fbpx

Liekna visam gyvenimui

13,99 

(51 pirkėjo atsiliepimas)

Manęs seniai prašė knygos, bet vis nesiryžau jos rašyti. Iš pradžių atrodė – ne laikas. Paskui iš tiesų nebuvo tam laiko. Pirma galvojau: reikia rašyti knygą apie tai, ką valgyti ir ko nevalgyti. Bet apie tai daug kalbu puslapyje sulieknek.lt. Paskui svarsčiau, gal sudėti į knygą medžiagą, kurią dėstau kursų ir seminarų metu. Bet puikiai žinau, kad net pati naudingiausia informacija nebūtinai skatina pokyčius. Jei viskas būtų taip paprasta, kad suvalgei morką ir sulieknėjai, pasaulyje nebūtų nei dietistų, nei dietologų, nei mitybos specialistų.

Todėl nusprendžiau parašyti tokią knygą, kokios, mano manymu, labai trūksta. Jos prasmė įkvėpti – PASKATINTI PRADĖTI. PRADĖTI DABAR. Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar kito mėnesio pirmos dienos.

Į šią knygą norėjau sudėti motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nenusimano apie sveiką mitybą.

Manau, labai svarbu pateikti informaciją taip, kad ji žmogų paskatintų siekti norimų rezultatų. Ne priverstų, o būtent tarsi iš vidaus švelniai paskatintų patį tai daryti.

Labiausiai šią knygą dedikuoju MOTERIMS. Nors, aišku, dauguma čia dėstomų dalykų tinka ir vyrams – juk jie taip pat kenčia dėl antsvorio, sveikatos sutrikimų ir energijos trūkumo. Tiesiog manau, kad moteris yra nešėja – per ją daug kas ateina į šeimą, jos pokyčiai veikia vyro ir vaikų sveikatą, draugių ir kolegų įpročius.

Kaip man pavyko, galite įvertinti paskaitę knygą „Liekna visam gyvenimui“. Tikiu, kad knyga padėjo ir dar padės ne vienam atrasti tiesų kelią renkantis teisingą mitybą ir keičiant gyvenimo būdą. Dėkoju, kad perkate, skaitote ir rašote man laiškus, pasakodami apie savo pasiekimus.

Šiuo metu parduodamas šeštas tiražas! Knygas galite įsigyti knygos.lt, Maxima visoje Lietuvoje, knygynuose bei barbora.lt svetainėje.

Knygos kaina – 13,99 €. Perkant 3 vnt. ir daugiau – po 10,99 €. Mažesnę kainą matysite krepšelio/atsiskaitymo puslapyje.
Knyga pristatoma per Omniva paštomatus. Siuntimo į užsienį kaina – 10 eur.

Kategorija:

Aprašymas

Knyga „Liekna visam gyvenimui“

Šios knygos tikslas – paskatinti pradėti dabar! Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos. Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko nenusimano apie sveiką mitybą.

Knygos turinys:
Mano istorija, arba Kaip aš tris kartus lieknėjau – nerasite niekur jos tokios išsamios kaip mano knygoje
1 ŽINGSNIS. Išsiaiškinti, nuspręsti, užfiksuoti – jei darote ne taip  kaip reikia, rezultato galite ir nepasiekti
2 ŽINGSNIS. Išmokti valgyti sąmoningai – tai net svarbiau už tai ką valgote!
3 ŽINGSNIS. Išsimiegoti – sužinosite kodėl tai svarbu ir kaip  tai veikia mūsų sotumo jausmą bei talijos apimtį.
4 ŽINGSNIS. Suplanuoti mitybos režimą – kas kiek laiko valgyti ir kodėl tai svarbu
5 ŽINGSNIS. Tinkamai pasirinkti maisto produktus – be kraštutinumų apie tai, kas svarbiausia nuėjus į parduotuvę
6 ŽINGSNIS. Valgyti daug daržovių – kaip ir žinoma, bet ką daryti žiemą? Pati išsamiausia mano  ir profesionalų augalų žinovų sudaryta daržovių lentelė su sezonais, spalvomis ir tipais. Kažin kiek iš jų esate ragavę?
7 ŽINGSNIS. Gerti daugiau vandens – žino net maži vaikai, bet kaip tai įgyvendinti, jei nejauti troškulio ir dėl kaip tai gali palengvinti lieknėjimą?
8 ŽINGSNIS. Judėti – sportas ir svoris mažai susijęs, bet apie tai pakalbėti būtina – taigi perskaitykite ir padarykite išvadas.
9 ŽINGSNIS. Įtraukti šeimą ir artimuosius – pradedame nuo savęs, bet įtraukus kitus lengviau. Kaip tai padaryti ir išvengti revoliucijos namuose?
10 ŽINGSNIS. Skirti laiko sau – kuo tai susiję su mūsų svoriu? Parašiusi knyga jau po kelių tiražų pagalvojau, kad tai turėtų būti…. pirmas skyrius.

Vietoj epilogo

51 atsiliepimas apie Liekna visam gyvenimui

 1. Zita S.

  Ačiū Jums už puikią knygą,nusipirkau ir perskaičiusi nutariau pamėgint laikytis mitybos. Prieš mėnesį pradėjau žiūrėti ką ir kiek valgau, nustebau nes per mėnesį lengvai nukrito 5 kg. Iš 77 į 72.😃 dabar vėl pradėjau bėgioti lauke,svoris krenta,o aš laiminga ir vis lengvesnė.👍

 2. Elena

  Knygą jau turiu,labai gera knyga.Seku visus Jūsų įrašus fb,ačiū Jums Vaida,labai padėjo.

 3. Vida

  Džiaugiuosi savąja iš pirmo tiražo ir su asmeniniu palinkėjimu❤️💚💛

 4. Vaida

  Perskaičiau per savaitgalį. Ir nors užduočių neatlikinejau, bet tikrai prieš pasirinkdama pradėjau galvoti ar tikrai to noriu. Dažniausiai atsakymas būna neigiamas. 🙈

 5. Ramunė

  Skaitau jau antrą kartą labai gera knyga.

 6. Raimonda

  Kaip tik vakar baigiau skaityti ir ruošiuosi perduoti mamai, nuostabi knyga! ❤️

 7. Jurgita

  Puiki knyga♥️ Tikrai smagiai skaitosi😊 Būtina įsigyti😊

 8. Vilma

  Labai gera knyga! Gera investicija į save. Dėkoju, Vaida❤️

 9. Eglė

  Rekomenduoju, geriausia knyga šią tema👌

 10. Renata

  Šią knygą perskaičiau per du vakarus, labai patiko 😉 O jus Vaida atrodot fantastiškai 🙂

 11. Gintarė

  Miela Vaida, prieš kurį laiką įsigijau jūsų knygą „Liekna visam gyvenimui“ ir pradėjus laikytis jūsų patarimų sėkmingai pradėjau lieknėti❤️❤️❤️ Visada stengiausi maitintis sveikai, bet kažkas vis tiek buvo ne taip, nes svoris nekrito.. Nors man nedaug tereikėjo numesti 5 kg, bet ir tai buvo iššūkis.. Kilogramai dingo. Ačiū jums labai už pamokas, džiaugiuosi jus atradusi❤️🌹

 12. Neringa Aponienė

  Įsigijau … nekantrauju pradėti skaityti. Knygos pavadinimas – tai vienas iš mano gyvenimo siekių, mažais žingsneliais tikslo link…mes daugelis moterų galime numesti papildomus kg … tačiau… kaip išlikti “ Liekna visam gyvenimui” ??? Štai kur iššūkis man pačiai…. Dėkoju Jums miela Vaida Kurpiene , už puikius patarimus❤️

 13. Dorota Verseckienė

  Superinė knyga! Ačiū Vaidai, už labai aiškiai išdėliotas mintis.

 14. Dovilė

  Jau perskaičiau (gal tiksliau išstudijavau) 2 kartus :)
  Ji man tapo kaip vadovėlis :)

 15. Dovilė

  Kovo mėn. knyga kurią studijavau, 2 kartai jau perskaityti, laukia 3 kartas, tikrai veža, kai svarstyklės persirito į mažesnę dešimtį. :)

 16. Rasa

  Nuostabi knyga, ir visada po ranka, kai tik kyla klausimas – randu atsakymą :) ačiū

 17. Augustina

  Puiki knyga, labai įkvepia.

 18. Sandra

  Knyga, kurios dėka pradėjau rašyti dienoraštį apie savijautą, motyvaciją 😍

 19. Daiva

  Po mitybos plano kelių savaičių laikymosi pradėjau ramiau žiūrėti į valgymus, nes po rytinės košės neliko siaubingo alkio jausmo!!!! Tai jūs mane išmokėt šio netikėto atradimo!!!! Galiu iki 14 val.būt nevalgiusi, ir porcijų didelių nebesinori. Žodžiu pokyčių tikrai yra.. O be to, jūsų knyga „Liekna visam gyvenimui“ sudėlioja bisus taškiukus ant i😊 ir supranti, kad nesi šiukšlinė, naikinanti visą maistą aplinkui, o į burną pradedi rinktis atsakingai ką įdėt😊

 20. Julija

  Auginu vaikus ir neatsimenu, kokią paskutinę ne vaikišką knygą esu skaičiusi. O Jūsų knygą skaičiau, sunkiai atsitraukdama. Dabar knygą paskolinau tokiai moteriai, kurios svoris (spėju) kategorijoj 120-130 kg. Mano bendradarbei šiandien perdavė man linkėjimus: „Pasakyk, kad užmušiu. Skaitau, skaitau, negaliu atsitraukti. Kiek daug žinių!“

 21. Birute Vitkauskiene

  Knyga, nenueinanti nuo mano spintelės šalia lovos. Kartais tiesiog spontaniškai atsiverčiu ir paskaitau kurią nors dalį. Ir kiekvieną kartą atrandu kažką naujo.

 22. Sabina Mechoviciene

  Viena geriausių skaitytų praktinių knygų! Vienintelė knyga, kurią skaičiau 3 k. Knyga ir joje esantis požiūris į save, maistą, fizinį aktyvumą, psichologinius aspektus yra tiesiog superiniai. Jei nors dalį rekomendacijų įvykdyti-pokyčiai tikrai tikrai bus!!!
  Vaida, ačiū už šilumą ir meilę skaitytojams 🤗

 23. Dovile Sniukstiene

  Puiki knyga. Skaitau jau N-aji karta

 24. Alina Žemaitytė

  Jau gavau dovanų. Puiki dovana.

 25. Irta Grinceviciene

  Viena geriausių dovanų iš Mamytės,gauta prieš metus, skaičiau jau 5 kartą ir vis randu kažką naujo

 26. Birutė

  Knyga motybvacijai, bet atidžiai skaitant, galima atrasti net ir idėjų receptams.
  Knyga nuostabi net ir tiems (kalbu apie save), kuriems nereikia svorio mesti. Visiems, kurie propaguoja sveiką gyvenimo būdą.
  Ačiū, Vaida.

 27. Birutė

  Vaidute, ačiū už knygą, stovyklą ir praėjusius metus. Parodėt teisingą kelią, juo sėkmingai einu ir gal pavyks viskas, ką susiplanavau. Ačiū.

 28. Genovaite Bagdoniene

  Turiu ir aš šią nuostabią knyga, labai daug ką pamokanti ir labai džiaugiuosi, kad yra tokia Vaida Kurpienė, sėkmės jai

 29. Karolina Martikoniene

  Labai gera knyga, perskaičiau, dabar mama skaito

 30. Snieguolė Mickute

  Ji buvo Mano dovana labai patiko ir daug ka pamoke mane

 31. Skaistė Balčiūnienė

  Gera knyga daug naudingų patarimų

 32. Dorota Verseckienė

  Puiki knyga.

 33. Zivile Jokimciute

  Mano mama skaito jau antrą kartą. geriausias ivertinimas

 34. jmikalauskaite

  Ačiū už nuostabią knygą!!! Joje radau tiek gerų patarimų, kad dabar pradėjau tikėti ir aš pavyks tikrai pavyks ir man padaryti tą mažą stebūklą t.y. sveikiau maitintis ir geriau jaustis. Nes jau dabar nustačiau gaires miego, kiek kartų per dieną reikia valgyti ir svarbiausia pagaunu kiek kartų užkandžiauju, o tai padeda save sulaikyti ir stengtis to nedaryti dar ačiū už patarimus kaip paruošti daržoves, salotas ir t.t. pasirodo viską blogai darydavau ir burokėlis tikrai šviežias slaniau

 35. Triušytė Ramunė

  Nereali knyga! Man labai labai patiko! VAIDA, laukiu antrosios knygos! :))

 36. Raimonda Capiene

  Dėkoju už gerą ir mums reikalingą knygą ir kitoms rekomenduoju.

 37. Loreta S.

  Labai puiki knyga, labai motyvuoja ir tikrai yra labai gerų patarimų. Džiaugiuosi, kad įsigijau :)

 38. Sonata

  Turiu knygą, perskaičiau ir bandau maitintis naujai. Knyga šauni. Lengvai skaitoma ir turėtų būti suprantama visiems. Be pamokslų, be gąsdinimų, kupina lengvumo ir geros energijos. Ačiū.

 39. Vaida Kurpienė

  Sveiki, tai ir yra antra mano knyga. Pirmoji buvo skirta mėgėjiškai sportuojantiems ir vadinosi „Balansas“. Šiam momentui dar yra likę keli šimtai egzemliorių iš paskutinio leidimo. :)
  ir dėkui už gerą žodį :)

 40. Viktorija

  Puiki knyga, jau beskaitant ją supranti, kad laikas keistis! Motivacijos šaltinis!!!

 41. Inga N.

  Noriu, Jums, papasakoti, kad kai nusipirkau šią nuostabią, lengvai skaitomą ir dar lengviau suprantamą knygą, mano gyvenimas apsivertė 360 laipsnių kampu! Ir tai mane taip džiugina, kad negaliu nekrykštauti, kokia Aš esu dabar laiminga! Nebeįsivaizduoju savo rytų be košių! Kokios jos gardumo! Kiek daug naudingos informacijos randu kaskart užsukus į Jūsų puslapį sulieknek.lt! Įvairūs konkursai neleidžia „snausti“ , o dar ir pradžiugina maisto gaminime! Laimėjus mitybos planą ir pradėjus pagal jį sveikai maitintis pastebėjau, kad: nebejaučiu pilvo pūtimo, esu soti ir laiminga, vanduo tapo ne priešas, o didžiausias draugas, nuo veido dingsta visi spuogeliai, o visų svarbiausia- lieknėju ne dienomis, o valandomis!!! Man net gėda darosi, prisiminus, kiek pinigų esu išleidusi ant „beviltiškų reklaminių šūkių“ , ale „super kokteiliai“, „super duper liekninančios tabletės“ … O čia, tiesiog, Jūsų knygos dėka mano mintys ir žinios skatina valgyti tik skanų ir sveiką maistą! Jis tapo kart kokybiškesnis, kai sužinojau, kaip tinkamai jį apdoroti bei kuom gardinti! Ačiū, kad Jūs esat ir skleidžiate tokį nerealų pozityvą, ypač live metu! Žiūriu ir šypsausi, o tai – veža! P.s. ištirpo net -20 kg !!!

 42. Zivile

  Puiki knyga! Skaitosi vienu prisėdimu, sunku atsitraukti. Svarbiausia knyga tikrai įkvepia veikti. Pradėjus skaityti knygą, ir dar net nedarant jokių pakeitimų mityboje, kilogramai pradėjo kristi tarsi savaime, o svarbiausia be jokios kančios. Ačiū už knygą!

 43. Ina Š.

  Ačiū autorei už puikią knygą. Skaičiau kupina entuziazmo ir nenusivyliau. Paprasta, prieinama, atsakanti į tau aktualius klausimus.

 44. Zita Š.

  Ačiū už knygą, ji tokia reikalinga šiandien.

 45. Vaida Kurpienė

  nuoširdžiai dėkoju

 46. Laima Ž.

  Nuostabi knyga! Ne tik naudinga, bet ir labai malonu skaityti. Kai pradedi skaityti, negali atsiplėšti nuo knygos, dar ir dar puslapį norisi paskaityti. Tiek puikių patarimų! Perskaičiau, o dabar vis atsiverčiu pasižiūrėti. Ačiū autorei už tokias naudingas žinias apie mitybą ir taip gražiai pateiktas.

 47. D.V.

  Knyga begalo įdomi, naudinga ir praktiška ❤️ Skaitau su tušinuku ir lipniais popieriukais rankoje – ruošiuosi atlikinėti namų darbus. Dėkui <3

 48. Donata

  Knyga tiesiog uzhipnotizuoja ir neleidžia padėti į šoną! Šiandien net skaičiavau, kiek kruopų rūšių turiu spintelėje.
  Skaityti liko nebelabai daug, bet aš jau euforijoje

 49. Giedrė

  Knyga tikrai skirta įkvėpimui. Šįryt įkvėpta jos 30 minučių su 5 mėnesių mažyle pasivaikščiojau greitu tempu❤️

 50. Ugnė

  Perskaičiau Jūsų knygą, kuri yra puiki.

  Dideli svorio laimėjimai manęs jau laukia, nes visiškai keičiu priežastis, dėl ko viršsvoris ir atsirado. Tad viskas bus gerai, tikiu savimi.

  Pasakėte, kad geriausios svorio metimo priežastys yra tos, kurių garsiai įvardinti negalim. Labai taikliai, nes, kai įsigilini į save, ko tikrai nori, ir peržvelgi iš šono skersai išilgai, supranti, kad viskas yra ne „į suknelę tilpti“ ar „per klasiokų susitikimą gerai atrodyti“, o daug giliau. Nuo to, kaip aš jaučiuosi, ką aš sau duodu, kuo/kaip gyvenu ir kaip save pastatau prieš save ir kitus. Atėjo visai kitoks suvokimas į mano kūną ir sveikatą. Viskas yra mano galvoje, o svorio augimas yra tik to pasekmė. Ne makaronai vakarienei kalti, kad svoris auga, o nesugebėjimas susitvarkyti savo laiko ir dienotvarkės, norint laiku, sveikai ir ramiai pavalgyti bei žmoniškai pailsėti.

  Padariau daug vidinių laimėjimų, kas, turbūt, veda link didelių išorinių… :)

 51. Dainora Žukauskienė

  Noriu padėkoti už jūsų nuostabią knygą,įkvėpusią mane. Šiandien jau mėnuo ir -6kg ❤

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Go to Top