fbpx

Sveikos mitybos el. paskaitos

Sveikos mitybos el. paskaitos

Original price was: 198,00 €.Current price is: 143,00 €.

(30 pirkėjų atsiliepimai)

Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Pirmąją paskaitos temą galėsite peržiūrėti iš karto, o kitos ‘atsirakins’ kas 7 dienas. Iš viso video paskaitas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos jums patogiu laiku, sustabdyti ir vėl prie jų grįžti, kol visą medžiagą įsisavinsite.

Naujiena! Norintys gali įsigyti sveikos mitybos e-paskaitas. Perkant konkrečią pasirinktą paskaitą – kaina 36 € už vieną, įsigyjant 11 paskaitų ciklą – kaina po 13 €.

Papildomos naudos įsigyjant visą ciklą:
– Atsakymai į asmeninius klausimus, specialioje Facebook grupėje (neviešoje). Į juos atsako asmeniškai Vaida Kurpienė
– Praktinės užduotys
– Papildoma dalomoji medžiaga
– Tęstinis kursas suteikia daugiau naudos

Sveikos mitybos kursų paskaitų temos:
1. Kaip pasiekti ilgalaikių rezultatų? Įpročių keitimo būtinos sąlygos, miegas, valgymo procesas.
2. Mitybos režimas. Produktai ko vengti ir kuo keisti, bei ką būtinai vartoti.
3. Skysčiai: kiek, kokių ir kada. Vanduo, sultys, kava, arbata, alkoholis.
4. Baltymai: kokius rinktis, kaip išdėlioti savaitėje. Kaip atsirinkti, kurių vengti? Aptariami žuvis, mėsa, ankštiniai, pieno produktai ir kiaušiniai, baltymai vegetarinėje bei veganinėje mityboje.
5. Riebalai: kiek reikia, kokių, kaip išvengti vėžio atsiradimą skatinančių medžiagų ir gauti ypač vertingų? Kaip sumažinti cholesterolį?
6. Angliavandeniai. 1 Dalis. Kiek angliavandenių reikia, kokių verta vengti ir kokių būtinai vartoti? Kaip dažnai “sugadinami” vertingi produktai?
7. Angliavandeniai. 2 Dalis. Glikeminis indeksas, alkio ir sotumo jausmai saldumynų potraukio prigimtis, maitinimosi režimas.
8. Fizinis aktyvumas: kiek reikia bei kokio. Trumpai apie mitybą sporto metu
9. Virškinimo sistemos veikla ir maisto derinimas. Kiek reikia derinimo, o kur dėmesio skirti neverta?
10. Organizmo užrūgštėjimas ir jo šarminimas. Tiesa ir mitai.
11. Maisto priedai ir į ką atkreipti dėmesį perkant produktus.
12. Kurso pakartojimo testas. (papildomai be mokesčio įsigyjantiems ciklą paskaitų)

Įsigykite visą paskaitų ciklą iš karto ir sutaupysite (viena paskaita 13 eur vietoje 36 eur), ir papildomai gausite:
– 2 skambučius po 15 minučių Vaidai Kurpienei;
– kursas tęsis net 11 savaičių, siųsime po vieną paskaitą kartą per savaitę, taigi tai mitybos pokyčių 2,5 mėnesio programa. Ilga trukmė palengvina tikslo siekimą;
– dalomosios medžiagos;
– praktinių užduočių;
– galėsite užduoti klausimus Vaidai Kurpienei elektroniniu būdu kurso metu ir po jo.

Jei reikia padrąsinimo pasiryžti – štai jis. Įsigykite VIENĄ PASKAITĄ, pasižiūrėkite – patiks ir norėsite įsigyti visą kursą :)

Per savaitę nuo paskaitos įsigijimo visą kursą galėsite įsigyti vos už 129 eur. (Atsiskaitymo metu nurodykite tą patį el. pašto adresą kuriuo pirkote vieną el. paskaitą ir nuolaida bus pritaikoma automatiškai. SVARBU: nuolaida taikoma tik 1 savaitę nuo vienos e-paskaitos įsigijimo.)

Nuolaidos:
– Įsigijus kartu 4 savaičių mitybos planą ir el. paskaitų visą ciklą taikoma 20 € nuolaida (nuolaida automatiškai pritaikoma atsiskaitymo puslapyje).

– Vieną savaitę nuo vienos el. paskaitos įsigijimo pabandymui, visą e-paskaitų paketą gali įsigyti už 129 € (nuolaida taikoma automatiškai nurodžius tą patį el. pašto adresą).

Produkto kodas: E-PASKAITA1 Kategorija:

30 atsiliepimų apie Sveikos mitybos el. paskaitos

 1. Eglė

  Begalo naudingas seminaras. Vertas kiekvieno isleisto cento. Suzinojau labai daug naudingos informacijos. Informacija pateikta labai aiskiai. O kai suprantu kas ir kaip veikia, tai ir savimi rupintis nera labai sunku. Tik pacios geriausios rekomendacijos.

 2. Agnė

  Noriu padėkoti už išsamias paskaitas.Buvo įdomu klausyti ir sužinoti nemažai naujos informacijos😊.Stengiuosi užsibrėžtus tikslus įgyvendinti ir toliau bei keisti įpročius.

 3. Eglė

  Buvo naudinga ir tikrai labai įdomu, daug naujų patirčių. Labiausiai turbūt patiko 6 – ta paskaita apie angliavandenius, kuomet kalbėjome apie daržoves, jų naudą. Labai patiko ir apie mitybos įpročius, juos pakeitėme, nes patarimai buvo aiškūs ir konkretūs. Iki kurso pabaigos jie tapo tokie įprasti, kad apie juos nebegalvojame.

 4. Rasa

  Ačiū už visas paskaitas, buvo įdomu būti kartu, pasitikrinti savo supratimą sužinoti kažką naujo.

 5. Dovilė

  Tikrai daug naudingų dalykų sužinojau, įdomu ir lengva Jūsų klausytis. Ačiū.

 6. Stanislava

  Dėkoju už labai naudingas paskaitas, pakeičiau mitybą ir netekau kilogramų.

 7. Erika

  Ačiū Jums labai už skirtą laiką ir dėmesį. Laukiau kiekvieno trečiadienio vakaro su malonumu. Jūsų patarimai įkvėpė ir suteikė dar didesnio noro mylėti save, jėgų keistis ir skatino klausytis ir įsiklausyti, o ne tik išklausyti ir pamiršti.

 8. Jūratė

  Jūsų paskaitos davė labai daug. Atrodo valgai ir nesusimąstai, o kai sužinojau kaip vieni ar kiti produktai veikia organizmą, supratau, kad visą laiką valgiau neteisingai.

 9. Snieguolė

  Jau peržiūrėjau pirmą paskaitą 2 kartus. Man ji labai patiko ir daug motyvuoja. Tikrai klausysiu dar ne kartą. Pateikta informaciją tokia įdomi , kad norisi klausyti ir klausyti. Ačiū jums. :)

 10. Viktorija

  Dar vos trečia paskaita, bet labai daug gavau vertingos informacijos,o kiek dar jos bus…!

  Labai džiaugiuosi nes dėl to ir įsigijau jūsų paskaitas,viršsvorio neturiu na 5+- kg pagal skaičiuoklę numesti turėčiau,kad būtų idealaus svorio. Ligų dėkui Dievui neturiu,tačiau ieškau harmonijos visame kame ir besekdama jūsų nurodymu pas harmonijos ir balanso rezervai kaupiasi su lig kiekviena savaite 😊,o tai veda prie daug gražių dalykų,ir santykiuose (absoliučiai visuose,ir meilėje sau).

  Tad ačiū 🙏 Vaida

 11. Airina

  Labai patinka paskaitos – tikrai daug informacijos! Prieš žiūrint, atrodo, kažin ar ką naujo sužinosiu, bet visada tikrai sužinau nemažai naujo ir vertingo :)
  Reikia laiko tai info įsisąmoninti, praverčia daloma medžiaga – vis pasiimu ir pakartotinai perskaitau, kad prisiminčiau :).

 12. Rasa

  Visų pirma, labai ačiū už kursus, labai daug sužinojau. Nors ir turėjau mitybos planą, pasirodo, ne viską dariau teisingai, buvau išsirinkusi kas man patinka, o ypatingai baltymų paskaita sudėliojo viską į vietas:)

  Labai džiaugiuosi pakeitusi mitybos įpročius. Jaučiuosi žvalesnė, energingesnė ir figūra žymiai dailesnė. Esu kūda, bet po 2 gimdymų likęs pilvas labai išryškėdavo netaisyklingai maitinantis, sportas nepadėdavo. O dabar ir tai pasitaisė:)

 13. Gabrielė

  Labai smagu ir naudinga buvo klausytis ir mokytis iš Jūsų, liks visam gyvenimui Jūsų pamokos. Sėkmės <3

 14. Vaida

  Per dvi savaites – 2 kg . Tikrai nesitikėjau, kad man patiks valgyti košes, nes visad man skaniausia buvo sumuštinis su dešra. Tačiau jau dabar man norisi skaniųjų košių ir nieko kito ryte :)

  Pačio plano pavyksta laikytis, išskyrus tai, kad kai kurios porcijos gerokai per didelės. Jaučiu, kad jau net skrandį veržia, jeigu mėginu viską suvalgyti. Kai kuriomis dienomis suvalgius pilną pietų porciją ir užkandį 40 g riešutų visiškai nebesinorėjo vakarienės, tai jos ir nebevalgau arba tik salotų suvalgydavau.

  Esu be galo patenkinta jus atradusi, klausau jūsų nuotolinius kursus, valgau daug ir svoris krenta, geriau ir būti negali :)

  jaučiu pagerėjusią nuotaiką, negaliu atsidžiaugti tuo, kad vakarais nenoriu prisivalgyti.

 15. Lina

  Ačiū kad išmokėt valgyt cielas kruopas, burokus ir pastarnokus! :)

  Pačiu laiku – karantinui!
  Kruopų prisipirkau, šakninių daržovių dėžė balkone.

 16. Gintarė

  Lieknėjimo istorijos, kurias dažniausiai randu internete beieškant būdų numesti svorio beveik visada būna tokios: žmogus valgė tortus ir bandeles ir visai nejudėjo. Tada suprato, kad tortai ir bandelės nėra gerai ir vietoj jų pradėjo valgyti daržoves. Pradėjo judėti / sportuoti. Tada įvyko stebuklas: žmogus numetė įspūdingą kilogramų kiekį, postina nuotraukas socialinėse medijose su kelnėmis, kurios anksčiau buvo per didelės ir žarsto patarimus kitiems, kad reikia atsisakyti tortų ir bandelių.

  Mano istorija ne visai tokia, nes ilgą laiką jau ėjau sveikesnio gyvenimo link, tad drąstiškų pokyčių, na to tortų ir bandelių metimo, nereikėjo.
  Visada buvau „sunkių kaulų“ vaikas. Tad po daugybės labai neprotingų svorio metimų paauglystėje, kai sportuojama per daug ir valgoma per mažai, didelio svorio numetimo / vėl priaugimo, apie dvidešimtuosius gyvenimo metus po truputį pradėjau eiti sveikesnio / protingesnio (!) gyvenimo būdo link. Jau maždaug keturis metus sportuoju ne daugiau nei 40 min / valanda, ne daugiau nei 4 kartus per savaite. O kai visai nėra ūpo ir nesportuoju, bet žinau, kad judėjimo kūnas vėl greit pareikalaus. Valgau daug daržovių, kuo mažiau perdirbtą maistą, geriu daug vandens. Daugiau jokių kitų ypatingų taisyklių. Optimalų svorį pavyko išlaikyti keletą metų. Deja, su nauju sėdimu darbu ir visokiais gyvenimo pokyčiais po truputį priaugau apie 10kg.

  Taip atsitiko dėl nesudėliotų mitybos „rėmų“. Be jų peralkstama, o tada persivalgoma. Norisi saldumynų. Užeina alkio priepuoliai, nors lyg tą dieną buvo nemažai valgoma. O tada jau nesvarbu, net jei sportuojama ir valgomas koks lyg ir sveikas patiekalas, jei jo per daug visame mitybos kontekste, be apgalvoto sporto / miego / valgymo režimo (ypač stresinėse gyvenimo situacijose), svorio bus priaugama, ypač jei tam yra polinkis.

  Be abejo tam, kad numesti svorio reikia mažiau valgyti ir daugiau judėti. Bet kaip tai padaryti lengvai, nekankinant savęs, niekada neišalkstant ir visam laikui? Kelios konsultacijos su Vaida – viena geriausių gyvenimo investicijų, kuriose ji man sudėliojo mitybos „rėmus“. Pavyzdžiui:
  • video apie baltymus labai aiškiai sudėliojo, kada, kiek jų valgyti. Jokių dirbtinių proteino miltelių šaukštais valgyti nereikia (kaip galima pagalvoti pažiūrėjus kelių „sveikuolių“ video Yuotube)
  • Vaida išdėstė, kokia turi būti visa maisto „logistika“, kurios dėka žymiai paprasčiau planuoti valgymus. Nėra sunku įsimesti kelis apgalvotus užkandžius, kurie užtikrina, kad nebus peralkstama. Dar sužinojau kaip ir kada valygti įvariuose scenrijuose, pvz., jei sportuoju ryte / per pietus / vakare? Jei einu į vakarėlį? Jei žinau, kad dirbsiu iki vėlumos ir bus sunku įsprausti vakarienę? Ir pan.
  • Vaida davė patarimų kaip mąstyti apie visą mitybą. Esmė yra džiaugtis pasiekimais, laikytis mitybos principų, bet kartais sau leisti suvalgyti picą be sąžinės graužimo.

  Rezultatas:
  • Niekada neišalkstu.
  • Įvyko stebuklas ir nebenoriu saldumynų! Anksčiau bėgdavau 21.55 į parduotuvę kokio Snickers‘o. Saldumynus valgau, bet kitaip nei anksčiau. Lėtai, mažas porcija ir su pasimėgavimu.
  • Man aišku kada ką ir kiek valgyti, kas nuima daug kasdienio mitybos planavimo
  • Svoris krenta be kančių

 17. Renata

  Knkinantys sanariu skausmai galima sakyti beveik pranyko!

 18. Kristina

  Šias paskaitas įsigijau, ne lieknėjimo ar dideliais sveikatos nusiskundimo tikslais, o daugiau dėl savišvietos apie mitybą.

  Tik ko nesitikėjau tai TOKIO informacijos srauto, dėkinga už tai. Intensyviai dirbant ir auginant vaikus suvirškinti savaitės kursą, man reikia dviejų ar net trijų savaičių. O ir paskaitą kartais atsuku pažiūrėti pakartotinai, kad prisiminti.

 19. Saulė

  Man 52 metai, svėriau 92 kg, po sveikos mitybos e-programos, minus 15 kg. Nuo pavasario iki dabar numestą svorį išlaikau.

  Džiaugiuosi 100 procentų, kad mano gyvenime atsiradote Jūs! Prisimenu pirmą savaitę, kai reikėjo rašytis ką ir kiek suvalgau… Dieve dieve, iš to ,,aš nieko nevalgau ” jau pirmos dienos vakare bijojau eiti į virtuvę, nes sąsiuvinio lape nebebuvo vietos parašymui… :)

  Dar noriu pasakyti apie motyvą: gal ir juokinga, bet labai norėjau neturėti riebalų sluoksnio po pažastimis :) Svajojau apie tai, kad normaliai galėsiu nuleisti rankas, o ne atrodyti taip, lyg po pažastimis nešiočiausi pasikišusi arbūzą :)

  Ir taip, dėka Vaidos, dabar jaučiuosi superiovai!

  Žinoma, kaip ir programos metu rekomenduota, kai numečiau 10 kg (per 3 mėn.) pasidovanojau sau dovaną. Tortą? Neeeee…. Paros spa poilsį prie jūros su masažu!

  Miegas: miegu kaip užmušta, su ,,ištįsusiomis seilėmis”. Prabundu be žadintuvo ir gerai pailsėjusi….

  Veikla: Kai pradėjau gerai išsimiegoti, tai pajutau didelį energijos antplūdį, kurį išeikvoju vaikščiodama šiaurietišku ėjimu, lankydama vieną kartą savaitėje kalanetiką, funkcines treniruotes.

  Maistas: Pamėgau rytmetines košes. Net nemaniau, kad yra tiek daug įvairių košių ir jos tooookios skanios…Žinoma, su daržovėmis! Valgau žuvį, vištieną, o va su kiauliena, mano pačios nuostabai, pradedu nebesutarti. Mityboje atradau daug naujų skonių, prieskonių… Supratau, kad norint būti sočiai, nebūtina ,,ėsti”, o užtenka pavalgyti. Šiltas vanduo – pagrindinis palydovas.

  Dėka sveikesnės mitybos (nesakau, kad 100 procentų sveikos, nes maitinuosi su nukrypimais) atradau savyje gerą nuotaiką, energiją, šypseną ir juoką, džiaugsmą!

  Jau metai, bet užlipus ant svarstyklių svoris keičiasi tik plius minus 2 kg. Nors sutikus pažįstamus jie vis nustemba: tu ką? vėl sulieknėjai? Ko dabar? Gal sergi? O taip! – atsakau.- Dėka Vaidos Kurpienės ,,susirgau” sveikata!

  Ačiū Jums! Šiai dienai man viskas ok!

  P.s. Nors e.paskaitų kursą dar norėčiau pakartoti :) “

 20. Modesta

  Džiaugiuosi, gauta informacija. Domėjimasis sveika mityba nebuvo svetimas dalykas, tačiau daug naujos informacijos ir tikrai gerų dalykų sužinojau klausydama Jūsų paskaitų :).

  Kadangi svorio metimas man nėra aktualus klausimas, atvirkščiai jo net reikėtų priaugti, tai rezultatų svoryje nefiksuoju. Tačiau:
  – labai paįvairėjo maisto racionas,
  – jaučiuosi lengvesnė,
  – sumažėjo pilvo pūtimo reikalai,
  – vakarienės derinimas renkantis tinkamesnius patiekalus pagerino skrandžio problemas.

  Kas keisčiausia suvalgiusi ,,nesveiko” maisto, kur mažiau daržovių ar kokį desertą turinčių cukraus iš karto pajaučiu blogesnį virškinimą, padidėjusį rūgštingumą ir pan. Daug lengviau identifikuoti produktus kurie sukelia skrandžio problemas.

 21. Indrė

  Labai patinka paskaitos!
  Mano vyras, Jus išgirsta ir užmiega, toks malonus liūliuojantis balsas. Sako: Ji nekalba o švelniai čiurlena.. nesuprantu kaip tu išklausysi kitą paskaitą, nebent su litru kavos ?

  Ačiū Vaida!

 22. Raimonda

  Jums AČIŪ už puikias paskaitas ir knygą, kurią jau vakar pradėjau skaityti. Matyt, pats likimas mus suvedė, nes pokyčių man tikrai jau reikia:))

 23. Eglė

  Noriu Jums padėkoti už Jūsų nuostabų darbą? Po daugelio įvairių dietų metų, pagaliau atradau kas man tinka ir jaučiuosi puikiai. Nereikia kovoti pačiai su savimi? Aišku aš neturėjau didelio viršsvorio, bet visada turėdavau kontroliuoti save.

  Po Jūsų kursų buvo mažų nuklydimų, bet labai greitai grįžti į vėžias atgal, nes savijauta yra svarbiausia. Nereikia saldumynų, nėra nuotaikos svyravimo, visiškai negeriu alkoholio, dingo sąnarių skausmai. Visada ryte valgau košes ir per dieną stengiuosi visada suvalgyti dienos šviežių daržovių normą. Atradau jogą ir ilgus pasivaikščiojimus po kalnus.

  Gyvenime atsirado balansas ir harmonija. ? Ačiū Jums!

 24. Rūta

  – 5 kg per mėnesį ir jaučiuosi labai gerai. Vis rečiau pučia vidurius, galvos neskauda. Savijauta puiki ir džiugina rezultatai.
  Būtinai užsisakysiu ir kito sezono planą.

 25. Rasa

  Esu labai laiminga atradusi Jus ir Jūsų sistemą – kokio gerumo receptai, kaip skanu ir sotu WOW.

 26. Ingrida

  Man labai patinka, kad receptai paprasti, greitai pagaminami ir skanūs?. Nustebino, kad tokios didelės salotų porcijos, atrodė, kad neįveikiamos, bet iš tikro – tai puikus kiekis.

  Svarbiausia, kad mano sūnus (jam 10 metų), kuriam daržovės yra kažkas baisaus, per tas 2-3 savaites suvalgė daržovių daugiau nei per paskutinį pusmetį!!!!!!!!!!!!! Už tai, AČIŪ!!!!!!!!.

 27. Raminta

  Esu be galo patenkinta, kad uzsisakiau mitybos plana butent pas jus.

  Patyriau tiek daug nauju skoniu ir tuo paciu pokyciu savijautoje per gana trumpa laika!Pasirodo galiu valgyti paprika ir poto jokio atsirugimo ja, o anksciau net kvapo jos “nepernesdavau”. Taip pat dingo remuo,pagerejo virskinimo ir salinimo trakto veikla,pavalgius nesijauciu issiputus kaip balionas:))

  Energijos dabar uztenka visai dienai, pagerejo miegas ir aplamai bendra savijauta. Sumazejo potraukis saldumynams, bet kartais vis dar norisi kazko pasmaliziauti. Tada gaminu kazka is papildomai pridetu receptu.

 28. V.A.

  Nors sveika mityba domėjausi, bet po kursų mano pagrindinis atradimas, kad visiškai pasitvirtino mano manymas jog apie mitybą neišmanau.

  Sudėliojimas kaip maitintis, kaip į tai reaguoja organizmas ir bendrai kursų logika, motyvavimas, geras ir paprastas tonas labai patiko. Dar labai patinka valgyti ir žinoti, kad darai sau kažką naudingo, vien jau produktų įvairovė kokia.

 29. A.

  Grįžau į svorį, koks buvo per mano vestuves (apie 61kg svėriau). Mano tikslas -6kg, iki 59,2kg., taigi iki tikslo dar vienas kilogramas su trupučiu likęs, bet esu tikra, kad jis nukris ir tikrai neabejoju, kad kilogramai nebegrįš.

  Juokaudama savo šeimai sakau, kad ne valia, o žinios yra svorio metimo pagrindas ir tikrai, būčiau žinojusi, kad taip lengva (juk visi aplink sako kaip sunku numesti svorio, o kai nesi labai susidūrusi imi ir patiki), būčiau svorį numetusi jau ir po pirmojo nėštumo. Taigi gailiuosi tik kad taip uždelsiau, bet tuo pačiu labai džiaugiuosi, kad pavyko iš pirmo bandymo ir iš esmės tik jūsų mokymų dėka.

  Jūsų vardas ir pavardė (jau brand’as) sušmėžuodavo populiariuose portaluose ir televizijoje, bet tiems tyliesiems viskas kas masiška, populiaru atrodo ne ne ne, ne man, taigi, tiesą sakant, net nesvarsčiau kreiptis į jus. Kitas toks tarsi atgrasantis veiksnys buvo žodis košė. Suaugusiems jis kažkaip nelimpa ir jis tarsi asocijavosi su dideliu pokyčiu, o niekas nenori didelių pokyčių.

  Viskas pradėjo keistis perskaičius jūsų knygą. Ją nusipirkau vasario mėn., kai dar laukiausi ir pamažu ruošiausi laikotarpiui kai jau reikės svorį mesti, tarsi kaupiau žinias. Pirkau, nes nekainavo brangiai, mėgstu skaityti ir tikėjausi, kad bus pritaikyta kažkas Lietuvai (čia jūsų stiprybė lyginant su visais užsienio autoriais, galite pabandyti tai išnaudoti ir akcentuoti daugiau).

  Knygoje buvo aprašymas, kuris labai tiko man, kad apie 11val ir apie 16val norisi valgyti ir ieškai saldainio/sausainio/kavos. Būtent tas pataikymas bei dėstymo logiškumas pakeitė mano pirmines nuostatas ir pradėjau manyti, kad jūsų metodas/kursai galite būti mano pagalbininkai metant svorį, be to jūsų mokymai atitiko mano kriterijų, kad badauti nėra gerai ir tik išbalansuoja organizmą.

  Perskaityta jūsų knyga man padėjo apsispręsti, kad savo bandymus mesti svorį pradėsiu nuo jūsų metodo. Iš esmės dar supratau, kad neturiu žinių apie mitybą. Čia kaip šiuolaikinis standartas, kad mokykloje/universitete moko visko, bet tik ne to ko gyvenime reikia. Taigi apie mitybą esame prisigaudę tuščių aksiomų iš populiarių tinklalapių, kaip kad košės yra gerai, žuvis yra gerai, cukrus yra blogai, kurios realiai nėra neteisingos, bet nėra pakankamai tikslios, kad galėtum teisingai maitintis.

  Jūsų kursai yra tobuli suagreguotos, aiškiai pateikiamos informacijos prasme. Nežinau kiek jums teko knygų perskaityti ir kiek reikėjo vidinės logikos bei aiškinimo kitiems, kad sudėliotumėte tokį 11 paskaitų variantą, bet jis yra puikus. Nesakau tobulas, nes visada galima kažką geriau padaryti, bet jis tikrai yra labai labai geras ir tikrai veiksmingai padeda tiek suvokti informaciją, tiek ją prisiminti, o tai be abejo yra geros dėstymo medžiagos ir gero dėstymo pavyzdys.

  Šiandieną negaliu patikėti, kad už tokią mažą kainą ir taip patogiai įsigijau tiek žinių, kurios man pravers likusiam gyvenimui. Tikriausiai tai pirmas kartas mano gyvenime kai žinias gavau taip gerai agreguotas. Tipiškai turi daug skaityti pati, domėtis, analizuoti, padaryti išvadas. Tą mėgstu daryti, bet laikas yra brangus dalykas. Čia – viskas ant lėkštutės. Jūs įkvepiate.

  Labai džiaugiuosi, kad jums pavyko tai padaryti, kad iš to padarėte savo mini verslą ir labai labai norėčiau, kad tokių puikių verslų iš skirtingų sričių Lietuvoje būtų daugiau. Tikrai jumis labai džiaugiuosi, labai sveikinu ir tuo pačiu asmeniškai esu labai dėkinga.

 30. Jolita

  Apie sveiką maitinimąsi ir gyvenimo būdą domėjausi ir anksčiau, tik visos tos žinios buvo gan padrikos, prieštaraujančios vienos kitoms, o išklausius jūsų paskaitas pasidarė daugiau aiškumo ir supratimo, nes gavau argumentuotus atsakymus į visus “už” ir “prieš”.

  Galvoju, kad toliau tik reikia valios ir didelio noro. Rezultatai mane tenkina. Sveikata per daug nesiskundžiau ir prieš kursus. Atsikračiau 5 nereikalingų kg atsikračiau ir dar planuoju 3-4 pamesti. Dabar viskas paprasčiau, nes aiškiai žinau ką ir kaip reikia daryti.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Go to Top