fbpx

Knygos

 • Skaityti knygos ištrauką >>>Elektroninė knyga (EPUB formatu).INSTRUKCIJA: kaip atsisiųsti programą EPUB formato failų skaitymui >>>
  „Vaidos Kurpienės knyga „Liekna visam gyvenimui“ padėjo kitaip pažvelgti į mitybą, mitybos įpročius, maisto, lieknėjimo suvokimą. Psichologinis aspektas ir savęs pažinimas labai svarbus norint turėti gražų ir liekną kūną. Ačiū, Vaida! Kalbate apie tokius paprastus, bet kartais sunkius įgyvendinti praktiškai dalykus. O juos įgyvendinus, galima džiaugtis pasiektais rezultatais. Skaitysiu knygą nuolat, ypač tam tikras vietas, nes nenoriu prarasti pasiektų rezultatų!“, - tai skaitytojos Gintarės atsiliepimas apie dietistės V. Kurpienės knygą.
  Pirmą kartą V. Kurpienės knyga „Liekna visam gyvenimui“ išleista 2018 m. Knyga iškart pateko į populiariausių knygų dešimtuką, išleisti jau 7 tiražai, o 2022 m. balandį skaitytojų prašymu išleista ELEKTRONINĖ knyga.
  „Džiaugiuosi, kad mano patarimai padeda tūkstančiams žmonių keisti gyvenimus, pasirinkti sveiką mitybą. Jos tikslas – įkvėpti žmones pokyčiams, pradėti gyventi sveikiau su šypsena veide. Sulaukiu daug sėkmingai pokyčius įgyvendinusių žmonių atsiliepimų, todėl nutariau išleisti ir elektroninį knygos variantą, kad ji būtų prieinama dar daugiau žmonių, kurie nori keistis, bet nežino, kaip tai padaryti“, - sako V. Kurpienė.
  Knygoje dietistė V. Kurpienė pateikia motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Knyga skirta ir tiems, kurie viską žino apie lieknėjimą, ir tiems, kurie apie sveiką mitybą visai neturi žinių.V. Kurpienės knygos „Liekna visam gyvenimui“ turinys: Mano istorija, arba Kaip aš tris kartus lieknėjau. Niekur kitur nerasite tokios išsamios informacijos, kaip mano knygoje 1 ŽINGSNIS. Išsiaiškinti, nuspręsti, užfiksuoti. Jei darote ne taip kaip reikia, rezultato galite ir nepasiekti. 2 ŽINGSNIS. Išmokti valgyti sąmoningai. Tai yra net svarbiau už tai, ką valgote! 3 ŽINGSNIS. Išsimiegoti. Sužinosite, kodėl tai svarbu ir kaip tai veikia mūsų sotumo jausmą bei talijos apimtį. 4 ŽINGSNIS. Suplanuoti mitybos režimą. Kaip dažnai reikėtų valgyti ir kodėl tai svarbu 5 ŽINGSNIS. Tinkamai pasirinkti maisto produktus. Be kraštutinumų kalbu apie tai, kas svarbiausia nuėjus į parduotuvę. 6 ŽINGSNIS. Valgyti daug daržovių. Sezono metu tai paprasta, o ką daryti žiemą? Išsami mano ir profesionalų augalų žinovų sudaryta sezoninė daržovių lentelė. 7 ŽINGSNIS. Gerti daugiau vandens. Kaip tai padaryti, jei nejaučiamas troškulys ir kaip tai gali palengvinti lieknėjimą? 8 ŽINGSNIS. Judėti. Judėjimas nuo sveikos gyvensenos – neatsiejamas. 9 ŽINGSNIS. Įtraukti šeimą ir artimuosius. Pradedame nuo savęs, bet įtraukiant ir kitus – pokyčius lengviau įgyvendinti. Kaip tai padaryti ir išvengti revoliucijos namuose? 10 ŽINGSNIS. Skirti laiko sau. Kaip tai susiję su mūsų svoriu? Išleidusi kelis knygos tiražus galvoju, kad tai turėtų būti… pirmas knygos skyrius. Daugiau apie knygą „Liekna visam gyvenimui“ >>>Atsiliepimai apie knygą:
  Sabina: „Viena geriausių skaitytų praktinių knygų! Vienintelė knyga, kurią skaičiau 3 k. Knyga ir joje esantis požiūris į save, maistą, fizinį aktyvumą, psichologinius aspektus yra tiesiog superiniai. Jei nors dalį rekomendacijų įvykdyti-pokyčiai tikrai tikrai bus!!! Vaida, ačiū už šilumą ir meilę skaitytojams“.
  Gintarė: „Visada galvodama apie svorio metimą, įsivaizdavau, kad teks įdėti be galo daug darbo sporto salėje ir valios tam nerasdavau… Galiausiai supratau, kad reikia pradėti nuo mitybos. Jūsų knyga „Liekna visam gyvenimui“ padėjo visas mintis sudėlioti į lentynėles ir imtis pokyčių, o mitybos planas išgelbėjo nuo vargo planuojant kasdienį meniu. Dabar pagavo azartas, kiek gi dar nukris kilogramų. Jaučiuosi gerai, pokyčius jau pastebi aplinkiniai, vyras palaiko ir giria už pastangas, taiga, smagu judėti pirmyn. Per du mėnesius numečiau 7 kg (nuo beveik 72 kg iki 65 kg) ir svoris toliau krenta. Rezultatu esu labai patenkinta, net nemaniau, kad bus taip paprasta ir lengva“.
  Živilė: „Puiki knyga! Skaitosi vienu prisėdimu, sunku atsitraukti. Svarbiausia, knyga tikrai įkvepia veikti. Pradėjus skaityti knygą, ir dar net nedarant jokių pakeitimų mityboje, kilogramai pradėjo kristi tarsi savaime, o svarbiausia, be jokios kančios. Ačiū už knygą!“.
  Neringa: „Knygos pavadinimas – vienas iš mano gyvenimo siekių, mažais žingsneliais tikslo link. Daugelis moterų gali numesti papildomus kg, tačiau, kaip išlikti liekna visam gyvenimui? Štai kur iššūkis man pačiai…. Dėkoju Jums, miela Vaida Kurpiene, už puikius patarimus“.
  Inga: „Kai nusipirkau šią nuostabią, lengvai skaitomą ir dar lengviau suprantamą knygą, mano gyvenimas apsivertė 360 laipsnių kampu! Ir tai mane taip džiugina, kad negaliu nekrykštauti, kokia esu dabar laiminga. Nebeįsivaizduoju savo rytų be košių! Kokios jos gardumo! Kiek daug naudingos informacijos randu kaskart užsukus į Jūsų puslapį sulieknek.lt! Laimėjus mitybos planą ir pradėjus pagal jį sveikai maitintis pastebėjau, kad nebejaučiu pilvo pūtimo, esu soti ir laiminga, vanduo tapo ne priešu, o didžiausiu draugu, nuo veido dingsta visi spuogeliai, o visų svarbiausia – lieknėju ne dienomis, o valandomis! Man net gėda darosi, prisiminus, kiek pinigų esu išleidusi beviltiškoms reklamoms, ale „super kokteiliai“, „super duper liekninančios tabletės“ … O čia, tiesiog, Jūsų knygos dėka, mano mintys ir žinios skatina valgyti tik skanų ir sveiką maistą! Jis tapo kokybiškesnis, kai sužinojau, kaip tinkamai jį apdoroti bei kuo gardinti. Ačiū, kad Jūs esate ir skleidžiate tokį nerealų pozityvą, ypač LIVE metu! Žiūriu ir šypsausi, o tai – veža! P.s., ištirpo net 20 kg!!!“.
  Daugiau atsiliepimų >>>Skaityti knygos ištrauką >>>Elektroninė knyga (EPUB formatu).INSTRUKCIJA: kaip atsisiųsti programą EPUB formato failų skaitymui >>>
 • Desertai bei kiti saldumynai - vieni teigia, kad jų reikia vengti, kiti užmerkia akis ir valgo kasdien ir dažnai. El. knygoje „Sveiki desertai, saldumynai: kiek ir kada jų valgyti + 22 desertų receptai“ sužinosite kaip elgtis, kad nejaustumėte sąžinės graužaties dėl suvalgyto skanėsto ir galėtumėte jais smagiai pasimėgauti.Knygoje atsakysiu į klausimus:
  • Kiek galima valgyti saldumynų?
  • Kada galima valgyti desertus?
  • Kaip įveikti saldumynų potraukį?
  Knygoje rasite 22 desertų receptus. Kaip ir greitai paruošiamus, kuriems pakaks tik sudėtinių dalių bei jas sumaišyti, taip ir pyragus, kuriems reikės šiek tiek daugiau laiko. Visi desertų receptai bus pateikti su suskaičiuota maistine verte: kalorijos, baltymai, cukrus ir kita vertinga informacija.Išbandykite sveikus desertų receptus ir netrukus galėsite džiaugtis geresne emocine savijauta.Knyga PDF formatu bus naudinga visiems, besidomintiems šia tema bei norintiems skanių naujovių savo racione be žalos sau.Puslapių skaičius: 42 Autorė: dietistė Vaida Kurpienė
 • Skaityti knygos ištrauką >>>Manęs seniai prašė knygos, bet vis nesiryžau jos rašyti. Iš pradžių atrodė – ne laikas. Paskui iš tiesų nebuvo tam laiko. Pirma galvojau: reikia rašyti knygą apie tai, ką valgyti ir ko nevalgyti. Bet apie tai daug kalbu puslapyje sulieknek.lt. Paskui svarsčiau, gal sudėti į knygą medžiagą, kurią dėstau kursų ir seminarų metu. Bet puikiai žinau, kad net pati naudingiausia informacija nebūtinai skatina pokyčius. Jei viskas būtų taip paprasta, kad suvalgei morką ir sulieknėjai, pasaulyje nebūtų nei dietistų, nei dietologų, nei mitybos specialistų.Todėl nusprendžiau parašyti tokią knygą, kokios, mano manymu, labai trūksta. Jos prasmė įkvėpti – PASKATINTI PRADĖTI. PRADĖTI DABAR. Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar kito mėnesio pirmos dienos.Į šią knygą norėjau sudėti motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nenusimano apie sveiką mitybą.Manau, labai svarbu pateikti informaciją taip, kad ji žmogų paskatintų siekti norimų rezultatų. Ne priverstų, o būtent tarsi iš vidaus švelniai paskatintų patį tai daryti.Labiausiai šią knygą dedikuoju MOTERIMS. Nors, aišku, dauguma čia dėstomų dalykų tinka ir vyrams – juk jie taip pat kenčia dėl antsvorio, sveikatos sutrikimų ir energijos trūkumo. Tiesiog manau, kad moteris yra nešėja – per ją daug kas ateina į šeimą, jos pokyčiai veikia vyro ir vaikų sveikatą, draugių ir kolegų įpročius.Kaip man pavyko, galite įvertinti paskaitę knygą „Liekna visam gyvenimui“. Tikiu, kad knyga padėjo ir dar padės ne vienam atrasti tiesų kelią renkantis teisingą mitybą ir keičiant gyvenimo būdą. Dėkoju, kad perkate, skaitote ir rašote man laiškus, pasakodami apie savo pasiekimus.Šiuo metu parduodamas aštuntas, jau paskutinis, tiražas! Knygas galite įsigyti čia, knygos.lt, Maxima didžiosiose, knygynuose bei barbora.lt svetainėje.Skaityti knygos ištrauką >>>Kai perkate kelias skirtingas prekes, rekomenduojame knygą pirkti atskiru užsakymu nuo kitų prekių, nes tik taip galėsite pasirinkti galimus pristatymo būdus. Apgailestaujame dėl nepatogumų, riboja techninės galimybės.Pristatymas - Lietuvoje per Omniva paštomatus, o į užsienį Lietuvos paštu. Siuntimo į užsienį kaina - nuo 9,99 eur.Kadangi šiandien nuolaidos kodai ne visiems suveikia, tai jų vesti nereikia - kaina visiems vienoda - pati geriausia šiemet! Mėgaukitės ir skubiai pasinaudokite, nes rytoj ryte galiojimas baigsis.    
 • Tinkamai subalansuota mityba vaidina esminį vaidmenį kalbant apie dailesnes kūno formas, gerą fizinę bei emocinę būseną. Bet kokios raciono pertvarkos turėtų būti įgyvendinamos įvertinant galimą poveikį sveikatai. Badavimas gali būti naudingas sveikatai, tačiau gali ir pakenkti. Norint išvengti rizikos, būtina žinoti, kada ir kaip šia organizmo valymo forma užsiimti. Bene idealiausias organizmo valymas – iškrovos diena su maistu, kai, gerokai sumažinus dienos kalorijų normą, valgomas tik konkretus produktas ar maisto medžiagų grupė (angliavandeniai, baltymai).El. knygoje „Iškrovos diena: organizmo valymas“, priklausomai nuo to, kokia iškrovos diena pasirinkta, rasite nurodytus konkrečius produktus, reikiamą jų suvartoti kiekį bei detalų aprašymą, kaip iš šių paruošti vieną ar kitą patiekalą. Iškrovos dienos neturi būti (ir negali!) alinantis badavimas: vadovaujantis knygoje pateiktais patarimais, organizmo valymas bus lengvas bei atneš gerus laukiamus rezultatus.Iškrovos dienų tipai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant į sveikatos būklę, norimą pasiekti rezultatą, iškrovos sudėtingumą ar mėgstamą produktą. Reguliariai atliekamas organizmo valymas, derinamas su kasdiene subalansuota mityba bei aktyviu gyvenimo būdu, atneša realią naudą išvaizdai, sveikatai bei savijautai.Ši knyga lyg gidas, atsakys į klausimus:
  • Kam reikėtų vengti iškrovos dienos?
  • Kokį laiką iškrovos dienai rekomenduojama pasirinkti?
  • Kada rinktis vienkartines, o kada – reguliarias iškrovos dienas? Kokios rūšies iškrovos diena yra tinkamiausia Jums?
  • Kaip elgtis po iškrovos dienos, norint, jog organizmo valymas nenueitų veltui?
  El. knygoje „Iškrovos diena: organizmo valymas“ rasite ne tik atsakymus į šiuos bei kitus klausimus, bet ir receptus bei kiekius, pritaikytus laikantis tam tikro produkto iškrovos dietos.Aušra:
  „Džiaugiuosi, jog pagaliau nusprendžiau pasinaudoti Vaidos patarimais ir pakeisti savo ydingus mitybos įpročius. Savijauta kur kas geresnė, o energijos, kurios anksčiau taip trūko, dabar turiu su kaupu!“
  Gintarė:
  „Visų pirma nustebau, jog subalansuota mityba tikrai nereiškia savęs alinimo badaujant. Tiesą sakant, jaučiuosi kur kas sotesnė nei tada, kai be saiko šlamšdavau miltinius patiekalus bei saldumynus! Jų atsisakius, jaučiuosi ir atrodau kur kas geriau. O ir galvos skausmas, kuris kamavo anksčiau, sumažėjo.“
  Išbandykite sveikos mitybos patarimus jau dabar ir netrukus galėsite džiaugtis akivaizdžiai gražesniu savo atspindžiu veidrodyje bei geresne fizine ir emocine sveikata.Knyga PDF formatu bus naudinga visiems, besidomintiems šia tema bei norintiems patiems išbandyti iškrovos dienas ir įsitikinti, koks sveikatai, savijautai ir išvaizdai yra naudingas organizmo valymas.Puslapių skaičius: 42 Autorė: dietistė Vaida Kurpienė
Go to Top