fbpx

Sezoninis sveikos mitybos planas

69,00 199,00 

(341 pirkėjo atsiliepimas)

Užsisakę sveikos mitybos planą gausite:
– Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir išsamiu gaminimo aprašymu.
– E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano.
– Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų).
– Pirkinių sąrašus kiekvienai savaitei.

Pigiausiai įsigyti visų sezonų planą, tada jums planas vienai metų savaitei kainuoja vos 3,8 eur!

Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau. Jei norėsite pasitarti – skambinkite telefonu ar Viber +370 64064774. Galite rašykite žinutę el.paštu mitybosplanas@sulieknek.lt

Paskutiniame žingsnyje prie mokėjimo duomenų užpildysite anketą su asmeniniais duomenimis: tikslas, fiziniai duomenys, sveikata, tikslai ir kita.

Dėl daržovių sezoniškumo pavasario mitybos planai puikiai tinka iki Joninių, tik tada keičiasi daržovių sezoniškumas. Taip pat galite užsisakyti iš anksto vasaros mitybos planą arba paketą su pavasario planu.

Kaip užsisakyti?

– Pasirinkite norimą mitybos planą bei jo trukmę.
– Užpildykite klausimyną atsakingai. Pateiktais atsakymais bus remiamasi paruošiant mitybos planą.
– Gavę apmokėjimą iš karto atsiųsime e-knygą su patarimais. Ją rekomenduojame perskaityti kol laukiate mitybos plano ir pradėti vadovautis joje surašytomis taisyklėmis.
– O per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo parengsime mitybos planą ir atsiųsime el. paštu. Išimtis: iš anksto užsakyti kito sezono planai, jie siunčiami sezono pradžioje.

Produkto kodas: MITYBA1 Kategorija:

Aprašymas

Sezoninis sveikos mitybos planas

Subalansuotos mitybos laikytis kur kas lengviau, kai konkrečiai žinai, ką ir kada gaminti bei ką įsigyti. „Sezoninis sveikos mitybos planas“, kurį galima koreguoti pagal individualius poreikius, – gali dar labiau supaprastinti Jūsų kasdienybę, sutaupyti jūsų laiko ir užtikrinti, jog sveikai bei skaniai valgytumėte ištisus metus!

Visi mitybos planai >>

Sezoniniuose produktuose yra daugiausia vertingų maisto medžiagų, šiuos lengva gauti bet kurioje prekyvietėje, o ir kaina sezono metu būna itin draugiška. Klientai sako, kad ilgainiui planas finansiškai planas atsiperka, o pasilaikius dar ilgiau atsiranda santaupų pramogoms.

Aš, Vaida Kurpienė ir visas kolektyvas, dirbantis prie sveikos mitybos plano, priėmėme šį projektą kaip iššūkį. Sudaryti Jums visų metų (ar pageidaujamo sezono) meniu su paprastai ir greitai pagaminamais patiekalais – rimtas užmojis. Pasiryžti šiam darbui mane įkvėpė teigiami klientų, pasinaudojusių mano patarimais mitybos klausimais, atsiliepimai ir prašymas sutaupyti jų laiko, pateikiant konkrečius receptus su gaminimo aprašymu.

Norintys savarankiškai susiplanuoti savo meniu ar tiesiog pasigaminti kažką naujo, idėjų pasisemti gali iš nuolat atnaujinamų sveikų ir skanių receptų skilčių pusryčiams, pietums ar vakarienei. Planą galima pasidaryti ir pačiam, bet jei norime dar ir medžiagas subalansuoti ir įvairovę garantuoti tai užima laiko. Pirmam planui prieš daugelį metų sugaišome net 200 darbo valandų!

Sveikos mitybos planas internetu

Norisi jį pavadinti asmenine receptų ir patarimų knyga, nes jo apimtis apie 250 puslapių! Galite naudoti tiksliai arba kaip asmeninę receptų knygą – sutaupysite laiko paieškoms.

✔ Mitybos planą su 100-120 receptų 28 dienų laikotarpiui
– receptai su gaminimo eiga ir konkrečiais kiekiais, suskaičiuotais jums asmeniškai,
– porcijos, suskaičiuotos asmeniškai, įvertinus jūsų anketos duomenis ir tikslus,
– receptai sezoniški – sutaupote pinigų ir maitinatės vertingiau,
– receptai tinkami visai šeimai,
– greitai pagaminamas maistas,
– klientai sako, kad skanu :) ir didelė dalis užsisako kito sezono planą ar net likusių trijų sezonų. Tai pats geriausias mūsų komandos darbo įvertinimas.

✔ ~80 puslapių elektroninė knyga su patarimais:
– kaip susidėlioti mitybos režimą,
– kaip palengvinti ir pagreitinti maisto ruošą,
– kaip pasirinkti produktus,
– apie kai kurias maistines medžiagas, kurių sunkiau gauti su maistu,
– kokius produktus kuo keisti,
– kaip elgtis išvykus ar valgant kavinėje,
– vaisių ir uogų sezoniškumo lentelė,
– papildomi sezoniniai receptai, kurie nėra įtraukti į mitybos planą, pavyzdžiui, sveiki desertai, blynai ar su mažiau žinomais/naudojamais, bet labai vertingais produktais,
– kiti naudingi patarimai.

✔ Pirkinių (maisto produktų) sąrašą kiekvienai savaitei.

Vaizdo įrašas apie mitybos planą, bus aiškiau ko tikėtis. Jame pasakoju apie žiemos, bet visi puikūs. Su kiekvienu sezonu vis atnaujiname ir e-knygą bei receptus. Knyga vis storėja, niekaip negaliu sustoti tobulinti :)

Kaip gali keistis mano sveikatos būklė per artimiausius 2-3 mėnesius, laikantis sveikos mitybos plano?

• Sumažėti/dingti rėmuo ir galvos skausmai
• Mažėti per didelis cholesterolis bei keistis blogo ir gero cholesterolio santykis
• Mažėti kraujo spaudimas, jei per didelis
• Mažėti sąnarių skausmai
• Sumažėti per didelis gliukozės kiekis kraujyje
• Pagerėti virškinimo ir šalinimo trakto veikla
• Susibalansuoti moteriški hormonai, sumažėti PMS simptomai
• Pagerėti virškinamo ir šalinimo trakto veikla
• Palengvėti aknės Išnyksta aknė
• Palengvėti depresyvinė/ nerimo būklė, mažėja streso būklė
• Rečiau sirgti virusiniais susirgimais
• Padidėti energijos lygis visos dienos metu – efektyvesnis darbas
• Pagerėti miegas
• Sumažėti per didelis svoris
• Dingti potraukis saldumynams ir/ar miltiniams, be abstinencijos sindromo

341 atsiliepimas apie Sezoninis sveikos mitybos planas

 1. Jolanta

  Laikomės kartu su vyru tad tas priduoda motyvacijos. Bet kadangi dalyvavau 4 savaičių mokymuose tad jau pamažu pratinomės.
  Pirmieji mūsų pastebėjimai:
  – skaičių nežinau, bet akivaizdžiai sumažėjęs vyro pilvukas (manau, dėl to, kad atsisakė duonos, sausainiukų ir vakarinio užkandžiavimo) , mano taip pat apimtys šiek tiek tolygiai apmažėję;
  – Veido oda skaistesnė
  – energijos tikrai daugiau
  – nėra alkio dienos ar vakaro metu
  – jau neįsivaizduoju kaip galima suvalgyti visą saldainį, torto gabaliuką ar ledu porcija iš karto…
  – maistas pagal siūlomus receptus tikrai labai skanus.

  Dėkojame labai, kol kas abu laimingi, džiaugiamės, stebim situaciją :)

 2. Angelė

  „Esu peržvelgusi planą ir atrodo viskas taip skaniai. O kas svarbiausia taip patogiai dėl pirkinių sąrašo. Esu tikrai maloniai nustebusi dėl visų šių opcijų.
  Buvau tikrai nustebusi kiek informacijos sulaukiau vien tiktai užsisakiusi mitybos planą! Taip pat sulaukiau Jūsų knygos paštu, kurią skubu tuoj pat pradėti skaityti!:)
  Ačiū Jums už rūpestį ir suteiktą galimybę išbandyti kažką naujo (tuo pat metu sau padedant).“

 3. Žydrė

  Labai džiaugiuosi įsigyjusi Jūsų mitybos planą. Kol kas baiginėju žiemos planą, ketvirta savaitė. Labiausiai patinka pusryčiai, stebuklingai beveik nesinori valgyt iki pietų. Pagerėjo nuotaika, energija,numečiau pora kg. Jau atsispausdinau pavasario planą, turbūt kitą savaitę pradėsiu, nekantrauju. Tikrai esu labai patenkinta.

 4. Monika

  Planą pirkau mamai. Per dvi savaites pastebėjau, kad energijos daugiau turi ir cukrus normalizuojasi, tiksliau insulina leidžiasi VIETOJ TRIJŲ kartų leidžiasi tik vieną kartą, nes laikantis mitybos pradejo labai kristi cukrus.

 5. Virginija

  Planą užsisakiau truputį anksčiau, nes norėjau sau pasidovanoti dovaną gimtadienio proga :) Perskaičiau knygą „Liekna visam gyvenimui“ ir po jos užsisakiau planą. Po gimtadienio, pradėjau laikytis. Skoniai man nematyti negirdėti, tai valgiau dideliais kiekiais. Atradimas šparaginės pupelės su kmynais!!! Šparaginių pupelių pilnas šaldiklis iš mamos daržo ir išvirus jas, kažkoks vandeningas skonis jausdavosi, o vat su kmynais, pagal jūsų patarimą – pats tas. Baklažanus valgiau ir valgiau, nors niekada jų nebuvau ragavųsi…

 6. Loreta

  Dėkoju už sudarytą mitybos planą. Viskas klostosi gerai: svoris vis dar krenta, energijos daugėja, nuotaika puiki. Atsirado įprotis per pietus pradžioje suvalgyti lėkštę šviežių daržovių, o po to visa kita. Buvau nusistačiusi prieš sojas, tofu sūrį, dabar valgome, troškinukus bent du kartus per savaitę,anksčiau tik pupelių sriubą virdavau, šiaip sumažinau trintų sriubų nors šeima labai mėgsta. Ačiū jums labai,daug atsakymų randu programos medžiagoje.

 7. Mantas

  Pliusai:

  Jaučiuosi žvalesnis.
  Pajaučiau ir įtikėjau rytinių košių jėga, toks jausmas, kad lašelinės su energija, vis kapsinčios visos dienos eigoje.
  Veido oda atrodo mažiau sausėja.
  Niekada nejaučiu sukumo persivalgius, nors visad esu sotus.
  Po truputį krenta svoris.
  Pradėjus sverti maistą, supratau kokios realiai turi būti žmogiškos porcijos ir kokių pilnai pakanka, seniau tekdavo arba persivalgyti, arba išmesti atsibodusi maistą.
  Galimas daiktas, kad maistui išleidžiu mažiau pinigų.
  Nebereikia kvaršinti sau galvos ką pasigaminti. (kai kurie receptai buvo labai skanūs ir man naujoviški)

 8. Inga

  Savijauta labai gera, ir energijos netrūksta, tačiau nebuvo ir prieš tai savijautos ar energijos problemų, o planą įsigijau su noru daugiau nepriaugti svorio, mesti priaugtą svorį, palengvinti maisto ruošimo kasdienybę, paįvairinti racioną. Visa tai puikiai pavyksta.

  Esu labai laiminga laikydamasi plano. Svoris pamažu krenta, nesijaučiu niekada alkana, ir viskas, ką gaminausi, buvo labai skanu. Dar niekada nevalgiau tiek daug daržovių ir tikrai esu šiuo pokyčiu patenkinta. Juolab, kad ir dukrytė mielai valgo visas salotas – tai didelis džiaugsmas :)
  Su dideliu džiaugsmu laikysiuosi ir tolimesnio plano, o kaip ir rekomenduojate, iš išbandytų ir labiausiai patikusių receptų, pasidarysiu ir tolimesnį planą. Labai viliuosi išmokti natūraliai valgyti tinkamo dydžio porcijas ir išlaikyti daržovių kiekį, spalvingumą, bei patį valgymo ritmą.

  Labai jums dėkoju.

 9. Regina

  Noriu padėkoti už nuostabų mitybos planą.Planas mane maloniai nustebino,jis labai išsamus ir aiškus,tiek daug įvairių receptų,maistas labai skanus ir sotus.Prieš tai aš maitinausi visiškai kitaip.Laikytis plano nėra sunku,nes jaučiuosi visada soti.

  Aš esu patenkinta. Labai ačiū!

 10. Loreta

  Sekasi puikiai.
  Per savaitę nukrito 1 kg.
  Sekasi gana lengvai laikytis mitybos plano, išskyrus: ryte juodos kavos puodelis be cukraus, savaitgaliais su pienu; penktadienio vakaras ir šeštadienio rytas – cheeting meals.
  Visada jaučiuosi pavalgiusi, bet ne apsunkusi. Būna vakarienės net nesinori, ar bent jau norisi mažesnio kiekio.
  Nestebino, kiek mažai iki to laiko valgiau daržovių. Kartais net pavargsti jas kramtyti.
  Labai patinka, kad nereikia galvoti, ką gaminti, ką pirkti parduotuvėje.
  Dar kartą ačiū.

 11. Ieva

  Mitybos plano stengiuosi laikytis sąžiningai.
  Rezultatai džiugina, energijos tikrai padaugėja, nepučia pilvo. Svoris nuo 89kg nukrito iki 86kg. Jaučiuosi labai motyvuota.
  Labiausiai patiko nekepinti grikiai. Koks nuostabus skonis! Niekada nebandžiau, tik dabar atradau. Labai skanu.

 12. Jolanta

  Aš jūsų pagalba naudojuosi kompleksiškai. Pirma buvo knyga, tada 100 dienų programa. Ir kad būtų lengviau laikytis programos, 4 savaičių planas. Juo naudojuosi kasdien. Tik nevisus receptus darau pagal tas dienas, o tesiog pagalvojų ko norėčiau ir visus dienos valgius pasirenku pagal norą. Bet būtinai iš plano.

  Išmokau valgyti ir gaminti košes. Jos man buvo kažkas baisaus. Labai bolyvinę balanda pamėgau. Smagu, kad tiems receptams neabejinga kartais būna ir šeima. Jei seniau mėsa buvo kasdien. Tai dabar užvalgius avinžirnių su baklažanais supratau, kad ir taip soti esu. Tai iki kol gavau planą jau buvau 1 kg atsikračius o per mėnesį dar – 4kg. Visas jūsų darbas, palaikymas, dėmesys, tikrai mane stipriai pakeitė ir toliau nenustoju keistis. Labai labai Jums ačiū.

 13. Ieva

  Pirmiausia-Jus paneigete mano isitikinimus! As jau metai, kaip buvau atsisakiusi kruopu ir kai pamaciau mitybos plana -susiraukiau, bet nusprendziau isbandyti.Maniau, kad mano mityba yra pakankamai subalansuota,ir vel klydau.Na ir zinoma porciju dydis,dabar suprantu, kad buvo per didelis.
  Taigi pirmoji savaite buvo persilauzimu,bet stropiai laikiausi ir tikrai jauciausi pilna energijos,bet didziausias faktorius,tai kad ta savaite mane turejo veikti PMS,tik veliau supratau, kad visiskai nieko nejauciau.
  Dziaugiuosi, kad po ilgo laiko svarstymo ir abejoniu isigijau Jusu plana.Ir susivokiau, kaip galima „prisigaudyti“ internetiniu mitybos mitu,kurie yra nutole nuo realybes.Aciu.

 14. Alma

  Mums su dukra labai patinka maitintis pagal Jūsų sukurtus mitybos planus😊 Maisto gaminimas pasidarė lengvas ir paprastas. Pavalgęs jautiesi sotus, bet neapsunkęs. Atsikėlęs ryte jautiesi pailsėjęs ir kupinas energijos. Labai sumažėjo poreikis saldumynams bei miltiniams patiekalams. Dukrai puikiai sekasi siekti rezultato😀
  Ačiū, gražių Jums pavasario švenčių🐣

 15. Ramunė

  Rezultatas – netekau 2 kg per 2 savaites, vyras – 4 kg.
  Planas nuostabus tuo, kad nesijaučiam alkani, nesinori kimšti į save visokio šlamšto kaip iki šiol, nemigdo po pietų taip, kad norėtųsi pasnausti, išgeriam mažiau kavos nei iki šiol, pradėjom kavą gerti be cukraus ir pieno, nebūna alkio priepuolių, energijos lygis per dieną vienodesnis nei būdavo iki šiol.

  Žodžiu, dar tikrai yra kur tobulėti, tačiau manau, kad esame neblogame kelyje.

 16. Ernesta

  Mitybos plano laikausi jau antrą savaitę, šiandien antros savaitės 7 diena. Sekasi gerai, nuo plano nenukrypstu, visus patiekalus išbandau taip kaip nurodyta. Svoris krenta ir savijauta gera, nebeliko „balioniško“ pilvo jausmo. Kadangi planas 4 savaičių tai tęsiu jį toliau bandydama vis naujus skonius kasdien.

 17. Elena

  Mano svoris po truputi kranta😄Šiuo metu sveriu 75.7.Per du mėnesius numečiau 10kg.😁
  Labai džiaugiuosi. Nesilaikau idealiai plano, bet stengiuosi.

 18. Gintarė

  nesilaikau plano papunkčiui ir išbandžiau tik mažą dalį receptų, bet aš džiaugiuosi, kad jį užsisakiau. Kadangi jis skirtas dukrai, kad pradėtų sveikai maitintis ir pakeltų hemoglobino rodiklius, tai manau, kad turiu kuo džiaugtis:
  1. Rytais jau valgo ir košes,
  2. Kiekvieną dieną suvalgo po 1-2 vaisius,
  3. Daugiau suvalgo daržovių; prie mėsos tik daržovės- be bulvių, ryžių.
  4. Per savaitę 1-2 kartus valgo žuvį.
  5. Nebevalgo bandelių, žymiai sumažino saldumynus, cukrų. Renkasi sveikesnį saldumyną – juodą šokoladą.
  6. Pradėjo valgyti jautieną ir triušieną.

  Tai tokie mūsų rezultatai… Mano pasirinkta strategija- palaipsniui dukrą pripratinti prie naujų patiekalų.
  Ačiū jums.

 19. Vilma

  Išbandžiau viską! Svarstyklės ant stalo, ant visi produktai yr,tai belieka mėgautis maistu. O mėgautis tikrai yra kuom! Man skanu viskas,gal bolivinė balanda kiek neįprasta,bet prieskoniukai savo padaro,žinant apie naudingumą- priprasiu😀
  Esu jums dėkinga. Nu ir šiam kartui baigiant prisipažinsiu,turiu vieną fainą maldelę po valgio: ,, Mmmm,ačiū tau Vaida! Žiaurē skanē! „

 20. Elena

  Jau sulaukiu komplimentu😇Jau ir džinciukus traukiu iš gilios lentynos😆Kas paklausia, tai visiems rekomenduoju užsisakyti jūsų mitybos planą.😉Tik aišku neapseisi be kantrybės, užsispirymo ir noro. 🤔Tikiuosi taip ir toliau neapleis užsidegimas😁Ačiū jums už rūpesti❤️Linksmų svenčių🌼🐣🥚🧁

 21. Lina

  Jau išbandžiau 12 dienų. Sekasi visai gerai. Džiugina, kad patiekalai greitai paruošiami. Pirmąją savaitę plano laikiusi labai nuosekliai, viskas labai gardu, nors yra tokių produktų, kurie nėra man itin mieli (salieras, karis). Kaip ir patarėte, laikausi nuostatos paragauti. O gal visgi jūsų siūlomas derinys patiks :)
  Laikydamasi plano jaučiuosi gerai, nesijaučiu alkana (nors būna akimirkų kai užsinori šokolado, tai tenka tada išeiti pasivaikščioti :D ). Daugiausiai sunkumų kol kas kelia užkandžių įvairovės palaikymas (4 dienų taisyklė). Ir šiaip dienos metu laikas praskrieja, kartais aplanko emocija, kad visą dieną galvoju tik apie maisto ruošą :D. Labiausiai patinka tokie meniu pasiūlymai, kur sutampa vakarienė ir kitos dienos pietų patiekalas.

 22. Renata

  Šiandien yra lygiai 3 savaitės, kai gavau Jūsų mitybos planą.
  Džiaugiuosi atradimais ir skonių įvairove – ypatingai „Salotų pasaulyje“, kosmosas…pradžioje raukdavau nosį ruošdama: galvojau „na na“, bet būdavau nusiteikusi bent paragauti, tik tas ragavimas tampa maloniu valgymu – skoniai dera nuostabiai (kaip ir sorų kruopų košę su moliųgu ir pievagrybiais, kuri maloniai nustebino įprastai raukantis prieš soras, o ir moliūgą, o dar ryte…).
  Esu dėkinga už jūsų pastangas, darbą, indėlį ugdant žmones sąmoningos mitybos temoje. Mano supratimui, natūrai, būdui, jūsų kryptis yra artimiausia ir priimtiniausia, mano ieškojimuose.

 23. Toma

  Mitybos plano sekasi laikytis gerai, labai pravertė Jüsų knygos patarimai. Ją skaitysiu dar ne vieną kartą, net ir vyras užmeta ja karts nuo karto paskaito.

 24. Rasa

  Noriu pasidžiaugti, kad pradėjo tirpti kilogramai, jaučiuosi pakylėta, net nesvajojau, kad galima sočiai valgant mesti svorį. Jaučiuosi energingesnė ir žvalesnė, nors dar ir ne visada pavyksta laikytis nurodyto meniu.Esu labai dėkinga, kad jūs esate kartu ir aš galiu judėti nors ir mažais žingsneliais, bet į priekį.

 25. Elena

  Šiandien nuo ryto skraidau kai ant sparnu🦋Pasiekiau 74.3kg. Tiek svėriau prieš tris metus😆Jaučiuosi laaabai gerai😇Vakar užsisakiau pavasario mitybos planą,tai laukiu, laukiu😉

 26. Jelizaveta

  Plano pradėjau laikytis prieš porą savaičių ir jau kelių dienų bėgyje pastebėjau, kad mano miegas naktį pagerėjo. Ligi šios būdavo labai sunku užmigti, nakti prabusdavau po kelis kartus. Po dviejų dienų supratau, kad tikrai gerai miegu. Pradžioje pagalvojau, kad gal tik sutapimas, bet po Velykų sekmadienį, pavalgiusi pas mamą, supratau, kad vis gi ne. Po vienos dienos plano nesilaikymo vėl miegojau prastai. Tai padėjo man suprasti, kad prasta mityba man labai trukdo išsimiegoti. Paskutinį kartą prieš porą dienų vėl miegojau prastai išgėrusi kavos vėliau vakare.

  Plano laikyti pavyksta tikrai ganėtinai gerai. Pirmą kartą per neprisimenu kiek laiko, pradėjau reguliarai maitintis – valgyti pusryčius, laiku valgyti pietus ir vakarienę. Taip pat griežtai nevalgau 3 val. iki miego. Užkandu ir vaisių ir riešutų (tiesa ne visada prisimenu), bet PRADINGO NORAS griebtis sausainių ar šokolado.

  AČIŪ JUMS LABAI UŽ SUGRĄŽINTĄ KOKYBIŠKĄ MIEGĄ :)

  P.S. Nors receptų aprašas gali atrodyti neskanus, visi patiekalai labai maloniai nustebino. Dar nebuvo tokio, kurio nekartočiau dar.

 27. Odeta

  Energija tikrai padidėjo,o ir meniu yra man laabai įdomus,,visa šeima prisilaiko. Dėkoju jums!

 28. Virginija

  Sekasi,manau, man tikrai gerai,nes šiandien svarstyklės rodo 101,5kg. Artėju prie dviženklio skaičiaus 😆, o tai jau tikrai negali nedžiuginti. Buvau jau visai nuleidusi rankas ir maniau,kad numesti svorio mano metuose yra misija neįmanoma.Atrodo,viskas išbandyta,o rezultato jokio, kilogramai tik auga ir auga…Aš taip didžiuojuosi šiandien savimi ir esu taip dėkinga Jums,kad nemoku apsakyti. Galiu drąsiai šiandien teigti, kad Jūsų darbas nusipelno ne tik padėkų, bet aukščiausių įvertinimų. Genialiai,paprastai sudarytas mitybos planas,kurio laikytis taip lengva ir paprasta. Ačiū Jums😃
  Peržiūrėjau visą Pavasario mitybos planą. Tikrai labai puikūs, nesudėtingi patiekalai. 30% procentų iš šių dviejų savaičių plano išbandžiau, likusieji 70% buvo improvizacija. Labai tikiuosi, kad pas mane gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes ir vėl galėsiu kruopščiai laikytis plano. Dar labai tikiuosi,kad sekantį kartą jau galėsiu pasigirti dviženkliu skaičiumi😃.
  Didelis ačiū Jums už sugrąžintą pilnavertį gyvenimą.

 29. Giedrė

  Aciu uz mitybos plana. Pirmas dvi savaites as laikiausi apie 70%. Dabar kelias dienas maitinuosi pagal plana. Pasitaiko kad pakeiciu kelis produktus, bet tai butu panasios sudeties. Pvz neturejau avinzirniu tai idejau pupeliu, bulves keiciau i saldzias bulves. Labai patinka kad yra daud darzoviu ir kruopu.
  Supratau, kad butina sverti produktus, nes porciju kiekis labai svarbu. Dabar tikrai zinau ka reiskia 15gr surio, jeigu buciau dejusi is akies tai tikrai butu dvigubai ir daugiau. Siuo metu dar nesisveriau, nes mano svoris labai svyruoja apie 3kg, todel nusprendziau jausti pagal rubus ir ismatavimus. Siaip jauciuosi puikiai.

 30. Jolanta

  Kadangi planą užsisakiau iš karto po 100 dienų laiškais programos, esu motyvuota!🙂
  Planu labai patenkinta, laikausi šiandien 2os savaitės 5a diena ir tik dvi dienas pilnai nesilaikiau, daug naujų patiekalų išbandžiau, labai patiko ir silkė su daržovėmis, ir košės su riešutų sviestu, anksčiau to neragavau! Daug daržovių patiekalų naujų, sunkiausia per 100 dienų programą buvo įprasti pusryčiauti, bet dabar įpratau ir net laukiu pusryčių😊
  Esu labai labai patenkinta planu! iš pradžių atrodė,kad reikės labai daug gamintis,bet pabandžius pasirodė,kad patiekalai labai greitai pagaminami, laiko sugaištu nedaug ir visuomet šviežias maistas! Labai padėjo pirkinių sąrašas, pagal kurį iš Barboros tiesiog užsisakiau viską,ko neturėjau namie, dabar reikia tik pasipirkti mėsos ar šviežių daržovių..Labai Jums ačiū!

 31. Dalia

  Rezultatas -2 kg per tris savaites. Pirmąją savaitę aš tiesiog neturėjau mitybos plano, todėl pildžiau jūsų KURSŲ METU atsiųstą lentelę ir stebėjau savo maitinimosi režimą, kuriuo negalėjau atsistebėti (blogąją prasme). Dabar viskas sparčiau ir paprasčiau. Ačiū

 32. Jurgita

  Praėjusią savaitę nuo pirmadienio pradėjau laikytis labai nuosekliai (pralaukusi kiek pošventinio meto). Taigi šiandien yra 8 diena.
  Viena vertus, mano mityba jau buvo kiek pabalansuota: stengiausi gaminti, nevartojau cukraus, miltų, pieno gaminių. Tačiau. Aną savaitę tikrai išgyvenau gaminimo euforiją. 😊
  Po sudėtingų darbo dienų gaminimas pagal Jūsų sukurtus receptus man buvo tikra meditacija. Labai smalsu išmėginti siūlomus derinius, kai kurie išties nustebina savo paprastu nepaprastu skonių deriniu.
  Gal euforija ir slūgs, bet tos pirmosios tokios meniu savaitės – labai labai. Ir vyras sako: „oho, kaip Tu čia mane stebini, vis laukiu naujo patiekalo“. Ir pati laukiu naujų siurpirzų. 😆
  Dėkoju už šventę ant stalo! 🍓🍊🍇

 33. Vaida

  Taigi šiandien yra jau 13-ta mitybos plano diena. Pirmąją savaitę labai griežtai laikiausi visų kiekių ir taisyklių, gal net per stipriai save paspausdama ir atsisakydama retsykiais užkandžių tarp valgymų. Per šią savaitę numečiau beveik 2.3 kg. Pagal rekomendacijas lyg per daug, tad kitą savaitę truputį esu sau atlaidesnė. Bus matyt kuo tai baigsis.
  Iš tiesų visi pastebėjo nuo pirmųjų dienų mano geresnę nuotaiką, užsidegimą, energiją. Esu tikrai labai patenkinta receptais, kiek pamenu seniai maistas kėlė man tokią euforiją skonių įvairove ir atradimais. Receptai lengvi, nekeliantys didelių iššūkių, kitiems šeimos nariams sugalvoju dar pridėtinių dalių.
  Visoms su didžiausiu džiaugsmu rekomenduoju išbandyti bet kokį Jūsų planą, tik matyt reikia, kad pirma pamatytų mano pokyčius :)

 34. Raminta

  Planas labai patinka. Įvairovė begalinė. Patogumas taip pat. Naudotis paprasta. Patinka galimybės telefone greit rasti receptą. Patinka ir spausdintas variantas. Aš labiau spausdinto teksto gerbėja.

  Veido bėrimai aiškiai sumažėjo. Tai labai puikiai sudėlioja mano mintis ir pasirinkimus maisto produktams. Lengva laikytis. Skanu, sotu, įdomu.

  Savijauta iš tikro puiki. Ypač nebeima mieguistumas po pietų, jis anksčiau būdavo varginantis.

 35. Justė

  Man sekasi puikiai. Šis pavasarinis planas man jau yra antras, prieš tai naudojausi žiemos planu. Šiandien yra antros savaitės penkta diena. Rezultatai neblogi, jaučiuosi puikiai, neapsunkus, o svoris pamažu krenta. Per šį laikotarpį nukrito 1.5 kg. O visumoje nuo sausio naudojantis jūsų planais jau nukrito apie 8 kg. Džiugu, kai matau, kad drabužiai ima atrodyti kaip ant pakabos :)
  Patiekalai labai skanūs, tik tofu neprisijaukinu. Jaučiuosi kaip restorane. Seniau galvojau košės ne man, o dabar net neįsivaizduoju pusryčių be jų. Net mano vyras valgo tokias pat košes su manim, sako puikūs pusryčiai.
  Ačiū jums labai už pagalbą.

 36. Jolita

  Maitinimosi plano laikausi 90-100% ir per dvi savaites netekau 2kg svorio, nors ant rūbų atrodo dar daugiau 🤩
  Jaučiuosi soti, nenuklystu, neužkandžiauju, o svarbiausia visiškai nebenoriu Saldumynų! Fantastika 🤩
  Be galo džiaugiuosi pradėjusi pokyčius 😊

 37. Tatjana

  Rezultatas jau yra svėriausi Antradienį ir jau buvau netekusi 2,3 kg. :) (Valio!!!!!)

  Kas patinka:

  · Numeris 1 Tas žinojimas kad galiu suvalgyti 1 desertą su bet kuriuo valgymu (80kcal)- tiesiog idealus dalykas. Kas įdomiausia, kai žinai, kad gali – ne visada ir nori. 😊

  · Mitybos plano išdėstymas, struktūra, naudojimosi taisykles.

  · Patiekalų įvairovė ( šiai dienai turiu favoritus, atvėsus orams bandysiu daugiau paeksperimentuoti su naujais patiekalais 😉 ).

  · Pagerėjo pilvo pūtimo reikalai, t.y. jų beveik neliko

 38. Daiva

  Gaminu ir skanauju as,o mano vyras skotas meta svori(3kg zemyn).Sako jauciasi geriau,patinka visas maistas isskyrus baisiausia -grikiai,bet suvalgo.Nupirkau dar 3savaites jusu mitybos plana ir eisim pirmyn.Pratinu prie salotu ir kruopu.

 39. Neringa

  Labai dėkoju, kad užsiimate šita veikla – skleidžiate teisingą valgymo kultūrą ir kuri yra tikrai labai skani. Aš valgau pagal mitybos planą, tik kartais patiekalus sukeičiu vietomis(dienas), bet principas išlieka tas pats – maitintis įis kartus kas 2,5 – 3h. O pokyčiai jau po geros savaitės pradėjo jaustis: atsirado daugiau energijos, nebenoriu taip saldžiai, mano draugės tapo daržovės ir košės 😀 , pilvo pūtimai praėjo, nebejaučiu sunkumo pavalgius, ir santykiai su vyru pagerėjo ir dar matau, kad pradeda tirpti papildomi riebaliukai, nebeskauda deš peties sąnario. Žodžiu lūkesčiai pateisinti 100 procentų. Dar kartą AČIŪ visai jūsų komandai ir toliau – gerų darbų!

 40. Jolanta

  Sekasi puikiai. Po truputį žengiu savo tikslo link ir manau sekasi. Labai patiko rudens mitybos planas, bet dar labiau žiemos. Plano laikausi kruopščiai, kaip ir anksčiau pakanka trijų valgymų. Didžiausia motyvacija gera savijauta ir besikeičianti išvaizda. Ačiū labai, laikytis plano tikrai nėra sunku, kai nuolatos esi soti ir valgai skanų maistą. Labai nekantrauju sulaukti to jausmo, kai pasieksiu savo tikslą. Ačiū dar kartą.

 41. Erika

  Per tokį trumpą laiką numečiau 4 kg, kasdien krenta po maždaug 100 – 200 g (sveriuosi kasdien), nors būna dienų kai šokteli svoris +300 g. Gaunasi taip, kad pilnų dienų pagal mitybos planą neišbandžiau, nes iš mitybos plano imu tik pusryčius ir vakarienę, patiekalai skanūs bet porcijos LABAI didelės, kartais tenka prašyti vyro pagalbos, kad padėtų viską suvalgyti:) Galiu pasidžiaugti, kad kol kas gerai sekas atsisakyti ir nevalgyti saldumynų, bei miltinių patiekalų.

 42. Vilija

  Suvalgau tiek daug ir ivairiu darzoviu. Receptai salotų labai geri. Net stebiuosi, kad tiek valgant visai nepučia pilvo.

 43. Aurelija

  Per tris mėnesius įsigijusi mitybos planus (2-jų sezonų) ir maitinuosi pagal jų rekomendacijas numečiau svorio nuo 102 iki 85 kg šiai dienai. Labai džiaugiuosi pasiekimais- labai esu dėkinga.

 44. Vilma

  Tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime – išdrįsti ir pagaliau pasiryžti pakeisti savo mityba 100%! As ne tik atradau nauju skoniu, bet ir ženkliai pagerinau savo savijauta. Noriu eiti tik tolyn. Man pavyko atsikratyti celiulito!!! Man pavyko numesti 5 kg svorio! As jaučiuosi tarytum naujai atgimus. Ačiū jums labai.

 45. Ina

  Labai stipriai mano valgymo nereikėjo koreguoti, bet atradau kruopų įvairovę, daugelį produktų ir patiekalų ir svarbiausia, V.Kurpienės mitybos planų dėka atsirado maisto kontrolė ir režimas, bet ko ir bet kada į save nekišti. To dėka numečiau 13 kg. Šiuo metu svoris svyruoja nuo 2- 3 kg priklausomai nuo sezoniškumo, hormonų ir t.t. Mėgstu visas kruopas, bet mano favoritu išliko pagal taisykles paruoštos avižos + ant kokoso aliejaus kepti moliūgų makaronai + mieliniai dribsniai.

 46. Giedrė

  Kad sekasi gerai dar toli gražu, bet yra teigiamų pokyčių. Žinant mano gyvenimo būdą ir matinimasi iki plano, tai jau yra labai neblogai. Kol kas 100 % kaip nurodyta mitybos plane pavyksta laikytis pusryčių valgių. Ir man tai be proto didelis atradimas, kai kurių derinių tikrai niekada pati nebūčiau sugalvojusi. Tikrai labai įvairu ir skanu. Vienas nuostabiausių dalykų, ką atradau, tai nepervirusios kramtomos kruopos. Seniau visada valgydavau perdirbtas košes, kurios buvo kaip tyrės, ir paprastai su saldžiais priedais, tad kramtomos kruopos su daržovėmis buvo nuostabu. Tad kruopų tikrai niekada nebevirsiu po 15-20 minučių . Papusryčiavus ryte, drąsiai sulaukiu pietų, nėra taip kad 9 valandą jau esu išbadėjusi, kaip buvo anksčiau. Pagerėjo situacija su vidurių užkietėjimu. Nebe užsisakinėju maisto į namus kas antrą dieną, nepamenu kada valgiau picą, nors tai darydavau bent kelis kartus per savaitę, jau mėnuo kaip nebuvau makdonalde….ir man tai labai daug.

 47. Ina

  Keisti režimą,įpročius ir meniu -yra reikalų,todėl judu savu ritmu,neforsuodama ,kad neperdegčiau. Mitybos plano dėka pamėgau daug naujų produktų. Ačiū už mano gerą savijautą.

 48. Aušra

  Pavalgius pagal jūsų sudaryta mitybą neužeina mieguistumas, nebesijaučiu pavargus. Jūsų surašyti patiekalai yra labai skanūs. Labai nuoširdžiai rašau, kad tikrai esu labai patenkinta jūsų sudarytu mitybos planu. Labai skanūs gaunasi patiekalai ir labai svarbu, kad jie greitai paruošiami. Tiesiog viskas SUPER ❤️.

 49. Jolanta

  Šiuo metu vis dar laikausi be jokių išlygų ir be jokių pakeitimų Jūsų rekomendacijų ir viso plano. Svoris vis dar po truputį krenta, bet jau po mažiau ir stabiliau. Savijauta taip pat gera – pakanka jėgų, energijos tikrai daugiau( neliko viršsvorio), geriau su sąnariais( judesiai laisvesni, mažiau skausmingi) ir beveik nėra galvos skausmo. Ačiū Jums už sudarytą planą, lauksiu ir naujų planų!

 50. Sonata

  Nė trupučio nesigailiu, kad užsisakiau mitybos planą. Tai iš tiesų buvo gera pradžia, galimybė sugrįžti į „doros“ kelią. Kai kuriomis dienomis improvizuoju su turimu maistu, laikydamasi jūsų rekomendacijų, ingredientų svorio ir pan. Vis dar neišmokau laiku eiti miegoti, nežinau, kaip padaryti, kad miego valandos prasidėtų 22 ar bent jau 23 val. Aš visada jaučiausi neblogai, nes kasdien stengiuosi vaikščioti. Tiesa galvos skausmas iš tiesų sumažėjo. Viena tikrai žinau – džiaugiuosi, kad šiandien man yra nukritę 5 kg svorio.

 51. Karolina

  Jau numečiau -5kg, mitybos planas tikrai sudarytas puikiai, viską ką valgau yra labai skanu. Pilnų mitybos dienų išbandžiau virš 10 tai tikrai. Kadangi mitybos plane yra daug receptų, tai kartais paįvairinu, apkeičiu dienas, priklausomai nuo nuotaikos ir noro gaminti, bet plano laikausi ir toliau ketinu jo laikytis. Ačiū Jums už sudarytą mitybos planą!

 52. Svetlana

  Planą kartojam jau antrą mėnesį. Rezultatai iš ties džiugina. Pavyko sumažinti svorį iki 77 kg (pradinis 83).

 53. Ramunė

  Plano laikytis sekasi pusėtinai. Iš dalies laikydamasi plano numečiau 4 kg. Kraujo spaudimas tapo normalus. Nežinau, susiję su pasikeitusia mityba ar ne, bet per pastarąjį mėnesį man nė karto neskaudėjo galvos, Džiaugiuosi tuo, kad nors svoris nebekrinta, jis nebedidėja ir išlieka stabilus. Be to, suvalgau mažiau saldumynų nei iki šiol, daugiau išgeriu vandens, Jūsų pasiūlyti pusryčiai man išvis atrodo tobuli, todėl tik taip rytais ir valgau. Tikiu, kad taip valgysiu ir ateityje. Sunkiau su pietumis ir vakariene – man per mažai mėsos. Ir trūksta šviežiai raugtų agurkų. Ačiū, Vaida, bet kuriuo atveju planas tiesiog viršijo mano lūkesčius – niekas netikėjo, kad aš išvis galėsiu kokio nors plano laikytis, kad ir neidealiai

 54. Gintarė

  Plano laikytis sekasi gana gerai. Sunkumas tas, kad šeima nelabai ką valgo. Šio plano užteks tikrai ilgam, nes dažnai kartoju tuos pačius patiekalus vien dėl to, kad sunaudočiau nusipirktus produktus. Labai patinka tai, kad patiekalai iš 2-3 ingredientų, bet skonis išties puikus.

 55. Elena

  Svoris po truputi tirpsta😉Laaaabai gerai jaučiuosi😇Ačiū už skanius receptukus ir įkvepimą❤️

 56. Vita

  Ziemos mitybos plano irgi laikiausi, tik niekaip nekyla rankos parasyti kaip sekesi. O sekesi puikiai! Nebeisivaizduoju pusryciu be koses, ir kitu patiekalu be salotu!

 57. Gražina

  Nustebau, kad tiek maisto per dieną. Stengiuosi išragauti kuo daugiau iš eilės, bet būna, kad pritrūkstu produktų, o iš vakar dar likę, tai tada pakartoju keletą dienų iš eilės. Turiu dukrą paauglę, ji per karantiną smarkiai pasitaisė, noriu ir ją įtraukti bet bijau atmetimo. Todėl mano taktika tokia, nieko nesiūlau, bet paruošiu tiek, kad užtektų visiems, tai suveikė neblogai, paragavo beveik viską😃 tai didelė pergalė. O aš numečiau 1,5 kg, sijonai laisvesni, tai tikrai motyvuoja!!!

 58. Lina

  Kasdien išmėginu bent du naujus patiekalus, keletą dienų pavyko ir visus 3 valgymus susiplanuoti pagal mitybos planą. Kol kas visi patiekalai patiko. Pagaliau paragavau saliero šaknį  Nelabai jos mėgau, bet jau prisipratinau ir visai skanu  Vis atidėliojau patiekalus su tofu, bet jau nusipirkau kelis variantus šio sūrio ir šią savaitę būtinai suplanavusi pasigaminti. Savijauta puiki, energijos pakankamai, užtenka tik 1 rytinio kavos puodelio  Dėkoju už rūpestį ir palaikymą  Nesitikėjau, kad dar kada pavyks pasiekti tokių rezultatų

 59. Rasa

  Šis planas jau antras po žiemos plano. Valgau skaniai sočiai ir svarbiausia sveikai. Savijauta nuostabi. Emociškai visada esu gerai nusiteikusi. Matyt daržovės čia kaltos.😉. Kai viską susiplanuoti, tai nėra jokio streso ir visi maitinimaisi suderinami.

 60. Nomeda

  Per savaitę minus 2 kg , tai, manau, labai gerai. Tokį tikslą ir buvau sau išsikėlusi. Ne visus patiekalus gaminau šimtu procentų pagal receptą, bet stengiausi nenukrypti per daug. Vyras irgi iš dalies laikėsi plano, žinoma, jam , kaip dirbančiam fizinį darbą, planas buvo pakoreguotas, bet pavyko ir jam atsikratyti 2 kg., dukrai- taip pat. Tikslas pasiektas. Ačiū už vertingus patarimus.

 61. Agnė

  Receptai patiko ir plano didziaja dalį pavyksta laikytis. Išbandžius 4 savaičiu receptus, atsirinkau kas skonio receptoriams labiau patinka. Patiko, kad daugiau yra pateikta daržovių ir receptai yra paprasti. Pakeitus mityba susitvarkė žarnyno problemos. Ir kartu po truputi krenta svoris. Taip pat planuoju įsigyti visų sezonų mitybos planą.

 62. Gintarė

  Praėjo 5 mėnesiai, per kuriuos įvykdžiau savo “misiją neįmanomą”. Jaučiuosi jau perpratusi mitybos principus, drąsiau eksperimentuoju, mažiau griežtai seku mitybos planą. Vis dažniau pavyksta pagaminti maisto tinkamo valgyti man ir visai šeimai. Iššūkių dar pasitaiko, padarau “nuodėmę”, suvalgau kokio nesveiko maisto ir kas mane labai nustebino, tai organizmo reakcija. Skrandis sustoja, skauda, o tą nesveiką maistą kokias dvi dienas savy nešioju ir jaučiuosi apsunkusi. Nemaniau, kad taip greitai organizmas pasikeis ir nepriims riebaus, kaloringo maisto.

 63. Aistė

  Labai džiaugiuosi pagaliau pasiryžusi keisti savo mitybą. Vyras džiaugiasi taip pat  Kaip gera, kai atsikėlus ryte jau žinau ką valgysiu visa dieną, dingo didelis “galvos skausmas”. Plano laikausi, valgau viską pagal sudėliotą meniu, kai kas patinka, kai kas nelabai, bet bandau viską ir jau atsirinkau patiekalus, kurie liks mūsų meniu. Labiausiai džiugina tai, kad nebenoriu užkandžiauti ir dingo potraukis saldumynams. Svoris taip pat krenta po truputį – per 2 savaites šiek tiek daugiau nei 1 kg. Energijos daugiau, po pietų nesinori eiti prigulti

 64. Jurgita

  Mano vyras sako (žinot, kai pati sumanai, užsisakai ir laikaisi, yra viena, o kai ir vyrui gamini, tada labai įdomi ta nuomonė iš šalies), na, o jis sako: „tu tik nenustok laikytis V. Kurpienės meniu, nes labai skanu valgyti ir įdomu, kas vis dar laukia“. Mane tada labai didelis azartas apima.

 65. Vita

  Nemoku net apsakyti , pati nepatikėjau, kad valgant šitiek daržovių pilvas pasidarė plokščias, niekada nesijaučiau išbadėjusi.Pripažįstu – energijos tikrai atsirado daug daugiau. Aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad vakarienei užtenka šparaginių pupelių su morkomis ar saliero šaknies su ridikėliais bei kiaušiniu. Žodžiu aš dar tik mokausi – ir tikrai labai laiminga , kad pradėjau judėti link geresnės savijautos.Aš dar nesisveriu , neseku kilogramų – man svarbiausia sveikata. Norėčiau numesti 3-4 kg, bet manau taip ir atsitiks greitu laiku. Ačiū labai už pradžiamokslį geresnės savijautos link.

 66. Rita

  Mitybos plano laikausi devinta diena, jaučiuosi puikai! Ir tikrai, atsirado daugiau energijos 😊 Receptai man patinka, stengiuos gaminti taip, kaip aprašyta, bet sunaudoju daržoves ir kitas, kurių turiu daugiau ar atliko nuo kažkurio patiekalo. Dabar esu patenkinta nauja pradžia.

 67. Sonata

  Praėjo dvi savaitės nuo starto. Pasakysiu sąžiningai ir atvirai, man nepavyko visko įgvendinti 100% dėl mano pačios organizuotumo stokos. Bet aš pasižadėjau sau ir tikrai žinau, kad taip bus, išbandyti visus receptus, nes jie tiesiog puikūs! Didžiausias pasiekimas man, kad per šį laiką, t.y. dvi savaites, išmokau/pripratau valgyti tris kartus, taip pat ir priešpiečius bei pavakarius. Per šias dvi savaites -3 kg, neįtikėtina. Savijauta puiki ir jokio pilvo pūtimo, nuovargio pavalgius ar norėjimo pagulėt  Ir tikrai žinau, kad tai pirmas, tačiau ne paskutinis mitybos planas. Šį kartosiu dar ir dar, o rudeniop mąstysiu apie naują sezoninį planą.

 68. Diana

  Per dvi savaites svoris sumažėjo 2,4 kg., rėmuo taip pat negraužia  Esu labai patenkinta Jūsų sudarytu mitybos planu, tik jautiena pakeičiu į kalakutieną (nemėgstu jautienos).

 69. Jurgita

  Turiu jau antrą Jūsų sezoninį planą, tai nuo metų pradžios -13 kg. Atradimų tai daug, įvairūs košių, salotų deriniai, anksčiau mažiau valgydavau brokolių ar kalafiorų, dabar jie vis dažnesni daržovių stalčiui. Vyras taip pat prisijungė prie rytinių košių, man tik reikia vakare užmerkt ir palikt raštelį kiek virt  vis dažniau stengiuosi visai šeimai gamint, kuo toliau tuo geriau sekas. Smagu, kad galiu valgyt skaniai ir dar lieknėti.

 70. Rūta

  Aciu jums uz nuostabias paslaugas. As esu turejusi anksciau kontaktu su dietiste bet net ne i ta puse nebuvo jokios paramos ar galimybes isbandyti tai ka radau pas Jus! Susidelioti maisto receptus atrodo nera sunku bet kad suderinti viska ir kad nepamirstum darzoviu/vaisiu ivairoves tai turbut sudetingiausia dalis is viso sio proceso. Cia mano pati geriauia investicija kokia tik galejau rasti netycia paspaudus ant vieno jusu youtube filmo.

 71. Vilma

  Dabar jau antra savaite,kaip laikausi jusu plano. Darau viska,kaip parasyta ir be galo skanus patiekalai. Ypac salotos,niekada nesusimasciau,kad galima tiek igridientu sumaisyti ir taip skaniai gaunasi.

 72. Vaida

  Šis planas man padėjo sugrįžti ,,į vėžes“. Pirmą savaitę viskas buvo puiku, gana griežtai laikiausi visko, po to truputį atsipalaidavau. Pažadu susiimti  Ką tikrai ,,pasiėmiau“. Ryte sukramtau linų sėmenų. Valgau labai trumpai virtas košes (iš vakaro užmerktų kruopų), pastebėjau, kad tikrai neliko potraukio saldumynams bei užkandžiavimams. Patiekalų nuotraukos buvo puiki iliustraciją, įkvėpusi mane valgyti daugiau daržovių (galvojau, kad jų valgau pakankamai daug. Tikrai džiugina, kad patiekalai greitai paruošiami ir nebrangiai kainuoja.

 73. Justina

  Iš Jūsų rekomenduojamų receptų daugiausiai naudojuosi – pusryčių receptais ir salotų receptais. Sočiuosius pietų patiekalus kartais kiek pakeičiu. Remdamasi Jūsų rekomendacijomis, valgau daugiau žuvies negu anksčiau, pradėjau ją pati gaminti – to visai nedariau anksčiau. Ir tikrai labai stipriai jaučiu, kad valgau daug daug kartų daugiau daržovių negu anksčiau. Vis dar iššūkis gerai sukramtyti. Man patinka, kad skanu, nauja ir įdomu plano laikytis.

 74. Justė

  Niekada nemėgau košių, nes kaip dabar suprantu nieko apie jas nežinojau. O dabar nebegaliu įsivaizduoti pusryčių be jų. Įtraukiau ir vyrą, tai dabar abu turim pasimatymą su koše kasryt. Jūsų dėka pradėjau jaustis ir atrodyti kaip prieš 10 metų. Stoviu priešais veidrodį ir pati sau patinku  Jaučiuosi puikiai, nebesunku susilenkti, visada pilna jėgų. Ir svarbiausia man nebereikia prisivertinėti savęs, kad nuo ryt pradėsiu. Nebėra to jausmo, kad nuo rytojaus. Labai džiaugiuosi šiuo pasiekimu!

 75. Jolanta

  Jūsų sudaryti receptai puikiai man tinka ir patinka. Jaučiuosi labai gerai-energijos pakanka , fizinė sveikata gera, apskritai rezultatais esu patenkinta.

 76. Ramunė

  Ačiū už Jūsų darbą,žinias,kurios padeda atverti kelią sveikatai ir didesniam pasitikėjimui savimi.Mitybos plano laikiausi savaitę ir rezultatai jau akivaizdūs!Skaičiau,kad greitai numesti svorį nėra gerai,bet jau netekau maždaug 2kg.O mano vienas iš tikslų ir yra-sulieknėti.Pradedu sau suprasti ,kaip derinti produktus,kada ir ką geriausia valgyti.

 77. Rasa

  Nemenkas iššūkis valgyti be televizoriaus ir telefono, pasirodo rankos automatiškai tiesiasi 🙉. Gal sakyčiau man truputį didokos porcijos. Šiaip patiekalai lengvi greitai pagaminami ir skanūs.

 78. Elena

  Būna nuklydimų, bet stengsiuosi laikytis plano. Iki išsvajoto svorio liko visai nedaug😆

 79. Vaida

  Mitybos planas man patinka ir tinka, išbandžiau visus patiekalus. Gal tik bėda ta, kad pamirštu suvalgyti užkandžius tarp pietų ir vakarienės. Jūsų svetainėje pateiktus receptus aš jau pusę metų bandau ir esu Jums dėkinga išmokau gaminti ir derinti produktus. Visi receptai greitai ir lengvai pagaminami.

 80. Elida

  Galime pasidžiaugti tuom , kad laikydamiesi Jūsų planų sumažėjo galvos skausmas ir atsirado daugiau energijos . Labai esame patenkintos , daug įvairiu receptų ir produktų kuriuos net aš pati įtraukiu į savo racioną ,daug laiko praleidžiame virtuvėje 😁

 81. Regina

  Svoris juda tikslo link. Kai pradėjau ruošti jūsų rekomenduojamus patiekalus, atrodė, kad tiek suvalgyti neįmanoma. . Man toks jausmas, kad ilgiau išlieku soti. Užkandžius nedažnai prisimenu.
  Patiekalai man visi patinka. Į kai kuriuos žiūrėjau „kreivai“, bet vistiek bandžiau.
  Mitybos planas man labai patinka dar ir dėl to, kad kasdien galiu valgyti po skirtingą vaisių. Nors nesu desertų mėgėja, bet džiugina ir tai, kad jeigu jau iškils nenumaldomas noras pasmaguriauti – prašom, galima, tik nedaug.
  Esu ryžtingai nusiteikusi laikytis plano iki pasieksiu norimo svorio. Bet įtariu, kad laikysiuosi ir toliau, nes man tai patinka.

 82. Dalia

  Tokio kruopštaus, detalaus, apgalvoto plano tikrai nesitikėjau…
  Jo tiesiog neįmanoma nesilaikyti. Patinka tai, kad jis labai susistemintas, aiškus, konkretus, patiekalai labai lengvai gaminami ir man tinka 100proc.
  Išmėginau pilnas 7 dienas (su nedideliais nukrypimais savaitgalį), o rezultatas -1,6kg. Nuo 74,5 iki 72,9. Žymiai daugiau nei tikėjausi, nes porą savaičių svoris buvo sustojęs kristi.

 83. Jūratė

  Jau nukrito 10kg,jaučiuosi išties puikiai,esu energinga,visuomet geros nuotaikos,žodžiu,džiaugiuosi gyvenimu🙂. Šiuo metu svoris sustojo kritęs,priežastį ko gero žinau🙂,tai savaitgaliniai-vakariniai grilinimai,prie jų taurė vyno ar šampano,bet tai nuostabiausias laikas,kai susitinkam su senai matytais draugais!!!Svarbiausia,kad skaičiukai svarstyklėse nedidėja😃

 84. Daiva

  Man pavyko maitintis, pagal jūsų parengtą planą 4 savaitės. Pagaminome ir išragavome visus jūsų parengtus receptus. Jūsų parengti receptai išties geri, skanūs, puikūs. Mūsų šeimynai labai tiko ir patiko. Tapau energingesnė, jaučiuosi geriau. Numečiau 6 kg per 4 savaites, šiandien grįžusi po 10 d. atostogų, pasisvėriau ir matau kad grįžo 1 kg, tai gi džiuginantis rezultatas – 5 kg. Prieš atostogas tyriausi skrandį, gavau atsakymus, kad stemplėje esanti žaizdelė gyjanti. Valio!

 85. Vilma

  Laikausi plano 100%,man nera sunku laikytis mitybos plano,nes tai dariau ir anksciau… Atradimu jusu mitybos plane begales,niekada negalvojau,kad taip patiks koses. Nebeisivaizduoju pusryciu be koses Svarbiausia,as jauciuosi gerai,nesijauciu sunki po maisto.

 86. Aira

  Pamaniau kad reikia pasidžiaugti ir apie save. Is pradziu galvojau ne del mitybos, bet kitu priezasciu nerandu: planas vyrui, o mano veido oda pagrazejo ir gal net koks kilogramas nukrito arba tiesiog nebebuna ispustas pilvas tai vizualiai liekniau atrodau. Nors ir nekeliau tikslu – dziugina.

 87. Renata

  Labai dziugiuosi, kad pradejau sveika mityba butent pas Jus  per keturias savaites numeciau 4kg, viena savaite daugiau kita maziau bet svoris krenta  Del mitybos tikrai paliksiu koses is ryto, visada valgydavau koses bet pasirodo nemokejau skaniai ju paruosti del pietu, baklazanai tikrai liks mano gyvenime.

 88. Elida

  Šį karta buvo sudėtingiau laikytis mitybos plano , nes dukra pradėjo dirbti. Bet stengėmės kiek įmanoma 😊 Pagrindinis mūsų tikslas užsisakant planus buvo , susireguliuoti mityba, gauti pakankamai reikalingu medžiagų , sumazinti galvos skausmus( kurie dingo ) . Visu receptų tikrai nebandem , bet atsirenkam kas mums labiausiai patinka , kartais truputi improvizuojam 😁

 89. Raimonda

  Visą mėnesį stengiausi laikytis plano. Tiesa, ne nuosekliai, nes patiekalus rinkdavausi, atsižvelgdama į tai, kokių produktų turėdavau. Visi patiekalai, kuriuos išbandžiau – gardūs, smagu buvo pabandyti ir naujus derinius. Man labai patiko sužinoti porcijų dydžius. Gera jaustis sočiai ir tuo pačiu lengvai  Valgymo laikus gana lengvai pavyksta derinti su dienos režimu ypač darbo dienomis. Kiek sunkiau savaitgaliais. Tad didžiausias pokytis kol kas – nebesinori bandelių  Suvalgau daug mažiau vaisių. O ir medžiagų apykaita ne tokia jau lėta, kaip atrodė anksčiau  Labai džiaugiuosi mažo deserto galimybe.

 90. Lina

  Tik gavusi mitybos planą, pradėjau jo laikytis. Pirmoji savaitė buvo gan sėkminga, pavyko laikytis pagal rekomendacijas. Tačiau kol kas nepavyksta to padaryti 100 proc, bet stengiuosi. Jau pirmą savaitę jaučiau labai daug energijos. Miegu nedaug, o esu energinga visą dieną, net vasaros karštis vargina mažiau. Maistas išties nuostabus. Valgau pasigardžiuodama. Pietų ir vakarienės porcijos-man per didelės, tad valgau tiek, kiek man tinka. Dabar bandau tai kas lieka, suvalgyti vietoje užkandžių, nors jie ir nebūtini. Ačiū už bendravimą, tai padeda palaikyti viltį, jog pavyks pasiekti norimų rezultatų.

 91. Giedrė

  Plano laikytis sekasi labai gerai, tik pusryčiai šiek tiek per dideli, tai sumažinau kruopų. Kaip paprasta ir greita paruosti patiekalus, man labai puiku, nes esu labai uzsiemusi. Labai puikiai viskas isdestyta ir papildoma informacija labai padeda. Sis planas tiesiog kelrode zvaigzde man  Dabar keliuosi be zadintuvo ir esu zvali, kas anksciau buvo keltis per jega. Susitvarke tualeto reikalai, kuo labai džiaugiuosi. Siaip esu daug energingesne. Svoris pakito, tikejausi geresnio rezultato, bet 2 sav atostogu pamaise, nes buvo nukrite 4kg, bet gryzus pasisveriau tai 2kg sugryzo. Bet tai manau gerai, dziaugiuosi ir tokiu rezultatu vis geriau nei i pliusa po atostogu.

 92. Vilija

  Mitybos plano stengiuosi laikytis nuosekliai, bet… būna, kad ir nutrūkstu, nes esu „emocinė valgytoja“. Pirmą savaitę pavyko 5 dienas laikytis plano, savaitgalį jau ne, bet vis tiek stengiausi maitintis sveikiau. Labiausiai patinka, kad nereikia galvoti „Ką čia pasigaminti ?“. Rezultatas mane tenkina, po truputį, po truputį tikslo link :D. Džiaugiuosi, kad savijauta, miegas, kasdien gerėja, energijos daugėja, rūbai laisvėja. Tokį daržovių kiekį seniau valgydavome dviese, dabar salotų dubuo šeimai ženkliai didesnis. Dalyvauju emocinio valgymo kurse, labai noriu įveikti šitą priklausomybę.

 93. Edita

  Einu tikslo link. Labai stabiliai ir jaučiuosi gerai. Mitybos planą įsigijau dėl to, kad norėjau gauti naujų patiekalų ir maisto derinių. Buvau labai arti jūsų siūlomo mitybos plano, nes apie taisyklingą mitybą taip pat šiek tiek išmanau, bet tai nesulyginama su tuo ką gaunu pas jus. Apibendrinant galiu pasakyti, kad bandau naujus receptus, tačiau naudoju ir savo sugalvotus. Pats mitybos planas man paįvairino kasdienybę bei nudžiugino mano artimą aplinką.

 94. Marta

  Plano laikytis sekasi gana gerai, atradau labai skaniu dalyku, tačiau ne visada pavyksta visiškai laikytis plano. Svoris nezinau ar keitesi, nesisveriu, bet per apimtis tai labai aisku kad nukrito. Jauciuosi puikiai, zmones aplinkiniai irgi mato kad pakrito svoris , tas labai dziugina bet su tuo dziugesiu pastebiu kaip tada biski daugiau cheat’int pradedu, bet nieko susitvarkysiu.

 95. Aira

  Labai patinka savaitiniai sarasai – tikras atradimas man! Isleidziame daug maziau pinigu! Grubiai skaiciuojant seniau isleisdavom 120eur parduotuveje + kokie 3pavalgymai mieste/wolt na tai dar 80-90eur. Nemazai produktu ismesdavom. Dabar vienas apsipirkimas 80-60eur. Siaubas – gi cia daugiau nei dvigubai!

 96. Regina

  Ne tik planą gavau, bet ir paskaitą dovanų po kelių savaičių. Išmokau daug ko, bet visu pirma, kad geriau valgyti morkas negu esti save.

 97. Gintarė

  Žiemos mitybos planas“ – mano antrasis mitybos planas. Per du mėnesius pasiekiau savo planą minimum – numečiau 7 kg (nuo beveik 72 kg iki 65 kg) ir svoris toliau krenta. Rezultatu esu labai patenkinta, net nemaniau, kad bus taip paprasta ir lengva. Visada galvodama apie svorio metimą, įsivaizdavau, kad teks įdėti be galo daug darbo kokioje nors sporto salėje ir valios tam nerasdavau… Galiausiai supratau, kad reikia pradėti nuo mitybos. Jūsų knyga „Liekna visam gyvenimui“ padėjo visas mintis sudėlioti į lentynėles ir imtis pokyčių, o mitybos planas išgelbėjo nuo vargo planuojant kasdienį meniu. Dabar pagavęs azartas, kiek gi dar nukris kilogramų. Jaučiuosi gerai, pokyčius jau pastebi aplinkiniai, vyras palaiko ir giria už pastangas, taigi smagu judėti pirmyn.

 98. Eglė

  Mitybos plano laikausi jau savaitę, šiandien antros savaitės pirma diena. Šiandien ryte pasisvėriau, tai pradėjau su 96 kilogramais, šiandien ryte buvo 93,8. Tai per savaitę 2 pilni kilogramai. Tai labai džiugina. Plano laikytis gan nesudėtinga, nes nesijaučiu alkana. Labiausia patikęs patiekalas buvo pusryčiams avižų kruopų košė su riešutų sviestų. Iki tol valgydavau tik dribsnius, ir juos visiškai pervirdavau. Ir visas košes pervirdavau pasirodo :D

 99. Giedrė

  Ačiū už nuostabų planą! Jau prasidėjo trečia savaitė ir esu numetusi 3 kg svorio. Tai neįtikėtina ir labai motyvuoja. O plano laikausi tikrai ne idealiai, savaitgaliais pasidarau ir cheat day, o rezultatai stulbinantys. Aišku, esu užsiauginusi nemažai svorio (165 cm, pradėjau sverdama 88 kg), todėl savo didelį tikslą, kaip ir patarėte, išskaidžiau į mažesnius ir pirmasis, kai pagaliau pagal KMI būsiu nebenutukusi, jau atrodo taip ne už kalnų, ir kai tokia puiki pradžia labai motyvuoja stengtis.
  Šis planas ir patarimai padėjo suvokti ir mane labiausiai kamuojančias bėdas, kodėl taip nutukau..
  O jūsų mitybos plano receptai nuostabūs, išbandžiau beveik visus. Prieš tai buvau iš kitur nusipirkusi keletą mitybos planų, bet man nepavyko jų laikytis. Po to aišku prasideda savęs kaltinimai, klausimai, kas man negerai, kodėl aš tokia bevalė… Ir, žinoma, dar daugiau maisto, ypač saldumynų, tam liūdesiui numalšinti.
  Maitindamasi pagal jūsų planą jaučiuosi soti, pirmą savaitę dar buvo didesnis saldumynų poreikis, antrą pajutau, kad jis stipriai sumažėjo ir plano laikytis tapo dar lengviau! Tai nuostabu! Be to, energijos, nors naktimis dar vis nemiegu, nes mažajai skaudžiai dygsta dantys, tikrai atsirado daugiau. Man atrodo, netgi tapau laimingesnė ;)

 100. Eglė

  Aš esu patenkinta ir vyras patenkintas patiekalais ir maisto režimu. Užsisakysime ir kito sezono.

 101. Gintarė

  Na, aš šoke, gerąja prasme. Visą savaitę laikiausi Jūsų rekomenduojamu meniu pirmosios savaitės, valgiau pagal rekomenduojamus patiekalus, tiksliai viską svėriau. Šį ryt svarstyklės nudžiugino labiau nei tikėjausi, nes netekau 1,8kg. Geriau miegu, nesijaučiu apsunkusi, pastebiu, kad veido oda tapo gražesnė, o dar tik vos savaitė taip valgau. Miela Vaida, visuomet man Jūs kėlėte didelį pasitikėjimą, nors pradžioje ir nerimavau, kaip man seksis, bet startas superinis.

 102. Dovilė

  Mitybos planu esu tikrai labai patenkinta. Jaučiuosi soti,bet ne apsunkusi!!! Noriu pasidžiaugti, jog raugintų kopūstų salotos su morkomis ir moliūgu man ir mano šeimai tikras atradimas-nerealiai patiko!!! Dėkoju jums labai už tai kad padedate planuoti, taupyti ir mėgautis gyvenimu!!!

 103. Eglė

  Dekoju jums uz išsamius planus ir rezeptus. Nustebino tai , jog su trupuciu aliejaus galima pasidaryti salotas, seniau jo pildavau daug daugiau. Labai patiko receptas salotu kur krienu dedama vietoj padazo, niekad nebuciau sugalvojus , mano favoritas dabar😃. Per ta laika pripratau valgyti daug darzoviu. Dėkui

 104. Vilma

  Mitybos plano laikytis pavyksta. Megstu dauguma receptu. Paivairinu pusrycius kas diena ir didziausias issukis valgyti maziau gyvulinio maisto (maziau kiausiniu, mesos , svieso).Labai patiko zuvies maltinuku receptas, nes ir mano 5 -mete dukryte paskanavo.

 105. Eglė

  Per pora savaičių minus pora kg, daugiau energijos, švaresnė oda! Kadangi didelių tikslų sau ir nekėliau, tiesiog norėjosi paįvairinti mitybos racioną žiemos laikotarpiu ir nenutukti per karantiną, tai galima sakyti, rezultatai viršijo lūkesčius. :D

 106. Eglė

  Džiaugiuosi kruopų pusryčiais, anksčiau nemaniau, kad toks maistas gali būti skanus. Visa šeima iš naujo atradome raugintus kopūstus:) Nebėra tokio didelio energijos trūkumo popiečio valandėlėmis.

 107. Dalia

  Noriu pasidžiaugti, kad cholesterolis sumažėjo iki normos – per tris mėnesiu, tiek laikausi plano.

 108. Aistė

  Šiandien jau 14 diena kaip maitinausi pagal Jūsų atsiųstą maitinimosi planą. Laikausi jo 90-95%. Rytinės košės visos, be išimties, labai SKANIOS! Jas visas valgo, ir taip pat puikiai įvertina, mano trys vaikai. Daug naujų atradimų, netikėtų skonių derinių. Šaldytuve niekada nesu turėjusi tiek daržovių. Esu sužavėta. Visą laiką jaučiuosi soti, nuo vieno valgymo iki kito nelabai spėju išalkti. Per dvi savaites netekau 1,5kg svorio, o liemuo sumažėjo net 4cm. Labai džiaugiuosi, kad pasiryžau keisti savo mitybos įpročius. Darausi graži net pati sau! :)

 109. Diana

  Turiu gestacini diabetą. Labai dziaugiuos tokiu mitybos planu – nei galvos sukt del receptu, i viskas taip skanu:) Labai Jums aciu!:)

 110. Kornelija

  Dabar eina jau 6-7 sveikesnės mitybos savaitė. Džiaugiuosi atsiradusias įpročiais, virtuvėje veiksmas vyksta vis lengviau ir sklandžiau, kadangi receptai jau įprasti ir „atidirbti“. Iš viso mitybos plano atsirinkau patiekalus, kurie man labai patinka, naujas sąrašas kabo ant šaldytuvo, todėl žinau, ką gaminsiu ateinančias dienas. Iš tiesų sumažėjo išmetamo maisto kiekis, kadangi planuojant patiekalus produktai panaudojami ir nelieka suvytusių ar sugedusių maisto produktų, kurie nusiperkam, tačiau taip ir lieka nepanaudoti.
  Atradus ir įsivedus mitybos rutiną, mažiau galvos skausmo virtuvėje ir parduotuvėje renkantis prekių krepšelį.
  Pokyčiai stabilūs, svoris sumažėjo 5-6 kg. Savijauta taip pat pagerėjo, atsirado daugiau energijos ir po sunkios darbo dienos nebesinori tik prigulti :)
  Kadangi nauja mityba realiai palengvino gyvenimą, manau, tai tikrai nebus tik trumpalaikis pokytis, o taps ilgalaikė perspektyva.

 111. Lina

  Svorio tikslų neturėjau, bet noriu sveikesnės mitybos. Tai šitą ir gavau. Netgi pranoko lūkesčius. Informacijos labai daug, detalūs planai.

 112. Paulina

  Smagus planas, kad daug daržovių ragauju pirmą kartą:). Atrodo, kad ir oda po truputį tvarkosi, o svoris taip pat- 2kg (jeigu pirminis taškas buvo teisingas:)). Viskas patinka ir po truputį keliauju ties sveikesnės mitybos propogavimu.

 113. Daiva

  Svarbiausia , aš nustojau pastoviai jaustis alkana ir lioviausi pastoviai užkandžiauti. Pradingo noras „prigulti, pailsėti“.

 114. Renata

  Energijos stygiaus dingo, būdavo po pietų toks noras pasnausti, bet jo nebėra. Ryte pabundu žvali, ir prieš žadintuvą, čia jau didžiulė pažanga:) Galvos skausmas labai vargindavo, dabar galvą skaudėjo tik vieną kartą, ir išsisukau be vaistų, išėjau į lauką ir tiek užteko.

 115. Dovilė

  Abu su vyru maitinamės pagal mitybos planą. Pagrindinis motyvas įsigyti mitybos planą buvo idėjų, ką skanaus ir sveiko gaminti stoka – tas nuolatinis svarstymas, „O ką šiandien valgyti?“ be proto vargindavo ir dažnai pasibaigdavo nei skaniais, nei sveikais pasirinkimais. :) Tad mitybos planas su visu pirkinių sąrašu mums buvo tikras išsigelbėjimas. Tad dabar tą laiką, kurį anksčiau skirdavome diskusijoms, o neretai ir nemenkiems tarpusavio ginčams (žinote, kaip ten būna su alkanais ir piktais žmonėmis :)) maisto tema, dabar galime skirti tiesiog gaminimui. Dauguma receptų mitybos plane paprasti, o patiekalai skanūs, įvairūs ir tikrai sotūs. Atradimas – košės. Dėl jų pusryčiai mėgstamiausia dienos dalis. :) Nustebino jų įvairovė, kadangi iki šiol valgydavau tik grikius, nes saldžių, su pienu virtų košių nemėgstu nuo vaikystės, o kad gali būti skanu ir kitaip, tiesiog nežinojau. :)

 116. Vida

  Dėkoju už pavasario mitybos planą. Jūsų receptai nuostabūs :)). Labai daug naujo sužinojau, apie produktų suderinamumą, ko anksčiau tiesiog nebandžiau.

 117. Gintarė

  Labai nuoširdžiai noriu padekoti už tokį skanu,įvairu ir idomu mitybos plana🙏Esu labai patenkinta savimi,nes laikiausi 95 proc ir jaučiausi visa laika soti ir rami,o svarbiausia,kad skanu! Laikiausi 1 men. “Žiemos mitybos plano”be gliuteno,atradau labai daug skaniu receptų nauju,kuriuos tikrai itrauksiu į savo mitybos. racioną. Per ta laika 6kg esu lengvesne😊. Kai sužinojau, kad negaliu vartoti pieno ir gliuteno turinčiu produktų,galvojau,o tai ka valgyti? Bet Jusu dėka🙏 supratau,kad labai daug ka galima valgyti. Esu Jums labai dekinga ir laiminga🙏❤️🌷

 118. Kristina

  Dievinu visas daržoves, ypač džiaugiuosi, kad parodėte kiek daug jų yra ir kokia įvairovė. Anksčiau praeidavau pro šalį. Sakyčiau, mitybos planas yra vadovėlis, kuris moko. Kitaip valgyti jau ir nebegalėčiau, nebenorėčiau. – 😊

 119. Valda

  Nuostabus valgiaraštis.

 120. Živilė

  Labai džiaugiuosi mitybos planu, nes galvoje sudėlioja viską į lentynėles.

 121. Elina

  Pirmiausia dėkoju už puikų mitybos planą. Laikausi tik 6-ta diena, bet jau savijauta… puiki, kaip ir minėjote, atsibusti galiu be žadintuvo ir žvalių žvaliausia. Dar nesisvėriau, bet apimtis matau palengva mažėja, net talija atsirado, kas mane labiausiai džiugina.

 122. Ingrida

  Jaučiuosi puikiai, laikausi plano, pamečiau 5 kg😊

 123. Inga

  Ilgai nesilaikiau plano, bet po jūsų laiško paklausiau Jūsų ir nuoširdžiai pradėjau nuo šiandien mitybos plano laikytis. Labai skanūs ir sotūs patiekalai. Tokios didelės porcijos gaunasi, kad net per daug man vienam kartui suvalgyti.

 124. Indrė

  Labai patinka jūsų sudeliotas mitybos planas. Daržovių tikriausiai jau suvalgiau maždaug tiek kiek įprastai per pusmetį.

 125. Ieva

  Sumažėjo galvos skaudėjimo dažnis. Būdavo karta į savaitę skaudėdavo, dabar jau kokios trys savaitės negėriau ibumetino. Nebesinori saldainių, bandelių, makaronų.

 126. Giedrė

  Nuostabu, kad nereikia sukti galvos, ką ruošti valgyti.

 127. Diana

  Labai tikiuosi, kad ateis laikas, kai mano kunas prasys tik suderinto, sveiko ir energija duodancio maisto. Jusu gerumas, ne grieztumas, sypsena, tolerancija ir lankstumas , asmeninis kontaktas su klientais motyvuoja ir skatina stengtis.

 128. Aura

  Šiuo metu kartoju žiemos planą ir tikrai esu patenkinta savijauta. Plano laikausi pakankamai griežtai, jei keičiu tai tik vieną dieną su kita, ir tik tomis dienomis, kai neturiu tinkamų maisto produktų. Svoris krenta ir tas labai džiugina :)
  Dienos metu jaučiuosi soti ir dėl to kartais net praleidžiu užkandį. Labai pagerėjo mano kulinariniai įgūdžiai, net stebiuosi, kad maisto ruoša trunka žymiai trumpiau nei pradžioje. Bandau improvizuoti su receptais, vienas daržoves keičiu kitomis, pabandau salotas gardinti aliejumi ir citrina, paskui, po kurio laiko, bandau su natūraliu jogurtu. Smagu atrasti naujus skonius.
  Bet labiausiai džiugina, kad nebėra traukos saldumynams ir duonai. Bulkučių niekada nemėgau, bet negalėdavau išgyventi dienos be duonos su sviestu, net keista, kad dabar apie tai net pamiršau :)

 129. Donata

  Man diabetas ir maitinuosi su vyru 98% nuoseklumu pagal Jūsų paruoštą planą. Pagerėjo cukraus rodikliai, sumažinau insulino dozes, energijos daugiau ir nuotaika geresnė.
  Mitybos planas man patiko, atradau daug naujo, pradėjau galų gale gaudytis porcijose, tai labai naudinga🙂

 130. Daiva

  Įspūdingas kiekis informacijos, negailint iš širdies sudėta tiek daug. Nors knygų su sveikos mitybos receptais turiu pilniausias lentynas, bet čia viskas paprasčiau, lengviau pagaminama, mažiau produktų. Knygas pasilieki progoms, o gyvent kartais neturi su kuo. Tai Jūsų planas – kasdienio gyvenimo palengvinimas. Kai kuriuos patiekalus adaptavom, kai ką darom paraidžiui.

 131. Dainora

  Laba diena, miela Vaida, labai malonu, kad Jūs domitės, rūpinatės tokiomis klientėmis kaip aš.Gavusi Jūsų planą ir el. knygas, maždaug savaitę buvau savotiškame šoke, ar ne be reikalo sugalvojau nerti į šiuos vandenis. Paskui viską atsispausdinau, pradėjau studijuoti, susipirkau produktus, ypač neįprastai atrodė kalnai daržovių. Pradėjau maitintis pagal mitybos planą nuo praėjusio penktadienio, taigi šiandien – jau šešta diena. Per tą laiką svoris sumažėjo 1,2 kg. Tai mane nudžiugino. Kai pradėjau gamintis įvairias salotas, kai kurių porcijų man net pasirodė per daug. Tačiau – labai skanu. Tikrai netikėti buvo kai kurie deriniai, nes aš taip anksčiau nevalgiau, pvz. nevalgydavau žalių raudonųjų burokėlių tarkuotų, saliero šaknis irgi nebuvo mano racione, jau nekalbant apie avinžirnius, avokadus ir kt. Pavyko net ir kalakutienos zuikį išsikepti. Žiauriai skanu! Nepavyksta kol kas susidraugauti su sorų kruopomis, jūrų dumbliais. Tai, Jūsų patarimu, keičiu juos kitais produktais. Mano šaldytuvas kaip niekad pilnas daržovių! Jokių ypatingų klausimų kol kas nekyla. Jei dėl ko nors pradedu abejoti, verčiu Jūsų el.knygas ir ieškau patarimų. Tiesa, ar gerai supratau, kad kavą galima gerti tik po valgio ar net valgio metu, juodą kavą be cukraus – ir negalima šiaip kažkur vidury dienos? Arbatos galima iki trijų puodelių per dieną – ar svarbu, kada ją gerti? Tikrai man buvo atradimas, kad daržovė sir jų deriniai gali būti tokie skanūs. Esu nusiteikusi tęsti ir toliau maitintis pagal Jūsų patarimus. Ačiū už padrąsinimus.

 132. Asta

  Dabar kaip niekada jaučiu skirtumą, ką reiškia suvalgyti „nuodėmingo’ maisto: jei pasukčiauju ir suvalgau didesnį desertą iš ankstesnės mitybos – pasidaro labai sunku. Valgydama pagal planą jokio sunkumo kūne nejaučiu. Labai pasitaisė veido oda. Nuo karantino pradžios būdama daugiausia namuose ir užkandžiaudama įsisukau į spuogų karuselę, kuri šiuo metu tikrai taip nebesisuka, dingo giluminiai spuogai smakro srityje, neatrodau pavargusi.

 133. Vaida

  – 3,5kg. svorio atžvilgiu. Palengvėjo gyvenimas – meniu suplanuotas, nereikia išradinėti dviračio ir pirkti koldūnų ekstra atvejui. Juk kai yra planas nereikia nieko ekstra tik reikia pasiruošti, todėl planuosiu meniu visada (na gal su mažom išimtim), nes tai taip palengvina gyvenimą.

 134. Agnė

  Atradimai man buvo viskas, kadangi sudarytas mitybos planas pakankamai skirtingas nuo to, ką esu įpratusi valgyti. Rytais košių nevalgydavau ir tikrai daug skurdesnis daržovių racionas, ypač šakniagumbių. Atradimas man buvo avinžirniai, taip pat raugintų kopūstų panaudojimo galimybės. Labai patiko avinžirnių patiekalas su lapiniu kopūstu. Tikrai dar gaminsiu. Sunku išskirti vieną patikusį patiekalą, kadangi visi pakankamai įvairūs, įdomūs. Toks mitybos planas man suteikė minčių kasdien gaminant ir šeimai, mityba tapo įvairesnė. Aplinkiniai pastebėjo, kad mano oda pasidarė skaistesnė.

 135. Violeta

  Noriu Jums padėkoti už tai, kad JŪS ESATE!!! Jau turiu režimą, jaučiuosi daug ramesnė, nes žinau, kad „badu“ nemirsiu, o maitinsiuosi itin skaniai ir sočiai, netgi spaudimas susinormalizavo!
  Labiausiai patinka košės (net nebūčiau sugalvojusi, kad jos taip skanu su daržovėmis), na ir įvairios salotos.

 136. Jolanta

  Vos kelios savaitės ir šiandien mano svarstyklės parodė stabilius 110kg vietoje buvusių 114, kas tikrai džiugina. Savijauta gera, mažiau kankina galvos skausmai, nebuvo didelių kraujospūdžio šuolių. Svarbiausia,kad supratau savo didžiausią klaidą. Aš niekada nevalgiau pusryčių. Ryte išgerdavau puodelį kavos, po to kažką užvalgydavau apie 10 arba net 12val. Po darbo grįždavau alkana ir stverdavau viską, kas pakliūdavo po ranka. Visada galvojau, kad apie sveiką mitybą žinau, viską suprantu, nes specialybė su tuo glaudžiai susijusi, tačiau svoris nenumaldomai augo.
  Labai nustebino, kad mano dabar suvalgomas maisto kiekis yra didesnis negu anksčiau! Visada mėgdavau košes, bet nupirktos kruopos dažniau tapdavo kandžių, bet ne mano maistu, nes vis atrodė, kad nėra laiko su jomis terliotis😕.Supratau, kad kaltas ne laiko nebuvimas, o meilės sau trūkumas. Dabar kažkaip suspėju ir papusryčiauti, ir pietus pasiruošti, susidėti į dėžutes. Dėka Jūsų mitybos plano, viskas susidėliojo į savo vietas. Patiekalai tikrai labai patinka, dažnai save pagaunu galvojant, kad kodėl anksčiau tai neateidavo į galvą.
  Taip, kad esu tvirtai pasiryžusi tęsti, tai ką pradėjau ir labai noriu tikėti,kad man pavyks😆.

 137. Virginija

  Jūsų planas puikus, labai išsamus, ir man tikrai patiko. Išgliaudysiu jį visą :)

 138. Agnė

  Gavusi mitybos planą, kaip Jūs ir rekomendavote, nusprendžiau gaminti visus patiekalus, kad išragauti, suprasti kas man tinka ir patinka. Labai nustebino tai, kad praktiškai 95 proc. patiekalų man pasirodė be galo skanūs, kaip sakoma, pagal mane, tad tikrai neturėjau sunkumo sąžiningai laikytis rekomendacijų. Šiuo metu esu jau išbandžiusi 2 savaičių patiekalus ir 2 savaites laikausi režimo jei ne 100 proc. tai bent 98 proc. Per šias dvi savaites jau mėgaujuosi pirmaisiais rezultatais. Kai pradėjau svėriau 86 kg, o trečiadienį svoris buvo 83,8 kg. Atradau lėtą valgymą, kramtymą, skonių įvairovę.

 139. Aušra

  Dvi savaitės pralėkė labai greitai, nukrito 1,200…atrodo nedaug,bet iki šio laiko niekaip nepavykdavo sumažinti svorio. Jau kurį laiką nevartoju cukraus, miltinius skanėstus tik šeštadieniais kepdavau ir tikrai suvalgydavau 1-2 gabaliukus, čipsai ir visi kiti skanumynai man neegzistavo, sportavau, bet svoris nenukrito. Tiesa, man pašalinta skydliaukė, tai hormonai gaunami tik sintetiniai. Šios dvi savaitės buvo lengvos, nes supratau esmę savo maitinimosi klaidų. Svorio gal ir nedaug nukrito, bet aš jaučiu lengvumą pilve ir skrandyje:).

 140. Valentina

  Ačiū už planą, šiandien tik trečia diena, o aš jau numečiau kilogramą. Nei vienos akimirkos ne badavau, o valgau kaip geriausiuose restoranuose. Jau buvau pamiršusi kaip skanu yra valgyti kitaip :)

 141. Viktoras

  Noriu pasakyt AČIU!!!! Jau 18 pilnu dienų kelionėje su planu. Laikausi kuo arčiau,nes mano žmona tuo rupinasi :) Energijos kažkaip atsirado daugiau, o svorio apie 4 kg maziau :)

 142. Lucija

  Pirma savaitė ir jau beveik 1 kg minus. Sunku atsilaikyti pagundos suvalgyti duonos,ar bulvyčiu. Bet tikiu šventai Jūsų planu ir tikrai valgau mažiau, jaučiuosi geriau ir skaitant knygą , labai psichologiškai pagrįstas pastabas it teiginius suprantu ir jais vadovaujuosi. Ačiū Jums už rūpestį ir veiklą, prasmingą ir labai reikalingą.

 143. Vaida

  Prieš keturias savaites mano svoris buvo 97,3. Šiandien 92,3. Tikrai, geriau jaučiuosi. Esu energingesnė, apimtys mažėja, bet ir mąstymas keičiasi.
  Taip pat skaitau jūsų knygą LIEKNA VISAM GYVENIMUI. Galiu prisipažinti, kad sužinojau daug naujų dalykų (apie sveiką mitybą, apie miegą, sąmoningą ir kt.) Labai tikiuosi, kad išmoksiu šiuos naujus dalykus, nes to labai noriu:)

 144. Rita

  Stengiuosi tvarkingai valgyti ne pilnas 2 savaites ir nukrito virš 2kg, labai džiaugiuosi. Planas padeda orientuotis porcijų dydyje, o sąžiningai ir tiksliai pagal planą valgyti kol kas neišeina, bet džiaugiuosi, kad nenoriu saldumynų, be kurių negalėjau gyventi.

 145. Ramunė

  Viskas puiku, lieknėju. Pagal jūsų rekomendacijas numečiau 9 kg per nepilnus 2 men. Pradėjau pagal knygą Liekna, o gavusi jūsų planą per mėnesį – 5 kg. Esu patenkinta viskuo.

 146. Gabrielė

  Žinokit, esu Jums labai dėkinga ir visiems Jus rekomenduoju :) Numečiau 11 kg ir jau esu netoli to, kaip atrodžiau prieš nėštumą. Toliau vadovaujuos jūsų mitybos principais.

 147. Eglė

  Per 3 savaites nukritę 3kg. Plano laikausi 100%. Savijauta tikrai labai gera, jautiesi toks lengvas, energijos labai daug.

 148. Vita

  Mitybos plano laikausi jau 14 dienų ir kol kas visi receptai tinka ir patinka! Nepaslysti padeda kartu pradėta 100 dienų programa:)

 149. Rima

  Atradau naujų skonių. Pirmiausiai tai žalių burokėlių salotos, niekada nebuvau ragavusi. Taip pat pamėgau baltąjį ridiką. Šios salotos tikrai liks visam laikui. Dar galėčiau paminėti šviežią burokėlį ir baltą ridiką su citrina, puikus užkandis, vyras sakė tokio dažniau norės. Anksčiau daržovių stalčius būdavo pustuštis, dabar jis pilnas įvairių daržovių ir nuolat darinėjamas bei papildomas.
  Kas man patiko, kad maistą labai paprasta paruošti. Nesu iš tų žmonių, kurie praleidžia virtuvėje po pusę dienos gamindami balandėlius ar cepelinus. Man patinka tai, kas greita. O čia viskas taip ir yra. Vienintelis minusas man, kad reikia daug tarkuoti labai nemėgstu šio proceso :)
  Pokyčiai per šį laiką. Jaučiuosi energingesnė, po pusryčių nebėra to apsunkimo jausmo, kai norisi atgal į lovą. Vakare atsigulu į lovą nepersivalgiusi. O man tikrai taip būdavo. Svoris šiek tiek sumažėjo. Anksčiau svyruodavo iki 59-60kg. Dabar būna 57-58kg. Dabar matau, kad svarstyklės nekrypsta link 60kg.

  Jaučiuosi geriau dėl to, kad kasdien žinau, ką valgysiu, tarkim, priešpiečiams ir pavakariams. Atsirado rutina, aiškumas ir tai įneša į dieną daug aiškumo ir lengvumo. Jei po pietų praėjus kelioms valandoms užsuku į virtuvę, neprisikemšu vieko, kas po ranka, bet tiesiog paimu saują riešutų. Kadangi dirbu namuose, kur virtuvė vos už kelių žingsnių, tai man itin svarbu ir aktualu.

  Turėjau vieną ilgąjį savaitgalį, kai gana stipriai nukrypau nuo plano. Vaikai įbėga į virtuvę, griebia kažką užkąsti, aš kartu su jais ir taip kelias dienas. Tada pajaučiau labai didelį skirtumą, buvau apsunkusi, pilvas išsipūtęs. Nusprendžiau, kad labai dėl to negraušiu savęs, nes gavau pačia geriausią pamoką, blogą savijautą.
  Šiandien įsigysiu šio sezono planą ir tęsiu toliau kelionę gerų įpročių ir geresnės savijautos link :)

 150. Simona

  Pavasario patiekalai labai skanus,ypac dziugina salotos su agurkais ur ridikeliais.tikrai,jau taip ju norisi😋kadangi svorio nebenoriu mesti,tai pastebiu, kad ir kai kurios porcijos didesnes .esu soti ir patenkinta.leidziu sau ir desertais pasimegauti 😁…rytines koses-kazkas nuostabaus.kita kart net priklausanti rytini sumustini pakeiciu kose,nes mums taip skaniau su vyru.atradom daugiau bendrumo. Baltymine duona kepu pati.ji man skaniausia.bet ji man vietoj pavakariu uzkandzio.tiesa pasakius,jau 4men.,kaip nepirkom duonos sau parduotuvej! Net nebesinori. Aciu uz jusu nuostabu darba,kad mokate puikiai ikvepti zmones!

 151. Živilė

  Visais atžvilgiais galiu pasakyti, kad Jūsų sudarytas mitybos planas man atrodo tobulas – tiek skonio prasme, tiek medžiagų balansu, tiek nerealia įvairove, jau nekalbu apie tai, kad rodos, kiekviena ląstelė šoka džiaugsmo šokį, nes pagaliau gauna visko tiek daug, ko jai reikia!!!
  Per Velykas nusprendžiau, kad valgysiu ir tradicinius dalykus, todėl saikingai valgiau ir baltos mišrainės. Aišku, kad tą dieną kalorijų kiekį turbūt viršijau dvigubai, daržovių tikrai nesuvalgiau tiek kiek priklauso, desertų nevalgiau, nes tiesiog nenorėjau, bet ne tame esmė, be graužaties gyvenau sekančią dieną, tik mano kūnas labai aiškiai pasakė, kad nebuvo gerai – kitą dieną buvau apsnūdus, be energijos, net pietų miego ėjau pamiegoti su mažuoju. Tai man buvo puikus ir akivaizdus įrodymas ir galimybė palyginti, ką reiškia maitintis tinkamai ir kai maitiniesi ne taip gerai, švelniai tariant, ir koks yra energijos kiekis bei savijauta. Taigi antrą Velykų dieną puoliau čečkavoti vėl salotas ir per kelias dienas viskas stojo į savo vėžes:)
  Dabar apie geriausią ir džiugiausią dalį – rezultatus. Per daugiau kaip mėnesį laiko numečiau beveik 5 kg (pradėjau su 70 kg, vakar svėriau 65.1 kg), kas ir buvo mano tikslas, bet gavau daug daugiau nei numesti kilogramai – gavau džiugią nuotaiką, daaaaaaaaaaaug energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Jausmas toks, kad būtent taip norėjau ir turėjau maitintis ir jaustis visą gyvenimą! Mėgaujuosi kiekvienu kąsneliu, be galo džiaugiuosi sveiku santykiu su saldumynais ir miltiniais patiekalais – sugebu jų suvalgyti nedidelį kiekį, tik tų, kurių tikrai noriu ir mėgaujuosi jais be jokios graužaties! Rytais keliuosi be žadintuvo, pailsėjusi, kupina energijos ir geros nuotaikos. Vakarais turiu pakankamai energijos ir pasigaminti skanumynų, ir visus buities darbų kalnus nuversti. Net vyras mėgaujasi daugeliu patiekalų, vaikai dar ne, bet nenuleidžiu rankų:) O aš parduotuvėje grožiuosi nebe sausainiukais ir bandelėmis, o ryškiomis nuostabiomis daržovių spalvomis ir įvairove:)

 152. Elena

  Laba diena😉Jau sulaukiu komplimentu😇Jau ir džinciukus traukiu iš gilios lentynos😆Kas paklausia, tai visiems rekomenduoju užsisakyti jūsų mitybos planą.😉Tik aišku neapseisi be kantrybės, užsispirymo ir noro. 🤔Tikiuosi taip ir toliau neapleis užsidegimas😁Ačiū jums už rūpesti❤️Linksmų svenčių🌼🐣🥚🧁

 153. Ernesta

  Laba diena, Vaida,
  Rašau jums savo tėčio Jono vardu, kadangi aš ir užsakinėjau planą.
  Tėtis su mama labai patenkinti, tiek rezultatais tiek maisto pasirinkimu ir įvairove, aiškiais ir puikiais receptais. Mama atsakinga už maisto gaminimą labai gyrė ir prašė padėkoti už naujų produktų įvedimą į racioną. Pati negalėjau patikėti, kaip noriai tėtis valgo kaparėlius, saulėje džiovintus pomidorus ir kitas anksčiau nelabai įsiūlomas naujoves.
  Tėčiui lėtai ir užtikrintai krenta svoris, tikslių rezultatų nežinau, bet per liemenį, kuris ir buvo problematiška zona, per savaitę suplonėjo 4 centimetrais. Rytoj bus jau mėnuo kai abu laikosi plano, aišku tėtis labiau, bet mama irgi neatsilieka. Abiejų veidai švyti, abu džiaugiasi rezultatais ir pagerėjusia savijauta.
  Tad noriu padėkoti ir aš, neabejoju kad grįšiu su nauju užsakymu kitiems sezonams.

 154. Edita

  Noriu pasidžiaugti atradusi Jus ir Jūsų receptus.
  Iš karto prisipažinsiu, kad mitybos plano 100 proc nesilaikėm tik receptų atžvilgiu. Mitybos principus jau buvau pasinagrinėjus prieš užsisakant planą. Planas man padėjo viską sudėlioti į lentynėles – ką, kada ir su kuo valgyti. Aiškiau nebūna!
  Su vyru ir 3 vaikais maitinamės pagal jūsų principus jau beveik 2 mėn. Pagal mitybos planą -4 savaites. Vyro rezultatai -9 kg per 8 savaites (su mitybos planu -4 kg per 4 sav.). Pati pagražėjau -3 (minus) kilogramais 😊 vyras labai džiaugiasi savo rezultatais ir sumažėjusiu ne tik pilvu bet ir apetitu!
  Taip ir toliau maitinsimės, mokinsim vaikus teisingai ir sveikai valgyti. O svarbiausia, kad vaikai beveik nevalgydavę daržovių, dabar įsideda vis daugiau! Prašo pakartoti tą ar aną patiekalą!
  Ačiū Jums!

 155. Greta

  Turiu augalinį planą. Startuoti pavyko ir esu labai maloniai nustebinta receptų paprastumu bei skanumu! Vyras kelis kartus paragavo ir taip pat prisijungė prie mano patiekalų. Apibendrinus po savaitės galiu pasakyti, kad pilvas nebėra toks išsipūtęs, pavalgius retai kada jį pučia, kas anksčiau buvo kasdienybė. Potraukis „kažko skanaus“ taip pat sumažėjęs, gal čia todėl, kad nėra kada būti alkanai :)

 156. Simona

  Esu patenkinta ir dziaugiuosi, kad nusprendziau uzsisakyti 100 dienų programą su mitybos planu. Ji tikrai kaip tik man. Labai pamegau rytines koses, nors galvojau, kad tai bus sunkiausia programos dalis, nes megau valgyti sumustinius Ar kiausiniene. Taciau sitas Noras visiskai isnyko ir kasdien su malonumu laukiu pusryciu koses. Net ir vyras taip pat mielai valgo! Jos tikrai liks mano maisto racione. Is tikro labiausiai padeda tai, jog uzsisakiau pilna programa su 28d.mitybos planu ir visais receptais. Be vargo numeciau 5,3kg.svarbiausiau tai, kad nesijauciu issekus. Ismokau pajusti maisto skoni, nes dar gyvenime nebuvau taip ilgai kramcius. Daug naujo suzinojau apie maista. Nebeuzkandziauju be reikalo, pastebiu savo emocijas. Nebevalgau saldumynu, nors aplinkui visur pilna ir pati kepu seimynai , bet neslepiu, nes samoningai nenoriu, o jei Noriu, tai tikrai leidziu sau pasimegauti.
  Manau, kad kitaip vargu ar buciau pati islaikius. Man butini remai – ka, kiek ir kada valgyti. Tada neapsunkinu saves galvojimu ka gaminti. Todel ir kitiems rekomenduociau investuot I save ir uzsisakyti pilna programa.

 157. Rasa

  Savaitę jo laikiausi 95 proc. rezultatas: pagerėjusi savijauta, atsiradusi energija ir nutirpę 1,5 kg. Labai man skanu kas jame yra.

 158. Silva

  Labai dekoju uz atsiusta mitybos plana. Atradau sau daug naujoviu. Parduotuveje dazniausiai pirkdavau iprasta sau maista, nevengdavau darzoviu. Atradau perlinius perliukus!! Nuostabu!! Su kanapiu ar sezamu aliejumi ir kanapiu seklomis jie tobuli! Taip pat soru kruopos, jas valgydavau, bet retai. atradau daug prieskoniu. Ir aisku be galo daug nauju receptu, nauju ta prasme, kad kombinacijos labai idomios ir skanios:) Dekoju.

 159. Alma

  Pirmiausia tai noriu pasidžiaugti, kad kiekvieną dieną sekasi geriau, skaniau ir greičiau gaminti maistą pagal mitybos planą😊 Paauglė dukra maitindamasi pagal mitybos planą jaučiasi žvalesnė, nuotaika geresnė, energijos daugiau. Kai pradėjome sveikai maitintis svėrė 74,5 kg. o dabar 73,4 kg.

 160. Inga

  Labai džiaugiuosi, kad pradėjau bendrauti su Jumis, daug ko išmokau ir dar mokinuosi. Mitybos planas puikus visą mėnesį išsilaikiau ,,beveik “ sąžiningai. Numečiau 4 kg. Einu teisingu keliu. Labai gera buvo paskaita apie režimą, kuri mane sudėliojo kaip turėčiau dėlioti savo dienos rėžimą. Dabar su malonumu valgau pusryčius ir miegoti einu 22 val. tai man jau pasiekimas.

 161. Jūratė

  Siandien man 5 savaites pirma diena, lengvesne 6.6kg ,pradejau plano laikytis vel nuo pirmos savaites. Sekasi tikrai labai gerai ir noresiu kito sezono plano.

 162. Egidija

  Buvau pirkus ir perskaičius jusu knyga bet galvojau pakaks ziniu ir atidaviau draugei. Oi kaip klydau. Pasirodo noriu ne tik jusu mitybos plana bet ir knyga salia tureti, taigi perku antra karta. Aciu jums 🙂

 163. Jurgita

  Taigi, mano sąskaitoje -6 kg nuo mitybos plano pradžios per 6 savaites 😁 Energijos pilna, nesijaučiu nei išsipūtus, nei patinus, skrandžio rūgštingumą jau pamiršau 😎😃 Šeima po truputį dalyvauja mano sveiko maisto kelionėje taip pat 😁, 17-metis liko sužavėtas jautienos kotletukais su daržovėm ir gavau leidimą dažnai juos gamint 😁, o salotas praktiškai visada turiu gamint dvigubai, nes neatsisako nei vyras, nei sūnus.
  Galvoju, ko aš anksčiau nesiryžau 😁…bet svarbu pradėjau 😁

 164. Danguolė

  Laikantis jūsų paruošto mitybos plano esu patenkinta rezultatais – svarbiausia:) – pagerėjo savijauta, padidėjo energija, mažiau norisi saldumynų.

 165. Sandra

  Labai džiaugiuosi užsisakiusi Jūsų mitybos planą. Kiekvieną dieną laikausi visų receptų. Jaučiuosi lengva ir energinga. Rūgštys nebekilo. Svoris taip pat mažėja. esu labai patenkinta, kartu su manimi maitinasi vyras ir kartu pusryčiauja vaikas. Įprasime sveikai maitintis, tas svarbiausia🙂

 166. Aušra

  Labai džiaugiuosi įsigijusi Jūsų mitybos planą, nes pokyčiai būtini, o kantrybės pačiai susidėlioti savo meniu trūksta:) Plano jau laikausi kelios savaitės ir galima sakyti tik su keletu nedidelių nukrypimų. Rezultatas džiugina, nes ir energijos padidėjo, nuotaika pagerėjo ir svoris krenta – 4 kg. per šį laiką. Patiekalai taip pat visi patinka, Visas dienas patiekalus ruošiau pagal planą, nebent dėl produktų trūkumo kai ką keičiau.
  Labiausiai sužavėjo paprastos, iš lietuviško daržo gėrybių paruoštos salotos, skirtingos proporcijos, skirtingi padažai ir puikus patiekalas😊. Džiaugiuosi, kad patiekalų paruošimas nesudėtingas, nereikalauja daug laiko, o ir patiekalai skanūs, todėl labai tikiuosi, kad lūkesčiai bus pasiekti.

 167. Rita

  Mano normalus svoris visada buvo 50-52 kg., tačiau 2020 m. vasarą susirgus erkiniu encefalitu ir laimo liga (buvo viena erkutė, o lygas padovanojo dvi) svoris nukrito iki 45 kg.. Rugpjūčio pabaigoje, pradėjus sveikti, pradėjo augti svoris (prisipažinsiu, kad valgiau daug saldumynų), o per rugsėjo mėnesį netekau 80% plaukų. Atėjus gruodžio pabaigai svarstyklės jau rodė 59 kg. ir visada jaučiausi pavargusi, kankino nemiga. Nuo 2021-01-01 nusprendžiau sveikai maitintis (atsisakiau saldumynų ir miltinių produktų), o nuo sausio 12 d. kartu su vyru maitinamės pagal Jūsų mitybos planą. Po kelių savaičių svarstyklės parodė 54 kg. Labai patenkinta Jūsų mitybos planu, nes jaučiuosi žymiai geriau, plaukai po truputį atauga, taip pat geriau miegu (nemiga šį mėnesį buvo aplankiusi tik du sykius).
  Mano vyras prašė padėkoti už puikius receptus, nes atradome daug naujų skonių.
  Jau planuojame įsigyti pavasario mitybos planą.

 168. Nida

  Taip, jau ir prabėgo dvi savaitės, kai pradėjau laikytis mitybos plano. Be galo džiaugiuosi šiuo sprendimu ir pasirinkimu. Labai daug dalykų, kuriuos visi sakome puikiai žinantys, bet nevisada naudojantys, susidėliojo į aiškias lentynas.
  Patarimus kaip laikytis mitybos plano kas keletą dienų vėl perskaitau ir atrandu kažką naujo:) Labai patenkinta valgymų režimu, kuris jau tampa įpročiu. Kaip ir iš vakaro kitos dienos valgymų planavimas. Taigi, praėjo dvi savaitės be bulvių, pieno, miltų ir pyragėlių. Valgiau labai skaniai ir įvairiai.

 169. Skaistė

  Mitybos plano laikausi lygai 2 savaites. Pradinis mano svoris buvo 93.300, o po 2 sav. 90.500. Esu labai patenkinta rezultatu :)
  Atsirado daugiau energijos, daugiau teigiamų emocijų, geresnė nuotaika, racione daugiau daržovių, pro kurias parduotuvėje anksčiau tiesiog praeidavau.

 170. Evelina

  Mitybos plano patiekalai labai skanūs, atradau daug naujų derinių ir skonio. Kartais pagalvoju, kodėl anksčiau taip nesugalvojau? Arba, hmmm..be galo skanu :)

 171. Vygantas

  Būna labai gera savijauta, nes toks maistas greit susivirškina ir neužkiša skrandžio. Ir jaučiasi apskritai skrandžio susitraukimas, nuo gerokai mažesnių porcijų jaučiuosi pavalgęs.

 172. Aura

  Mitybos planas labai patiko, derinu su 100 dienu programa ir negaliu atsidziaugt padidejusia energija ir laisvumo pajuciu. Jauciuosi issilaisvinus is alkio ir salfumynu noro rato, kuris nepaleido manes 50 metu. Svoris stabiliai krenta ir nuo programos pradzios numeciau 5 kg, kuo esu labai patenkinta. Bet net ne tai svarbiausia. Manes neapleidzia geras jausmas, norisi fiziskai judeti ir testi nauja gyvenimo buda.
  Pats mitybos planas nustebino receptu gausa, darzoviu ivairove ir porciju dydziu. Niekuomet nebuciau sugalvojus vieno valgymo metu suvartoti tiek svieziu darzoviu. Nusiteikus kartoti plana toliau, o veliau, arciau kovo, uzsisakyti pavasario mitybos plana.

 173. Žydrūnė

  Planas pasiteisino su kaupu. Atrodė knygą skaičiau, straipsnius Jūsų seku, valios turiu ir stebuklo iš plano nebus, bet likau maloniai nustebinta:
  – pirkinių sąrašas ir sudarytas meniu kaip stipriai palengvino gyvenimą man!
  – receptai nustebino skoniu, kai kurie tiesiog tapo favoritais visos šeimos
  – kaip įspūdingai daug racione atsirado daržovių, įvairių daržovių (salieras, cukinija, ridikas, ropė, krienai salotose!)

 174. Goda

  Valgiau viską pagal planą ir galiu pasakyti, kad tiek daug ir įvairių daržovių gyvenime nesu valgius! Bet tai tikrai nėra nusiskundimas, nes viskas labai skanu ir sotu :) Kas maloniai nustebino plane tai skanios košės (ypač su riešutų sviestu) ir skumbrė. Niekada negamindavau žuvies namuose, nes atrodė per sudėtinga, bet pasirodo viskas paprasta ir dar labai skanu. Kalbant apie skaičius, per dvi savaites palengvėjau maždaug dviem kilogramais. Turint omenyje, kad neatsisakiau nei kavos su cukrumi, nei mažo gabaliuko šokolado kai vaikas užmiega, nei taurės vyno kartą per savaitę tai manau rezultatas visai neblogas :)

 175. Jūratė

  Išties jaučiuosi soti ir valgau skaniai, pirmą kartą metant svorį nejaučiu įtampos, nereikia ypatingų valios pastangų. Labiausiai gaila sugaišto laiko nepasitenkinimu savimi, kad nepadariau to anksčiau. Elementariai žmonėms trūksta žinių, nes manoma, kad metant svorį reikia kentėti, jausti alkį ar valgyti neskaniai.

 176. Asta

  Man labai patinka mitybos plano pusryčių dalis. Niekada nemaniau, kad taip lengva paruošti kruopas, jeigu jas išmirkai per naktį. Atradimas! :) Beveik visi ryto kruopų pasiūlymai man patinka. Ypač patinka avižų kruopos su riešutų sviestu ir perlinės kruopos su pakeptais pievagrybiais, svogūnais ir morkomis.

 177. Dovilė

  Vyras numetė 4kg nuo 95kg. Šįryt buvo 91kg 🙂 aš nuo 67kg. Numečiau 2kg.👫 Savijauta pagerėjo, susitvarkė žarnyno veikla, nes vargino pūtimas…. Ir dirbtinio cukraus naudojame labai mažai, vieną saldainį prie kavos 1k/d ir tai ne kiekvieną dieną 🍬☕ Plano laikomės kiekvieną dieną tik ne iš eilės kaip rašo grafike, bet patiekalai visi iš mitybos plano 🙂 Prisipazinsime, neskaiciuojame kalorijų, tai gal kai kada per daug prisišveičiame 🙈
  Labai patinka įvairių salotų variacijos, tofu sūris, košės su pagardais🍆🥦🥒🧄🧅

 178. Diana

  Esu dekinga , kad “atradau” mitybos planus. Sutaupo laiko begioti po parduotuves ir viskas suplanuota, ka valgysim. Tikslas buvo jaustis energingesnei , tai taip ir jauciuosi. Taip pat ir esu sotesne visa diena. Akivaizdziau jauciu, kai miego trukumas “vercia “ tiesti ranka i saldumynus ir miltinius patiekalus.
  Sotus pusryciai duoda energijos dienos pradziai. Nors mitybos planas sudarytas man, bet naudoju ji is dalies ir savo vyrui. Is dalies, tai kad idedu jam i maisto dezute vaisiu ir ju ivairuma kartoju kas keturias dienas ir pasakau kada juos valgyti, taip pat su riesutais. Anksciau idedavau maziau ir vis tu paciu migdolu. Vakariene valgome jau abu pagal plana. Mano vyras siek tiek skeptiskas zmogus, bet mano nuostabai pareiske, kad jis miega geriau, zarnyno veikla pagerejo ir kaires rankos pirstu sanariai maziau skauda. Ir ji tai motyvuoja testi sveika mityba.
  Man/mums labiausiai patinka darzoviu ivairove su paprasciausiais prieskoniais. Patinka, kad receptuose yra nurodytas kiekis.

 179. Ineta

  Oda tapo žymiai lygesnė, švaresnė. Taip pat jaučiu padidėjusią energiją, kas labai džiugina. Taip pat gerėja ir virškinimas, nejaučiu pilvo pūtimo (super :)).
  Šias dvi savaites gyvenau pagal mitybos planą kaip nurodyta (kartais tik nebūdavo priešpiečių ir pavakarių, tiesiog jausdavau sotį nuo pusryčių ir pietų todėl atsisakydavau ). Porcijas taip pat būna, kad pamažinu, nes man asmeniškai per dideli kiekiai :). Atradimas visos grūdinės kultūros. Pusryčiai būna tiesiog puikūs.

 180. Helena

  4 kg ištirpo, nuotaika puiki. Nors energijos stoka niekuomet nesiskundžiau, šiuo metu jaučiu lengvumą visame kūne. Mitybos planas visuomet mano planšetėje. Visa medžiaga paruošta puikiai, receptai lengvai įgyvendinami ir tikrai dar nebuvo nė vieno, kuris nepatiktų.

 181. Nijolė

  Jau po savaitės mažėja kraujo spaudimas: buvo 140/100, o dabar trečia diena 120/70; svoris nukrito 2kg ir pati jaučiuosi lengviau.

 182. Žaneta

  Visi receptai puikūs. Labiausiai nustebino ir tai, kad mažoji dukra, pakilusi nuo stalo dar ieškodavo papildomo kąsnio salotų. O ji toks vaikas, kurios vienintelė daržovė – šviežias agurkas. Valgė ir morkų salotas su salieru, ir avinžirnių salotas su kalafioru, ir t.t. O drauge su vyresniąją dukra pastebėjome, kad pavalgius labai geras jausmas, ir sotumo jausmas trunka ilgai. Dar dukra su šypsena pakomentavo taip: „neišvengiamai pasijaučia visos šeimos mityboje, kai bent vienas iš šeimos narių pradeda valgyti sveikesnį maistą, vienas – tempia iš paskos kitus“.

 183. Virginija

  Mitybos plano laikausi jau 12 pilnų dienų. Neslėpsiu, patiekalų įvairovė nustebino. Per tas dienas išbandžiau viską, ką siūlėte. Labiausiai patinka, aišku, košės. Netgi sorų su nori lapais buvo skanu. Patinka sriubos. Per šias 12 dienų svorio netekau 3 kg, kuom labai džiaugiuosi. Manau, kad ir energijos turiu šiek tiek daugiau (nebėra sunkumo nei pilve, nei galvoje). Spaudimas „nebeišlipa“ iš 130/90 ribų.

 184. Jūratė

  Mitybos planu esu labai patenkinta, beveik visi receptai yra skanūs, kai kas net naujai išbandoma – tai daugiausiai teikia džiaugsmo ir vis laukiu, koks sekantis, dar nebandytas, receptas laukia :) taip pat labai džiugina tai, kad pačiai nereikia galvoti, ką gaminti.
  Mane maloniai nustebino ir vyras, kuris padovanojo mitybos planą ir kartu su manimi pagal jį gamina – turiu gerą palaikymo komandą namie :).
  Nežinau ar sutapo, ar kaip, bet dingo potraukis kavai – ji pasidarė nebeskani, nebe taip skaniai kvepia (anksčiau neįsivaizdavau ryto be kavos su pienu). Ryte lengviau pabundu, turiu daugiau energijos. Alkana nesijaučiu, kai kurios porcijos net būna gana didelės – sudėtinga kartais įveikti.

 185. Justė

  Antra savaitė, kai naudojuosi Jūsų planu. Laikausi tiksliai, kaip nurodyta. Nukrito 2.5 kg svorio, kas mane labai džiugina. Aš maitinausi pagal Jūsų principus ir anksčiau, tik mano porcijos akivaizdu buvo per didelės, todėl kilogramai labai pamažu krito.
  Maistas man labai patinka, super skanios salotos, atradau nemažai naujų variacijų. Negalėjau patikėti kokia skani buvo varškės užtepėlė su džiovintais pomidorais ir avokadu. Vienintelis burnočių sėklų skonis nepatiko, bet ir tai ne bėda.
  Ačiū Jums už motyvaciją ir puikius receptus. Daviau žodį sau, kad laikysiuosi Jūsų plano jei ne 100 procentų, tai 99 tikrai. Tuo labiau, kad nesijaučiu nei alkana, nei nelaiminga, nes labai didelė įvairovė. O ir rezultatai pradeda džiuginti.

 186. Laura

  Plano laikausi dvi savaites. sportuoju nuotoliniu budu triskart savaiteje, jau po dvieju dienu pajutau lengvuma kune, rodos lankstumas didesnis ir viskas sekasi lengviau.
  Nuotaika puiki, iki pietu neuzkandziauju, net vaisiu nesinori, prie kavos suvalgau juodo sokolado gabaleli. Seimynai, o ir sau iterpiu zuvies ar liesos mesos prie Jusu patiekalu. Pagal tai, ka sviezio gaunu parduotuvese. Pradejau krpti savo duona su naminiu raugu, tai ir jos neatsisakome, su zoleliu sviestu ar prie sriubos.
  Vakarais atsigulus visuomet esu dar zvali ir nenoriu miego. Rytais keliuosi lengvai ir miegas puikus.
  Svorį reikia mesti visai seimai ir jis sumazejo visiems. Man 1.3 kg, vyrui apie 3 kg, paaugliams vaikams po 1 kg.

 187. Eglė

  Rudens mitybos planui tik geriausi komplimentai :) pasitaikė gal du patiekalai, kur buvo neskanūs, o visi kiti patiekalai super skanūs ir sotūs. Pirmą ir antrą savaitę plano laikiausi tiksliai ir be jokių nuklydimų. Tai svoris krito ir energijos buvo labai daug. Labai džiaugiuosi, kad išsiugdžiau įprotį rytais tik atsikėlus išgerti du puodelius šilto vandens. Kiekvieną rytą košę ir taip valgydavom, bet dabar paįvairinam vis kitokiais pagardais. Atradimas pesto su košėm. O šiaip ačiū Jums, kad padėjote atrasti šakninių daržovių salotas. :) Nerealiai daug skanių atradimų. Su nekantrumu laukiu išbandyti žiemos meniu.
  Rezultatas puikus manyčiau -1,8 kg. per pilnas dvi savaites. Laikausi Jūsų nurodymų ir receptų kiek įmanoma tiksliau. Pasirodo man patinka košės, ko prieš tai vengdavau 😀, patiko sriubytės, taip kaip mokote nevirdavau. Gailiuosi, kad planą užsisakiau tik savaitei, skūpus moka du kartus. Čia man tinka ta patarlė.

 188. Eglė

  Mitybos plano laikausi 100proc. nuo pirmos dienos ir džiaugiuosi, kad man puikiai sekasi. Valgant visaverti maista nieko netrūksta, tad nesinori nei desertuko, nei papildomu užkandžiavimu.

 189. Justė

  Vos per porą savaičių -2,5 kg. Maistas man labai patinka, super skanios salotos, atradau nemažai naujų variacijų. Negalėjau patikėti kokia skani buvo varškės užtepėlė su džiovintais pomidorais ir avokadu.
  Neslėpsiu – plano laikymasis man didžiulis iššūkis, nes privertė kardinaliai pakeisti mitybą. Mesti svorį buvau nusprendusi jau anksčiau, iki lapkričio laikiausi protarpinio badavimo ir low carb dietos, buvau nuridenusi 17 kilogramų. Gruodis buvo labai sunkus visokiomis prasmėmis,, todėl sausio pirmą pradėjau su +5kg.
  Jūsų plano laikausi nuo sausio 3 dienos, po pirmos savaitės nukrito -2,3kg. Keisti svorio metimo metodą nusprendžiau dėl to, kad pamačiau, kad tai niekad netaps mano gyvenimo būdu, kad čia nėra jokio balanso, mityba labai skurdi ir nesveika, o nutrūkimas nuo grandinės veda prie dar blogesnių dalykų.
  PATINKA
  1. kad vakarais nesijaučiu peralkusi ir einu miegoti nesvajodama apie dešrą, picą ar traškučių pakelį, kas būdavo prieš tai, kai laikiausi protarpinio badavimo ir nevalgiau angliavandenių.
  2. produktų sąrašas
  3. kad pačiai nereikia nei skaičiuoti kalorijų, nei galvoti, ką suvalgyti.
  4. Labai patinka pusrytinės košės – niekad gyvenime nesu valgius pusryčiams košės (man beveik 29 metai), tai man čia atradimas. Labiausiai patinka avižų kruopų, perlinių ir miežių.

 190. Vida

  Sekasi puikiai 😄 mano svarstyklės rodo -3kg per 2 savaites, nors ir nesilaikau plano 100%. Gyvename pakankamai nedideliame miestelyje ir ne visus produktus gaunu, o karantino metu negaliu nuvažiuoti i didesne parduotuve jų nusipirkti, tai gaminu patiekalus iš Jūsų pateiktų plano receptų tik su turimais produktais 🙂 Jau ryto neisivaizduoju be pusryčių, kurių anksčiau nevalgydavau, ir renkuosi košes, net mano beveik 6 metų dukra su manim ryte valgo košę 👍👍👍 Kai užsisakiau mitybos planą, buvau pasiryžusi, visiems gaminti atskirai, bet visa šeima kuo puikiausiai valgome tą patį maistą, na su dukra yra šiokių tokių niuansų, bet pažanga yra 🙂
  Patinka viskas ką išbandžiau, žinoma, reikia atrasti naujus produktus, naujus skonius, bet tai sukuria dar didesnę intrigą ir naujo patiekalo laukimą 👍

 191. Daina

  Patiekalai labai skanūs, įvairūs, viskas daugiau ar mažiau patinka. Porcijos atrodo labai didelės, tačiau rezultatai puikūs, jau džiuginantys -4 kg. 😊 Atradimas: bolivinės balandos košė, kurios niekada anksčiau nesu valgiusi!

 192. Valda

  Receptai nuostabūs, viskas aiškiai parašyta.

 193. Alma

  Užsakiau planą paauglei dukrai, bet gaminu aš ir valgome, ragaujame, degustuojame abi:) Laikantis plano jaučiamės lengviau, daugiau energijos turime. Dukra vienu kilogramu sveria mažiau:) Labiausiai dukrai patinka salotos, mėsos patiekalai, žuvies kukuliai, daržovių sriuba, mielai valgo košes. Išbandėme 12 pilnų mitybos plano dienų. Labai įdomu gaminti ir bandyti įvairiausius skonius. Ačiū Jums!

 194. Roma

  Stengiuosi laikytis nurodymų ir mitybos plano. Jau išbandžiau 1 savaitės receptus. Patiko beveik visi patiekalai. Labai patiko perlinių kruopų košė su pievagrybiais, sriubos, kurių anksčiau taip nevirdavau. Pirmą kartą teko paragauti tofu, riešutų sviesto. Dabar valgau daug daržovių. Patinka salotų deriniai, pvz., labai skanios salotos morkos, moliūgas ir rauginti kopūstai. Per savaitę numečiau apie 1 kg. Labai džiaugiuosi rezultatu.

 195. Simona

  Plano laikausi nuo pirmos dienos pagal visas rekomendacijas. Esu patenkinta receptais ir patiekalu skoniu. Tai tikrai stebina. Kai kuriu produktu nesu net valgius. O kad galima valgyti nevirtus burokėlius, nebūčiau niekad pagalvojus! :)

 196. Skirmantė

  Viskas labai aiskiai isdestyta, tiek plane, tiek patarimu knygoje, prie kurios vis gristu kai kyla klausimų.
  Per savaitę minus kilogramas, nors porcijos tikrai nemazos, tai daznai neiveikiu ir salotu lieka. Man ypac patiko salotos su krienais! Tikras atradimas! Taip pat superine astri lesiu sriuba, toks susildantis geris 😊 ir zinoma koses! Labai naujos ir idomios kombinacijos! Net laukiu naujos dienos, nes idomu, na kas dar bus naujo 😃😃 miezine su zirneliais, avizos su riesutu sviestu ir ta su juros dumbiais yra kazkas wow 😃
  Ir dar aciu Jums, kad ismoket mirkyt kruopas is vakaro! Dabar taip paprasta jas ryte issivirt! 😊 ir zinoma anksciau viska pervirdavau iki beskones mases, o dbr visos kruopos igavo nauja kramtoma pavidala 😃 Esu labai patenkinta viskuo 😊 ir jau galvoju apie pavasario plana 😊

 197. Skirmantė

  Jauciuosi gerai, jegu tikrai uztenka, esu patenkinta, motyvuota. Maistas man labai tinkamas, patinka, kad yra daug darzoviu. Net nesusimastydavau, kad per daug valgom mesos ir kad yra ka valgyt ir be jos 😃

 198. Gabrielė

  Plano pradėjau laikytis jau sekančią dieną po gavimo. Supratau, kad kalorijų mano dienoj ankščiau buvo ŽYMIAI daugiau ir žymiai blogesniu pavidalu. Sekasi gerai, jau nukrito keli kilogramai vos per dvi savaites, bet svarbiau, kaip ir Jūs sakote, labai ryškiai pagerėjo ir miegas, ir nuotaika, ir energijos kiekis, taigi, AČIŪ JUMS.

 199. Vaida

  Per dvi savaites jaučiuosi daug lengvesnė nei tie – 2,6kg ir labai džiugina. Plano laikausi su minimaliais pakeitimais, dėl produktų kurių negaliu karantino gauti metu. Taip pat kadangi gaminuosi bent dviem dienoms tai ir receptų užteks dviem mėnesiams.

 200. Vilija

  Ryte atrastos košės – visos skanios, neišskirčiau kažko, tik niekada negalvojau, kad taip įvairiai galima gardinti košes. Anksčiau ryte daugiau valgiau kiaušinį :)

 201. Rimas

  Visa šeima pradėjom maitintis pagal pateiktus receptus ir visai neblogai sekasi. Tikru atradimu tapo mielių dribsniai, bei įvairios košės rytais, kurias mėgsta ir mažasis šeimos narys :)

 202. Neringa

  Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš džiaugiausi tuo 4 savaičių planu, kai jį gavau. Laikausi jo 100 proc. bandau viską, ir viskas man labai skanu. Šiai dienai esu antros savaitės 4 dienoje, ir dar neradau, kad būtų neskanu, netiktų, nepatiktų. Vis nustembu, kaip paprasta ir kaaaaaip skanu. Visas dienas išbandžiau pilnai ir nežadu sustoti. Viskas surašyta aiškiai ir išsamiai, tai aš tik tiek pastangų ir įdedu, kad gaminu ir valgau. Po pirmos savaitės -0,85 kg ir nuolat gera savijauta, lengvos kojos ir galva šviesi. Įdomiausia, kad mano vyras, kuris niekada nevalgė pusryčių, dabar valgo mano košes. O su šiuo planu maitinasi mano vakarienių patiekalais. Pradžiai tai nervino, pasidarau ir jis nori. .. tai dabar žmogus pasisvėrė, žiūrės kaip bus po savaitės. Tai jūsų žodžiai, kad moterų pokyčiai nuvilnija šeimoje yra 100 proc. tiesa. Man laikytis plano lengva, valgau tik 5 kartus, viskas aišku, o ir rezultatai puikūs iš viso -18,5 kg nuo pradžios.
  Lengvos kojos, jokio sunkumo jausmo, galva aiški, šviesi. Ačiū :)

 203. Neringa

  Jūs net neįsivaizduojate, kaip aš džiaugiausi tuo 4 savaičių planu, kai jį gavau. Laikausi jo 100 proc. bandau viską, ir viskas man labai skanu.

 204. Olė

  Rezultatai geri. Jaučiuosi geriau, daugiau energijos, norisi daugiau judėti. Per dvi savaites numečiau 2,5 kg. Labai patiko kad tinka valgyti įvairias kruopas. Ankščiau stengiausi valgyti tik grikius, nes galvojau kad tik jie naudingi. Patinka kruopų deriniai su kitais ingridientais ko niekada nedarydavau. Ačiū.

 205. Raminta

  Visi patiekalai daugiau ar mažiau man patiko, o kol dirbu namuose ir labai paprasta visko laikytis ir pasigaminti. Kai kuriuos produktus pakeičiu kitais, pvz. jei kiaušinis su brokoliu, o aš dar daug kalafijoro turiu, tai sunaudoju jį, arba salotas, jei reikia balto ridiko, o pas mane dar saliero šaknies likę, tai sunaudoju ją. Žodžiu valgau sočiai ir skaniai, o jaučiuosi gerai!

 206. Gintė

  Pagal Jūsų mitybos plano principus maitinuosi jau antrus metus. Svarbiausia, kad greitai ir skaniai pasigaminu valgyti.

 207. Ernesta

  Per pirmą savaitę man pavyko numesti apie 1,3kg, bet svarbiausia dingo pilvo pūtimas ir nebeatrodau kaip nėščia moteris. Planuoju užsisakyti panašų mitybos planą kitam sezonui ;)

 208. Loreta

  Man patinka, kad nesu alkana, atrandu naujų paruošimo būdų, pradėjau valgyt košes ( ir jos yra SKANIOS !!!). Visada galvojau, kad valgau daug daržovių ir nėra kur jų daugiau valgyti. Pradėjus laikytis supratau, kad buvau neteisi.

 209. Vaiva

  Gavusi Jūsų planą buvau sužavėta, man jis labai tiko. Labiausiai nustebau, kad vakarais esu soti ir nesinori valgyti.

 210. Ričardas

  Mums puikiai sekasi laikytis plano. Svoris krenta, kraujospūdis mažėja. Aš puikiai maitinuosi, o žmona neklausia ką daryti valgyti – visi laimingi:) Man viskas skanu. Beje, jei ankščiau galvojau kad daug valgau salotų, tai dabar supratau kad nedaug valgiau:) Nesitikėjau, pavalgius nebesinori užkandžiauti ir beveik nebesinori saldumynu. Ačiū Jums už plana!

 211. Monika

  Turiu pasidžiaugti(kaip rašėte ir knygoje, džiaugtis reikia ir mažais pasiekimais), kad pradėjau valgyti košes ir galiu pasakyti, kad jos FANTASTIŠKOS, tai pat didžiulis atradimas Jūsų siūlomos salotos, visiškas atradimas!!! Mano vyras irgi pradėjo jungtis. Tiek visokių įvairių daržovių dar niekad nėra buvę mano šaldytuve. Už tai noriu tikrai padėkoti Jums!

 212. Rasa

  Didžiausias atradimas buvo ropės, pastarnokai ir ridikai, kažkaip anksčiau jų nevalgydavom, dabar nespėju į turgų lakstyt. Taip pat tofu nebuvo pirmo pasirinkimo produktas,o pasirodo, skanu 😆

 213. Monika

  Pradėjau valgyti košes ir galiu pasakyti, kad jos FANTASTIŠKOS, tai pat didžiulis atradimas Jūsų siūlomos salotos, visiškas atradimas!!! Tiek visokių įvairių daržovių dar niekad nėra buvę mano šaldytuve. Už tai noriu tikrai padėkoti Jums!

 214. Virginija

  Didžiausias atradimas yra pusryčių meniu – va jo tai visada pavyksta laikytis 100 procentų – tikrai labai skanu, įvairu, nesaldu (iki šiol nebuvau net pagalvojusi apie kai kuriuos savoury derinius). Antras svarbus dalykas – mano šaldytuve niekada nebuvo tiek daug daržovių, nuo šiol į daržovių lentynas parduotuvėse žiūriu visai kitu žvilgsniu. Na ir last, but not least dalykas yra savijauta – nėra apsunkimo jausmo, dingo galvos skausmas, „pabėgo“ 2 kg. Meniu ir pirkinių sąrašo planavimas man padeda išvengti daug nereikalingo galvosūkio „tai ką čia šiandien valgyti“:) DĖKUI!

 215. Skirmantė

  Kaip ten viskas aiškiai išdėstyta, spalvoti puslapiai, tiek jų daug! 🙂 manau, kad tai yra vienas geriausių pirkinių per metus! 🙂

 216. Greta

  Plano laikytis sekasi labai gerai, receptai lengvai pagaminami, kas man labai svarbu, ir tikrai viskas labai skanu. Labai bijojau ragauti patiekalus su kai kuriais produktais, kurių nemėgstu, bet turiu pripažinti, kad jūsų pateikti receptai kažkaip stebuklingai padaro juos valgomus! :) Labai patinka skirtingos pusryčių košės, taip pat labai pamėgau visas salotas su baltuoju ridiku.
  Sveikata gera, virškinimas puikus, tuštinimasis taip pat susireguliavo, anksčiau kartais būdavo užkietėjimas, dabar to nebėra. Taip pat tikrai mažiau pučia pilvą.
  Bendrai esu labai patenkinta planu ir jūsų rūpesčiu, labai džiaugiuosi, kad pasirinkau jūsų paslaugas, ačiū!!!

 217. Edita

  Labai patinka įvairios salotų variacijos. Per 6 savaites esu numetusi 4kg.

 218. Rimantė

  Pusryčių košės labai skanios, jas galėčiau valgyti kad ir tris kartus per dieną :) Koks atradimas daržovių įvairovė! Pasirodo ne tik morkos ir agurkai egzistuoja! Puiki proga daug užmirštų daržovių ir vėl paragauti, pavyzdžiui, ropę – tikras atradimas.

 219. Modesta

  Nusprendžiau užsisakyti planą vien tam, kad sužinočiau reikiamus maisto kiekius ir identifikuociau savo mitybos klaidas. Šiuo savo sprendimu labai džiaugiuosi, jau dabar suvokiau savo kelias esmines klaidas, kurias nebus sunku pakeisti, bei atradau naujų skanių receptų. 🥰Jaučiuosi puikiai, tikrai turiu daug energijos, nei karto nesijaučiau apsunkusi, jokio pilvo pūtimo, savijauta nuostabi😊 ir tai yra wow😊

 220. Aurinta

  Mano kelias į sveiką mitybą prasidėjo labai netikėtai. Tiesiog internete ieškojau receptų, ką galėčiau pagaminti, ir užklydau į Jūsų svetainę. Man ten iš karto patiko, nes receptai pasirodė nesudėtingi, lengvai pagaminami. Pamačiau, kad yra ir straipsnių sveikos mitybos tema. Pradėjau juos vienas po kito skaityti ir tik CINKT!!! 😊Suskambo galvoje varpelis – aš noriu sveikai maitintis! Dar tą pačią dieną užsisakiau Jūsų knygą „Liekna visam gyvenimui“ ir net nesulaukusi jos, pradėjau išbandyti patiekalus iš Jūsų svetainės. Kai gavau knygą, labai greit susidėliojau valgymo režimą pagal valandas ir laiko tarpus, perpratau pagrindinius principus ir pradėjau keisti savo mitybos įpročius. Tačiau buvo nelabai aišku, kokie porcijų dydžiai tinkami būtent man, todėl užsisakiau mitybos planą, kad galėčiau suprasti, kiek maisto man reikia. Taigi iš viso pagal Jūsų mitybos principus aš maitinuosi mėnesį laiko.
  Mano mityba pasikeitė kardinaliai! Niekada nebūčiau sugalvojusi pusryčiams valgyti košių, o dabar man jos visos tokios skanios!!! Ir iš viso maistas pasidarė labai skanus. Daržovės mano lėkštėje būdavo retenybė, o dabar stebinu pati save, valgydama ne tik įvairias daržoves, bet ir žalius burokėlius (aš jų niekada su niekuo, niekaip ir nė už ką nevalgydavau) 🙂 Ir pastebėjau, kad man pradėjo natūraliai norėtis daržovių pietų ir vakarienės metu.
  Pirmas savaites skyriau mitybai daugiau dėmesio. Viską sverdavau, matuodavau, galvodavau, analizuodavau. Po mitybos plano gavimo praėjus maždaug savaitei jau nusistovėjo aiškesnis supratimas ir dabar lengviau suimprovizuoju, jei negaliu maitintis pagal planą, iškart žinau, kaip galiu pakeisti tą valgymą kitu patiekalu. Dabar irgi viską sveriu, bet jau suprantu, kaip veikia mitybos principai.
  Pirmas pora savaičių save reikėjo labiau kontroliuoti, nes gerai sukramtyti maistą man buvo iššūkis! Aš paprastai krimst krimst tris kartus ir jau kitą kąsnį dėdavau į burną. Todėl man atsirado pilvo pūtimas pradėjus valgyti daug daržovių. Bet elektroninėje patarimų knygelėje buvo parašyta, kad ką daryti, jei pučia – pasinaudojau rekomendacijomis ir pilvo pūtimas baigėsi.
  Pastebėjau, kad pradžioje man maisto kiekio buvo kaip tik, o dabar toks jausmas, kad per daug. Vakare ne visada norisi net vakarienę valgyti, per dieną pasisotinu užtektinai. O tai man neįprasta, nes aš būdavau vakarinė valgytoja, grįžus iš darbo prasidėdavo puota 😀
  Iš savo mitybos plano išbandžiau dar ne viską, bet manau, ateis eilė ir nebandytiems patiekalams.
  Svoris krenta, kartais pagalvoju – kaip? Nes nuolat esu soti!
  Be mitybos ir vandens pakankamo gėrimo aš susitvarkiau ir miego režimą. Esu išsimiegojusi, laiminga, rytais iš lovos kaip zuikis išstriksiu 🙂 Na, o svarbiausias dalykas, kurį aš pastebėjau per šį mėnesį – mano energija! Nemoku nusakyti, kaip viskas pasikeitė, po darbo vakarais nebesinori gulinėti, aš tai šį, tai aną susigalvoju veikti, namiškiai stebisi, kas man nutiko 🤭🤭Ir viskas kaip prasideda nuo ryto, taip ir baigiasi tik atsigulus miegoti- visą dieną esu žvali ir energinga, visai kitaip dabar jaučiuosi! Negaliu atsidžiaugti, kad Jus radau! ♥️

 221. Margarita

  Aš jau keletą metų stebiu Jūsų puslapį tiek facebook tiek sulieknek.lt, bet vis atidėliojau pradėti sveikiau gyventi. Turiu ir paskutinę Vaidos knygą. Lūžis įvyko, kai kreipiausi į gydytojus dėl dažnų peršalimų ir išgirdau, kad turiu per didelį cholesterolį. Man tik 33 metai, o pasijutau kaip senutė :( Deja, skaičių jums negaliu pasakyti, kadangi konsultacijos vyksta telefonu (gyvenu UK), tad nepagalvojau paprašyti kopijos. padidėjimas nedidelis, tik truputį virš ribos. Taigi tą dieną kai sužinojau tyrimo rezultatus, supratau, kad laikas pasirūpinti savimi ir užsisakiau Vaidos planą. Laukiau plano kaip mažas vaikas laukia Kalėdų :) ir tikrai nenusivyliau! Perskaičiau rekomendacijų knygą kelis kartus, kol laukiau plano, pradėjau ruoštis tai dienai, kai pasikeis mano mityba ir įpročiai. Iš tikro, kai skaičiau rekomendacijas jau tada pradėjau maitintis geriau, nei prieš tai – mirkiau kruopas pusryčiams, atsisakiau saldumynų, valgiau daugiau daržovių ir pradėjau gerti daugiau vandens. Taigi savo kelionę į sveikesnį gyvenimą skaitau pradėta nuo dienos, kai užsisakiau planą :)
  Pats planas labai sužavėjo. patiekalai lengvi, greitai pagaminami, bei nereikalauja daug išlaidų. Labai patinka visos salotos. Atradau derinius, kurių šiaip išbandžius nebūčiau, pavyzdžiui – cukinijos, gražgarsčių, pomidorų ir šviežių burokėlių salotos su balzaminiu actu. Labai skanu! visi patiekalai sodraus skonio ir tikrai nebuvo nepatikusio. Ateinančiai savaitei planuoju paieškoti panašių receptų Jūsų puslapyje ir dėl įvairovės pakeisti kelis valgymus. Gavusi planą, išmokau planuoti kitos dienos valgymus, pasiruošti ingredientus, tad niekada nesu alkana.
  Kas svarbiausia man – nesijaučiu pavargusi po maisto, kas anksčiau būdavo kasdienybė. Jėgų daug, miegoti pradėjau geriau, diena prabėga produktyviai, dingo tingulys :) Svorio pokyčiai pradžiugino taip pat. Nuo dienos kai gavau rekomendacijų knygą iki šio ryto per kelias savaites nukrito 3.6kg be praktiškai jokių pastangų, tik pradėjus sveikiau maitintis! Užsisakius planą svėriau 80 kg, šiandien ryte buvo 76.4 kg. Labai džiaugiuosi ir DIDŽIUOJUOSI pati savimi, kad man pavyksta. Ačiū Jums labai, kad padedate siekti savo tikslų ir parodote kelią į sveikesnį būvį.

 222. Margarita

  Aš jau keletą metų stebiu Jūsų puslapį tiek facebook tiek sulieknek.lt, bet vis atidėliojau pradėti sveikiau gyventi. Turiu ir paskutinę Vaidos knygą. Lūžis įvyko, kai kreipiausi į gydytojus dėl dažnų peršalimų ir išgirdau, kad turiu per didelį cholesterolį. Man tik 33 metai, o pasijutau kaip senutė :( Deja, skaičių jums negaliu pasakyti, kadangi konsultacijos vyksta telefonu (gyvenu UK), tad nepagalvojau paprašyti kopijos. padidėjimas nedidelis, tik truputį virš ribos. Taigi tą dieną kai sužinojau tyrimo rezultatus, supratau, kad laikas pasirūpinti savimi ir užsisakiau Vaidos planą. Laukiau plano kaip mažas vaikas laukia Kalėdų :) ir tikrai nenusivyliau! Perskaičiau rekomendacijų knygą kelis kartus, kol laukiau plano, pradėjau ruoštis tai dienai, kai pasikeis mano mityba ir įpročiai. Iš tikro, kai skaičiau rekomendacijas jau tada pradėjau maitintis geriau, nei prieš tai – mirkiau kruopas pusryčiams, atsisakiau saldumynų, valgiau daugiau daržovių ir pradėjau gerti daugiau vandens. Taigi savo kelionę į sveikesnį gyvenimą skaitau pradėta nuo dienos, kai užsisakiau planą :)

 223. Giedrė

  Pirmiausiai pasakysiu- pagaliau galiu lengvai pasiekti kojų pirštus ,kai juos lakuoju!!! :D ir susidėti koją ant kojos, kad ši nestyrotų į priekį (kai svėriau 93kg, koja neužsikeldavo:(.. Jūsų plano dėka lengvėju kas savaitę ir jau perpratau svarbiausią maitinimosi režimą, kada ką valgyti, tad jeigu pristingu produktų receptui jau nepanikuoju :) ir moku išsisukti-sveikai ir „nestorai“. Visi skoniai sustiprėjo, kadangi neliko sintetinio maisto ir jo klaidingų kvapų. Džiaugiuosi, kad pamokėte kaip valgyti ankštinius, kad nepūstų pilvo. kad užmerktos kruopos verda tik 5 minutes, patiko naujas produktas- tofu sūris. Taip pat visa šeima atradome košes ir mėgaujamės jomis. Esu labai laiminga dėl pasikeitusios savijautos, sveikatos ir gyvenimo būdo, ačiū jums, kad rodote kelią!

 224. Dalia

  3 savaitės, kai pilnai laikausi jūsų plano. Rezultatai geri -4kg, energijos daugiau. Dar labai smagu, kad nereikia galvoti ką gaminti valgyti, nes jau turiu. Atradau daug naujų skanių dalykėlių. Vyras jau po truputi prisijungia prie mano mitybos plano.

 225. Gintarė

  Laikausi dvi savaites ir jas vadinu „atradimų savaitėmis“. Išbandžiau daug produktų, kurių iki šiol buvau nei pirkusi, nei ragavusi. O daugelio patiekalų skonis nustebino. Per dvi savaites -2,5 kg. Jaučiuosi soti, o kai kuriomis dienomis praleidžiu ir užkandžius tarp pagrindinių valgymų. Būna, kad kai kurių porcijų net neįveikiu. Geras pavyzdys užkrečiamas :) kolegės, matydamos mano pietų dėžutes, labai susidomėjo mitybos pokyčiais, o savaitės gale jau pastebėjau, kad visos sėdome pietų su papildoma daržovių dėžute. Saldainiai (skirti kavai) dingo nuo pietų stalo.

 226. Jurgita

  -12,2 kg Laikytis mitybos plano sekasi tikrai gerai ir net geriau nei tikėjausi 🙂 Man pagrindinis atradimas yra tai jog patiekalai būtų skanūs pasirodo nereikia daugybės produktų ir nebūtina viską „marmaliuoti“ 🙂 Per šį laiką pavyko ir energijos kiekį padidinti ir bendrą savijautą pagerinti. Net ir kelis kilogramus numesti, nors tai net nebuvo tikslas užsisakant planą, bet smagu 🙂

 227. Gryta

  Sekasi tikrai gerai. Iš pat pradžių pamačius planą žinojau, kad nebus jokio sunkumo man jo laikytis. Patiko ir tiko viskas tobulai. Gailiuosi, kad anksčiau neužsisakiau. Nes tokio aiškumo, ką ir kada gaminti seniai reikėjo, nes dažniausiai nežinodama ką gaminti, negamindavau nieko, ypač vakarienei. Labai džiaugiuosi savo savijauta, lengvumu. Laikysiuosi plano ir toliau, galvoju apie kito sezono planą. Esu be galo dėkinga jums už ši puikų planą. Ačiū :)

 228. Gerda

  Jau antrą kartą užsisakau. Žaviuosi informacijos pateikimu ir turiniu. Fantastika!

 229. Renata

  Per dvi savaites netekau 2 kg, jaučiuosi gerai, susitvarkė tuštinimasis.

 230. Augustė

  Svoris krenta, receptai geri, išbandau vis naujus ir ypač patinka morkų ir raugintų kopūstų salotos, košės su riešutų sviestu arba pievagrybiais.

 231. Ernesta

  Labai norėčiau padėkoti ir pasidžiaugti rezultatais, aišku, tai tik pradžia, bet tikiu, kad tai bus mano viso tolesnio gyvenimo mitybos planas. Per 5 savaites atsikračiau jau 6 kg, esu pilna energijos, jaučiuosi lengvesnė. Kiekviena rytą sveriuosi su malonumu. Esu labai laiminga.

 232. Irena

  Džiaugiuosi esamais rezultatais, patiekalais.

 233. Savina

  Jau po pirmos savaitės svorio kritimas. Patiekalai greiti ir man patiko! Atradimas – morkos. Anksčiau jos mano racione buvo tik troškiniuose. O šviežių buvau tikrai išsiilgusi. Švieži burokėliai pirmą kartą buvo ragauti taip pat – skanu 😄 Vertinu šia patirti labai teigiamai. Meniu paprastas ir man jis tikrai tiko! Išpustas lyg balionas pilvas praktiškai susitraukė.

 234. Estelita

  Nors dar tik penkios dienos laikausi sužavėjo daugelis salotų, neįtikėtina, kiek skirtingų jų gali būti. ❤

 235. Dalia

  Ačiū Jums už puikius mitybos planus. Maistas be galo įvairus, lengvai virškinamas. Laikausi dar rudeninio mitybos plano, bandau.

 236. Irena

  Svorio pokytis -7.7 kg per 6 savaites.

 237. Danutė

  Džiaugiuosi pasirinkusi jūsų programą, ir mitybos planą, pokyčiai jaučiasi. Net nežinojau, kad taip pamėgsiu tiek įvairių košių ir dar be saldžių priedų.

 238. Virginija

  Man jau po rudens mitybos savaitės akys šviečia visai kitomis spalvomis – dar niekada su šeima nesimaitinome taip skaniai ir sveikai! Žiemos mitybos planas atrodo dar labiau įkvepiančiai🙂 Ačiū jūsų visai komandai ir likime sveiki, Virginija

 239. Justina

  Per maždaug 5 savaites pilnas ir tvarkingas – numečiau ~7,2kg. Ačiū jums einu link sveiko svorio, geros savijautos bei energijos :) jau nebeturiu noro net savaitgali pasislėpti ir suvalgyt kažką nesveiko. Aišku, palepinu save saldumynais, bet tik 1-2 saldainiai, vietoj visos šokolado plyteles 😁

 240. Rimantė

  Esu labai patenkinta planu, nes nebėra alkio priepuolių, nebesinori saldumynų ir užkandžių, nereikia galvoti, ką gaminti.

 241. Ingrida

  Pasikartosiu, bet ir vėl Jums ir Jūsų komandai didelis AČIŪ už puikiai parengtą mitybos planą.

  Jau pradėjau antrą valgiaraščio etapą ir dabar galiu be didelio vargo, su nedidele improvizacija susidaryti meniu kelioms dienoms į priekį.

  Atradimu galiu įvardinti pusryčių meniu. Iki šiol niekada nevalgiau pusryčiams košių ir net nežinojau, kad aš jas mėgstu😊. Dabar košė neatsiejama pusryčių dalis. Pati valgau su malonumu ir jau kuris laikas prie manęs prisijungė ir vyras. Iki susitikimo su Jumis buvau girdėjusi ir skaičiusi įvairių nuomonių apie košes rytais, bet dabar visiems skeptikams galiu pasakyti, kad tai ne tik skanu, bet ir ilgai išlieka sotumo jausmas.

  Su pietumis, vakariene ir užkandžiais taip pat neturiu jokių bėdų, nes bet kuri šeimininkė manau palaikys mane, kad pagaminti valgį sau ir šeimynai nėra problema, bet sugalvoti ką pagaminti dažnai tapdavo iššūkiu. O dabar belieka tik atidaryti mitybos planą ir “ špargalkės“ mėnesiui į priekį. Puiku!

  Per 50 dienų mano pasiekimas -9 kg ir kartu atsiradęs lengvumo pojūtis. Komforto zona, kai iki šiol nešioti rūbai tapo gerokai laisvesni.

  Svarbus mano pastebėjimas, kad dabar visai neturiu problemų su kojų tinimu karštomis dienomis, kas iki šiol buvo didoka bėda.
  Ačiū

 242. Vaida

  Numečiau svorio, bet didžiausias pasiekimas – galiu ramiai praeiti pro bandeles😊

 243. Giedrė

  Dėkoju už visą jūsų darbą. Jūs labai įkvepiate❤ ir esate nuostabi🌻

 244. Simona

  Atradau puikių derinių apie kurios seniau net nepagalvodavau.
  Rytais niekuomet nepraleidžiu pusryčių košės, net mano mažasis valgo skaniai :)

  Nuotaika geresnę tikrai turiu, daugiau energijos, seniau pusę dienos pragulinėdavau. Nustojo pūsti pilvą, netgi 3 kg nukrito per kelias savaites:) ne gėda dabar ir aptemptesnius rūbus užsidėti neatrodau kaip nėštukė:)

  Nesinori daug saldumynų kaip anksčiau!
  Jaučiuosi pakankamai soti, ir nustojau persivalgyti.

  Ačiū

 245. Ligita

  Man viskas tinka ir patinka. Patiekalai skanūs, kai kurie įdomūs. Atradau daržovių derinių įdomių, ypač patiko mėlynojo kopūsto.

  Per dvi savaites kol laikausi plano (ne visada nuosekliai) numečiau 2 kg. Visada smagu valgyti sveikai ir tvarkingai, palengvėji, lengviau net kvėpuoti darosi, atsiranda energijos, bet ką labiausiai pajutau, kad sumažėjo aknė, ypač prieš menstruacijas tai pasijautė. Anksčiau labai berdavo veidą, pasmakrę. Dabar iškyla vienas kitas spuogelis. Labai įtakoja mityba.

  Ačiū už patarimus, kartais pažiūriu Jūsų paskaitas, laidas, įkvepia.

 246. Renata

  Stebiuosi kiek daug energijos turiu.per sitas dvi savaites ne karto nereikejo pamiegoti pietu suvalgius pietus. Kas buvo yprasta anksciau. Pradingo irzlumas del vaiku sukavimo.

  Ir ne karto neturejau galvos skausmo!

 247. Kornelija

  Mitybos plane prašėte pasidalinti ar patiko eksperimentiniai saltibarsciai su burokeliais ir avizu pienu augaliniame plane, prie papildomų receptų (kur plane neieina).
  Dilgeliu as neradau ir pridejau ridikeliu, bet… KAIP SKANU!!!! Tikrai vienas didziausiu atradimu!!!

 248. Asta

  Labai ačiū už planą, jis puikus, tobulas, jo lengva laikytis, patiekalai skanūs ir labai lengvai paruošiami!

 249. Martynas

  Vos po 4 dienų laikymosi plano, atsirado labai daug energijos.

 250. Lina

  Jau -15 kg, esu labai patenkinta, laikiusios ir toliau plano. Pagaliau aš ir mano šeima valgom košes, kuo anksčiau nėra buvę, virtuvėje būdavo iš kruopų tik grikiai ir ryžiai . Jaučiuosi turinti daug energijos!

  Ačiū Jums.

 251. Žibutė

  Jūsų pateikta mitybos sistema tikrai yra priimtina, jos lengva laikytis. Patys mitybos principai išdėstyti rekomendacijose, knygoje (kurią beje perskaičiau su didžiausiu įdomumu) ir man, ir šeimos nariams pasirodė įgyvendinami, o maistas valgomas. Tiesa, kai kurie patiekalai mums buvo iš tikro nauji ir labai skanūs, kai kurių ateityje nekartosim :) Bet čia yra didelis pasirinkimas, o ir patys pradedame kitaip rinktis produktus ir juos naudoti.

  Kas liečia rezultatus, norėčiau pasakyti, kad per mėnesį aš pati numečiau šiek tiek daugiau kaip 4 kg, apimtys sumažėjo 4-6 cm. Tikiuosi ateityje rezultatai pateisins lūkesčius. Aišku su didesnėmis ar mažesnėmis pastangomis.

  Su malonumu bandysime vykdyti tolesnį vasaros planą.

 252. Erika

  Vos per 13 denų dingo poreikis saldesiams, del ko labai džiaugiuosi. Nusipirkau datuliu, kad galėčiau suvalgyt po viena silpnumo akimirka desertui,bet nera poreikio.

  Kitas dalykas – ši mityba labai tiko mano odai ir pilvui🙂 nors esu 35,iki siol bere veida,o dabar to nebėra. Dingo issiputusio pilvo pojūtis, susitvarkė tuštinimasis.

  Kartais vakare neiveikiu visos porcijos,nes jau jaučiuosi soti. Maistas įvairūs ir man patinka. Nemažai skonių atradimų.

 253. Lina

  Gavus planą labai nustebau dėl patiekalų kiekio ir produktų įvairovės. Kai kurių mano mitybos racione tikrai nebuvo arba buvo mažai, greičiausiai dėl to, kad nesugalvodavau kaip juos skaniai paruošti.

  Labai patiko patarimai, o dar labiau, kad nereikia kažko visiškai atsisakyti, tarkim deserto. Porcijos tikrai yra labai normalios, ir man netgi kartais norėjosi sukeisti pietus su vakariene, nes dieną mėgstu valgyti sočiau, o vakare lengviau. Kol kas Jūsų planą vertinu labai teigiamai, manau taip bus ir toliau, nes peržiūrėjau visą ir man jame viskas labai patiko.

 254. Ramunė

  Dėkoju už mitybos planą, jo priedus ir video laidą. Esu jūsų gerbėja, žiūriu ir klausau visas laidas, kuriose dalyvaujate, stebiu jūsų įrašus facebook platformoje ir puslapyje sulieknek.lt., turiu jūsų knygą ,,Liekna visam gyvenimui“, įsigijau paskaitą ,,Kaip visam gyvenimui atsikratyti potraukio saldumynams ir miltiniams patiekalams?“.

  Jūsų mitybos taisyklių laikausi jau apie metus laiko, kai praėjusią vasarą perskaičiau jūsų knygą. Laikydamasi jų numečiau apie 10 kg., nes jau svėriau arti 80 kg. Tik niekaip nepavykdavo kontroliuoti aknės jau kokius du – tris metus, antibiotikai jau irgi nelabai padėjo (antibiotikus gėriau balandžio mėnesio pabaigoje, 10 dienų), nes mano racione buvo pieno produktai, kava, kakava, duona ,,Rugelis“ su mielėmis, miltiniai, saldumynai.

  Mitybos plane patiekalai tikrai paprasti, skanūs, kuriuos ir aš moku pagaminti ir prie jų pratinu savo vyrą bei suaugusį sūnų.

  Man skanūs visi patiekalai. Įdomūs daržovių deriniai salotoms, pati niekaip nesugalvočiau. Atradau daržovių ir prieskonių skonį. Pvz., krapai, petražolės, svogūnų laiškai neretai suvysdavo. Dabar man jų dažnai pritrūksta. O kokios skanios cukinijos salotos, net ir viena cukinija. Ji irgi dažnai sugesdavo. Kopūstai. Tik dabar pradėjau juos tarkuoti burokine tarka. Man niekaip nepavykdavo pasigaminti skanių kopūstų salotų. O, pasirodo, kopūstų salotos skaniausios tarkuotos burokine tarka.

  Košes labai mėgstu. Skanu grikių košė su petražolėmis, avižinė košė su ciberžole. Valgau ir bolivinės balandos košę, kurios anksčiau nemėgau. Pirmą kartą gaminau ir valgiau avinžirnių ir morkų kepsnelius. Juos galėčiau valgyti kasdien. Labai patiko ne tik man, bet ir šeimai. Taip pat lęšių ir paprikos troškinys.

  Rezultatai:
  – Sveikata gerėja. Veidas gražėja, vis mažiau ir mažiau spuogų.
  – Energijos dienos metu turiu. Nenoriu net prisiminti to laiko, kai atsikeldavau rytais jau pavargusi.

  Dėkui ir tęsiu toliau

 255. Kristina

  Man sekasi labai gerai laikytis plano. Rezultatai:
  – Jaučiu energijos antplūdį,
  – skaudėdavo galvą, o dabar pamąsčiau kada pajutau paskutinį kartą galvos skausmą – neatsimenu :)
  – dingo pilvo spazmai ir vidurių užkietėjimas,
  – dingo nuolatinis viduriavimas.

  Skamba puikiai😊

  Tas planas man kaip gyvenimo stabilumas :)

 256. Inga

  Maitinuosi pagal Jūsų rekomendacijas. Myliu daržoves, netraukia saldumynai, nepersivalgau.

  Atsiradusi sistema, kada maitintis, sutvarkė viską, kuo skundžiausi:
  – Nebeskauda sąnarių,
  – nebeturiu migrenos.
  – Jau ir alkį jaučiu, visada gaunu signalus iš organizmo. O gyvenime nežinojau, ką reiškia žinoti, kad esu alkana. Toks jausmas, kad visą laiką nesulaukdavau, kada man valgyti laikas ir papildydavau organizmą „kuru“, reikia ar nereikia.
  – Nebėra emocinio valgymo.
  – Turiu be proto daug energijos.
  – Nukrito ne tik 6,4kg, bet ir metų minus 15 😁 Taigi, 6 savaitės, rezultatas minus 6,4 kg.

 257. Genė

  Valgydama pagal planą likau nustebusi kad nesinori visiškai saldumynų ,reiškia kažkas tai pakeičia,puiku.

  Valgydama pagal jūsų mitybos planą pastebėjau kad nebepučia pilvo,kažkaip nesijaučiu apsunkusi.

  Nesirgau nė karto migrena(sergu daug metų!

  Visada valgydavau labai daug daržovių ir seniau,bet gal kažko nesuderindavau. Jūsų visi patarimai labai padėjo susidėlioti visos dienos valgiaraštį ,ir sužinojau tikrai naudingos informacijos.

  Esu labai dėkinga. GERIAUSIOS REKOMENDACIJOS APIE JUS VISIEMS MANO DRAUGAMS.
  Sekmės jums.

 258. Kristina

  Ačiū labai už mitybos planą ir visas gaires, išsėstytas pridėtoje patarimų el.knygoje, sudėliojo labai daug taškų ant i.

  Labai padėjo susidelioti kaip, ką ir kada valgyti. Labai patiko patarimų knyga

  Labai ačiū už naujus receptus, aš labai megstu salotas, Jūsų receptuose radau įvairovės kurios niekad nebandžiau, tai buvo labai smagu. Patiko meniu įvairovė, nors buvo sudėtinga jos laikytis, nes mano maisto gamybos įpročiai kur kas monotoniškesni. Tai buvo tikrai nauja. Sunkiausia – keisti įpročius.

  Ačiū už humuso receptą, vis norėjau jį pasigaminti, bet niekad neradau laiko. Nerealiai gardu.

  Labai džiaugiuosi kad pamažu aš prisijaukinu naujus įpročius ir praleistas laikas virtuvėje neprailgo.

  Kūno savijauta. Jaučiuosi labai gerai, virškinimo sistema kur kas greitesnė ir sklandesnė. Mažiau kankina apsivalgymai ar tai saldumynų „troškulys“. Organizmas jau tikisi maisto tuo pačiu metu kiekvieną dieną, tai nebepuolu užkandžiauti ar smaližiauti. Jaučiuosi kur kas geriau. Pavalgau ir galiu toliau užsiiminėti sava veikla.

  Energija: Jaučiuosi kur kas geriau, nes budavo man kad traukia pie žemės, o dabar jaučiuosi puikiai ir energinga. 6-7 dienas per savaitę minu dviratį po kokią valandą, tai užtenga energijos viskam. Matau kad kūno linijos keičiasi, o ir rūbai darosi laisvesni. Jaučiuosi kur kas žvalesnė

  Ačiū labai, kad neliepiat laikytis plano griežtai ir kad nekritikuojat jei jo nesilaikoma kaip disciplinos.

  Jaučiu kad vis labiau suprantu apie kokius pokyčius Jūs kalbėjote patarimų knygoje ir pamažu patys įpročiai seka jūsų patarimų link.

  Kai visus receptus išbandysiu jau žinau, kad norėsiu įsigyti vasaros sezono mitybos planą.
  Ačiū labai už Jūsų ir Jūsų komandos darbą.

 259. Aušra

  Sekasi vykdyti planą ne 100 proc., bet aš savimi patenkinta.

  Racione:
  – atradau naują prieskonį – karį :)
  – kepta skumbrė man buvo naujiena, nes iki tol valgiusi buvau tik rūkytą :)
  – Pradėjau valgyti daugiau salotų. Atradimas buvo agurkų ir cukinijų salotos su sojos padažu . Labai patiko.

  Ko pasiekiau per tą mėnesį man labai patinka.
  1. Sumažinau svorį. Dar nepasiekiau galutinio rezultato, bet einu link jo.
  2. po daugybės metų pagaliau išmiegu beveik visą naktį neprabudinėdama.
  3. Veido odos būklė pastebimai pagerėjo.

  Ačiū už nemokamą paskaitą :)

 260. Ingrida

  Mitybos planą įsigijau jau senokai, tačiau laikausi jo dar tik dvi savaites.
  Nors labai mėgstu saldumynus ir anksčiau jų tikrai nemažai suvalgydavau, per šias dvi savaites daugiau jų, išskyrus tortą per gimtadienį, nevalgiau. Ir, kas keista, didelio noro nebėra…

  Valgyti pagal planą lengva. Ir skanu, ir tikrai užtenka.

  Patinka rytinės košės, ypač avižų ir perlinių kruopų. Taip pat patiekalai su avinžirniais, juos pamėgo ir dukra. Anksčiau nevalgiau cukinijos, moliūgo, o dabar valgau ir labai skanu.

  Pasiekimai:
  – jaučiuosi tikrai gerai, energijos iki vakaro užtenka
  – minus du su puse kilogramo per dvi savaites :)

 261. Lina

  Noriu pasidžiaugti- per 3 savaites nuo užsisakyto pavasario plano, nukrito 2,5 kg.-tai didelis man pasiekimas.

  Laikausi ir toliau plano-labai daug valgau daržovių – keičiasi mitybos įpročiai ir šeimoje. Paauglys pareiškė , kad įėjęs į parduotuvę nebežino ,ką pirkti, nes niekas nebetraukia. Mama padaro skaniau.

  Labai sąžiningai laikausi mitybos plano ir skaitau kasdien siunčiamus Jūsų 100 dienų programos laiškus. Tai labai padeda .
  Nepildau 100 dienų programos raštu,bet visada pakontroliuoju save ar į dienos klausimus galiu atsakyti “Taip”.

  Patinka sistema, būtinai įsigysiu ir kito sezono planą.
  dėkui Jums

 262. Inga

  Mano nuomonė apie mitybos planą.
  – Juo esu labai patenkinta, kadangi nebereikia galvoti, ką valgysiu pietums ar vakarienei.
  – Labai džiaugiuosi, kad kartu su mitybos planu atradau ir naujų skonių: niekada nemėgdavau baklažano (pasirodo, tiesiog nežinojau su kuo jį valgyti, kad būtų skanu), valgydavau nedaug ankštinių, praktiškai nenaudodavau salotoms morkų ir kopūsto.
  – Labai padeda pirkinių sąrašas: nebeprisiperku nereikalingų produktų (vadinasi, ir maisto išmetu mažiau), parduotuvėje sugaištu mažiau laiko, o svarbiausia – maistui išleidžiu mažiau pinigų.
  – Dar vienas man labai svarbus dalykas – dingęs potraukis miltiniams patiekalams.

  Dėl visų šių priežasčių planuoju užsisakyti ir vasaros planą. Su juo tiesiog paprasčiau prisiminti bei susigrąžinti jau turėtus sveikos mitybos įpročius.

  Labai ačiū, Vaida, kad Jūs esate ir savo žiniomis dalinatės su kitais! Sėkmės Jums ir Jūsų komandai!

 263. Lina

  Atradau naujų salotų padažų skonių, patiko pilno grūdo makaronai, jautiena su špinatais, atradau avinžirnius, nes anksčiau nebuvau jų valgiusi. Taip pat nebuvau ragavusi žalio burokėlio ar burokėlių lapų salotų. Tiek daug daržovių per dieną gyvenime nebuvau vartojusi:)

  Pastebėjau, kad geriau išsimiegu, atsikeliu pailsėjusi, atsirado daugiau jėgų, ir žinoma po truputį krenta svoris.
  Dėkoju

 264. Modesta

  Laba diena. Noriu pasidžiaugti savo rezultatais. Nuo 76 kg iki 73,2 kg per dvi savaites.

  Jaučiuosi žvalesnė, turiu daugiau energijos. Pamažu gerėja reikalai su vidurių užkietėjimu.
  Tiesa, turi galvoti apie maisto gaminimą, nes valgyti bet ką negali. Mitybos planas labai padeda. Atsirado naujų skonių.

  Pastebėjau, kad nebesinori saldumynų…nors šokolado prie kavos suvalgau.

  Tikrai džiaugiuosi savimi. Labai Jums ačiū. Turiu dar nusipirkusi Jūsų knygą „Liekna visam gyvenimui“, perskaičiau. Bet dabar pastudijuosiu giliau. Principą supratau, kada ką valgyti.

  Seniau buvau įsigijusi mitybos planą iš kito specialisto….bet man nepavyko. O Jūsų planas super!
  Ačiū.

 265. Gintarė

  Sveiki, prisipažinsiu, kad laikytis plano ne visai pavyko, bet pasinaudojau daugybe jūsų patarimų ir per 6 savaites numečiau 10 kg.
  Atsirado daugiau energijos, pradėjau važinėti dviračiu,net po darbo kas buvo neįmanoma misija!
  valgau skanias košes pusryčiams vietoj sumuštinių su dešra 😁.
  Dėkui :)

 266. Virgilija

  Po 4 savaičių numečiau – 3kg. Labai patiko, užsisakysiu ir kito sezono planą.

 267. Ingrida

  Plano laikomės visa šeima, mes su vyru ir dvi dukros (18 ir 21 m.) Sekėsi labai gerai, per pirmas dvi savaites visi netekome po 2-3 kg. Man tai tikrai didelis pasiekimas, nes svoris visada krenta labai sunkiai.

  Maistas tikrai skanus, bet daugelis patiekalų mums ne naujiena, nes esu skaičiusi Jūsų knygą, seku facebook’e. Supratome klaidas, kurias darėme anksčiau. Dabar labai patogu gaminti, pagal išsamius receptus gamina ir dukros, nes dėl susidariusios situacijos visi esame namuose ir galime laikytis režimo.

  Esu labai laiminga, kad užsisakiau Jūsų mitybos planą, jis tikrai labai profesionalus, patogus, patiekalai pagaminami lengvai, pirkinių sąrašas taip pat labai padeda apsipirkti.

  Kai kuriuos produktus pakeičiame į tuos, kurie šiuo metu auga šviežūs, pvz. valgome šparagus.

  Dar kartą dėkoju už šį mitybos planą, tik labai gaila, kad jo neužsisakiau mėnesiu anksčiau :)

 268. Jūratė

  Ačiū už puikiai parengtą mitybos planą. Tikrai turiu pagirti už kultūringai atliktą darbą, aiškumą ir sistemingumą.

 269. Eglė

  Garbė tiems ,kas sudarinėja maitinimosi planą😁
  Mano sūnus paauglys net pažėrė komplimentų, kad labai aukšto klases tapo mano kulinariniai sugebėjimai ir jis džiaugiasi gardžiais patiekalais.

  Esu labai dėkinga už pagalbą ir džiaugiuosi ,kad esate ir dirbate šioje srityje.

 270. Katrina

  Vakar gavau mitybos planą – suzaveta!a!!!! Tik uzmetus aki atrodo paprasta ir labai skanu☺️
  Jau vakar isbandziau varskes uztepeli su morku lazdelemis, darbe visi norejo ragauti, nes Skonis dieviskas😇

  jau dabar supratau esmine savo daroma klaida! As visada perverdu darzoves🙈 dabar gaminsiu kitaip!
  Dekui

 271. Irma

  Aciu uz idomius receptus! Tikrai atradau nauju skoniu :)
  Vyras kartu su manim valgo (salotas ypac). Esam be galo patenkinti sioje vietoje :))

 272. Jūrate

  Noriu labai padėkoti už įkvėpimą pokyčiams ir puikų mitybos planą!

  Pokyčiams ryžausi dėl papildomų kilogramų (jų gerokai per daug mano ūgiui), kurie, įtariu, iš dalies galėjo atsirasti ir dėl hormonų disbalanso. Žinau, kad problemą reikia spręsti rimčiau, tačiau kolkas nėra galimybės pakliūti pas gydytoją, todėl, pamaniau, mažiausia, ką galiu padaryti – pradėti sveikai maitintis jau dabar.

  Jei atvirai, per dvi savaites jokių pokyčių nesitikėjau, bet pati save maloniai nustebinau.

  Tą rytą, kai gavau mitybos planą, užlipusi ant svarstyklių nebuvau labai laiminga – 73,5 kilogramo! Baisu, nes tai yra daugiausia, kiek kada nors esu svėrusi, todėl pradėjau veikti čia ir dabar. Dvi savaitės laikantis naujo mitybos plano praėjo gan greitai ir lengvai, šiandienos ryto svoris – 70,9 kg, -2,6 kg!

  Praėjus pusantros savaitės, mano nuostabai, po daugiau nei 2 mėnesių pertraukos sugrįžo menstruacijos. Gal čia tik sutapimas, bet noriu tikėti, kad viskas vėl pradeda normalizuotis.

  Jaučiu azartą tęsti savo pokyčius ir planuoju užsisakyti dar vieną mitybos planą.

  Išbandžiau visus plane esančius receptus, tapau beveik nuolatine sulieknek.lt lankytoja ir galiausiai perskaičiau anksčiau pradėtą knygą „Liekna visam gyvenimui“. Ją skaito ir mano sesė, tai pasijuokiame, kad dabar tai jau būsim lieknos visą gyvenimą.

  Dėkoju jums!

 273. Eglė

  Dėkoju už laiškus po plano gavimo ir pridėtą paskaitą, tikrai įkvėpė.

  Ta proga dar ir knygą nusipirkau „Liekna visam gyvenimui“. Dabar skaitau ir beskaitant atrodo ausyse skamba kursuose girdėtas Jūsų balsas. Toks 3D efektas gaunasi. <3

 274. Akvile

  Per dvi savaites numečiau 2kg. Skrandis nėra apkrautas todėl jaučiuosi lengvai. Savijauta ir rezultatai džiugina, planuoju laikytis toliau.
  Iš receptų, atradau įvairių salotų pasirinkimų, nes ankščiau vaizduotės šiuo klausimu buvo mažai naudodavau max tris salotų varijacijas.
  Patiko vegetarišiki kepti patiekalai, atradau lęšius iš naujo. Dėkoju.

 275. Justė

  Per dvi savaites numečiau 1,5 kg (buvo 62, dabar 60,5 kg). Jaučiuosi gerai, vidurius pučia žymiai rečiau, energijos tikrai užtenka!

 276. Rita

  Planas puikus, nes labai padeda pirkinių sąrašai ir receptų detalumas.

 277. Gintarė

  Dar kartą noriu pagirt, kad planas puikus, receptai geri, mitybos principu gana paprasta laikytis, dabar jau nebeisivaizduoju, kaip galima kitaip :)

 278. Stasė

  Smagu, kad ne tik sudarote įdomius ir sočius mitybos planus, bet ir nepaliekate visko savieigai ir teiraujatės kaip sekasi.

  Įsigyjant kursus ir kartu mitybos planą, mano tikslas buvo išmokti sveikai maitintis, suprasti kaip kas su kuo dera ir taip pasiekti bei išlaikyti optimalų sau kūno svorį ir gerai jaustis. Kol kas to tikslo sekasi gan stabiliai laikytis.

  Pirmiausia kiek nustebau gaudama planą vos per porą dienų. Prisipažinsiu, buvo netikėta.

  Mitybos plane rasti receptai pasirodė labai paprasti ir lengvai pritaikomi mano kasdienybėje, radau įdomų ir netikėtų košių skonių, kas mane džiugina, taip pat jaukinuosi ankštinius. Pasidarė lengviau, nes nebereikia sukti galvos, ką gaminti pietums, kokie pusryčiai bus kitą rytą.

  Porcijos didelės, dažnai nesuvalgau visko. Dėkui

 279. Lina

  Alkio pagal planą nesijaučia visai. Vakarienės net kartais neįveikdavau visos, patiekalai skanūs.

 280. Toma

  Mitybos planas man kaip gairės ir kaip idėjų, ką gaminti, šaltinis. Kol kas nėra taip, kad kiekvieną dieną maitinčiausi pagal plane nurodytus receptus, bet pagrindinių gairių laikausi (dienos rėžimo, pusryčiams košės, priešpiečiams vaisius ir t.t.), todėl jaučiuosi energingesnė, nors praėjo dar nedaug laiko, bet jau jaučiu gerėjančios odos būklę. Kol kas viskas puikiai.

  Labai patinka, kad receptai tikrai paprasti ir labai nesudėtinga juos pagaminti, nes nesu iš tų žmonių, kurie mėgtų gaminti :)

 281. Rita

  Is viso nuo metu pradzios nukrito 16kg, o per paskutines 6 savaites naujo sezono plano 5 kg.
  Arteju prie savo tikslo ir aciu uz dovanota nemokama paskaita, butinai ja perziuresiu.

 282. Alina

  Užsisakiau dėl spuogų bėrimo ant veido (o ypač smakro srityje) per mėnesį mano veidas ir nugara tikrai ženkliai pagražėję

 283. Rita

  Per dvi savaites -1,5 kg ryte atsikeliu geriau, nesijaučiu apsunkusi, į tualetą pradėjau eiti dažniau, kas būdavo tikra problema!

 284. Nijolė

  Rezultatais esu labai, labai patenkinta. Nukrito 5,7 kg per mėnesį.

  Savijauta ženkliai pagerėjo: esu energinga, išsimiegu, laikausi miego ir valgymo režimo ir savaitgaliais, nera kraujospūdžio svyravimų, galvos svaigimo, yra lengvumo jausmas. Didžiausias mano motyvas ir varikliukas – gera savijauta ir tik po to svoris. Turiu kartais ir nuklydimų (picos gabalėlis, saldainis prie pietų kavos, pyrago gabalėlis per gimtadienį), leidžiu, bet ribojui. Juk tai – visam laikui.

 285. Ingrida

  Mitybos plano mes laikomės su dukra jau trečią savaitę. Prie mūsų prisijungė ir vyras.Dukra per dvi savaites atsikratė 3,3kg. o man pavyko numesti 3,2kg.
  Jaučiamės lengvai ir neapsunkusios.

  Bandome visus receptus iš eilės dukrai patiko visos košės ir dar daug įvairių receptų. Dėkojame

 286. Milda

  Labai patiko pradžioje, kad nereikia pačiai galvoti kokius patiekalus gaminti – viskas aiškiai išdėstyta, tas labai palengvina. Kai kurių salotų tikrai nebūčiau pagalvojus pasigaminti ir paragauti, jei ne Jūsų planas :) ir daugelis patiekalų tikrai skanūs. Net vyras savaitgaliais prisijungia pusryčiams valgyti košes ir į darbą ima salotų visą indą.

  Labiausiai pasikeitė tai, kad pradėjome tikrai daug daugiau valgyti daržovių, o beveik atsisakėme duonos, bandelių ir pan. dalykų. Nukrito 4 kg, kol kas :)
  Kartu su vyru taip pat kas savaitę žiūrime Jūsų e-paskaitas – tas irgi įveda aiškumo kaip ir kodėl taip maitintis.

 287. Efroditė

  Maloniai nustebinta daržovių deriniais, nes niekada tokių nebuvau bandžiusi!

 288. Jaunius

  Esu tikrai patenkintas mitybos planu ir savo pasikeitusia mityba, laikytis sekasi tikrai neblogai, mano paties nuomone nukrypimų ne tiek ir daug :) ir kuo toliau, tuo mažiau norisi nukrypti, nes kūnas aiškiai signalizuoja po nesveiko maisto. Šiaip jaučiuosi tikrai gerai, nebesijaučiu apsunkęs ir be energijos po pietų ir vakarienės, kas anksčiau buvo norma

 289. Renata

  Plano laikausi su variacijomis pagal save.

  Labiausiai patiko sriubu virimo metodas, skaniai gaunasi, zuikis labai patiko , skumbre, perline kose su morkom ir grybais.

  Per sias kelias savaites nukrito 2 kg bei savijauta pagerejo, daugiau energijos yra geresnis miegas, nera sunkumo jausmo. Labai laukiu jau pavasario meniu :)

 290. Raimonda

  Aš vis Jumis neatsistebiu, man esate praeitų metų atradimas. Jūsų planai puikūs, labai aiškiai viskas parašyta, ir kad dar klausiate kaip sekasi jo laikytis, tai man iš vis yra VAU.

 291. Julija

  Plano laikomės jau du mėnesius. Mums vis dar sekasi, esame laimingi ir besididžiuojantys savim, kad MES GALIM!:)

  Nors dabar viskas tapo taip įprasta, kad net nežinau, ar iš viso mūsų reikalauja kokių nors pastangų :) Aišku, gal reiktų ir daugiau susiimti, bet po truputį judam į priekį link tikslo.

  „Neėsti“ pradėjome po Jūsų seminaro Zarasuose. Dabar apie rezultatus. Mano svoris nuo 73,4 nukrito iki 67,5. Vyras Donatas nuo 123,4 nukrito iki 113,4. Mano pokyčius pastebi daugiau savi, o jau vyro pokyčius mato visi!

  Mums didžiausias „kaifas“, kad tuo gyvename abu! Nors ne visai :) Kadangi aš esu didžioji šeimininkė namuose, tai su mumis kartu valgo ir visi likusieji namiškiai (mano sesė, tėvai ir 2 vaikai, nors kartais jiems ir padarau jų mėgstamų patiekalų, tokių, kaip spagečiai, virtinukai ir pan.).

  Su vyru esame labai patenkinti savo pasiekimais, esame net dar geresniuose santykiuose :)

  Džiaugiuosi pagerėjusia odos būkle, vyras nebeturi bėdos dėl rūgštingumo, kas jau yra, kaip ir virš mūsų tikslų :)

  Realiai labai stipriai pasikeitė požiūris į žmonių sveikatos nusiskundimus, manau, kad 80 proc. jų galima išnaikinti vien pagerinus mitybą, susitvarkius su savo gyvenimo ritmu, poilsio rėžimu, kur dar tikrai reikia tobulėti ir patiems.

  Auginu vaikus ir neatsimenu, kokią paskutinę ne vaikišką knygą esu skaičiusi. O Jūsų knygą skaičiau, sunkiai atsitraukdama. Dabar knygą paskolinau tokiai moteriai, kurios svoris (spėju) kategorijoj 120-130 kg. Mano bendradarbei šiandien perdavė man linkėjimus: „Pasakyk, kad užmušiu. Skaitau, skaitau, negaliu atsitraukti. Kiek daug žinių!“

  Visko daug ir viskas labai faina! Dalinuosi savo įgytomis žiniomis su kitais, tikiuosi mes irgi pasieksime savo tikslus :)

 292. Sandra

  Gavusi plana, isbandziau keleta receptu, kurie man tiko ir patiko, nors nuo pat pradziu zinojau, kad tai bus mano skonio patiekalai 🙂 Dabar jau dvi savaites kaip laikausi.

  Kazkiek uztruko laiko susipirkti reikiamus produktus. As gyvenu Norvegijoje, tai pliusas jau pats pirmasis buvo, kad ismokau daug nauju norvegisku zodziu (reikejo gi issiversti visu kruopu, prieskoniu, darzoviu ir t.t. pavadinimus 😄)

  Nuo pirmos dienos tas lengvumo jausmas pavalgius (sakyciau, net labai sociai, gal kiek per daug), suteike dar daugiau motyvacijos ir noro nesustoti. Visa laika kankino zarnyno bedos, pavalgius skausmai, pilvo putimas, sunkumo jausmas. Vos kelios dienos, o as jau nebebijau valgyti, nes zinau, kad jokio diskomforto nejausiu.

  Patiekalai puikus, absoliuciai mano skonio! Jau kazkas minejo ir as galiu tik pritarti, kiek daug nauju darzoviu, prieskoniu, kruopu ir skoniu atradau 🥰
  Stai kad ir sriuba vakar valgiau. Rodosi, kelios darzoves, nieko nuostabaus, bet skonis neapsakomas, liezuvi praryti galima. Ir taip su dauguma patiekalu. Per tas kelias dienas dar nebuvo kazko neskanaus.

  Turbut kaip ir daugumai, mano vienas didesniu atradimu rytines koses. Vau! Nevalgydavau pusryciu, o dabar tai vienas megiamiausiu mano patiekalu.
  Cia galeciau rasyti ir rasyti kaip dziaugiuosi, kad parasiau jums ir nusprendziau keisti savo mityba. Vieni pliusai, tikras geris.

  Klausausi jusu ir seku, ir is naujo mokausi valgyti. Tuoj 39, o pasirodo valgyti dar nemokejau 😂

  As jums dekinga, ir kas be ko, visu kitu sezonu plana butinai isigysiu. Gal jau ne tiek del patiekalu sekos ( nes lyg ir pradedu suprasti kas tai yra subalansuotas maistas), bet kiek del receptu ivairoves. Man jie super!

 293. Gražina

  Per dvi savaites svoris sumažėjo šiai dienai apie 3,8 kg. Jūs sakėte, kad daugokai, bet jaučiuosi puikiai. Gal mano svoris buvo didokas, dėl to greičiau krenta.

 294. Aiste

  Planas buvo aknei ir jau per menesi oda tikrai pagrazejo, apmazejo berimu, nebera kaip budavo seniau odos uzdegiminiu vietu.

  Sveika mityba uzkreciau visus savo artimus zmones, tai pokyciai tiek sveikatos atzvilgiu, tiek kuno svorio sureguliavimu, tikrai yra akivaizdus :)

 295. Aiina

  Visa laika jauciuosi labai soti ir neturiu ryjimo ataku. Vis dar neturiu ir „sokolado priepuoliu“, kai atrodydavo, kad galeciau visa saldumynu skyriu parduotuveje issluoti.

  Mano racione tikrai liks daug ivairiu salotu variaciju, tikrai ir toliau valgysiu zalia burokeli, zalia cukinija ar kaliarope, kurios anksciau nedrisau pirkti, nors daznai maciau parduoves lentynose. Avizu kose su riesutu sviestu man buvo atradimas. Patiko kose su pakepintu svogunu ir pievagrybiais, grikiu kose su zoleliu sviestu, koses su moliugu ir morka, kose su avokadu (as dar pomidoro idedu). Pietums patiko jautienos kotletai su darzovemis, silke su cukinijom, troskinta versiena su darzovemis, troskinta vistiena su moliugu. Taip pat labai patinka lengvos vakarienes, nes anksciau prisikimsdavau sunkaus maisto.
  Anskciau galvodavau kad kiausinius galima tik pusryciams valgyti, o va pasirodo, kad vakarienei dar geriau!

  Per beveik 6 savaites nukrito lygiai 6,5kg. Tai labai labai dziugina! Jauciuosi energinga ir issimiegojusi.

  Planuoju butinai uzsisakyti kto sezono plana ir jums rekomenduoju

 296. Vilma

  Na tos Jūsų košės… Niekada negalvojau, kad tokios paprastos košės gali būti tokios skanios ir sočios, tiesiog pasaka.

  Savijauta stipriai pasikeitė, nuotaika pagerėjo, energijos daugiau, rodos negaliu ramiai nusėdėt :D

  Didžiausia bėda yra miegas, kai turiu du mažylius sunku išsimiegoti, tenka keltis nemažai naktimis. Tačiau tas netrukdo likti žvaliai, nes energija tiesiog trykštu.

 297. Neringa

  Plano laikytis sekasi neblogai. Kadangi esu mažo kleckučio mama (tai bandau sumažinti laiką prie puodų iki minimumo), po savaitgaliais negaminame ir išvažiuojame dažniausiai – planą pasikoreguoju – kad pabandyčiau viską :)

  Skaniausi kol kas – lęšių sriuba, morkų ir špinatų salotos, netikras zuikis ir košė su morkomis ir pievagrybiais :)

  Rezultatas vos per porą savaičių jaučiasi. Tikrai esu žvalesnė ir vakare dar turiu jėgų su vyru pabendrauti, ko anksčiau nebūdavo, nes užmigdavau bemigdydama vaiką ar taip norėdavau miego, kad atsikelti jau nebeišeidavo :)

 298. Ieva

  Šiandien jau pradėjau 3 savaitės sveiką mitybą. Gyvename dviese su vyru, vaikai jau suaugę, tai ir vyras prisijungė prie manęs. Jis, žinoma, ne taip gerai laikosi, kaip vyrui jam reikėtų gal ir sočiau (numetė 2 kg), bet šiandien ryte sako (juokais): -Nesąmonė tas toks tavo maitinimasis! Kad aš, po 2 savaičių, nebenorėčiau mėsos! Bet vistiek valgysiu pagal tave :)

  O aš labai džiaugiuosi, kad galvoje nebeliko saldumynų. O tai irgi neįtikėtina!

  Tai va, labai džiaugiuosi atradusi košių priedus ir vakarienių patiekalus. Nesvietiškai didelės kai kurių patiekalų porcijos. Bet valgau kol pasijuntu soti, o kas lieka – tai jau lieka arba sunaudoju kitą dieną – pasikepusi su kiaušiniais ar kitaip.

  Labai patenkinta esu pirkinių sąrašais savaitei, kurių dėka ir sutaupau, ir išmokau apsipirkti.

 299. Renata

  Nebuvo tokio patiekalo kuris man visiskai nepatiktu. Sveikata puiki,energijos daug. Labai uz viska aciu.

 300. Aldona

  Per kelias savaite minus 0,9 kg, bet nežiūrint į nelabai žymų svorio pokytį, jaučiuosi ŽYMIAI lengvesnė,energijos daugiau ir manau, kad miego kokybė po truputį gerėja.

 301. Vaida

  Jau valgau dvi savaitės pagal planą. Sunku man pačiai patikėti, bet kai buvau išvažiavusi ir neturėjau galimybės gaminti, per 3 dienas pasiilgau tokio maisto :) tačiau nors ir valgiau nelabai tinkamus patiekalus, stengiausi valgyti 5 kartus ir daugiau daržovių. Per šį laiką nukrito 3,5 kg (nuo 84 kg)

  Tikrai nesitikėjau, kad man patiks valgyti košes, nes visad man skaniausia buvo sumuštinis su dešra. Tačiau jau dabar man norisi skaniųjų košių ir nieko kito ryte :)

  Pačio plano pavyksta laikytis, išskyrus tai, kad kai kurios porcijos gerokai per didelės. Labiausiai patiko:

  Košės su pakepinti, daržovėm
  Salotos su morkom, burokėliais, salieru
  Visos sriubos, super!
  Kepta skumbrė
  Įdaryti kiaušiniai

  Esu be galo patenkinta jus atradusi, klausau jūsų nuotolinius kursus, valgau daug ir svoris krenta, geriau ir būti negali :) jaučiu pagerėjusią nuotaiką, negaliu atsidžiaugti tuo, kad vakarais nenoriu prisivalgyti. Auginu 1 m amžiaus dvynukus, tai valgymo tvarkaraštis nèra idealus, bet pakankamai neblogai pavyksta laikytis :)

 302. Vida

  Seniai domiuosi sveika gyvensena, prijauciu sveikai mitybai, taciau sunku buvo atsisakyti miltu, cukraus ir pan. Tad nuo Nauju metu startavau su ziemos planu ir esu labai patenkinta! Tikslas buvo sveikiau maitintis, o jeigu dar koks 1-2 kg nukris, bus Is viso puiku. Praejo jau menuo: savijauta puiki, daugiau energijos, oda pagrazejo, nukrito virs 2 kg be jokiu pastangu! Be to, tikrai skanu, nera sunkumo jausmo, nepucia pilvo.0

  Ir dar – nereikia galvoti, ka gaminti!!! :) Valgo ir visa seima.

  Tikrai rekomenduoju, kam rupi sveikata ir gera savijauta! Aciu, Vaida!!

 303. Elvyra

  štai jau prabėgo dvi savaitės nuo paskutinio mitybos plano gavimo, ir gal apie 80 proc. jo laikymosi :)

  Na kadangi jau esu turėjusi kitų dviejų sezonų mitybos planus, kurių pusryčiuose dominuoja košės, tai aš jau su košėmis puikiai susidraugavau ;) Neįsivaizduoju, kitokių pusryčių. Man favoritai yra perlinės kruopos, dar niekaip negaliu atsidžiaugti tokiu greitu jų gaminimu ir deriniuose su avokadu ir ridikėliais, arba morkomis. Iš žiemos pateiktų kruopų panaudojimo variantų mane laaabai sužavėjo sorų kruopų „sushiai“ ;) puikus ir labiau patikęs variantas.

  Visumoje esu labai patenkinta energija, ir naujais jūsų pateiktais mitybos plano patiekalais.

  AČIŪ, už jūsų darbą, padrąsinimą ir jūsų žodžius, kad „nebūtina būti tobulam, užtenka būti geresniam, nei vakar…“

 304. Irma

  Dirgliosios žarnos sindromas palengvėjo. Dažniausiai būna viskas gerai, pūtimas sumažėjo, skausmo priepuoliai irgi.

 305. Monika

  Džiaugiuosi, kad į Jus kreipiausi. Pora kg per dvi savaites nukrito nepastebimai, visada soti ir laiminga jaučiuosi. Saldumynų nesinori beveik. Ant veido jau kelios dienos neatsiranda nei vieno naujo spuogo.
  Taip pat nereikia sukti galvos kiekvieną dieną ką gaminti valgyti, ką pirkti parduotuvėje. Atsiverti, paskaitai, pasigamini per 20 min. ir ramu.

 306. Ingrida

  Tik gavusios planą, su dukra pradėjom jo iš karto laikytis. Planas buvo skirtas dukrai dėl dziudo varžybų. Aš jungiausi prie dukters- dviese smagiau, drąsiau, o ir man pamesti pora kg tikrai nepakenktų😉.

  Svoris abiems pradėjo kristi, bet dėl koronos viruso atšaukė varžybas, tai ir griežtą kontrolę panaikinom🥴.

  Labiausiai sužavėjo receptas, kuris tik perskaičius atrodė nesąmonė- “Šparaginės pupelės su morka ir svogūnu”, bet net vyras su sūnumi valgė ir čepsėjo😉. Aš dažnai gaminu pagal receptus, o paskui vertinu, nes išankstinė nuomonė valgiuose dažnai nepasiteisina. Dar įdomi mintis buvo aguonos į rytinę košę, irgi patiko😉. Rytinės košes visa šeima valgom nuo tada, kai perskaičiau Jūsų knygą “Liekna visam gyvenimui”😉

  Dabar prisijungiau prie projekto “Lieknesnė per 100 dienų”😉. Patys valgymo principai labai gražiai susidėliojo perskaičius knygą. Pirmiausia pasidarė aišku, kada reikia valgyti.

 307. LP

  Per kelias savaites dingo problema dėl šlapimo pūslės dirginimo, nebeužkietėja viduriai!

 308. Sandra

  Labai nuosirdziai jums noriu padekot uz jusu mitybos plana ir knygas. Koses bandau visas ir vis atrandu naujus skonius. Net neisivaizdavau, kad gali buti tokia ivairove grudu ir seklu, kurias galima budu valgyt ryte. atrandu naujus skonius, uz tai esu jums labai dekinga.
  Man labai patiko kepta skumbre su salotomis, niekad nebuvau valgiusi. Atradau nauja skoni – Tofu surį, labai patinka keptas su burokeliais.

  Pries pradedama laikytis jusu plano, jau stsikelusi ryte jausdavaus labi pavargus, nieko nesinoredavo daryti, BET dabar jauciuos zymiai energingesne. Per sias dvi su puse savaites nukrito 4kg. Esu visada soti ir dar svoris krinta. Kas gali buti geriau:)
  Mitybos plane prie uzkandziu yra sokolado gabalelis, bet as jo nevalgau :)
  Vyras valgo taip pat valgo su manimi ir dziaugias naujais skoniais.

 309. Daiva

  Per dvi savaites pajutau, kad
  – pradėjo normalėti viduriai !!!!!!!
  – po pietų rečiau besinori pagulėti
  – jau minus 2 kg ir nejaučiu jokio alkio!!!!

  Viską atsispausdinau ir susegtas segtuvas yra virtuvėje ant stalo. Priminimas, kad reikia užsimerkti kruopas iš vakaro,yra super.
  O pirkinių sąrašas brandina mintį užsisakyti sezono planus. nes toks nerealus jausmas, kai nereikia parduotuvėje vaikščioti aplink lentynas ir galvoti :)
  Ačiū labai.

 310. Iš klientės laiško

  Noriu pasidžiaugti ir padėkoti už tai, kad esate ir gerinate žmonių sveikatą savo patirtimi ir patarimais. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į Jus.

  Pirmają savaitę laikantis mitybos plano, iš karto pradėjau kiekvieną dieną tuštintis, nors iki tol tai buvo problema. Pirmoji savaitė praėjo labai greitai, tiesiog gaminau ir valgiau, nereikėjo nieko daugiau galvoti :). O antrąją savaitę truputėlį pradėjau inprovizuoti ir suvalgydavau papildomai kažką, ką mūsų šeima įpratusi,- pastebėjau, kad tuštinimasis pasidarė sunkesnis.

  Vos per dvi savaites:
  galvos skausmą užmiršau, pūslelinė per šias dvi savaites taip pat nepasirodė.
  Silpnumo, tokio kaip anksčiau jau, nejaučiu. Jaučiuosi energingesnė.
  Labai keista, kad anksčiau pūsdavo vidurius nuo pupelių, avinžirnių, o dabar nepučia, nors aš juos ir iki Jūsų plano gavimo užmerkdavau iš vakaro. Todėl tokio maisto vengdavau.

  Labai patiko Jūsų receptai, ypač žalios daržovės, aš net neįsivaizdavau, kad cukiniją, moliūgą ir kt. daržoves reikia/galima valgyti žalias ir labai skanu. Tikrai dar yra ką išbandyti.
  Daugelį iškilusių klausimų radau Jūsų patarimų knygose, pateikiamose prie plano.
  Ačiū!

 311. Iš kklientės laiško

  Sveiki, ačiū kad klausiate. Kaip tik vakarą prieš truputį nuvargus po darbų buvau, o ir patingėjau – nesusiruošiau nieko sekančiai dienai. O anksti ryte radau jūsų laišką. Greitai pasigaminau ir pusryčius iš mitybos plano ir pietus spėjau įsidėti darban? Buvo mažas spyris, kad nereikia nuleisti rankų.
  Šiaip manau, kad sekasi neblogai.

  Porcijos truputį didokos, gaminuosi šiek tiek mažesnes. Bet receptai labai patinka, viskas skanu. Tiek daug įvairių, skirtingų patiekalų! Niekada nesu tiek daug daržovių valgiusi. Po valgymų ilgai dar nesijaučiu alkana.

  Vyras taip pat prisijungė. Labai džiaugiuosi ir nesigailiu, kad nusprendžiau įsigyti jūsų mitybos planą. Super!

 312. Neringa

  Jaučiuosi nerealiai gerai. Nepamenu, kada taip gerai jaučiausi. Energijos turiu daug, rytais lengva keltis, organizmas pats greiciau prabunda ir nereikia iki pietų žiovauti :).

  O kokia daržovių įvairovė!!! Ir visa tai žiemą, kai ankščiau atrodė, kad žiemą tik raugintas agurkas ir viskas :). Akys ir skrandis raibsta nuo atrastų daržovių, kurias anksčiau praeidavau. Kaifuoju kasdien :)

 313. Armina

  siandien, praejus lygiai 3 savaitems, uzlipusi ant svarstykliu labai nudziugau – 5kg!

  Nuotaika is karto praskaidrejo akimirksniu, o dar ir Jusu atsakymas atejo. Argi gali buti geresnis penktadienis? :)

 314. Lina

  Plano laikausi ne 100 proc, bet kiek pavyksta. Įtraukiau ir vyrą, iš dalies ir vaikus. Pačiai sunku patikėti, bet iš vakaro susiruošiam kitai dienai maistą, net indelių nusipirkom, ir kažkaip laiko tam atsiranda, iki tol net pagalvoti nebūčiau galėjusi, kad atsiras tam laiko.

  Noriu pasidžiaugti, kad energijos daug daugiau, tikrai neįtikėtina, pati jaučiuosi lengviau, tiek įvairovės, tiek daržovių, tiek paprastų, bet iki tol nebandytų derinių.

  Labai patogu, kad yra receptai, nereikia galvoti ir tas teorines žinias galima iškart pritaikyti praktikoje. Nes dažniausiai labai daug žinom, bet prieiti prie taikymo sunku, nes reikia įdėti daug darbo, kad susidėlioti, o čia viskas apgalvota.

  Ragauju viską, kas siūloma. Labai didelis atradimas kruopos ir įvairiausi pagardai.

 315. Indrė

  Didžiausias atradimas – košės, Ankščiau jų nevalgiau ir nemėgau, būtent šis punktas labiausiai ir gasdino mitybos plane, bet visas bandau ir kol kas visos labai patinka!

  Tai tikrai labai geras pusryčių maistas, jaučiuosi labai gerai ir žymiai lengviau sulaukti pietų, kadangi sotumas garantuotas ilgam.

 316. Edvardas

  Šiaip labai smagu – visi receptai patinka ir mažiau išleidžiu parduotuvėse. :)

 317. Rasa

  Praėjo mano pirmosios dvi savaitės. Rezultatas: -1,7kg. Visdar sudėtinga laikytis dienotvarkės, kadangi jau turėjau ją nusistovėjusią, bet visi prisitaikysim su laiku.

  Apie savijautą: tai jaučiuosi maloniai nustebusi, kad esu soti, smarkiai sumažėjo pilvas (gaila tik šiandien pirmąkart išsimatavau apimtis, tai negaliu palyginti), ir visi rūbai maloniau guli, o džinsai tuoj pradės smukti ? Pilvo nebepučia, jėgų daugiau, nervai ramesni :)

  Yaptingai patenkintas vyras, nes kasdien valgo kaip ponas ir dar i darbą pietums prabangius patiekalus nešasi :)))

  O aš labai patenkinta, kad ir vaikai gauna ragauti daug skonių, nors noru ragauti visiškai nedega, bet smarkiai dirbam ties šiuo klausimu. Norisi, kad ir jie įprastų prie skonių ir tekstūrų ir vieną dieną mane nudžiugins paprašę dar☺️

 318. Lina

  Plano bandau laikytis 14 dienų, ne 100 proc. išeina, bet stengiuosi, įtraukiau ir vyrą, iš dalies ir vaikus. Pačiai sunku patikėti, bet iš vakaro susiruošiam kitai dienai maistą, net indelių nusipirkom, ir kažkaip laiko tam atsiranda, iki tol net pagalvoti nebūčiau galėjusi, kad atsiras tam laiko!

  Noriu pasidžiaugti, kad energijos daug daugiau, tikrai neįtikėtina, pati jaučiuosi lengviau,

  Dėl meniu – tiek įvairovės, tiek daržovių, tiek paprastų, bet iki tol nebandytų derinių. Labai patogu, kad yra receptai, nereikia galvoti ir tas teorines žinias galima iškart pritaikyti praktikoje. Nes dažniausiai labai daug žinom, bet prieiti prie taikymo sunku, nes reikia įdėti daug darbo, kad susidėlioti, o čia viskas apgalvota. Ragauju viską, kas siūloma. Labai didelis atradimas kruopos ir įvairiausi pagardai.

 319. Jūrate

  Tikrai jaučiu, kad esu „lengvesnė“ ne svorio prasme, o savijautos. Šį pirmadienį (buvo 8 maitinimosi pagal planą diena) ėjau iš darbo ir atkreipiau dėmesį, kad jaučiuosi visai kitaip, taip lengva eiti. Aišku, noriu numesti svorio apie 8-9kg, tačiau svarbiausias noras – nesijausti nuolat pavargusi, be jėgų.

  Matau, kad su Jūsų pagalba abu norai pildosi! Ačiū labai!

 320. Vida

  Laikausi plano jau trecia savaite- savijauta gera, daugiau energijos, pagrazejo veido oda, na, ir beveik 2 kg minus. Jau gal ir gana bus :))

  Labai dziaugiuosi, kad pasiryzau, vyras palaiko ir sunus praktiskai pasidave. Valgo nebesideredamas (pazadejau viena diena, kad gales valgyt ka nori). Kompromisas veikia :)

  Svarbiausia, nereik sukti galvos, ka pagaminti, receptai paprasti ir dauguma tikrai skanus. Taigi imsiu planą ir pavasariui!

 321. Eglė

  Vos per dvi savaites nukrito 1,8 kg.

  Labai nustebino savijautos pojūčiai-esu energingesnė,mažiesni sąnarių skausmai, esu visada soti:)pats geriausias atradimas-ryto košės,ir skanu ir sotu. Laikausi receptų pilnai pagal rekomendacijas,tik nepavyko susidraugauti su žaliu burokėliu….

  išmokau ruošiant patiekalus,naudoti mažiau riebalų nes anksčiau pildavau neskaičiuodama..pasitaiko nukrypimų,po vakarėlio akivaizdžiai vėl skaudėjo sąnarius ir buvo bloga savijauta,todėl pakartoti tokių klaidų nebesinorėjo :)

  Labai džiaugiuosi,kad galiu suvalgyti vaisių, nes daugybę metų gyvenau su nuostata,kad jie storina../

  Apibendrinant-jaučiuosi gerai ir jaučiu kaltę už savo buvusius įpročius- kaip aš taip galėjau save skriausti. Ačiū Jums už gerėjančią sveikatą!

 322. Guoda

  Sekasi! mane sužavėjo košių receptai :) Dažniausiai valgydavau tik saldžias košes,per kurias dažniausiai norėdavau dar kažko saldaus. Labai patiko sorų košė, ją išbandžiau su nori dumblių lapais! Tiesiog wow kokie skoniai:)
  Patiko įvairių salotų receptai,labiausiai valgau žalių burokėlių ir morkų salotas. Taip pat sužavėjo ir žuvies kotletų idėja!

  Rezultatai jaučiasi – plokštesnis pilvas ir daugiau energijos dienos metu.

  Iš tikro,galvojau,kad valgau pakankamai daug daržovių…bet kai pradėjau viską sverti, pamačiau,kad valgau jų ne tiek kiek reikia.
  Aplamai supratau,kad nedavalgydavau dienos metu pakankamai maisto, to pasekoje naktį visada norėdavau valgyti daugiau. dabar jau nebenoriu valgyti naktį.

  Ačiū jums,esu labai patenkinta jūsų mitybos planu!?

 323. Greta

  Planas tiesiog suuuuper ! Leikomės visa šeima!

 324. Jelena

  Sekasi labai gerai!
  Vos per dvi savaites savijauta gera, veido oda svieseja. Oda tapo labai glotni ir dingo siurkstumas.
  Svoris krenta biski greiciau nei turi. Bandau padidinti porcijas.

  Beveik visi patiekalai man skanus. Esu labai patenkinta.

 325. Ramunė

  Pagal Jūsų rekomendacijas pradėjau maitintis anksčiau nei gavau mitybos planą. Bent jau stengiausi daryti pertraukas tarp valgymų, gerti pakankamai vandens, atsilaikyti prieš „nesąmones’, gyventi prisimenant posakį iš Jūsų knygos, kad viskas, kas ne vanduo yra maistas ir neprisišveisti nakčiai.

  Gavus planą neatidėliodama pradėjau mitybą dėliotis pagal jį. Pirmą savaitę nėjau į darbą, tai ko gero net kokių 70% pavyko plano laikytis. tik pietūs pusryčiai ir vakarienė buvo iš skirtingų dienų (taupumo sumetimais, nes naudojau jau turimus produktus). Net nusipirkau elektronines svarstykles :) specialiai tam reikalui. Prisipažinsiu: nors įdomu, bet nelengva: tiek laiko tam, ką deduosi į burną tikrai niekada neskyriau?. Puikiai draugauju su košėm. atradau žalią moliūgą ir cukiniją. sumuštiniai su keptu burokėliu kažkas nerealaus.

  Mitybos planas man daug kur atvėrė akis, ypač dėl porcijų dydžio. Ir štai su visais nukrypimais per dvi savaites tiek laiko aš jau neturiu 3 kg.?.

  Ačiū Jums labai už patarimų knygą pridėta prie mitybos plano. Ačiū, kad tikit tuo ką darot, Ačiū,už įkvėpimą ir motyvaciją?.

 326. Jekaterina

  Planas atrodo nuostabiai! Dėkoju už planą ir įkvėpimą pokyčiams. Viskas plane taip gražiai suplanuota, sudėliota ir labai gerai organizuota.

 327. Kristina

  Gerb. Vaida Kurpiene, negaliu atsidžiaugti Jūsų parengtais mitybos planais :). Pirmiausia įsigijau vieną mitybos planą – pavasario. Norėjau išbandyti. Išbandžiau ir man jis taip patiko, kad kitus tris užsisakiau iškart – vasaros, rudens ir žiemos. Jau keletą metų buvau nepatenkinta tuo, ką valgau, galvoje vis sukosi mintis, kad reikia valgyti sveikiau. Šie planai pasiteisino visu 100 %!

  1. Valgau sveiką maistą;
  2. Gaunu per parą reikiamą maisto medžiagų kiekį – baltymų, angliavandenių, riebalų;
  3. Valgau tik sezonines daržoves ir vaisius;
  4. Paprastai ir lengvai pagaminami receptai;
  5. Į PC einu tik 1 kartą per savaitę, nes prie plano buvo pridėtas pirkinių sąrašas visai savaitei;
  6. Sutaupau pinigų ir laiko, nes eidavau apsipirkti 3-4 kartus per savaitę.
  7. Atradau nepatirtų skonių ir skanių patiekalų;
  8. Liovėsi skaudėti skrandį ir pūsti pilvą;
  9. Savęs „negraužiu“ dėl to, kad valgau „bile ką“.

  Žodžiu, tuos pliusus galima vardyti ir vardyti – režimas, pagal kurį įpratau gerti vandenį, kas rytą valgyti skanias košes, skanius sumuštinius arba išsikepti skanių blynelių su bananais ar obuoliais. Kavos gėrimas po maisto, o ne prieš.

  Ačiū visai Jūsų komandai!!!

 328. Apie augalinį rudens planą

  Sveiki, bandau augalinį rudens planą, nes visavalgiškus jau visus išbandžiau :) Kadangi likau labai patenkinta ankstesniais, tai įdomumo dėlei surizikavau pabandyti augalinį variantą. Ir jis yra tiesiog PUIKUS! Man asmeniškai jis patinka net labiau nei visavalgiškas. Patiekalai skanūs ir nenuobodūs, o gyvūninio maisto visai nepasigendu. Net džiaugiuosi, kad nebereikia kankintis ieškant kokybiškos mėsos ir žuvies :) Tiesa, pavakariams naudoju pieno produktus, kartais išsikepu kiaušinienės, o savaitgalį pasitaiko ir kepsnių, todėl netapau visiška vegetare. Šis planas man taip patiko, kad užsisakiau augalinę versiją ir žiemos sezonui. Rekomenduoju!

 329. Edita

  dalinuosi savo įspūdžiais apie mitybos planą :)
  Sunkiausia žmogui pakeisti savo susiformavusios įpročius, bet viskas įmanoma. Ačiū jums už gaires – pavyko pamėgti iki šiol nemėgstamą rytinę košę!

  Supratau,kaip teisingai susidėlioti valgymus dienos bėgyje ir… svoris nukrito 1,6 kg vos per dvi savaites.
  Ačiū už jūsų nuoširdų norą padėti.
  Sėkmės jums :)

 330. Giedre

  Jau praėjo 2 savaitės kaip naudojuosi mitybos planu. Mitybos plano laikausi tikrai labai sąžiningai. Per tą laiką pastebėjau tokius pokyčius:
  – visiškai išnyko galvos skausmas (iki to laiko galvą man skaudėdavo beveik kasdien, o pradėjus laikytis plano jau dvi savaitės kaip pamiršau apie šią problemą),
  – nors plano tikslas nebuvo svorio metimas, vis dėlto nukrito 1 kg svorio, manau vien jau dėl to, kad atsisakiau betkokių saldumynų ir nesveikų užkandžių (iki plano įsigijimo, nesveikų užkandžių ir saldumynų valgydavau ypač daug) bei todėl, kad porcijos yra labai didelės ir tiesiog nepajėgiu viso kiekio suvalgyti.
  – bendra savijauta tikrai pagerėjo, atsirado daug daugiau energijos, jaučiuosi labai gerai.

  Bendrai galiu pasakyti, kad mitybos sureguliavimas man tikrai patinka, šitu „virusu“ užkrėčiau ir aplinkinius draugus bei bendradarbius,

 331. Gitana

  Mes su vyru taip džiaugiamės, kad pagaliau turime šį stebuklingą planą.

  Pradėjome naudoti vėliau nei atsiuntėte, nes ligoninėj teko pabūti, bet dabar jau baiginėjame antros savaitės meniu. Tokie dideli maisto kiekiai, kaip keista ir svoris krenta ir saldaus nebesinori, nors plane „prirašyta“ kasdien.

 332. Daiva

  Gavau 4-to seono planą. Turiu jau visus. Praėjus beveik metams išmokau daug: režimas, pakeistas mąstymas, nauji produktai, pasikeitę gaminimo įpročiai, na, ir žinoma nukritę kilogramai.

  Dėkoju jums už rūpestį ir toliau tęskite gerus darbus.

 333. Rasa

  Nors esu baigusi kursus, bet labai naudingas ir labai patiko tiek planas, tiek kita kartu su juo pateikta informacija.
  Jos tiktai yra labai daug ! Planas sudėliojo gaires kaip planuotis pradedant pirkiniais, ir baigiant gaminimu rytojaus dienai.

 334. Virginijus

  Praėjo dvi savaitės kai užsisakiau pas Jus mitybos planą ir pradėjau laikytis. Įdealiai nepavyksta dėl įvairių priežasčių (seni įpročiai, nespėju, žmona kažką pagamina neatitinkančio mano plano), bet bandau taikyt, suprast principus ir kiek įšeina pritaikyt.
  Keista, bet efektas jau yra, svoris pamažėjo beveik 4 kilogramais!

 335. Loreta

  Ačiū už mitybos planus, viskas labai paprasta ir suprantama, pavargau ieškoti viso to interneto platybėse.
  Jūsų patarimų knyga lengvai skaitoma, jau radau daug atsakymų į savo klausimus.
  Ryte suvalgiau nuostabią košę, matau, kad jau atrasiu daug paprastų ir skanių receptų.
  Sėkmės, Vaida, Jūs skleidžiat puikią energiją, o Jūsų šypsena – nuostabi ❤

 336. Ramunė

  Baigiau laikytis 4 savaiciu mitybos plano ir noriu pasidziaugti, kad numeciau 3 kg. Labiausiai dziaugiuosi del pagerejusios savijautos bei galvos skausmu sumazejimo ir taip pat labai pagrazejusios odos rezultatu.

  Jusu mitybos plano laikytis tikrai lengva, labai patiko receptai, kurie yra tikrai nesunkus, skanus ir lengvai pagaminami. Labai nustebino skoniu ivairove, nes plane pateikti patiekalai bei salotos nu ziauriai derantys tarpusavyje!!!

 337. Vitalijus

  Nors jau ruduo, bet siandien jau pradejom 8 savaite vasaros mitybos plano (pabaigeme ir vel is naujo valgome). Esu labai patenkintas, siai dienai sveriu 99 kg, , pradejau su 106 kg, tiesa, nukrypimu nuo plano buvo kiekviena savaite, taip pat darzoves buvo daugiau taikomos pagal tai ka tuo metu randame savo darze, bet tai nesutrukde svorio kritimui.

  Dabar labai norim rudens, ziemos ir pavasario planu ir kitiems rekomenduojame is karto imti visus.

 338. Rūta

  Įpusėjo trečia savaitė kai laikausi Jūsų mitybos plano. Labai džiaugiuosi, kad jį užsisakiau.

  Per tą laikotarpį numečiau 1.8 kg., net nepastebėjau kaip svoris sumažėjo.

  Jaučiuosi labai gerai, pagrindiniai pasiekimai kuriais labai džiaugiuosi tai , kad kiekvieną rytą geriu 2 stiklines vandens tik atsikėlusi (niekada to nedarydavau) ir kiekvieną rytą valgau košę. Patiekalų esu išbandžiusi apie 85 proc., viskas labai skanu. Atradau daug naujų skonių , labai skeptiškai gamindama žiūrėjau į avižų košę su moliūgu, cinamono ir kokoso drožlėmis. Dabar ši košė mano mėgstamiausia ! Tikrai išbandysiu visus patiekalus, kurie yra plane.

 339. Aistė

  Po vasaros mitybos plano:
  – numeciau keleta nereikalingu kg,
  – nebeturiu potraukio saldumynam tokio didelio aisku pms daro savo :) , bet palyginus laaabai gerai man cia sekasi.
  – nebeesu tokia mieguista.
  – vis dazniau isgeriu reikiama kieki vandens is grazios gertuves :)
  – valgau daugiau darzoviu.
  – del receptu atradimas – morku ir cesnako salotom nebutinas majonezas labai skanu ir su lasu aliejaus. labai skani perline kose su lydytu sviestu ir ziubsniu permazano.

 340. Anna

  Turiu rudens planą, jau per pirmas dvi savaites (sąžiningai valgiau pagal planą) pavyko numesti 1,8 kg (pradinis svoris 65,4 kg). Tęsiu toliau ir norėsiu likusių trijų sezonų plano.

 341. Laima

  Gavau rudens mitybos planą. Viskas labai aiškiai ir gerai, tiesiog norisi skaityti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Jums taip pat gali patikti…

Go to Top