fbpx

Liekna visam gyvenimui

Pradžia/Knygos, E-knygos/Liekna visam gyvenimui

Liekna visam gyvenimui

19,99  14,89 

(38 pirkėjų atsiliepimai)

Šios knygos tikslas – paskatinti pradėti dabar! Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos. Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko nenusimano apie sveiką mitybą.

Knygos turinys:
Mano istorija, arba Kaip aš tris kartus lieknėjau
1 ŽINGSNIS. Išsiaiškinti, nuspręsti, užfiksuoti
2 ŽINGSNIS. Išmokti valgyti sąmoningai
3 ŽINGSNIS. Išsimiegoti
4 ŽINGSNIS. Suplanuoti mitybos režimą
5 ŽINGSNIS. Tinkamai pasirinkti maisto produktus
6 ŽINGSNIS. Valgyti daug daržovių
7 ŽINGSNIS. Gerti daugiau vandens
8 ŽINGSNIS. Judėti
9 ŽINGSNIS. Įtraukti šeimą ir artimuosius
10 ŽINGSNIS. Skirti laiko sau
Vietoj epilogo

Knygas galite įsigyti Pegaso knygynuose, knygos.lt, Maxima visoje Lietuvoje, kituose knygynuose bei barbora.lt svetainėje.

Šiuo metu parduodamas ketvirtas tiražas! Dėkoju, kad perkate, skaitote ir rašote man laiškus su pasiekimais

Produkto kodas: 9786099605401 Kategorija:

Aprašymas

Knyga “Liekna visam gyvenimui”

38 atsiliepimai apie Liekna visam gyvenimui

 1. Dovilė

  Jau perskaičiau (gal tiksliau išstudijavau) 2 kartus 🙂
  Ji man tapo kaip vadovėlis 🙂

 2. Dovilė

  Kovo mėn. knyga kurią studijavau, 2 kartai jau perskaityti, laukia 3 kartas, tikrai veža, kai svarstyklės persirito į mažesnę dešimtį. 🙂

 3. Sandra

  Knyga, kurios dėka pradėjau rašyti dienoraštį apie savijautą, motyvaciją 😍

 4. Rasa

  Nuostabi knyga, ir visada po ranka, kai tik kyla klausimas – randu atsakymą 🙂 ačiū

 5. Augustina

  Puiki knyga, labai įkvepia.

 6. Daiva

  Po mitybos plano kelių savaičių laikymosi pradėjau ramiau žiūrėti į valgymus, nes po rytinės košės neliko siaubingo alkio jausmo!!!! Tai jūs mane išmokėt šio netikėto atradimo!!!! Galiu iki 14 val.būt nevalgiusi, ir porcijų didelių nebesinori. Žodžiu pokyčių tikrai yra.. O be to, jūsų knyga “Liekna visam gyvenimui” sudėlioja bisus taškiukus ant i😊 ir supranti, kad nesi šiukšlinė, naikinanti visą maistą aplinkui, o į burną pradedi rinktis atsakingai ką įdėt😊

 7. Juste

  Auginu vaikus ir neatsimenu, kokią paskutinę ne vaikišką knygą esu skaičiusi. O Jūsų knygą skaičiau, sunkiai atsitraukdama. Dabar knygą paskolinau tokiai moteriai, kurios svoris (spėju) kategorijoj 120-130 kg. Mano bendradarbei šiandien perdavė man linkėjimus: “Pasakyk, kad užmušiu. Skaitau, skaitau, negaliu atsitraukti. Kiek daug žinių!”

 8. Birute Vitkauskiene

  Knyga, nenueinanti nuo mano spintelės šalia lovos. Kartais tiesiog spontaniškai atsiverčiu ir paskaitau kurią nors dalį. Ir kiekvieną kartą atrandu kažką naujo. 🙂

 9. Irta Grinceviciene

  Viena geriausių dovanų iš Mamytės,gauta prieš metus 😍 skaičiau jau 5 kartą ir vis randu kažką naujo

 10. Alina Žemaitytė

  Jau gavau dovanų. Puiki dovana.

 11. Dovile Sniukstiene

  Puiki knyga. Skaitau jau N-aji karta

 12. Sabina Mechoviciene

  viena geriausių skaitytų praktinių knygų! Vienintelė knyga, kurią skaičiau 3 k. Knyga ir joje esantis požiūris į save, maistą, fizinį aktyvumą, psichologinius aspektus yra tiesiog superiniai. Jei nors dalį rekomendacijų įvykdyti-pokyčiai tikrai tikrai bus!!!
  Vaida, ačiū už šilumą ir meilę skaitytojams 🤗

 13. Birute

  Knyga motybvacijai, bet atidžiai skaitant, galima atrasti net ir idėjų receptams.
  Knyga nuostabi net ir tiems (kalbu apie save), kuriems nereikia svorio mesti. Visiems, kurie propaguoja sveiką gyvenimo būdą.
  Ačiū, Vaida.

 14. Birutė

  Vaidute, ačiū už knygą, stovyklą ir praėjusius metus. Parodėt teisingą kelią, juo sėkmingai einu ir gal pavyks viskas, ką susiplanavau. Ačiū.

 15. jmikalauskaite

  Ačiū už nuostabią knygą!!! Joje radau tiek gerų patarimų, kad dabar pradėjau tikėti ir aš pavyks tikrai pavyks ir man padaryti tą mažą stebūklą t.y. sveikiau maitintis ir geriau jaustis. Nes jau dabar nustačiau gaires miego, kiek kartų per dieną reikia valgyti ir svarbiausia pagaunu kiek kartų užkandžiauju, o tai padeda save sulaikyti ir stengtis to nedaryti ? dar ačiū už patarimus kaip paruošti daržoves, salotas ir t.t. pasirodo viską blogai darydavau ir burokėlis tikrai šviežias slaniau ?

 16. Karolina Martikoniene

  Labai gera knyga, perskaičiau, dabar mama skaito

 17. Skaistė Balčiūnienė

  Gera knyga daug naudingų patarimų

 18. Genovaite Bagdoniene

  Turiu ir aš šią nuostabią knyga, labai daug ką pamokanti ir labai džiaugiuosi ,kad yra tokia Vaida Kurpienė, sėkmės jai?

 19. Snieguolė Mickute

  Ji buvo Mano dovana labai patiko ir daug ka pamoke mane

 20. Dorota Verseckienė

  Puiki knyga. ?

 21. Neringa Aponienė

  Įsigijau … nekantrauju pradėti skaityti. Knygos pavadinimas – tai vienas iš mano gyvenimo siekių, mažais žingsneliais tikslo link…mes daugelis moterų galime numesti papildomus kg … tačiau… kaip išlikti “ Liekna visam gyvenimui” ??? Štai kur iššūkis man pačiai…. Dėkoju Jums miela Vaida Kurpiene , už puikius patarimus❤️

 22. Triušytė Ramunė

  Nereali knyga! Man labai labai patiko! VAIDA, laukiu antrosios knygos! :))

  • Vaida Kurpienė

   Sveiki, tai ir yra antra mano knyga. Pirmoji buvo skirta mėgėjiškai sportuojantiems ir vadinosi “Balansas”. Šiam momentui dar yra likę keli šimtai egzemliorių iš paskutinio leidimo. 🙂
   ir dėkui už gerą žodį 🙂

 23. Zivile Jokimciute

  Mano mama skaito jau antrą kartą. geriausias ivertinimas

 24. Dorota Verseckienė

  Superinė knyga! Ačiū Vaidai, už labai aiškiai išdėliotas mintis.

 25. Raimonda Capiene

  Dėkoju už gerą ir mums reikalingą knygą ir kitoms rekomenduoju.

 26. Loreta S.

  Labai puiki knyga, labai motyvuoja ir tikrai yra labai gerų patarimų. Džiaugiuosi, kad įsigijau 🙂

 27. Sonata

  Turiu knygą, perskaičiau ir bandau maitintis naujai. Knyga šauni. Lengvai skaitoma ir turėtų būti suprantama visiems. Be pamokslų, be gąsdinimų, kupina lengvumo ir geros energijos. Ačiū.

 28. Zita Š.

  Ačiū už knygą, ji tokia reikalinga šiandien.

 29. Ina Š.

  Ačiū autorei už puikią knygą. Skaičiau kupina entuziazmo ir nenusivyliau. Paprasta, prieinama, atsakanti į tau aktualius klausimus.

 30. Zivile

  Puiki knyga! Skaitosi vienu prisėdimu, sunku atsitraukti. Svarbiausia knyga tikrai įkvepia veikti. Pradėjus skaityti knygą, ir dar net nedarant jokių pakeitimų mityboje, kilogramai pradėjo kristi tarsi savaime, o svarbiausia be jokios kančios. Ačiū už knygą!

 31. Inga N.

  Noriu, Jums, papasakoti, kad kai nusipirkau šią nuostabią, lengvai skaitomą ir dar lengviau suprantamą knygą, mano gyvenimas apsivertė 360 laipsnių kampu! Ir tai mane taip džiugina, kad negaliu nekrykštauti, kokia Aš esu dabar laiminga! Nebeįsivaizduoju savo rytų be košių! Kokios jos gardumo! Kiek daug naudingos informacijos randu kaskart užsukus į Jūsų puslapį sulieknek.lt! Įvairūs konkursai neleidžia “snausti” , o dar ir pradžiugina maisto gaminime! Laimėjus mitybos planą ir pradėjus pagal jį sveikai maitintis pastebėjau, kad: nebejaučiu pilvo pūtimo, esu soti ir laiminga, vanduo tapo ne priešas, o didžiausias draugas, nuo veido dingsta visi spuogeliai, o visų svarbiausia- lieknėju ne dienomis, o valandomis!!! Man net gėda darosi, prisiminus, kiek pinigų esu išleidusi ant “beviltiškų reklaminių šūkių” , ale “super kokteiliai”, “super duper liekninančios tabletės” … O čia, tiesiog, Jūsų knygos dėka mano mintys ir žinios skatina valgyti tik skanų ir sveiką maistą! Jis tapo kart kokybiškesnis, kai sužinojau, kaip tinkamai jį apdoroti bei kuom gardinti! Ačiū, kad Jūs esat ir skleidžiate tokį nerealų pozityvą, ypač live metu! Žiūriu ir šypsausi, o tai – veža! P.s. ištirpo net -20 kg !!!

 32. Viktorija

  Puiki knyga, jau beskaitant ją supranti, kad laikas keistis! Motivacijos šaltinis!!!

 33. Laima Ž.

  Nuostabi knyga! Ne tik naudinga, bet ir labai malonu skaityti. Kai pradedi skaityti, negali atsiplėšti nuo knygos, dar ir dar puslapį norisi paskaityti. Tiek puikių patarimų! Perskaičiau, o dabar vis atsiverčiu pasižiūrėti. Ačiū autorei už tokias naudingas žinias apie mitybą ir taip gražiai pateiktas.

  • Vaida Kurpienė

   nuoširdžiai dėkoju

 34. D.V.

  Knyga begalo įdomi, naudinga ir praktiška ❤️ Skaitau su tušinuku ir lipniais popieriukais rankoje – ruošiuosi atlikinėti namų darbus. Dėkui <3

 35. Giedrė

  Knyga tikrai skirta įkvėpimui. Šįryt įkvėpta jos 30 minučių su 5 mėnesių mažyle pasivaikščiojau greitu tempu❤️

 36. Donata

  Knyga tiesiog uzhipnotizuoja ir neleidžia padėti į šoną! Šiandien net skaičiavau, kiek kruopų rūšių turiu spintelėje.
  Skaityti liko nebelabai daug, bet aš jau euforijoje

 37. Ugnė

  Perskaičiau Jūsų knygą, kuri yra puiki.

  Dideli svorio laimėjimai manęs jau laukia, nes visiškai keičiu priežastis, dėl ko viršsvoris ir atsirado. Tad viskas bus gerai, tikiu savimi.

  Pasakėte, kad geriausios svorio metimo priežastys yra tos, kurių garsiai įvardinti negalim. Labai taikliai, nes, kai įsigilini į save, ko tikrai nori, ir peržvelgi iš šono skersai išilgai, supranti, kad viskas yra ne “į suknelę tilpti” ar “per klasiokų susitikimą gerai atrodyti”, o daug giliau. Nuo to, kaip aš jaučiuosi, ką aš sau duodu, kuo/kaip gyvenu ir kaip save pastatau prieš save ir kitus. Atėjo visai kitoks suvokimas į mano kūną ir sveikatą. Viskas yra mano galvoje, o svorio augimas yra tik to pasekmė. Ne makaronai vakarienei kalti, kad svoris auga, o nesugebėjimas susitvarkyti savo laiko ir dienotvarkės, norint laiku, sveikai ir ramiai pavalgyti bei žmoniškai pailsėti.

  Padariau daug vidinių laimėjimų, kas, turbūt, veda link didelių išorinių… 🙂

 38. Dainora Žukauskienė

  Noriu padėkoti už jūsų nuostabią knygą,įkvėpusią mane. Šiandien jau mėnuo ir -6kg ❤

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *