fbpx

Emocinis (ne)valgymas. Savaitgalio stovykla [2022-06-24/26]

Jeigu turite klausimų dėl renginių rašykite į registracija@sulieknek.lt

Renginiai kraunami

Savaitgalio stovykla moterims, kurią organizuoju jau ne pirmus metus. Visos grįžtame pailsėjusios ir įsikvėpusios pokyčiams, naujiems tikslams ir su džiugesiu širdyje.

SAVAITGALIO STOVYKLA

Emocinis valgymas – viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl net žinodami sveikos mitybos taisykles jų nesilaikome. Medžiagos nebuvo jokiame mano seminare ir jos nėra mano knygoje.

Stovyklos metu suprasite kokios jūsų mintys ir veiksmai skatina jus valgyti, kaip tai galima keisti be valios pastangų. Turėsite 4 mankštas (reikia kilimėlio) su puikia kineziterapeute-kineziologe Erika Jasinauskaite. Namo išvyksite žinodamos ką daryti kai ištinka “smegenų užtemimas” prie šaldytuvo ar saldumynų, nors nesate alkanos. Atsispirti bus daug lengviau, paskaitykite atsiliepimus po aprašymu.

Ši stovykla įkvėpta ypač sėkmingos mano naujos sąmoningo valgymo programos “Lieknesnė per 100 dienų

Data. 2022 metų birželio 24-26 d. netoli Druskininkų esančioje sodyboje.
Lektorė dietistė Vaida Kurpienė.
IŠANKSTINĖ KAINA 239 EUR. Registruojantis dabar, sumokama per du kartus – garantinis* mokestis (avansas). Likutis – stovyklos savaitę.

REGISTRACIJA:

1. Užpildyti savo duomenis registracijos formoje žemiau.
2. Per 2 darbo dienas nuo registracijos datos atsiųsime laišką su informacija avansiniam mokėjimui.

PRELIMINARI STOVYKLOS PROGRAMA

Programa gali būti koreguojama atsižvelgiant į grupės nuotaiką ir poreikius bei oro sąlygas.

Penktadienis 
16:00-17:30 Atvykimas ir įsikūrimas, sveikas užkandis.
17:30-18:30 Susipažinkime! Savaitgalio lūkesčių aptarimas bei pasidalinimas.
18:30 Fizinis aktyvumas.
19:30-20:00 Soti vakarienė – mokomės kramtyti ir mėgautis procesu, būti čia ir dabar.
20:00 Grupės susipažinimas ir pokalbiai.
21:00 Laisvas laikas.
22:00 Kambariuose išjungiama šviesa.

Šeštadienis
7:30 Pabudome ir kelkimės
7:45 Fizinis aktyvumas ir vaisius po jų.
8:30 Rytinės procedūros
9:00 Sveiki ir sotūs pusryčiai
9:30 Paskaita ir praktika su Vaida, tarpe lengvas uogų ar vaisių užkandis.
13:00 Sotūs pietūs ir sąmoningas valgymas
13:30 Laisvas laikas: poilsis, pasivaikščiojimas gamtoje.
15:15 Paskaita su Vaida ir tarpe pavakarių užkandis.
17:30 Fizinis aktyvumas
18:30 Vakarienė
20:00 Laisvas laikas
22:30 Kambariuose išjungiama šviesa

Sekmadienis 
7:30 Pabudome ir kelkimės
7:45 Fizinis aktyvumas ir vaisius po jų.
8:30 Rytinės procedūros
9:00 Sveiki ir sotūs pusryčiai
9:15 Paskaita ir praktika su Vaida.
13:00 Sotūs pietūs ir sąmoningas valgymas
13:30 Uždarymo praktika ir atsisveikinimas.
14:30-15:00 Išvykimas.

KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?

– Atvykimas penktadienio pavakaryje (16 val.), išvykimas sekmadienį iki 15 val.
– Jei neturite automobilio – surandame pakeleivius, kartu keliauti smagiau
– Maistas – 4-5 kartus per dieną, subalansuotas, kaip ir visa savaitgalio stovykla
– Adresas: Lazdijų rajonas, Veisiejų seniūnija, Bertašiūnų kaimas, Bertašiūnų g. 16. Vilkės Vila https://goo.gl/maps/cHNuiiwMCSyB7EYU8
– Gyvensime triviečiuose-keturviečiuose naujai įrengtuose kambariuose. Iš patirties galiu pasakyti, kad juose laiko praleisime ypač mažai. Jei pageidausite gyventi su mažiau asmenų – šalia sodybos yra pirties namas. Jis įrengtas paprasčiau, bet jame apsigyventi irgi galima.
– Vaikų ir vyrų nepriimame, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti nuo rūpesčių ir skirti visą laiką tik SAU. Tačiau stovykloje gali dalyvauti mama su paaugle ar vyresne dukra, kuri irgi nori keistis.
– Telefonus bus galima naudoti tik laisvu laiku. Kitu laiku turės būti įjungtas naktinis režimas, telefonus rekomenduosime palikti kambariuose arba jie bus surinkti į jų „poilsio“ dėžutę.
– Kompiuterius ir darbus paliksime namuose, telefonu naudosimės tik laisvu laiku. Leisime sau pailsėti ir atsipalaiduoti!
Būtinai paimkite kilimėlį mankštoms.

Nuoširdžiai ir su nekantrumu laukiu šio mūsų susitikimo!

Jei kils klausimų dėl stovyklos – rašykite komentaruose arba susisiekite el. paštu – jau laukiu ir kaip galėdama greičiau atsakysiu.
Jei turite specialių poreikių ar klausimų, susisiekite su mumis registracija@sulieknek.lt . Jei turite alergijų, jūsų mityba ribota ar rimtų sveikatos sutrikimų, atsiminkite paminėti tai registracijos formoje. Gyvensime vienkiemyje taigi viską reikia žinoti iš anksto.

*Avansas nėra grąžinamas, išimtis, jei bus sugriežtintos karantino sąlygos. Likusi suma sumokama stovykloje, registracijos metu.

 

Moterų stovykla vasarą Savaitgalio stovykla sveika mityba

Informacija

Pradžia:
2022-06-24 16:00
Pabaiga:
2022-06-26 14:00
Kaina:
239EUR
Renginys kategorija:

Vieta

Druskininkų raj.
Druskininkų raj.Lietuva+ Google žemėlapis

Organizatorius

Vaida Kurpienė
Phone
+37061477992
El.paštas
registracija@sulieknek.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę
Subscribe
Notify of
15 komentarai
naujausi
seniausi most voted
Inline Feedbacks
Peržiūrėti visus komentarus

Vaidą stebiu jau seniai. Labiausiai įkvepia tai, kad pati yra viską patyrusi, išbandžiusi ir sulieknėjusi :) Išties daug informacijos yra lieknėjimo, sveiko gyvenimo būdo, mitybos klausimais, bet… Atrodo viską supranti, teorija aiški ir kai reikia įgyvendinti, tai priaugi dar 2 kg per metus. Rudenį dalyvavau Vaidos organizuotoje stovykloje Emocinio (ne) valgymo. Galiu pasidžiaugti, kad po šio savaitgalio galva buvo “sutvarkyta”. Planą užsisakiau norėdama daugiau įvairovės. Tikrai dar neišbandžiau visų patiekalų, kuriuos gavau mitybos plane, nes panaršau ir sulieknek.lt receptus, bet man jau aiškūs patys principai ir apie ką čia viskas. Nuo stovyklos, kuri vyko prieš 2 mėnsesius, visai lyg niekur… Skaityti toliau »

Labai džiaugiuosi stovykla. Po ilgo laiko turėjau ramų ir laimingą savaitgalį be jokio streso, skubėjimo, su puikia kompanija, nuostabiu maistu, ir svarbiausia – įkvėpimu, bei naudingomis žiniomis. Jau buvau pamiršus, kad smagūs dalykai ir laimės jausmas gali nekenkti figūrai ir nesukelti savigraužos. Pasirodo – gali! Kaip ir norėjau, stovyklos metu grįžau į maisto režimą, tvarkingus pusryčius ir tikėjimą, kad sveikas maistas gali būti skanus. Tikiuosi tai tęsti ir toliau. Taip pat stovyklos metu susivokiau, ties kuriomis vietomis dažniausiai paslystu ir radau būdus, kaip to išvengti. Jau nekantrauju išbandyti ir pažiūrėti, ar veikia. Tuo pačiu jaučiuosi įkvėpta ir toliau ieškoti sprendimų… Skaityti toliau »

Šventai tikiu, kad išklausyta dėstoma medžiaga pakeis mano įpročius. Parodyta kryptis, manau, metodiškai organizuota su aiškiu ateities matymu. 

Brangi, Vaida, esu labai dėkinga už nuostabią stovyklą. Joje susipažinau su nemažai puikių žmonių. Dėkoju už vertingą informaciją, įžvalgas, paskatinimą ne tik tobulėti, tačiau drąsiai siekti tikslo, labiau mylėti save. Tikrai džiaugiuosi, kad savaitgalį praleidau šioje stovykloje, ir planuose nusimačiau atvykti ir kitais metais. Ačiū už Jūsų pozityvumą, šypseną ir praktines užduotis, kurios bus man puikus paskatinimas dirbti su savimi ir grįžus namo.  

Labai ačiū, Vaida!
1)     Labai aktuali tema
2)     Labai naudingos praktinės užduotys
3)     Labai skanus maistas ir jo pakankamai
4)     Paskaitų blokas per ilgas – reikėtų ilgesnių pertraukų, kad “atsilaisvintų” smegenys ir pajudėtų kūnas
5)     Praktiniai patarimas superiniai, ir ypač akcentas, kad skirtingoms situacijoms reikia skirtingų sprendimų
6)     Labai gera muzika
7)     Gavau daug įkvėpimo
8)     Labai geros žinutės, kad “tai paprasta”
9)     Labai graži ir privati vieta, tik labai ilga kelionė

Noriu labai padėkoti už skanų maistą, kokybiškai praleistą laiką, svarbiausia, sąmonės pabudimą ir priminimą, kaip reikia mėgautis maistu, ir koks jis iš tikro yra spalvotas ir skanus. P. S. aš niekada gyvenime nesimėgavau ta viena spanguole, kaip čia. Atrodo, visada žinojau jos skonį, bet lėtesnis kramtymas leido pajausti daug daugiau, ne tik skonį, bet ir sotumą.  

Buvo labai smagu sudalyvauti Jūsų stovykloje. Visada norėjau pabūti tokio pobūdžio stovykloje: visos moterys, graži gamta, sveikas maistas ir įdomios paskaitos. Džiaugiuosi savimi, džiaugiuosi ir kitomis moterimis ir Jums linkiu sėkmės! Buvo tikrai labai gera, ačiū! 

Stovykloje labai pailsėjau, išgirdau daug naudingų patarimų. Man atrodo, kad daug ką lyg ir jau žinojau, tačiau prisiminus buvo tarsi visai nauji dalykai. Nusprendžiau, kad per daug užkandžiauju, ypač anakardžio riešutais. Ir per dideliais kiekiais. Todėl mano pagrindinis tikslas – sumažinti riešutų kiekį (iki 20) ir dažnį iki 2 kartų per dieną. Šių kursų metu supratau, kad labai svarbu pusryčiauti ir mažinti užkandžiavimą. Labai skanus maistas! Ačiū! 

Vaida, aš pas Jus atvykau su tikslu „išsiplauti“ galvą J Ačiū, viską gavau ir dar daugiau! Dabar galėsiu padėti sau ir savo artimam žmogui. 

Nuostabi vieta, puiki aplinka. Dėstoma medžiaga konkreti, sisteminga, aiški, labai geri pavyzdžiai tam tikrose situacijose. Labai geros mankštos, įdomus judėjimas kitaip. Atsigavo ne tik kūnas, bet ir protas. Man – tai nauja pradžia, „restartas“. 

Išsivežiau naujus įpročius: po kiekvieno kąsnio – padėti įrankius, kai kalbu – padėti įrankius. Tai padeda pajusti sotumo jausmą lėčiau kramtant. Mažas atradimas, lengvai įgyvendinamas, o naudos daug J Kiekvieno susitikimo metu sužinodavau ką nors naujo. Ačiū! Vaida, tavo kompetencija yra profesionali! 

Miela, Vaida, dėkoju Jums už stovyklą, Jūsų žinias ir puikų maistą. Stovykloje supratau, kad dar daug ko turiu išmokti nuo savęs pažinimo iki įvertinimo, savo minčių supratimo. Savo nuostabai stovykloje aš nubudau be žadintuvo 06.30. Reiškia, aš galiu, tik turiu nueiti miegoti anksčiau. Man – tai iššūkis, bet stengiuosi bent kelis kartus per savaitę nueiti miegoti iki 23 val. Dar labiau džiaugiuosi, kad galėjau atsipalaiduoti, leidau tai SAU!

Džiaugiuosi, kad ryžausi atvažiuoti į šią stovyklą. Sužinojau, kad dar daug turiu išmokti dalykų, kad pati sau būčiau tobula. Ir pirmiausia pradėsiu save stebėti, kada ir kur darau klaidas, kurios trukdo mano planų įgyvendinimui. Pasižadu sau sudalyvauti dar kurioje nors stovykloje, kad pasisemčiau dar daugiau žinių. Ačiū Jums už suteiktą motyvaciją.

Atsakingai suorganizuota, konkrečiai suplanuotas laikas, efektyviai išnaudotas. Informacija pateikta išsamiai. Atmosfera jauki ir rami. Iš šios stovyklos grįšiu tikrai daug ramesnė ir pakilios nuotaikos. Be galo džiaugiuosi, kad nusprendžiau čia atvykti. Stovykloje praleistas laikas „nenuėjo per niek“.

Labai džiaugiuosi antrą kartą atvykusi į stovyklą pas Vaidą. Pirmą kartą stovykloje gautos žinios labai pakeitė mano mitybą. Mano šeima nuo šiol mėgaujasi net tik sveiku, bet ir skaniu maistu. Labiausiai džiaugiuosi, kad mano vaikai įgaus tvirtus pagrindus sveikai maitintis. Labai ačiū už nuoširdų, šiltą ir informatyvų savaitgalį. Viskas, kas čia vyko, man labai patiko. Šį kartą vėl išvažiuoju su naujom žiniom ir idėjom, kurios man ir mano šeimai padės toliau siekti užsibrėžtų tikslų ir po truputį keisti gyvenimo būdą.

Go to Top