą ,,Kaip visam gyvenimui atsikratyti potraukio saldumynams ir miltiniams patiekalams?“.

  Jūsų mitybos taisyklių laikausi jau apie metus laiko, kai praėjusią vasarą perskaičiau jūsų knygą. Laikydamasi jų numečiau apie 10 kg., nes jau svėriau arti 80 kg. Tik niekaip nepavykdavo kontroliuoti aknės jau kokius du – tris metus, antibiotikai jau irgi nelabai padėjo (antibiotikus gėriau balandžio mėnesio pabaigoje, 10 dienų), nes mano racione buvo pieno produktai, kava, kakava, duona ,,Rugelis“ su mielėmis, miltiniai, saldumynai.

  Mitybos plane patiekalai tikrai paprasti, skanūs, kuriuos ir aš moku pagaminti ir prie jų pratinu savo vyrą bei suaugusį sūnų.

  Man skanūs visi patiekalai. Įdomūs daržovių deriniai salotoms, pati niekaip nesugalvočiau. Atradau daržovių ir prieskonių skonį. Pvz., krapai, petražolės, svogūnų laiškai neretai suvysdavo. Dabar man jų dažnai pritrūksta. O kokios skanios cukinijos salotos, net ir viena cukinija. Ji irgi dažnai sugesdavo. Kopūstai. Tik dabar pradėjau juos tarkuoti burokine tarka. Man niekaip nepavykdavo pasigaminti skanių kopūstų salotų. O, pasirodo, kopūstų salotos skaniausios tarkuotos burokine tarka.

  Košes labai mėgstu. Skanu grikių košė su petražolėmis, avižinė košė su ciberžole. Valgau ir bolivinės balandos košę, kurios anksčiau nemėgau. Pirmą kartą gaminau ir valgiau avinžirnių ir morkų kepsnelius. Juos galėčiau valgyti kasdien. Labai patiko ne tik man, bet ir šeimai. Taip pat lęšių ir paprikos troškinys.

  Rezultatai:
  – Sveikata gerėja. Veidas gražėja, vis mažiau ir mažiau spuogų.
  – Energijos dienos metu turiu. Nenoriu net prisiminti to laiko, kai atsikeldavau rytais jau pavargusi.

  Dėkui ir tęsiu toliau

 15. Kristina

  Man sekasi labai gerai laikytis plano. Rezultatai:
  – Jaučiu energijos antplūdį,
  – skaudėdavo galvą, o dabar pamąsčiau kada pajutau paskutinį kartą galvos skausmą – neatsimenu :)
  – dingo pilvo spazmai ir vidurių užkietėjimas,
  – dingo nuolatinis viduriavimas.

  Skamba puikiai😊

  Tas planas man kaip gyvenimo stabilumas :)

 16. Inga

  Maitinuosi pagal Jūsų rekomendacijas. Myliu daržoves, netraukia saldumynai, nepersivalgau.

  Atsiradusi sistema, kada maitintis, sutvarkė viską, kuo skundžiausi:
  – Nebeskauda sąnarių,
  – nebeturiu migrenos.
  – Jau ir alkį jaučiu, visada gaunu signalus iš organizmo. O gyvenime nežinojau, ką reiškia žinoti, kad esu alkana. Toks jausmas, kad visą laiką nesulaukdavau, kada man valgyti laikas ir papildydavau organizmą „kuru“, reikia ar nereikia.
  – Nebėra emocinio valgymo.
  – Turiu be proto daug energijos.
  – Nukrito ne tik 6,4kg, bet ir metų minus 15 😁 Taigi, 6 savaitės, rezultatas minus 6,4 kg.

 17. Genė

  Valgydama pagal planą likau nustebusi kad nesinori visiškai saldumynų ,reiškia kažkas tai pakeičia,puiku.

  Valgydama pagal jūsų mitybos planą pastebėjau kad nebepučia pilvo,kažkaip nesijaučiu apsunkusi.

  Nesirgau nė karto migrena(sergu daug metų!

  Visada valgydavau labai daug daržovių ir seniau,bet gal kažko nesuderindavau. Jūsų visi patarimai labai padėjo susidėlioti visos dienos valgiaraštį ,ir sužinojau tikrai naudingos informacijos.

  Esu labai dėkinga. GERIAUSIOS REKOMENDACIJOS APIE JUS VISIEMS MANO DRAUGAMS.
  Sekmės jums.

 18. Kristina

  Ačiū labai už mitybos planą ir visas gaires, išsėstytas pridėtoje patarimų el.knygoje, sudėliojo labai daug taškų ant i.

  Labai padėjo susidelioti kaip, ką ir kada valgyti. Labai patiko patarimų knyga

  Labai ačiū už naujus receptus, aš labai megstu salotas, Jūsų receptuose radau įvairovės kurios niekad nebandžiau, tai buvo labai smagu. Patiko meniu įvairovė, nors buvo sudėtinga jos laikytis, nes mano maisto gamybos įpročiai kur kas monotoniškesni. Tai buvo tikrai nauja. Sunkiausia – keisti įpročius.

  Ačiū už humuso receptą, vis norėjau jį pasigaminti, bet niekad neradau laiko. Nerealiai gardu.

  Labai džiaugiuosi kad pamažu aš prisijaukinu naujus įpročius ir praleistas laikas virtuvėje neprailgo.

  Kūno savijauta. Jaučiuosi labai gerai, virškinimo sistema kur kas greitesnė ir sklandesnė. Mažiau kankina apsivalgymai ar tai saldumynų „troškulys“. Organizmas jau tikisi maisto tuo pačiu metu kiekvieną dieną, tai nebepuolu užkandžiauti ar smaližiauti. Jaučiuosi kur kas geriau. Pavalgau ir galiu toliau užsiiminėti sava veikla.

  Energija: Jaučiuosi kur kas geriau, nes budavo man kad traukia pie žemės, o dabar jaučiuosi puikiai ir energinga. 6-7 dienas per savaitę minu dviratį po kokią valandą, tai užtenga energijos viskam. Matau kad kūno linijos keičiasi, o ir rūbai darosi laisvesni. Jaučiuosi kur kas žvalesnė

  Ačiū labai, kad neliepiat laikytis plano griežtai ir kad nekritikuojat jei jo nesilaikoma kaip disciplinos.

  Jaučiu kad vis labiau suprantu apie kokius pokyčius Jūs kalbėjote patarimų knygoje ir pamažu patys įpročiai seka jūsų patarimų link.

  Kai visus receptus išbandysiu jau žinau, kad norėsiu įsigyti vasaros sezono mitybos planą.
  Ačiū labai už Jūsų ir Jūsų komandos darbą.

 19. Aušra

  Sekasi vykdyti planą ne 100 proc., bet aš savimi patenkinta.

  Racione:
  – atradau naują prieskonį – karį :)
  – kepta skumbrė man buvo naujiena, nes iki tol valgiusi buvau tik rūkytą :)
  – Pradėjau valgyti daugiau salotų. Atradimas buvo agurkų ir cukinijų salotos su sojos padažu . Labai patiko.

  Ko pasiekiau per tą mėnesį man labai patinka.
  1. Sumažinau svorį. Dar nepasiekiau galutinio rezultato, bet einu link jo.
  2. po daugybės metų pagaliau išmiegu beveik visą naktį neprabudinėdama.
  3. Veido odos būklė pastebimai pagerėjo.

  Ačiū už nemokamą paskaitą :)

 20. Ingrida

  Mitybos planą įsigijau jau senokai, tačiau laikausi jo dar tik dvi savaites.
  Nors labai mėgstu saldumynus ir anksčiau jų tikrai nemažai suvalgydavau, per šias dvi savaites daugiau jų, išskyrus tortą per gimtadienį, nevalgiau. Ir, kas keista, didelio noro nebėra…

  Valgyti pagal planą lengva. Ir skanu, ir tikrai užtenka.

  Patinka rytinės košės, ypač avižų ir perlinių kruopų. Taip pat patiekalai su avinžirniais, juos pamėgo ir dukra. Anksčiau nevalgiau cukinijos, moliūgo, o dabar valgau ir labai skanu.

  Pasiekimai:
  – jaučiuosi tikrai gerai, energijos iki vakaro užtenka
  – minus du su puse kilogramo per dvi savaites :)

 21. Lina

  Noriu pasidžiaugti- per 3 savaites nuo užsisakyto pavasario plano, nukrito 2,5 kg.-tai didelis man pasiekimas.

  Laikausi ir toliau plano-labai daug valgau daržovių – keičiasi mitybos įpročiai ir šeimoje. Paauglys pareiškė , kad įėjęs į parduotuvę nebežino ,ką pirkti, nes niekas nebetraukia. Mama padaro skaniau.

  Labai sąžiningai laikausi mitybos plano ir skaitau kasdien siunčiamus Jūsų 100 dienų programos laiškus. Tai labai padeda .
  Nepildau 100 dienų programos raštu,bet visada pakontroliuoju save ar į dienos klausimus galiu atsakyti “Taip”.

  Patinka sistema, būtinai įsigysiu ir kito sezono planą.
  dėkui Jums

 22. Inga

  Mano nuomonė apie mitybos planą.
  – Juo esu labai patenkinta, kadangi nebereikia galvoti, ką valgysiu pietums ar vakarienei.
  – Labai džiaugiuosi, kad kartu su mitybos planu atradau ir naujų skonių: niekada nemėgdavau baklažano (pasirodo, tiesiog nežinojau su kuo jį valgyti, kad būtų skanu), valgydavau nedaug ankštinių, praktiškai nenaudodavau salotoms morkų ir kopūsto.
  – Labai padeda pirkinių sąrašas: nebeprisiperku nereikalingų produktų (vadinasi, ir maisto išmetu mažiau), parduotuvėje sugaištu mažiau laiko, o svarbiausia – maistui išleidžiu mažiau pinigų.
  – Dar vienas man labai svarbus dalykas – dingęs potraukis miltiniams patiekalams.

  Dėl visų šių priežasčių planuoju užsisakyti ir vasaros planą. Su juo tiesiog paprasčiau prisiminti bei susigrąžinti jau turėtus sveikos mitybos įpročius.

  Labai ačiū, Vaida, kad Jūs esate ir savo žiniomis dalinatės su kitais! Sėkmės Jums ir Jūsų komandai!

 23. Lina

  Atradau naujų salotų padažų skonių, patiko pilno grūdo makaronai, jautiena su špinatais, atradau avinžirnius, nes anksčiau nebuvau jų valgiusi. Taip pat nebuvau ragavusi žalio burokėlio ar burokėlių lapų salotų. Tiek daug daržovių per dieną gyvenime nebuvau vartojusi:)

  Pastebėjau, kad geriau išsimiegu, atsikeliu pailsėjusi, atsirado daugiau jėgų, ir žinoma po truputį krenta svoris.
  Dėkoju

 24. Modesta

  Laba diena. Noriu pasidžiaugti savo rezultatais. Nuo 76 kg iki 73,2 kg per dvi savaites.

  Jaučiuosi žvalesnė, turiu daugiau energijos. Pamažu gerėja reikalai su vidurių užkietėjimu.
  Tiesa, turi galvoti apie maisto gaminimą, nes valgyti bet ką negali. Mitybos planas labai padeda. Atsirado naujų skonių.

  Pastebėjau, kad nebesinori saldumynų…nors šokolado prie kavos suvalgau.

  Tikrai džiaugiuosi savimi. Labai Jums ačiū. Turiu dar nusipirkusi Jūsų knygą „Liekna visam gyvenimui“, perskaičiau. Bet dabar pastudijuosiu giliau. Principą supratau, kada ką valgyti.

  Seniau buvau įsigijusi mitybos planą iš kito specialisto….bet man nepavyko. O Jūsų planas super!
  Ačiū.

 25. Gintarė

  Sveiki, prisipažinsiu, kad laikytis plano ne visai pavyko, bet pasinaudojau daugybe jūsų patarimų ir per 6 savaites numečiau 10 kg.
  Atsirado daugiau energijos, pradėjau važinėti dviračiu,net po darbo kas buvo neįmanoma misija!
  valgau skanias košes pusryčiams vietoj sumuštinių su dešra 😁.
  Dėkui :)

 26. Virgilija

  Po 4 savaičių numečiau – 3kg. Labai patiko, užsisakysiu ir kito sezono planą.

 27. Ingrida

  Plano laikomės visa šeima, mes su vyru ir dvi dukros (18 ir 21 m.) Sekėsi labai gerai, per pirmas dvi savaites visi netekome po 2-3 kg. Man tai tikrai didelis pasiekimas, nes svoris visada krenta labai sunkiai.

  Maistas tikrai skanus, bet daugelis patiekalų mums ne naujiena, nes esu skaičiusi Jūsų knygą, seku facebook’e. Supratome klaidas, kurias darėme anksčiau. Dabar labai patogu gaminti, pagal išsamius receptus gamina ir dukros, nes dėl susidariusios situacijos visi esame namuose ir galime laikytis režimo.

  Esu labai laiminga, kad užsisakiau Jūsų mitybos planą, jis tikrai labai profesionalus, patogus, patiekalai pagaminami lengvai, pirkinių sąrašas taip pat labai padeda apsipirkti.

  Kai kuriuos produktus pakeičiame į tuos, kurie šiuo metu auga šviežūs, pvz. valgome šparagus.

  Dar kartą dėkoju už šį mitybos planą, tik labai gaila, kad jo neužsisakiau mėnesiu anksčiau :)

 28. Jūratė

  Ačiū už puikiai parengtą mitybos planą. Tikrai turiu pagirti už kultūringai atliktą darbą, aiškumą ir sistemingumą.

 29. Eglė

  Garbė tiems ,kas sudarinėja maitinimosi planą😁
  Mano sūnus paauglys net pažėrė komplimentų, kad labai aukšto klases tapo mano kulinariniai sugebėjimai ir jis džiaugiasi gardžiais patiekalais.

  Esu labai dėkinga už pagalbą ir džiaugiuosi ,kad esate ir dirbate šioje srityje.

 30. Katrina

  Vakar gavau mitybos planą – suzaveta!a!!!! Tik uzmetus aki atrodo paprasta ir labai skanu☺️
  Jau vakar isbandziau varskes uztepeli su morku lazdelemis, darbe visi norejo ragauti, nes Skonis dieviskas😇

  jau dabar supratau esmine savo daroma klaida! As visada perverdu darzoves🙈 dabar gaminsiu kitaip!
  Dekui

 31. Irma

  Aciu uz idomius receptus! Tikrai atradau nauju skoniu :)
  Vyras kartu su manim valgo (salotas ypac). Esam be galo patenkinti sioje vietoje :))

 32. Jūrate

  Noriu labai padėkoti už įkvėpimą pokyčiams ir puikų mitybos planą!

  Pokyčiams ryžausi dėl papildomų kilogramų (jų gerokai per daug mano ūgiui), kurie, įtariu, iš dalies galėjo atsirasti ir dėl hormonų disbalanso. Žinau, kad problemą reikia spręsti rimčiau, tačiau kolkas nėra galimybės pakliūti pas gydytoją, todėl, pamaniau, mažiausia, ką galiu padaryti – pradėti sveikai maitintis jau dabar.

  Jei atvirai, per dvi savaites jokių pokyčių nesitikėjau, bet pati save maloniai nustebinau.

  Tą rytą, kai gavau mitybos planą, užlipusi ant svarstyklių nebuvau labai laiminga – 73,5 kilogramo! Baisu, nes tai yra daugiausia, kiek kada nors esu svėrusi, todėl pradėjau veikti čia ir dabar. Dvi savaitės laikantis naujo mitybos plano praėjo gan greitai ir lengvai, šiandienos ryto svoris – 70,9 kg, -2,6 kg!

  Praėjus pusantros savaitės, mano nuostabai, po daugiau nei 2 mėnesių pertraukos sugrįžo menstruacijos. Gal čia tik sutapimas, bet noriu tikėti, kad viskas vėl pradeda normalizuotis.

  Jaučiu azartą tęsti savo pokyčius ir planuoju užsisakyti dar vieną mitybos planą.

  Išbandžiau visus plane esančius receptus, tapau beveik nuolatine sulieknek.lt lankytoja ir galiausiai perskaičiau anksčiau pradėtą knygą „Liekna visam gyvenimui“. Ją skaito ir mano sesė, tai pasijuokiame, kad dabar tai jau būsim lieknos visą gyvenimą.

  Dėkoju jums!

 33. Eglė

  Dėkoju už laiškus po plano gavimo ir pridėtą paskaitą, tikrai įkvėpė.

  Ta proga dar ir knygą nusipirkau „Liekna visam gyvenimui“. Dabar skaitau ir beskaitant atrodo ausyse skamba kursuose girdėtas Jūsų balsas. Toks 3D efektas gaunasi. <3

 34. Akvile

  Per dvi savaites numečiau 2kg. Skrandis nėra apkrautas todėl jaučiuosi lengvai. Savijauta ir rezultatai džiugina, planuoju laikytis toliau.
  Iš receptų, atradau įvairių salotų pasirinkimų, nes ankščiau vaizduotės šiuo klausimu buvo mažai naudodavau max tris salotų varijacijas.
  Patiko vegetarišiki kepti patiekalai, atradau lęšius iš naujo. Dėkoju.

 35. Justė

  Per dvi savaites numečiau 1,5 kg (buvo 62, dabar 60,5 kg). Jaučiuosi gerai, vidurius pučia žymiai rečiau, energijos tikrai užtenka!

 36. Rita

  Planas puikus, nes labai padeda pirkinių sąrašai ir receptų detalumas.

 37. Gintarė

  Dar kartą noriu pagirt, kad planas puikus, receptai geri, mitybos principu gana paprasta laikytis, dabar jau nebeisivaizduoju, kaip galima kitaip :)

 38. Stasė

  Smagu, kad ne tik sudarote įdomius ir sočius mitybos planus, bet ir nepaliekate visko savieigai ir teiraujatės kaip sekasi.

  Įsigyjant kursus ir kartu mitybos planą, mano tikslas buvo išmokti sveikai maitintis, suprasti kaip kas su kuo dera ir taip pasiekti bei išlaikyti optimalų sau kūno svorį ir gerai jaustis. Kol kas to tikslo sekasi gan stabiliai laikytis.

  Pirmiausia kiek nustebau gaudama planą vos per porą dienų. Prisipažinsiu, buvo netikėta.

  Mitybos plane rasti receptai pasirodė labai paprasti ir lengvai pritaikomi mano kasdienybėje, radau įdomų ir netikėtų košių skonių, kas mane džiugina, taip pat jaukinuosi ankštinius. Pasidarė lengviau, nes nebereikia sukti galvos, ką gaminti pietums, kokie pusryčiai bus kitą rytą.

  Porcijos didelės, dažnai nesuvalgau visko. Dėkui

 39. Lina

  Alkio pagal planą nesijaučia visai. Vakarienės net kartais neįveikdavau visos, patiekalai skanūs.

 40. Toma

  Mitybos planas man kaip gairės ir kaip idėjų, ką gaminti, šaltinis. Kol kas nėra taip, kad kiekvieną dieną maitinčiausi pagal plane nurodytus receptus, bet pagrindinių gairių laikausi (dienos rėžimo, pusryčiams košės, priešpiečiams vaisius ir t.t.), todėl jaučiuosi energingesnė, nors praėjo dar nedaug laiko, bet jau jaučiu gerėjančios odos būklę. Kol kas viskas puikiai.

  Labai patinka, kad receptai tikrai paprasti ir labai nesudėtinga juos pagaminti, nes nesu iš tų žmonių, kurie mėgtų gaminti :)

 41. Rita

  Is viso nuo metu pradzios nukrito 16kg, o per paskutines 6 savaites naujo sezono plano 5 kg.
  Arteju prie savo tikslo ir aciu uz dovanota nemokama paskaita, butinai ja perziuresiu.

 42. Alina

  Užsisakiau dėl spuogų bėrimo ant veido (o ypač smakro srityje) per mėnesį mano veidas ir nugara tikrai ženkliai pagražėję

 43. Rita

  Per dvi savaites -1,5 kg ryte atsikeliu geriau, nesijaučiu apsunkusi, į tualetą pradėjau eiti dažniau, kas būdavo tikra problema!

 44. Nijolė

  Rezultatais esu labai, labai patenkinta. Nukrito 5,7 kg per mėnesį.

  Savijauta ženkliai pagerėjo: esu energinga, išsimiegu, laikausi miego ir valgymo režimo ir savaitgaliais, nera kraujospūdžio svyravimų, galvos svaigimo, yra lengvumo jausmas. Didžiausias mano motyvas ir varikliukas – gera savijauta ir tik po to svoris. Turiu kartais ir nuklydimų (picos gabalėlis, saldainis prie pietų kavos, pyrago gabalėlis per gimtadienį), leidžiu, bet ribojui. Juk tai – visam laikui.

 45. Ingrida

  Mitybos plano mes laikomės su dukra jau trečią savaitę. Prie mūsų prisijungė ir vyras.Dukra per dvi savaites atsikratė 3,3kg. o man pavyko numesti 3,2kg.
  Jaučiamės lengvai ir neapsunkusios.

  Bandome visus receptus iš eilės dukrai patiko visos košės ir dar daug įvairių receptų. Dėkojame

 46. Milda

  Labai patiko pradžioje, kad nereikia pačiai galvoti kokius patiekalus gaminti – viskas aiškiai išdėstyta, tas labai palengvina. Kai kurių salotų tikrai nebūčiau pagalvojus pasigaminti ir paragauti, jei ne Jūsų planas :) ir daugelis patiekalų tikrai skanūs. Net vyras savaitgaliais prisijungia pusryčiams valgyti košes ir į darbą ima salotų visą indą.

  Labiausiai pasikeitė tai, kad pradėjome tikrai daug daugiau valgyti daržovių, o beveik atsisakėme duonos, bandelių ir pan. dalykų. Nukrito 4 kg, kol kas :)
  Kartu su vyru taip pat kas savaitę žiūrime Jūsų e-paskaitas – tas irgi įveda aiškumo kaip ir kodėl taip maitintis.

 47. Efroditė

  Maloniai nustebinta daržovių deriniais, nes niekada tokių nebuvau bandžiusi!

 48. Jaunius

  Esu tikrai patenkintas mitybos planu ir savo pasikeitusia mityba, laikytis sekasi tikrai neblogai, mano paties nuomone nukrypimų ne tiek ir daug :) ir kuo toliau, tuo mažiau norisi nukrypti, nes kūnas aiškiai signalizuoja po nesveiko maisto. Šiaip jaučiuosi tikrai gerai, nebesijaučiu apsunkęs ir be energijos po pietų ir vakarienės, kas anksčiau buvo norma

 49. Renata

  Plano laikausi su variacijomis pagal save.

  Labiausiai patiko sriubu virimo metodas, skaniai gaunasi, zuikis labai patiko , skumbre, perline kose su morkom ir grybais.

  Per sias kelias savaites nukrito 2 kg bei savijauta pagerejo, daugiau energijos yra geresnis miegas, nera sunkumo jausmo. Labai laukiu jau pavasario meniu :)

 50. Raimonda

  Aš vis Jumis neatsistebiu, man esate praeitų metų atradimas. Jūsų planai puikūs, labai aiškiai viskas parašyta, ir kad dar klausiate kaip sekasi jo laikytis, tai man iš vis yra VAU.

 51. Julija

  Plano laikomės jau du mėnesius. Mums vis dar sekasi, esame laimingi ir besididžiuojantys savim, kad MES GALIM!:)

  Nors dabar viskas tapo taip įprasta, kad net nežinau, ar iš viso mūsų reikalauja kokių nors pastangų :) Aišku, gal reiktų ir daugiau susiimti, bet po truputį judam į priekį link tikslo.

  „Neėsti“ pradėjome po Jūsų seminaro Zarasuose. Dabar apie rezultatus. Mano svoris nuo 73,4 nukrito iki 67,5. Vyras Donatas nuo 123,4 nukrito iki 113,4. Mano pokyčius pastebi daugiau savi, o jau vyro pokyčius mato visi!

  Mums didžiausias „kaifas“, kad tuo gyvename abu! Nors ne visai :) Kadangi aš esu didžioji šeimininkė namuose, tai su mumis kartu valgo ir visi likusieji namiškiai (mano sesė, tėvai ir 2 vaikai, nors kartais jiems ir padarau jų mėgstamų patiekalų, tokių, kaip spagečiai, virtinukai ir pan.).

  Su vyru esame labai patenkinti savo pasiekimais, esame net dar geresniuose santykiuose :)

  Džiaugiuosi pagerėjusia odos būkle, vyras nebeturi bėdos dėl rūgštingumo, kas jau yra, kaip ir virš mūsų tikslų :)

  Realiai labai stipriai pasikeitė požiūris į žmonių sveikatos nusiskundimus, manau, kad 80 proc. jų galima išnaikinti vien pagerinus mitybą, susitvarkius su savo gyvenimo ritmu, poilsio rėžimu, kur dar tikrai reikia tobulėti ir patiems.

  Auginu vaikus ir neatsimenu, kokią paskutinę ne vaikišką knygą esu skaičiusi. O Jūsų knygą skaičiau, sunkiai atsitraukdama. Dabar knygą paskolinau tokiai moteriai, kurios svoris (spėju) kategorijoj 120-130 kg. Mano bendradarbei šiandien perdavė man linkėjimus: „Pasakyk, kad užmušiu. Skaitau, skaitau, negaliu atsitraukti. Kiek daug žinių!“

  Visko daug ir viskas labai faina! Dalinuosi savo įgytomis žiniomis su kitais, tikiuosi mes irgi pasieksime savo tikslus :)

 52. Sandra

  Gavusi plana, isbandziau keleta receptu, kurie man tiko ir patiko, nors nuo pat pradziu zinojau, kad tai bus mano skonio patiekalai 🙂 Dabar jau dvi savaites kaip laikausi.

  Kazkiek uztruko laiko susipirkti reikiamus produktus. As gyvenu Norvegijoje, tai pliusas jau pats pirmasis buvo, kad ismokau daug nauju norvegisku zodziu (reikejo gi issiversti visu kruopu, prieskoniu, darzoviu ir t.t. pavadinimus 😄)

  Nuo pirmos dienos tas lengvumo jausmas pavalgius (sakyciau, net labai sociai, gal kiek per daug), suteike dar daugiau motyvacijos ir noro nesustoti. Visa laika kankino zarnyno bedos, pavalgius skausmai, pilvo putimas, sunkumo jausmas. Vos kelios dienos, o as jau nebebijau valgyti, nes zinau, kad jokio diskomforto nejausiu.

  Patiekalai puikus, absoliuciai mano skonio! Jau kazkas minejo ir as galiu tik pritarti, kiek daug nauju darzoviu, prieskoniu, kruopu ir skoniu atradau 🥰
  Stai kad ir sriuba vakar valgiau. Rodosi, kelios darzoves, nieko nuostabaus, bet skonis neapsakomas, liezuvi praryti galima. Ir taip su dauguma patiekalu. Per tas kelias dienas dar nebuvo kazko neskanaus.

  Turbut kaip ir daugumai, mano vienas didesniu atradimu rytines koses. Vau! Nevalgydavau pusryciu, o dabar tai vienas megiamiausiu mano patiekalu.
  Cia galeciau rasyti ir rasyti kaip dziaugiuosi, kad parasiau jums ir nusprendziau keisti savo mityba. Vieni pliusai, tikras geris.

  Klausausi jusu ir seku, ir is naujo mokausi valgyti. Tuoj 39, o pasirodo valgyti dar nemokejau 😂

  As jums dekinga, ir kas be ko, visu kitu sezonu plana butinai isigysiu. Gal jau ne tiek del patiekalu sekos ( nes lyg ir pradedu suprasti kas tai yra subalansuotas maistas), bet kiek del receptu ivairoves. Man jie super!

 53. Gražina

  Per dvi savaites svoris sumažėjo šiai dienai apie 3,8 kg. Jūs sakėte, kad daugokai, bet jaučiuosi puikiai. Gal mano svoris buvo didokas, dėl to greičiau krenta.

 54. Aiste

  Planas buvo aknei ir jau per menesi oda tikrai pagrazejo, apmazejo berimu, nebera kaip budavo seniau odos uzdegiminiu vietu.

  Sveika mityba uzkreciau visus savo artimus zmones, tai pokyciai tiek sveikatos atzvilgiu, tiek kuno svorio sureguliavimu, tikrai yra akivaizdus :)

 55. Aiina

  Visa laika jauciuosi labai soti ir neturiu ryjimo ataku. Vis dar neturiu ir „sokolado priepuoliu“, kai atrodydavo, kad galeciau visa saldumynu skyriu parduotuveje issluoti.

  Mano racione tikrai liks daug ivairiu salotu variaciju, tikrai ir toliau valgysiu zalia burokeli, zalia cukinija ar kaliarope, kurios anksciau nedrisau pirkti, nors daznai maciau parduoves lentynose. Avizu kose su riesutu sviestu man buvo atradimas. Patiko kose su pakepintu svogunu ir pievagrybiais, grikiu kose su zoleliu sviestu, koses su moliugu ir morka, kose su avokadu (as dar pomidoro idedu). Pietums patiko jautienos kotletai su darzovemis, silke su cukinijom, troskinta versiena su darzovemis, troskinta vistiena su moliugu. Taip pat labai patinka lengvos vakarienes, nes anksciau prisikimsdavau sunkaus maisto.
  Anskciau galvodavau kad kiausinius galima tik pusryciams valgyti, o va pasirodo, kad vakarienei dar geriau!

  Per beveik 6 savaites nukrito lygiai 6,5kg. Tai labai labai dziugina! Jauciuosi energinga ir issimiegojusi.

  Planuoju butinai uzsisakyti kto sezono plana ir jums rekomenduoju

 56. Vilma

  Na tos Jūsų košės… Niekada negalvojau, kad tokios paprastos košės gali būti tokios skanios ir sočios, tiesiog pasaka.

  Savijauta stipriai pasikeitė, nuotaika pagerėjo, energijos daugiau, rodos negaliu ramiai nusėdėt :D

  Didžiausia bėda yra miegas, kai turiu du mažylius sunku išsimiegoti, tenka keltis nemažai naktimis. Tačiau tas netrukdo likti žvaliai, nes energija tiesiog trykštu.

 57. Neringa

  Plano laikytis sekasi neblogai. Kadangi esu mažo kleckučio mama (tai bandau sumažinti laiką prie puodų iki minimumo), po savaitgaliais negaminame ir išvažiuojame dažniausiai – planą pasikoreguoju – kad pabandyčiau viską :)

  Skaniausi kol kas – lęšių sriuba, morkų ir špinatų salotos, netikras zuikis ir košė su morkomis ir pievagrybiais :)

  Rezultatas vos per porą savaičių jaučiasi. Tikrai esu žvalesnė ir vakare dar turiu jėgų su vyru pabendrauti, ko anksčiau nebūdavo, nes užmigdavau bemigdydama vaiką ar taip norėdavau miego, kad atsikelti jau nebeišeidavo :)

 58. Ieva

  Šiandien jau pradėjau 3 savaitės sveiką mitybą. Gyvename dviese su vyru, vaikai jau suaugę, tai ir vyras prisijungė prie manęs. Jis, žinoma, ne taip gerai laikosi, kaip vyrui jam reikėtų gal ir sočiau (numetė 2 kg), bet šiandien ryte sako (juokais): -Nesąmonė tas toks tavo maitinimasis! Kad aš, po 2 savaičių, nebenorėčiau mėsos! Bet vistiek valgysiu pagal tave :)

  O aš labai džiaugiuosi, kad galvoje nebeliko saldumynų. O tai irgi neįtikėtina!

  Tai va, labai džiaugiuosi atradusi košių priedus ir vakarienių patiekalus. Nesvietiškai didelės kai kurių patiekalų porcijos. Bet valgau kol pasijuntu soti, o kas lieka – tai jau lieka arba sunaudoju kitą dieną – pasikepusi su kiaušiniais ar kitaip.

  Labai patenkinta esu pirkinių sąrašais savaitei, kurių dėka ir sutaupau, ir išmokau apsipirkti.

 59. Renata

  Nebuvo tokio patiekalo kuris man visiskai nepatiktu. Sveikata puiki,energijos daug. Labai uz viska aciu.

 60. Aldona

  Per kelias savaite minus 0,9 kg, bet nežiūrint į nelabai žymų svorio pokytį, jaučiuosi ŽYMIAI lengvesnė,energijos daugiau ir manau, kad miego kokybė po truputį gerėja.

 61. Vaida

  Jau valgau dvi savaitės pagal planą. Sunku man pačiai patikėti, bet kai buvau išvažiavusi ir neturėjau galimybės gaminti, per 3 dienas pasiilgau tokio maisto :) tačiau nors ir valgiau nelabai tinkamus patiekalus, stengiausi valgyti 5 kartus ir daugiau daržovių. Per šį laiką nukrito 3,5 kg (nuo 84 kg)

  Tikrai nesitikėjau, kad man patiks valgyti košes, nes visad man skaniausia buvo sumuštinis su dešra. Tačiau jau dabar man norisi skaniųjų košių ir nieko kito ryte :)

  Pačio plano pavyksta laikytis, išskyrus tai, kad kai kurios porcijos gerokai per didelės. Labiausiai patiko:

  Košės su pakepinti, daržovėm
  Salotos su morkom, burokėliais, salieru
  Visos sriubos, super!
  Kepta skumbrė
  Įdaryti kiaušiniai

  Esu be galo patenkinta jus atradusi, klausau jūsų nuotolinius kursus, valgau daug ir svoris krenta, geriau ir būti negali :) jaučiu pagerėjusią nuotaiką, negaliu atsidžiaugti tuo, kad vakarais nenoriu prisivalgyti. Auginu 1 m amžiaus dvynukus, tai valgymo tvarkaraštis nèra idealus, bet pakankamai neblogai pavyksta laikytis :)

 62. Vida

  Seniai domiuosi sveika gyvensena, prijauciu sveikai mitybai, taciau sunku buvo atsisakyti miltu, cukraus ir pan. Tad nuo Nauju metu startavau su ziemos planu ir esu labai patenkinta! Tikslas buvo sveikiau maitintis, o jeigu dar koks 1-2 kg nukris, bus Is viso puiku. Praejo jau menuo: savijauta puiki, daugiau energijos, oda pagrazejo, nukrito virs 2 kg be jokiu pastangu! Be to, tikrai skanu, nera sunkumo jausmo, nepucia pilvo.0

  Ir dar – nereikia galvoti, ka gaminti!!! :) Valgo ir visa seima.

  Tikrai rekomenduoju, kam rupi sveikata ir gera savijauta! Aciu, Vaida!!

 63. Elvyra

  štai jau prabėgo dvi savaitės nuo paskutinio mitybos plano gavimo, ir gal apie 80 proc. jo laikymosi :)

  Na kadangi jau esu turėjusi kitų dviejų sezonų mitybos planus, kurių pusryčiuose dominuoja košės, tai aš jau su košėmis puikiai susidraugavau ;) Neįsivaizduoju, kitokių pusryčių. Man favoritai yra perlinės kruopos, dar niekaip negaliu atsidžiaugti tokiu greitu jų gaminimu ir deriniuose su avokadu ir ridikėliais, arba morkomis. Iš žiemos pateiktų kruopų panaudojimo variantų mane laaabai sužavėjo sorų kruopų „sushiai“ ;) puikus ir labiau patikęs variantas.

  Visumoje esu labai patenkinta energija, ir naujais jūsų pateiktais mitybos plano patiekalais.

  AČIŪ, už jūsų darbą, padrąsinimą ir jūsų žodžius, kad „nebūtina būti tobulam, užtenka būti geresniam, nei vakar…“

 64. Irma

  Dirgliosios žarnos sindromas palengvėjo. Dažniausiai būna viskas gerai, pūtimas sumažėjo, skausmo priepuoliai irgi.

 65. Monika

  Džiaugiuosi, kad į Jus kreipiausi. Pora kg per dvi savaites nukrito nepastebimai, visada soti ir laiminga jaučiuosi. Saldumynų nesinori beveik. Ant veido jau kelios dienos neatsiranda nei vieno naujo spuogo.
  Taip pat nereikia sukti galvos kiekvieną dieną ką gaminti valgyti, ką pirkti parduotuvėje. Atsiverti, paskaitai, pasigamini per 20 min. ir ramu.

 66. Ingrida

  Tik gavusios planą, su dukra pradėjom jo iš karto laikytis. Planas buvo skirtas dukrai dėl dziudo varžybų. Aš jungiausi prie dukters- dviese smagiau, drąsiau, o ir man pamesti pora kg tikrai nepakenktų😉.

  Svoris abiems pradėjo kristi, bet dėl koronos viruso atšaukė varžybas, tai ir griežtą kontrolę panaikinom🥴.

  Labiausiai sužavėjo receptas, kuris tik perskaičius atrodė nesąmonė- “Šparaginės pupelės su morka ir svogūnu”, bet net vyras su sūnumi valgė ir čepsėjo😉. Aš dažnai gaminu pagal receptus, o paskui vertinu, nes išankstinė nuomonė valgiuose dažnai nepasiteisina. Dar įdomi mintis buvo aguonos į rytinę košę, irgi patiko😉. Rytinės košes visa šeima valgom nuo tada, kai perskaičiau Jūsų knygą “Liekna visam gyvenimui”😉

  Dabar prisijungiau prie projekto “Lieknesnė per 100 dienų”😉. Patys valgymo principai labai gražiai susidėliojo perskaičius knygą. Pirmiausia pasidarė aišku, kada reikia valgyti.

 67. LP

  Per kelias savaites dingo problema dėl šlapimo pūslės dirginimo, nebeužkietėja viduriai!

 68. Sandra

  Labai nuosirdziai jums noriu padekot uz jusu mitybos plana ir knygas. Koses bandau visas ir vis atrandu naujus skonius. Net neisivaizdavau, kad gali buti tokia ivairove grudu ir seklu, kurias galima budu valgyt ryte. atrandu naujus skonius, uz tai esu jums labai dekinga.
  Man labai patiko kepta skumbre su salotomis, niekad nebuvau valgiusi. Atradau nauja skoni – Tofu surį, labai patinka keptas su burokeliais.

  Pries pradedama laikytis jusu plano, jau stsikelusi ryte jausdavaus labi pavargus, nieko nesinoredavo daryti, BET dabar jauciuos zymiai energingesne. Per sias dvi su puse savaites nukrito 4kg. Esu visada soti ir dar svoris krinta. Kas gali buti geriau:)
  Mitybos plane prie uzkandziu yra sokolado gabalelis, bet as jo nevalgau :)
  Vyras valgo taip pat valgo su manimi ir dziaugias naujais skoniais.

 69. Daiva

  Per dvi savaites pajutau, kad
  – pradėjo normalėti viduriai !!!!!!!
  – po pietų rečiau besinori pagulėti
  – jau minus 2 kg ir nejaučiu jokio alkio!!!!

  Viską atsispausdinau ir susegtas segtuvas yra virtuvėje ant stalo. Priminimas, kad reikia užsimerkti kruopas iš vakaro,yra super.
  O pirkinių sąrašas brandina mintį užsisakyti sezono planus. nes toks nerealus jausmas, kai nereikia parduotuvėje vaikščioti aplink lentynas ir galvoti :)
  Ačiū labai.

 70. Iš klientės laiško

  Noriu pasidžiaugti ir padėkoti už tai, kad esate ir gerinate žmonių sveikatą savo patirtimi ir patarimais. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į Jus.

  Pirmają savaitę laikantis mitybos plano, iš karto pradėjau kiekvieną dieną tuštintis, nors iki tol tai buvo problema. Pirmoji savaitė praėjo labai greitai, tiesiog gaminau ir valgiau, nereikėjo nieko daugiau galvoti :). O antrąją savaitę truputėlį pradėjau inprovizuoti ir suvalgydavau papildomai kažką, ką mūsų šeima įpratusi,- pastebėjau, kad tuštinimasis pasidarė sunkesnis.

  Vos per dvi savaites:
  galvos skausmą užmiršau, pūslelinė per šias dvi savaites taip pat nepasirodė.
  Silpnumo, tokio kaip anksčiau jau, nejaučiu. Jaučiuosi energingesnė.
  Labai keista, kad anksčiau pūsdavo vidurius nuo pupelių, avinžirnių, o dabar nepučia, nors aš juos ir iki Jūsų plano gavimo užmerkdavau iš vakaro. Todėl tokio maisto vengdavau.

  Labai patiko Jūsų receptai, ypač žalios daržovės, aš net neįsivaizdavau, kad cukiniją, moliūgą ir kt. daržoves reikia/galima valgyti žalias ir labai skanu. Tikrai dar yra ką išbandyti.
  Daugelį iškilusių klausimų radau Jūsų patarimų knygose, pateikiamose prie plano.
  Ačiū!

 71. Iš kklientės laiško

  Sveiki, ačiū kad klausiate. Kaip tik vakarą prieš truputį nuvargus po darbų buvau, o ir patingėjau – nesusiruošiau nieko sekančiai dienai. O anksti ryte radau jūsų laišką. Greitai pasigaminau ir pusryčius iš mitybos plano ir pietus spėjau įsidėti darban? Buvo mažas spyris, kad nereikia nuleisti rankų.
  Šiaip manau, kad sekasi neblogai.

  Porcijos truputį didokos, gaminuosi šiek tiek mažesnes. Bet receptai labai patinka, viskas skanu. Tiek daug įvairių, skirtingų patiekalų! Niekada nesu tiek daug daržovių valgiusi. Po valgymų ilgai dar nesijaučiu alkana.

  Vyras taip pat prisijungė. Labai džiaugiuosi ir nesigailiu, kad nusprendžiau įsigyti jūsų mitybos planą. Super!

 72. Neringa

  Jaučiuosi nerealiai gerai. Nepamenu, kada taip gerai jaučiausi. Energijos turiu daug, rytais lengva keltis, organizmas pats greiciau prabunda ir nereikia iki pietų žiovauti :).

  O kokia daržovių įvairovė!!! Ir visa tai žiemą, kai ankščiau atrodė, kad žiemą tik raugintas agurkas ir viskas :). Akys ir skrandis raibsta nuo atrastų daržovių, kurias anksčiau praeidavau. Kaifuoju kasdien :)

 73. Armina

  siandien, praejus lygiai 3 savaitems, uzlipusi ant svarstykliu labai nudziugau – 5kg!

  Nuotaika is karto praskaidrejo akimirksniu, o dar ir Jusu atsakymas atejo. Argi gali buti geresnis penktadienis? :)

 74. Lina

  Plano laikausi ne 100 proc, bet kiek pavyksta. Įtraukiau ir vyrą, iš dalies ir vaikus. Pačiai sunku patikėti, bet iš vakaro susiruošiam kitai dienai maistą, net indelių nusipirkom, ir kažkaip laiko tam atsiranda, iki tol net pagalvoti nebūčiau galėjusi, kad atsiras tam laiko.

  Noriu pasidžiaugti, kad energijos daug daugiau, tikrai neįtikėtina, pati jaučiuosi lengviau, tiek įvairovės, tiek daržovių, tiek paprastų, bet iki tol nebandytų derinių.

  Labai patogu, kad yra receptai, nereikia galvoti ir tas teorines žinias galima iškart pritaikyti praktikoje. Nes dažniausiai labai daug žinom, bet prieiti prie taikymo sunku, nes reikia įdėti daug darbo, kad susidėlioti, o čia viskas apgalvota.

  Ragauju viską, kas siūloma. Labai didelis atradimas kruopos ir įvairiausi pagardai.

 75. Indrė

  Didžiausias atradimas – košės, Ankščiau jų nevalgiau ir nemėgau, būtent šis punktas labiausiai ir gasdino mitybos plane, bet visas bandau ir kol kas visos labai patinka!

  Tai tikrai labai geras pusryčių maistas, jaučiuosi labai gerai ir žymiai lengviau sulaukti pietų, kadangi sotumas garantuotas ilgam.

 76. Edvardas

  Šiaip labai smagu – visi receptai patinka ir mažiau išleidžiu parduotuvėse. :)

 77. Rasa

  Praėjo mano pirmosios dvi savaitės. Rezultatas: -1,7kg. Visdar sudėtinga laikytis dienotvarkės, kadangi jau turėjau ją nusistovėjusią, bet visi prisitaikysim su laiku.

  Apie savijautą: tai jaučiuosi maloniai nustebusi, kad esu soti, smarkiai sumažėjo pilvas (gaila tik šiandien pirmąkart išsimatavau apimtis, tai negaliu palyginti), ir visi rūbai maloniau guli, o džinsai tuoj pradės smukti ? Pilvo nebepučia, jėgų daugiau, nervai ramesni :)

  Yaptingai patenkintas vyras, nes kasdien valgo kaip ponas ir dar i darbą pietums prabangius patiekalus nešasi :)))

  O aš labai patenkinta, kad ir vaikai gauna ragauti daug skonių, nors noru ragauti visiškai nedega, bet smarkiai dirbam ties šiuo klausimu. Norisi, kad ir jie įprastų prie skonių ir tekstūrų ir vieną dieną mane nudžiugins paprašę dar☺️

 78. Lina

  Plano bandau laikytis 14 dienų, ne 100 proc. išeina, bet stengiuosi, įtraukiau ir vyrą, iš dalies ir vaikus. Pačiai sunku patikėti, bet iš vakaro susiruošiam kitai dienai maistą, net indelių nusipirkom, ir kažkaip laiko tam atsiranda, iki tol net pagalvoti nebūčiau galėjusi, kad atsiras tam laiko!

  Noriu pasidžiaugti, kad energijos daug daugiau, tikrai neįtikėtina, pati jaučiuosi lengviau,

  Dėl meniu – tiek įvairovės, tiek daržovių, tiek paprastų, bet iki tol nebandytų derinių. Labai patogu, kad yra receptai, nereikia galvoti ir tas teorines žinias galima iškart pritaikyti praktikoje. Nes dažniausiai labai daug žinom, bet prieiti prie taikymo sunku, nes reikia įdėti daug darbo, kad susidėlioti, o čia viskas apgalvota. Ragauju viską, kas siūloma. Labai didelis atradimas kruopos ir įvairiausi pagardai.

 79. Jūrate

  Tikrai jaučiu, kad esu „lengvesnė“ ne svorio prasme, o savijautos. Šį pirmadienį (buvo 8 maitinimosi pagal planą diena) ėjau iš darbo ir atkreipiau dėmesį, kad jaučiuosi visai kitaip, taip lengva eiti. Aišku, noriu numesti svorio apie 8-9kg, tačiau svarbiausias noras – nesijausti nuolat pavargusi, be jėgų.

  Matau, kad su Jūsų pagalba abu norai pildosi! Ačiū labai!

 80. Vida

  Laikausi plano jau trecia savaite- savijauta gera, daugiau energijos, pagrazejo veido oda, na, ir beveik 2 kg minus. Jau gal ir gana bus :))

  Labai dziaugiuosi, kad pasiryzau, vyras palaiko ir sunus praktiskai pasidave. Valgo nebesideredamas (pazadejau viena diena, kad gales valgyt ka nori). Kompromisas veikia :)

  Svarbiausia, nereik sukti galvos, ka pagaminti, receptai paprasti ir dauguma tikrai skanus. Taigi imsiu planą ir pavasariui!

 81. Eglė

  Vos per dvi savaites nukrito 1,8 kg.

  Labai nustebino savijautos pojūčiai-esu energingesnė,mažiesni sąnarių skausmai, esu visada soti:)pats geriausias atradimas-ryto košės,ir skanu ir sotu. Laikausi receptų pilnai pagal rekomendacijas,tik nepavyko susidraugauti su žaliu burokėliu….

  išmokau ruošiant patiekalus,naudoti mažiau riebalų nes anksčiau pildavau neskaičiuodama..pasitaiko nukrypimų,po vakarėlio akivaizdžiai vėl skaudėjo sąnarius ir buvo bloga savijauta,todėl pakartoti tokių klaidų nebesinorėjo :)

  Labai džiaugiuosi,kad galiu suvalgyti vaisių, nes daugybę metų gyvenau su nuostata,kad jie storina../

  Apibendrinant-jaučiuosi gerai ir jaučiu kaltę už savo buvusius įpročius- kaip aš taip galėjau save skriausti. Ačiū Jums už gerėjančią sveikatą!

 82. Guoda

  Sekasi! mane sužavėjo košių receptai :) Dažniausiai valgydavau tik saldžias košes,per kurias dažniausiai norėdavau dar kažko saldaus. Labai patiko sorų košė, ją išbandžiau su nori dumblių lapais! Tiesiog wow kokie skoniai:)
  Patiko įvairių salotų receptai,labiausiai valgau žalių burokėlių ir morkų salotas. Taip pat sužavėjo ir žuvies kotletų idėja!

  Rezultatai jaučiasi – plokštesnis pilvas ir daugiau energijos dienos metu.

  Iš tikro,galvojau,kad valgau pakankamai daug daržovių…bet kai pradėjau viską sverti, pamačiau,kad valgau jų ne tiek kiek reikia.
  Aplamai supratau,kad nedavalgydavau dienos metu pakankamai maisto, to pasekoje naktį visada norėdavau valgyti daugiau. dabar jau nebenoriu valgyti naktį.

  Ačiū jums,esu labai patenkinta jūsų mitybos planu!?

 83. Greta

  Planas tiesiog suuuuper ! Leikomės visa šeima!

 84. Jelena

  Sekasi labai gerai!
  Vos per dvi savaites savijauta gera, veido oda svieseja. Oda tapo labai glotni ir dingo siurkstumas.
  Svoris krenta biski greiciau nei turi. Bandau padidinti porcijas.

  Beveik visi patiekalai man skanus. Esu labai patenkinta.

 85. Ramunė

  Pagal Jūsų rekomendacijas pradėjau maitintis anksčiau nei gavau mitybos planą. Bent jau stengiausi daryti pertraukas tarp valgymų, gerti pakankamai vandens, atsilaikyti prieš „nesąmones’, gyventi prisimenant posakį iš Jūsų knygos, kad viskas, kas ne vanduo yra maistas ir neprisišveisti nakčiai.

  Gavus planą neatidėliodama pradėjau mitybą dėliotis pagal jį. Pirmą savaitę nėjau į darbą, tai ko gero net kokių 70% pavyko plano laikytis. tik pietūs pusryčiai ir vakarienė buvo iš skirtingų dienų (taupumo sumetimais, nes naudojau jau turimus produktus). Net nusipirkau elektronines svarstykles :) specialiai tam reikalui. Prisipažinsiu: nors įdomu, bet nelengva: tiek laiko tam, ką deduosi į burną tikrai niekada neskyriau?. Puikiai draugauju su košėm. atradau žalią moliūgą ir cukiniją. sumuštiniai su keptu burokėliu kažkas nerealaus.

  Mitybos planas man daug kur atvėrė akis, ypač dėl porcijų dydžio. Ir štai su visais nukrypimais per dvi savaites tiek laiko aš jau neturiu 3 kg.?.

  Ačiū Jums labai už patarimų knygą pridėta prie mitybos plano. Ačiū, kad tikit tuo ką darot, Ačiū,už įkvėpimą ir motyvaciją?.

 86. Jekaterina

  Planas atrodo nuostabiai! Dėkoju už planą ir įkvėpimą pokyčiams. Viskas plane taip gražiai suplanuota, sudėliota ir labai gerai organizuota.

 87. Kristina

  Gerb. Vaida Kurpiene, negaliu atsidžiaugti Jūsų parengtais mitybos planais :). Pirmiausia įsigijau vieną mitybos planą – pavasario. Norėjau išbandyti. Išbandžiau ir man jis taip patiko, kad kitus tris užsisakiau iškart – vasaros, rudens ir žiemos. Jau keletą metų buvau nepatenkinta tuo, ką valgau, galvoje vis sukosi mintis, kad reikia valgyti sveikiau. Šie planai pasiteisino visu 100 %!

  1. Valgau sveiką maistą;
  2. Gaunu per parą reikiamą maisto medžiagų kiekį – baltymų, angliavandenių, riebalų;
  3. Valgau tik sezonines daržoves ir vaisius;
  4. Paprastai ir lengvai pagaminami receptai;
  5. Į PC einu tik 1 kartą per savaitę, nes prie plano buvo pridėtas pirkinių sąrašas visai savaitei;
  6. Sutaupau pinigų ir laiko, nes eidavau apsipirkti 3-4 kartus per savaitę.
  7. Atradau nepatirtų skonių ir skanių patiekalų;
  8. Liovėsi skaudėti skrandį ir pūsti pilvą;
  9. Savęs „negraužiu“ dėl to, kad valgau „bile ką“.

  Žodžiu, tuos pliusus galima vardyti ir vardyti – režimas, pagal kurį įpratau gerti vandenį, kas rytą valgyti skanias košes, skanius sumuštinius arba išsikepti skanių blynelių su bananais ar obuoliais. Kavos gėrimas po maisto, o ne prieš.

  Ačiū visai Jūsų komandai!!!

 88. Apie augalinį rudens planą

  Sveiki, bandau augalinį rudens planą, nes visavalgiškus jau visus išbandžiau :) Kadangi likau labai patenkinta ankstesniais, tai įdomumo dėlei surizikavau pabandyti augalinį variantą. Ir jis yra tiesiog PUIKUS! Man asmeniškai jis patinka net labiau nei visavalgiškas. Patiekalai skanūs ir nenuobodūs, o gyvūninio maisto visai nepasigendu. Net džiaugiuosi, kad nebereikia kankintis ieškant kokybiškos mėsos ir žuvies :) Tiesa, pavakariams naudoju pieno produktus, kartais išsikepu kiaušinienės, o savaitgalį pasitaiko ir kepsnių, todėl netapau visiška vegetare. Šis planas man taip patiko, kad užsisakiau augalinę versiją ir žiemos sezonui. Rekomenduoju!

 89. Edita

  dalinuosi savo įspūdžiais apie mitybos planą :)
  Sunkiausia žmogui pakeisti savo susiformavusios įpročius, bet viskas įmanoma. Ačiū jums už gaires – pavyko pamėgti iki šiol nemėgstamą rytinę košę!

  Supratau,kaip teisingai susidėlioti valgymus dienos bėgyje ir… svoris nukrito 1,6 kg vos per dvi savaites.
  Ačiū už jūsų nuoširdų norą padėti.
  Sėkmės jums :)

 90. Giedre

  Jau praėjo 2 savaitės kaip naudojuosi mitybos planu. Mitybos plano laikausi tikrai labai sąžiningai. Per tą laiką pastebėjau tokius pokyčius:
  – visiškai išnyko galvos skausmas (iki to laiko galvą man skaudėdavo beveik kasdien, o pradėjus laikytis plano jau dvi savaitės kaip pamiršau apie šią problemą),
  – nors plano tikslas nebuvo svorio metimas, vis dėlto nukrito 1 kg svorio, manau vien jau dėl to, kad atsisakiau betkokių saldumynų ir nesveikų užkandžių (iki plano įsigijimo, nesveikų užkandžių ir saldumynų valgydavau ypač daug) bei todėl, kad porcijos yra labai didelės ir tiesiog nepajėgiu viso kiekio suvalgyti.
  – bendra savijauta tikrai pagerėjo, atsirado daug daugiau energijos, jaučiuosi labai gerai.

  Bendrai galiu pasakyti, kad mitybos sureguliavimas man tikrai patinka, šitu „virusu“ užkrėčiau ir aplinkinius draugus bei bendradarbius,

 91. Gitana

  Mes su vyru taip džiaugiamės, kad pagaliau turime šį stebuklingą planą.

  Pradėjome naudoti vėliau nei atsiuntėte, nes ligoninėj teko pabūti, bet dabar jau baiginėjame antros savaitės meniu. Tokie dideli maisto kiekiai, kaip keista ir svoris krenta ir saldaus nebesinori, nors plane „prirašyta“ kasdien.

 92. Daiva

  Gavau 4-to seono planą. Turiu jau visus. Praėjus beveik metams išmokau daug: režimas, pakeistas mąstymas, nauji produktai, pasikeitę gaminimo įpročiai, na, ir žinoma nukritę kilogramai.

  Dėkoju jums už rūpestį ir toliau tęskite gerus darbus.

 93. Rasa

  Nors esu baigusi kursus, bet labai naudingas ir labai patiko tiek planas, tiek kita kartu su juo pateikta informacija.
  Jos tiktai yra labai daug ! Planas sudėliojo gaires kaip planuotis pradedant pirkiniais, ir baigiant gaminimu rytojaus dienai.

 94. Virginijus

  Praėjo dvi savaitės kai užsisakiau pas Jus mitybos planą ir pradėjau laikytis. Įdealiai nepavyksta dėl įvairių priežasčių (seni įpročiai, nespėju, žmona kažką pagamina neatitinkančio mano plano), bet bandau taikyt, suprast principus ir kiek įšeina pritaikyt.
  Keista, bet efektas jau yra, svoris pamažėjo beveik 4 kilogramais!

 95. Loreta

  Ačiū už mitybos planus, viskas labai paprasta ir suprantama, pavargau ieškoti viso to interneto platybėse.
  Jūsų patarimų knyga lengvai skaitoma, jau radau daug atsakymų į savo klausimus.
  Ryte suvalgiau nuostabią košę, matau, kad jau atrasiu daug paprastų ir skanių receptų.
  Sėkmės, Vaida, Jūs skleidžiat puikią energiją, o Jūsų šypsena – nuostabi ❤

 96. Ramunė

  Baigiau laikytis 4 savaiciu mitybos plano ir noriu pasidziaugti, kad numeciau 3 kg. Labiausiai dziaugiuosi del pagerejusios savijautos bei galvos skausmu sumazejimo ir taip pat labai pagrazejusios odos rezultatu.

  Jusu mitybos plano laikytis tikrai lengva, labai patiko receptai, kurie yra tikrai nesunkus, skanus ir lengvai pagaminami. Labai nustebino skoniu ivairove, nes plane pateikti patiekalai bei salotos nu ziauriai derantys tarpusavyje!!!

 97. Vitalijus

  Nors jau ruduo, bet siandien jau pradejom 8 savaite vasaros mitybos plano (pabaigeme ir vel is naujo valgome). Esu labai patenkintas, siai dienai sveriu 99 kg, , pradejau su 106 kg, tiesa, nukrypimu nuo plano buvo kiekviena savaite, taip pat darzoves buvo daugiau taikomos pagal tai ka tuo metu randame savo darze, bet tai nesutrukde svorio kritimui.

  Dabar labai norim rudens, ziemos ir pavasario planu ir kitiems rekomenduojame is karto imti visus.

 98. Rūta

  Įpusėjo trečia savaitė kai laikausi Jūsų mitybos plano. Labai džiaugiuosi, kad jį užsisakiau.

  Per tą laikotarpį numečiau 1.8 kg., net nepastebėjau kaip svoris sumažėjo.

  Jaučiuosi labai gerai, pagrindiniai pasiekimai kuriais labai džiaugiuosi tai , kad kiekvieną rytą geriu 2 stiklines vandens tik atsikėlusi (niekada to nedarydavau) ir kiekvieną rytą valgau košę. Patiekalų esu išbandžiusi apie 85 proc., viskas labai skanu. Atradau daug naujų skonių , labai skeptiškai gamindama žiūrėjau į avižų košę su moliūgu, cinamono ir kokoso drožlėmis. Dabar ši košė mano mėgstamiausia ! Tikrai išbandysiu visus patiekalus, kurie yra plane.

 99. Aistė

  Po vasaros mitybos plano:
  – numeciau keleta nereikalingu kg,
  – nebeturiu potraukio saldumynam tokio didelio aisku pms daro savo :) , bet palyginus laaabai gerai man cia sekasi.
  – nebeesu tokia mieguista.
  – vis dazniau isgeriu reikiama kieki vandens is grazios gertuves :)
  – valgau daugiau darzoviu.
  – del receptu atradimas – morku ir cesnako salotom nebutinas majonezas labai skanu ir su lasu aliejaus. labai skani perline kose su lydytu sviestu ir ziubsniu permazano.

 100. Anna

  Turiu rudens planą, jau per pirmas dvi savaites (sąžiningai valgiau pagal planą) pavyko numesti 1,8 kg (pradinis svoris 65,4 kg). Tęsiu toliau ir norėsiu likusių trijų sezonų plano.

 101. Laima

  Gavau rudens mitybos planą. Viskas labai aiškiai ir gerai, tiesiog norisi skaityti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Go to Top