A. Štukytė pradėtą kelionę tęs ir toliau

“Prieš prasidedant projektui, tikriausiai saugodamasi nuo galimų nusivylimų, nesitikėjau nieko. Tiesiog pasinėriau į nuotykį, nes pastebėjau – gyvenimas siūlo kur kas geriau nei aš pati planuoju. Sutikau iškart. Atsargus klausimas “ar neįsižeisiu, kad siūloma lieknėti?” nustebino. Kaip galima įsižeisti, kai siūlomi geri, o dar plius nemokami, dalykai. Ir neapsirikau, nes praėjus vos savaitei pajutau, kaip krenta svoris, o ir savijauta gerėja. Tada man pakilo azartas – į limfodrenažinius masažus pėstute eidavau kaip į šventę. Jau po kelių kartų pajutau, kaip kūnas sustangrėjo, o kur dar gerai praleistas laikas – salone dar ir mergaitiškai papliurpdavom”, – sako žinoma Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorė Aušra Štukytė.

Per vieną mėnesį, kuomet vyko projektas “Sulieknėk sveikai”, moteris atsikratė 4 kilogramų, liemuo sumažėjo 6 centimetrais, o klubai – dviem. Labiausiai ją džiugina tai, jog aplinkiniai pastebi pokyčius, sako komplimentus.

“Jaučiu atsakomybę – noriu pakviesti visas drauges, pažįstamas ir nepažįstamas moteris neužmiršti savęs. O kodėl gi nepabandyti limfodrenažinio masažo? Nepatiks, netiks – tiesiog pamiršit, bet būsite pabandžiusios. O jei pasijusit gerai, tai prašom, nėra už ką. O jei rimčiau kalbant, sužinojau, kad  procedūrų metu mūsų kūno limfa sulaukia pagalbos, kurios šiaip nelabai pasieksi, net aktyviai sportuojant. Faktas kaip blynas – gerėja ne tik sveikata, bet ir sparčiai mažėja apimtys,” – įspūdžius pasakoja Aušra.

Ji neslepia: tokiems pokyčiams įtakos turėjo ir kardinaliai pakeista mityba. Išklausiusi mitybos specialistės, interneto puslapio sulieknek.lt įkūrėjos Vaidos Kurpienės paskaitų, žinoma moteris ėmė visiškai kitaip žvelgti į maistą, atrado tokių produktų, apie kuriuos nebuvo net girdėjusi.

“Pats didžiausias mano atradimas? Pasirodo aš absoliučiai neskyriau dėmesio maistui. Nors maniau kitaip. Teko kasdien fiksuoti, ką valgau, kada valgau… Tada ir tapo aišku, kad kartais visą dieną nieko nesuvalgau, o vakare prisikertu du kartus daugiau, nei reiktų maitinantis reguliariai. O ir dar atradimas – pagerinta košė (ją galima ir šaltą kapoti). Tai štai: lengvai smulkinti migdolai, grikiai, smulkiai tarkuotos morkos su česnakais. Mėgstu ekpermentuoti, tai pasidariau tokį mišinį – sėmenų sėklos, kanapių sėklos, šiek tiek ožragės, kalendrų sėklos, viską sumalu. Galima skaninti salotas, košes, ankštines kultūras”, – savo naujai atrastais receptais dalijasi žvaigždė.

“Mano antroji pusė į viską reaguoja paprastai. Jei skanu – valgo, jei ne, pasako. Žinoma, viskas yra dar taip nauja, kad pasitaiko ir netikėtumų. Linksmai mes visa tai darome, tikrai nesame fanatikai. Neišmečiau nei netikėtai šaldytuve aptikto naujo majonezo indelio, nei šokoladinių sausainių spintelėje. Aš turiu valios, galiu ramiai juos ignoruoti, o jei mano žmogui norisi, lai valgo. Aš tikiuosi, kad netapsiu išprotėjusia furija, kuri alps nuo įrašo ant pakuotės, kad joje yra gliuteno ir krakmolo”, – prisiminusi Dmitrijaus įspūdžius juokiasi aktorė ir prisipažįsta: didžiausias ir skaniausias “saldumynas” jai – mėsainis arba šonkauliukai, tad savaitgaliais leidžia save apdovanoti už pastangas.

“Simboliškai šį projektą pavadinčiau kelione. Ir labai noriu, kad ji tęstųsi”, – sako švytinti iš džiaugsmo ir gerokai išgražėjusi A. Štukytė.

 

0 0 votes
Patiko? Įvertinkite!