Skaityti knygos ištrauką >>>

Elektroninė knyga (EPUB formatu).

INSTRUKCIJA: kaip atsisiųsti programą EPUB formato failų skaitymui >>>

„Vaidos Kurpienės knyga „Liekna visam gyvenimui“ padėjo kitaip pažvelgti į mitybą, mitybos įpročius, maisto, lieknėjimo suvokimą. Psichologinis aspektas ir savęs pažinimas labai svarbus norint turėti gražų ir liekną kūną. Ačiū, Vaida! Kalbate apie tokius paprastus, bet kartais sunkius įgyvendinti praktiškai dalykus. O juos įgyvendinus, galima džiaugtis pasiektais rezultatais. Skaitysiu knygą nuolat, ypač tam tikras vietas, nes nenoriu prarasti pasiektų rezultatų!“, – tai skaitytojos Gintarės atsiliepimas apie dietistės V. Kurpienės knygą.

Pirmą kartą V. Kurpienės knyga „Liekna visam gyvenimui“ išleista 2018 m. Knyga iškart pateko į populiariausių knygų dešimtuką, išleisti jau 7 tiražai, o 2022 m. balandį skaitytojų prašymu išleista ELEKTRONINĖ knyga.

„Džiaugiuosi, kad mano patarimai padeda tūkstančiams žmonių keisti gyvenimus, pasirinkti sveiką mitybą. Jos tikslas – įkvėpti žmones pokyčiams, pradėti gyventi sveikiau su šypsena veide. Sulaukiu daug sėkmingai pokyčius įgyvendinusių žmonių atsiliepimų, todėl nutariau išleisti ir elektroninį knygos variantą, kad ji būtų prieinama dar daugiau žmonių, kurie nori keistis, bet nežino, kaip tai padaryti“, – sako V. Kurpienė.

Knygoje dietistė V. Kurpienė pateikia motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Knyga skirta ir tiems, kurie viską žino apie lieknėjimą, ir tiems, kurie apie sveiką mitybą visai neturi žinių.

V. Kurpienės knygos „Liekna visam gyvenimui“ turinys:
Mano istorija, arba Kaip aš tris kartus lieknėjau. Niekur kitur nerasite tokios išsamios informacijos, kaip mano knygoje
1 ŽINGSNIS. Išsiaiškinti, nuspręsti, užfiksuoti. Jei darote ne taip kaip reikia, rezultato galite ir nepasiekti.
2 ŽINGSNIS. Išmokti valgyti sąmoningai. Tai yra net svarbiau už tai, ką valgote!
3 ŽINGSNIS. Išsimiegoti. Sužinosite, kodėl tai svarbu ir kaip tai veikia mūsų sotumo jausmą bei talijos apimtį.
4 ŽINGSNIS. Suplanuoti mitybos režimą. Kaip dažnai reikėtų valgyti ir kodėl tai svarbu
5 ŽINGSNIS. Tinkamai pasirinkti maisto produktus. Be kraštutinumų kalbu apie tai, kas svarbiausia nuėjus į parduotuvę.
6 ŽINGSNIS. Valgyti daug daržovių. Sezono metu tai paprasta, o ką daryti žiemą? Išsami mano ir profesionalų augalų žinovų sudaryta sezoninė daržovių lentelė.
7 ŽINGSNIS. Gerti daugiau vandens. Kaip tai padaryti, jei nejaučiamas troškulys ir kaip tai gali palengvinti lieknėjimą?
8 ŽINGSNIS. Judėti. Judėjimas nuo sveikos gyvensenos – neatsiejamas.
9 ŽINGSNIS. Įtraukti šeimą ir artimuosius. Pradedame nuo savęs, bet įtraukiant ir kitus – pokyčius lengviau įgyvendinti. Kaip tai padaryti ir išvengti revoliucijos namuose?
10 ŽINGSNIS. Skirti laiko sau. Kaip tai susiję su mūsų svoriu? Išleidusi kelis knygos tiražus galvoju, kad tai turėtų būti… pirmas knygos skyrius.
Daugiau apie knygą „Liekna visam gyvenimui“ >>>

Atsiliepimai apie knygą:

Sabina: „Viena geriausių skaitytų praktinių knygų! Vienintelė knyga, kurią skaičiau 3 k. Knyga ir joje esantis požiūris į save, maistą, fizinį aktyvumą, psichologinius aspektus yra tiesiog superiniai. Jei nors dalį rekomendacijų įvykdyti-pokyčiai tikrai tikrai bus!!! Vaida, ačiū už šilumą ir meilę skaitytojams“.

Gintarė: „Visada galvodama apie svorio metimą, įsivaizdavau, kad teks įdėti be galo daug darbo sporto salėje ir valios tam nerasdavau… Galiausiai supratau, kad reikia pradėti nuo mitybos. Jūsų knyga „Liekna visam gyvenimui“ padėjo visas mintis sudėlioti į lentynėles ir imtis pokyčių, o mitybos planas išgelbėjo nuo vargo planuojant kasdienį meniu. Dabar pagavo azartas, kiek gi dar nukris kilogramų. Jaučiuosi gerai, pokyčius jau pastebi aplinkiniai, vyras palaiko ir giria už pastangas, taiga, smagu judėti pirmyn. Per du mėnesius numečiau 7 kg (nuo beveik 72 kg iki 65 kg) ir svoris toliau krenta. Rezultatu esu labai patenkinta, net nemaniau, kad bus taip paprasta ir lengva“.

Živilė: „Puiki knyga! Skaitosi vienu prisėdimu, sunku atsitraukti. Svarbiausia, knyga tikrai įkvepia veikti. Pradėjus skaityti knygą, ir dar net nedarant jokių pakeitimų mityboje, kilogramai pradėjo kristi tarsi savaime, o svarbiausia, be jokios kančios. Ačiū už knygą!“.

Neringa: „Knygos pavadinimas – vienas iš mano gyvenimo siekių, mažais žingsneliais tikslo link. Daugelis moterų gali numesti papildomus kg, tačiau, kaip išlikti liekna visam gyvenimui? Štai kur iššūkis man pačiai…. Dėkoju Jums, miela Vaida Kurpiene, už puikius patarimus“.

Inga: „Kai nusipirkau šią nuostabią, lengvai skaitomą ir dar lengviau suprantamą knygą, mano gyvenimas apsivertė 360 laipsnių kampu! Ir tai mane taip džiugina, kad negaliu nekrykštauti, kokia esu dabar laiminga. Nebeįsivaizduoju savo rytų be košių! Kokios jos gardumo! Kiek daug naudingos informacijos randu kaskart užsukus į Jūsų puslapį sulieknek.lt! Laimėjus mitybos planą ir pradėjus pagal jį sveikai maitintis pastebėjau, kad nebejaučiu pilvo pūtimo, esu soti ir laiminga, vanduo tapo ne priešu, o didžiausiu draugu, nuo veido dingsta visi spuogeliai, o visų svarbiausia – lieknėju ne dienomis, o valandomis! Man net gėda darosi, prisiminus, kiek pinigų esu išleidusi beviltiškoms reklamoms, ale „super kokteiliai“, „super duper liekninančios tabletės“ … O čia, tiesiog, Jūsų knygos dėka, mano mintys ir žinios skatina valgyti tik skanų ir sveiką maistą! Jis tapo kokybiškesnis, kai sužinojau, kaip tinkamai jį apdoroti bei kuo gardinti. Ačiū, kad Jūs esate ir skleidžiate tokį nerealų pozityvą, ypač LIVE metu! Žiūriu ir šypsausi, o tai – veža! P.s., ištirpo net 20 kg!!!“.

Daugiau atsiliepimų >>>

Skaityti knygos ištrauką >>>

Elektroninė knyga (EPUB formatu).

INSTRUKCIJA: kaip atsisiųsti programą EPUB formato failų skaitymui >>>