Saulė sako, man 52 metai, svėriau 92 kg, po sveikos mitybos e-programos, minus 15 kg. Jau metai numestą svorį išlaikau.

Džiaugiuosi 100 procentų, kad mano gyvenime atsiradote Jūs! Prisimenu pirmą savaitę, kai reikėjo rašytis ką ir kiek suvalgau… Dieve dieve, iš to ,,aš nieko nevalgau ” jau pirmos dienos vakare bijojau eiti į virtuvę, nes sąsiuvinio lape nebebuvo vietos parašymui… :)

Minus 15 kilogramų ir atrastas malonumas gyventi

Dar noriu pasakyti apie motyvą: gal ir juokinga, bet labai norėjau neturėti riebalų sluoksnio po pažastimis :) Svajojau apie tai, kad normaliai galėsiu nuleisti rankas, o ne atrodyti taip, lyg po pažastimis nešiočiausi pasikišusi arbūzą :)

Ir taip, dėka Vaidos, dabar jaučiuosi superiovai!

Žinoma, kaip ir programos metu rekomenduota, kai numečiau 10 kg (per 3 mėn.) pasidovanojau sau dovaną. Tortą? Neeeee…. Paros spa poilsį prie jūros su masažu!

Miegas: miegu kaip užmušta, su ,,ištįsusiomis seilėmis”. Prabundu be žadintuvo ir gerai pailsėjusi….

Veikla: Kai pradėjau gerai  išsimiegoti, tai pajutau didelį energijos antplūdį, kurį išeikvoju vaikščiodama šiaurietišku ėjimu, lankydama vieną kartą savaitėje kalanetiką, funkcines treniruotes.

Maistas: Pamėgau rytmetines košes. Net nemaniau, kad yra tiek daug įvairių košių ir jos tooookios skanios… Žinoma, su daržovėmis! Valgau žuvį, vištieną, o va su kiauliena, mano pačios nuostabai, pradedu nebesutarti. Mityboje atradau daug naujų skonių, prieskonių… Supratau, kad norint būti sočiai, nebūtina ,,ėsti”, o užtenka pavalgyti. Šiltas vanduo – pagrindinis palydovas.

Dėka sveikesnės  mitybos (nesakau, kad 100 procentų sveikos, nes maitinuosi su nukrypimais) atradau savyje gerą nuotaiką, energiją, šypseną ir juoką, džiaugsmą!

Saulė: minus 15 kilogramų ir atrastas malonumas gyventi

Jau metai, bet užlipus ant svarstyklių svoris keičiasi tik plius minus 2 kg. Nors sutikus pažįstamus jie vis nustemba: tu ką? vėl sulieknėjai? Ko dabar? Gal sergi?  O taip! – atsakau.- Dėka Vaidos Kurpienės ,,susirgau” sveikata!

Ačiū Jums! Šiai dienai man viskas ok!

P.s. Nors e.paskaitų kursą dar norėčiau pakartoti :)

——————————————————–

Taip nuoširdžiai parašyta <3 Dedikuoju visoms ir visiems, kas atidėlioja savo pokyčius.

Kalba ir stilius iš laiško nekoreguoti. Tekstu ir nuotraukomis leido pasidalinti p. Saulė.

4.4 7 votes
Patiko? Įvertinkite!