fbpx

Kaip atsikratyti miltinių ir saldumynų potraukio visam laikui?

Pradžia/Nuotoliniai kursai/Kaip atsikratyti miltinių ir saldumynų potraukio visam laikui?

Kaip atsikratyti miltinių ir saldumynų potraukio visam laikui?

29,00 

(8 pirkėjų atsiliepimai)

Šioje 126 minučių trukmės video paskaitoje aptariami konkretūs veiksniai, paaiškinantys, kodėl atsiranda daugeliui pažįstamas nenumaldomas potraukis saldumynams bei miltiniams patiekalams.

Žinant priežastis, kodėl organizmas „reikalauja” šių produktų, galima pasikeisti ir miltinius produktus bei saldumynus iš savo raciono išbraukti visam laikui. Kas svarbiausia, darant paskaitoje nurodytus veiksmus, per 7 dienas neliks jokio potraukio! Be kančių, be valios pastangų ramiai galėsite praeiti pro kvepiančias bandeles ar saldumynų skyrių.

Netikite? Padarykite nuosekliai, jei nepavyks – grąžinsiu pinigus. Esu tikra poveikiu, nes taip jau daugiau nei 10 metų išvaduoju žmones nuo šio potraukio. Man smagiausia, kai skeptiškai nusiteikę žmonės po savaitės ateina ir išplėstomis akimis sako: „negaliu patikėti, bet tai – veikia!”.

Paskaita skirta ne tik lieknėjantiems, bet ir visiems suaugusiems, siekiantiems jaustis bei atrodyti gerai.

Paskaitos galiojimo laikas 120 dienų – pakankamai kelis kartus peržiūrėti ir net atmintinai išmokti.

Aprašymas

Kaip atsikratyti miltinių ir saldumynų potraukio visam laikui?

Saldi varškė pusryčiams, saldėsis per priešpiečius, kažkas saldaus po pietų ir per pavakarius, šaldytuvo „nusiaubimas“ vakare, nesukant galvos, kiek ir ko dedama į burną… Nepamirškime ir atostogų, kurių metu, tarsi teisinantis, jog „bent per atostogas galiu tai sau leisti“, šlamščiamos bandelės ar kiti miltiniai patiekalai. Kad ir kaip skaniai skambėtų, tokia ydinga mityba greitai parodo savo „šalutinį“ poveikį. Miltiniai produktai bei saldumynai – priežastis nedžiuginančio atvaizdo veidrodyje, nuolat kamuojančios blogos fizinės ir emocinės būsenos ar net nusilpusio imuniteto.

Bandydami rasti atsakymą, kaip nustoti valgyti saldumynus bei miltinius patiekalus, atsiduriame tarsi užburtame rate, kai vėl ir vėl grįžtama prie ydingos mitybos, nes nepakanka „valios”. Atsiveikinti su miltiniais produktais bei saldumynais galima visam laikui ir be kančių.

Sukantiems galvą, kaip nevalgyti saldumynų ir miltinių patiekalų, reikia žinoti keletą esminių niuansų, susijusių su režimu, tinkamų maisto produktų bei jų apdorojimo būdų pasirinkimu ir procesais, vykstančiais į organizmą patekus vienam ar kitam produktui.

 • Koks turi būti tinkamas mitybos bei poilsio režimas, norint, jog saldumynų bei miltinių produktų poreikis sumažėtų?
 • Kokius maisto produktus bei kokiomis proporcijomis vartoti, jog vakare nekamuotų nesuvaldomas apetitas?
 • Kokią įtaką turi glikeminis indeksas sotumo jausmui bei saldumynų potraukiui?
 • Kokius maisto produktų apdorojimo būdus pasirinkti, jog šie išlaikytų kuo daugiau vertingų medžiagų bei ilgiau jaustumėmės sotesnis?
 • Kuo pakeisti saldumynus? Atrinkau jums gausybę sveikų, tačiau skanių desertų receptų. Mėgaukitės patys bei nustebinkite savo artimuosius!

Atsakymus į šiuos bei kitus klausimus, svarbius kalbant apie norą visam laikui atsikratyti poreikio piktnaudžiauti saldumynais bei miltiniais produktais, rasite šioje video paskaitoje.

Įsigiję šią 126 minučių trukmės paskaitą, gausite 120 dienų galiojančią prieigą prie video įrašo. Informacija pateikiama aiškiai, akcentuojant svarbiausius dalykus, tad tiek laiko pakaks ne tik kelis kartus peržiūrėti paskaitą, bet ir įsisavinti esminius faktus. Video paskaitos įrašą galite peržiūrėti kompiuteryje, planšetėje ar telefone.

Atlikus apmokėjimą už šį produktą, į nurodytą el. paštą gausite laišką su paskaitos dalomąją medžiaga, kurioje bus pridėtas PDF formato failas su išsamia produktų glikeminio indekso lentele. Šią atsispausdinę, aktualią informaciją visada turėsite po ranka.

Deimantė:

„Jūsų dėka ilgą laiką kankinęs klausimas, kaip atsisakyti saldumynų, išspręstas! Kasdienis nenumaldomas noras valgyti saldumynus bei miltinius patiekalus dingo, kartu „nusinešdamas“ papildomus kilogramus, o kūno formos pastebimai padailėjo! Nuo šiol klausimo, ar tik nesilaukiu, nebegirdžiu! “

Karolina:

„Saldumynų atsisakymas ne tik pagerino savijautą bei pagražino išvaizdą, bet ir pakeitė įpročius. Darbas nuo šiol – ne kliūtis sveikai mitybai.“

Saldumynų bei miltinių patiekalų atsisakymas kardinaliai gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę: jausitės bei atrodysite geriau.

8 atsiliepimai apie Kaip atsikratyti miltinių ir saldumynų potraukio visam laikui?

 1. Vilma

  Paskaita puiki ir iš karto rekomendacijas taikau.

 2. Vitalija

  Ačiū Jums už visą labai išsamią informaciją. Pasisėmiau iš paskaitų žinių, kurių tikrai nežinojau. Po paskaitos pritaikiau ir numečiau beveik 3 kg.

 3. Vaida Kurpienė

  Paskaita puiki, rekomendacijas taikau.

 4. Daiva

  Esu labai laiminga, kad jau žinomą info išgirdau visai kitaip, nei buvau perskaičiusi🙂

 5. Eglė

  Paskaita aukštos klasės, keičia mąstymą ir įpročius. Po paskaitos visai kitaip pradėjau žiūrėti į saldumynus ir miltinius,gavau daug reikalingos info.

 6. Margarita

  Noriu padėkoti už paskaitą.

  Labai įkvėpė pokyčiams, bet ne todėl, kad noriu būti lieknesnė, o labiausiai tai, kad jūs pasakojate (apšvietėte) kaip maistas veikia patekęs į organizmą ir kodėl svarbu rinktis gerą maistą.

  Šiek tiek sukrėte pats faktas, kad tai, ką maniau esant sveika, visai nėra sveika (moliūgų sriuba ir apskritai, trintos sriubos, lėti ilgai troškinami troškiniai, kurie tampa pervirtu maistu).

 7. Zivile

  Paskaita labai informatyvi, atsako į rūpimus klausimus bei paaiškina dalykus, kurie daug kam suka galvą. Asmeniškai man tai padėjo persidėlioti savo ritmą, kitiap pažiūrėti į maisto produktus bei jų gaminimą. Atsirado noras toliau domėtis. Džiugu, kad Vaidos dėstoma medžiaga labai sutampa su mano požiūriu į sveiką gyvenseną, informacija nuo to pasidaro tik dar labiau naudinga ir lengviau įsisavinama. Didelis ačiū :)

 8. Irina Cet

  Sveiki,

  dalyvavau paskaitoje „Kaip atsikratyti miltinių ir saldumynų potraukio visam laikui.“ Rekomenduoju šią paskaitą, kadangi visa informacija pateikiama aiškiai, lengvai pritaikoma kasdien tikrai veiksmingai padeda atsikratyti potraukio saldumynams :)

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Go to Top