fbpx

Sveikos mitybos e-paskaitos

Pradžia/Nuotoliniai kursai/Sveikos mitybos e-paskaitos

Sveikos mitybos e-paskaitos

143 

(8 pirkėjų atsiliepimai)

Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Pirmąją paskaitos temą galėsite peržiūrėti iš karto, o kitos ‘atsirakins’ kas 7 dienas. Iš viso video paskaitas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos jums patogiu laiku, sustabdyti ir vėl prie jų grįžti, kol visą medžiagą įsisavinsite.

Visos paskaitų temos aprašytos žemiau esančiame aprašyme.

Įsigykite visą paskaitų ciklą iš karto ir sutaupysite (viena paskaita 13 eur vietoje 19 eur), ir papildomai gausite:
– 2 skambučius po 15 minučių Vaidai Kurpienei;
– kursas tęsis net 11 savaičių, siųsime po vieną paskaitą kartą per savaitę, taigi tai mitybos pokyčių 2,5 mėnesio programa. Ilga trukmė palengvina tikslo siekimą;
– dalomosios medžiagos;
– praktinių užduočių;
– galėsite užduoti klausimus Vaidai Kurpienei elektroniniu būdu kurso metu ir po jo.

Jei reikia padrąsinimo pasiryžti – štai jis. Įsigykite pirmą paskaitą, pasižiūrėkite – patiks ir norėsite įsigyti visą kursą 🙂 Per savaitę nuo paskaitos įsigijimo parašykite mums registracija@sulieknek.lt, suteiksime nuolaidos kodą ir visą kursą galėsite įsigyti vos už 126 eur.

Nuolaidos:
– Įsigijus kartu 4 savaičių mitybos planą ir e-paskaitų visą ciklą taikoma 30 € nuolaida (nuolaida automatiškai pritaikoma atsiskaitymo puslapyje).

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Sveikos mitybos e-paskaitos

Naujiena! Norintys gali įsigyti sveikos mitybos e-paskaitas. Perkant konkrečią pasirinktą paskaitą – kaina 19 € už vieną, įsigyjant 11 paskaitų ciklą – kaina po 13 €.

Papildomos naudos įsigyjant visą ciklą:
– Atsakymai į asmeninius klausimus, specialioje Facebook grupėje (neviešoje). Į juos atsako Vaida Kurpienė
– Praktinės užduotys
– Papildoma dalomoji medžiaga
– Tęstinis kursas suteikia daugiau naudos

Sveikos mitybos kursų paskaitų temos:
1. Kaip pasiekti ilgalaikių rezultatų? Įpročių keitimo būtinos sąlygos, miegas, valgymo procesas.
2. Mitybos režimas. Produktai ko vengti ir kuo keisti, bei ką būtinai vartoti.
3. Skysčiai: kiek, kokių ir kada. Vanduo, sultys, kava, arbata, alkoholis.
4. Baltymai: kokius rinktis, kaip išdėlioti savaitėje. Kaip atsirinkti, kurių vengti? Aptariami žuvis, mėsa, ankštiniai, pieno produktai ir kiaušiniai, baltymai vegetarinėje bei veganinėje mityboje.
5. Riebalai: kiek reikia, kokių, kaip išvengti vėžio atsiradimą skatinančių medžiagų ir gauti ypač vertingų? Kaip sumažinti cholesterolį?
6. Angliavandeniai. 1 Dalis. Kiek angliavandenių reikia, kokių verta vengti ir kokių būtinai vartoti? Kaip dažnai „sugadinami“ vertingi produktai?
7. Angliavandeniai. 2 Dalis. Glikeminis indeksas, alkio ir sotumo jausmai saldumynų potraukio prigimtis, maitinimosi režimas.
8. Fizinis aktyvumas: kiek reikia bei kokio. Trumpai apie mitybą sporto metu
9. Virškinimo sistemos veikla ir maisto derinimas. Kiek reikia derinimo, o kur dėmesio skirti neverta?
10. Organizmo užrūgštėjimas ir jo šarminimas. Tiesa ir mitai.
11. Maisto priedai ir į ką atkreipti dėmesį perkant produktus.
12. Kurso pakartojimo testas. (papildomai be mokesčio įsigyjantiems ciklą paskaitų)

8 atsiliepimai apie Sveikos mitybos e-paskaitos

 1. Eglė

  Noriu Jums padėkoti už Jūsų nuostabų darbą😊 Po daugelio įvairių dietų metų, pagaliau atradau kas man tinka ir jaučiuosi puikiai. Nereikia kovoti pačiai su savimi😁 Aišku aš neturėjau didelio viršsvorio, bet visada turėdavau kontroliuoti save.

  Po Jūsų kursų buvo mažų nuklydimų, bet labai greitai grįžti į vėžias atgal, nes savijauta yra svarbiausia. Nereikia saldumynų, nėra nuotaikos svyravimo, visiškai negeriu alkoholio, dingo sąnarių skausmai. Visada ryte valgau košes ir per dieną stengiuosi visada suvalgyti dienos šviežių daržovių normą. Atradau jogą ir ilgus pasivaikščiojimus po kalnus.

  Gyvenime atsirado balansas ir harmonija. 🥰 Ačiū Jums!

 2. Rūta

  – 5 kg per mėnesį ir jaučiuosi labai gerai. Vis rečiau pučia vidurius, galvos neskauda. Savijauta puiki ir džiugina rezultatai.
  Būtinai užsisakysiu ir kito sezono planą.

 3. Rasa

  Esu labai laiminga atradusi Jus ir Jūsų sistemą – kokio gerumo receptai, kaip skanu ir sotu WOW.

 4. Ingrida

  Man labai patinka, kad receptai paprasti, greitai pagaminami ir skanūs😉. Nustebino, kad tokios didelės salotų porcijos, atrodė, kad neįveikiamos, bet iš tikro – tai puikus kiekis.

  Svarbiausia, kad mano sūnus (jam 10 metų), kuriam daržovės yra kažkas baisaus, per tas 2-3 savaites suvalgė daržovių daugiau nei per paskutinį pusmetį!!!!!!!!!!!!! Už tai, AČIŪ!!!!!!!!.

 5. Raminta

  Esu be galo patenkinta, kad uzsisakiau mitybos plana butent pas jus.

  Patyriau tiek daug nauju skoniu ir tuo paciu pokyciu savijautoje per gana trumpa laika!Pasirodo galiu valgyti paprika ir poto jokio atsirugimo ja, o anksciau net kvapo jos „nepernesdavau“. Taip pat dingo remuo,pagerejo virskinimo ir salinimo trakto veikla,pavalgius nesijauciu issiputus kaip balionas:))

  Energijos dabar uztenka visai dienai, pagerejo miegas ir aplamai bendra savijauta. Sumazejo potraukis saldumynams, bet kartais vis dar norisi kazko pasmaliziauti. Tada gaminu kazka is papildomai pridetu receptu.

 6. V.A.

  Nors sveika mityba domėjausi, bet po kursų mano pagrindinis atradimas, kad visiškai pasitvirtino mano manymas jog apie mitybą neišmanau.

  Sudėliojimas kaip maitintis, kaip į tai reaguoja organizmas ir bendrai kursų logika, motyvavimas, geras ir paprastas tonas labai patiko. Dar labai patinka valgyti ir žinoti, kad darai sau kažką naudingo, vien jau produktų įvairovė kokia.

 7. A.

  Grįžau į svorį, koks buvo per mano vestuves (apie 61kg svėriau). Mano tikslas -6kg, iki 59,2kg., taigi iki tikslo dar vienas kilogramas su trupučiu likęs, bet esu tikra, kad jis nukris ir tikrai neabejoju, kad kilogramai nebegrįš.

  Juokaudama savo šeimai sakau, kad ne valia, o žinios yra svorio metimo pagrindas ir tikrai, būčiau žinojusi, kad taip lengva (juk visi aplink sako kaip sunku numesti svorio, o kai nesi labai susidūrusi imi ir patiki), būčiau svorį numetusi jau ir po pirmojo nėštumo. Taigi gailiuosi tik kad taip uždelsiau, bet tuo pačiu labai džiaugiuosi, kad pavyko iš pirmo bandymo ir iš esmės tik jūsų mokymų dėka.

  Jūsų vardas ir pavardė (jau brand’as) sušmėžuodavo populiariuose portaluose ir televizijoje, bet tiems tyliesiems viskas kas masiška, populiaru atrodo ne ne ne, ne man, taigi, tiesą sakant, net nesvarsčiau kreiptis į jus. Kitas toks tarsi atgrasantis veiksnys buvo žodis košė. Suaugusiems jis kažkaip nelimpa ir jis tarsi asocijavosi su dideliu pokyčiu, o niekas nenori didelių pokyčių.

  Viskas pradėjo keistis perskaičius jūsų knygą. Ją nusipirkau vasario mėn., kai dar laukiausi ir pamažu ruošiausi laikotarpiui kai jau reikės svorį mesti, tarsi kaupiau žinias. Pirkau, nes nekainavo brangiai, mėgstu skaityti ir tikėjausi, kad bus pritaikyta kažkas Lietuvai (čia jūsų stiprybė lyginant su visais užsienio autoriais, galite pabandyti tai išnaudoti ir akcentuoti daugiau).

  Knygoje buvo aprašymas, kuris labai tiko man, kad apie 11val ir apie 16val norisi valgyti ir ieškai saldainio/sausainio/kavos. Būtent tas pataikymas bei dėstymo logiškumas pakeitė mano pirmines nuostatas ir pradėjau manyti, kad jūsų metodas/kursai galite būti mano pagalbininkai metant svorį, be to jūsų mokymai atitiko mano kriterijų, kad badauti nėra gerai ir tik išbalansuoja organizmą.

  Perskaityta jūsų knyga man padėjo apsispręsti, kad savo bandymus mesti svorį pradėsiu nuo jūsų metodo. Iš esmės dar supratau, kad neturiu žinių apie mitybą. Čia kaip šiuolaikinis standartas, kad mokykloje/universitete moko visko, bet tik ne to ko gyvenime reikia. Taigi apie mitybą esame prisigaudę tuščių aksiomų iš populiarių tinklalapių, kaip kad košės yra gerai, žuvis yra gerai, cukrus yra blogai, kurios realiai nėra neteisingos, bet nėra pakankamai tikslios, kad galėtum teisingai maitintis.

  Jūsų kursai yra tobuli suagreguotos, aiškiai pateikiamos informacijos prasme. Nežinau kiek jums teko knygų perskaityti ir kiek reikėjo vidinės logikos bei aiškinimo kitiems, kad sudėliotumėte tokį 11 paskaitų variantą, bet jis yra puikus. Nesakau tobulas, nes visada galima kažką geriau padaryti, bet jis tikrai yra labai labai geras ir tikrai veiksmingai padeda tiek suvokti informaciją, tiek ją prisiminti, o tai be abejo yra geros dėstymo medžiagos ir gero dėstymo pavyzdys.

  Šiandieną negaliu patikėti, kad už tokią mažą kainą ir taip patogiai įsigijau tiek žinių, kurios man pravers likusiam gyvenimui. Tikriausiai tai pirmas kartas mano gyvenime kai žinias gavau taip gerai agreguotas. Tipiškai turi daug skaityti pati, domėtis, analizuoti, padaryti išvadas. Tą mėgstu daryti, bet laikas yra brangus dalykas. Čia – viskas ant lėkštutės. Jūs įkvepiate.

  Labai džiaugiuosi, kad jums pavyko tai padaryti, kad iš to padarėte savo mini verslą ir labai labai norėčiau, kad tokių puikių verslų iš skirtingų sričių Lietuvoje būtų daugiau. Tikrai jumis labai džiaugiuosi, labai sveikinu ir tuo pačiu asmeniškai esu labai dėkinga.

 8. Jolita

  Apie sveiką maitinimąsi ir gyvenimo būdą domėjausi ir anksčiau, tik visos tos žinios buvo gan padrikos, prieštaraujančios vienos kitoms, o išklausius jūsų paskaitas pasidarė daugiau aiškumo ir supratimo, nes gavau argumentuotus atsakymus į visus „už“ ir „prieš“.

  Galvoju, kad toliau tik reikia valios ir didelio noro. Rezultatai mane tenkina. Sveikata per daug nesiskundžiau ir prieš kursus. Atsikračiau 5 nereikalingų kg atsikračiau ir dar planuoju 3-4 pamesti. Dabar viskas paprasčiau, nes aiškiai žinau ką ir kaip reikia daryti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *