KMI skaičiuoklė

Kūno masės indeksas – teorinis rodiklis, leidžiantis įvertinti ar žmogaus svoris normalus ar yra antsvoris bei nutukimas.

Šis indeksas apskaičiuojamas pagal formulę: KMI = Kūno masė (kg) / Ūgis (m2)

The final estimated price is :

Įrašykite savo svorį


Įrašykite savo ūgį

Apskaičiuotas Jūsų kūno masės indeksas:

[item-323_price]

KMI - Vaida Kurpiene
KMI - Vaida Kurpiene
KMI - Vaida Kurpiene - Jūs turite antsvorio
KMI - Vaida Kurpiene - I laipsnio nutukimas
KMI - Vaida Kurpiene - Nutukimas
KMI - Vaida Kurpiene - Nutukimas

Jūsų kūno svoris per mažas – mitybos nepakankamumas

Dėl mitybos nepakankamumo padidėja sergamumo rizika, gali dažnai varginti išsekimas, nuovargis. Pirmiausia reikėtų kreiptis į gydytoją ir išsiaiškinti svorio sumažėjimo priežastį, jei tai nėra įprastas Jūsų kūno svoris. Kūno svorio sumažėjimui įtakos gali turėti virškinimo sistemos sutrikimai, endokrininės ligos, navikai ir kita. Kai mitybos nepakankamumas nėra didelis, galite susidaryti maitinimosi grafiką, vartoti kaloringesnius produktus ir taip pasiekti optimalų svorį. Daug sveikatai palankių ir skanių receptų idėjų savo raciono paįvairinimui rasite čia >>

Jūsų kūno svoris yra optimalus

Šiuo atveju ypač nedidelė rizika susirgti širdies, kraujagyslių bei mažesnė rizika patirti kitas lėtines ligas. Svorio, dėl sveikatos būklės, nereikia nei padidinti, nei sumažinti. Norėdami gerai jaustis ir palaikyti gerą savijautą, turite tinkamai maitintis, valgyti kuo įvairesnį natūralų maistą, vengti perdirbtų produktų, užsiimti fizine veikla bei stengtis išlaikyti optimalų kūno svorį.

Paprastai mūsų mityba nėra tokia įvairi, kokia galėtų būti.Tokiu atveju padėti gali mitybos planas, kai visas 28 dienas skirtingas racionas. Mitybos planą galite naudoti kaip receptų knygą, kurios dėka viskas aišku: ir kokius produktus rinktis, ką dėti, ir kaip gaminti. Sutaupysite laiko receptų paieškoms ir bus lengviau išbandyti bei atrasti sau skanų ir tinkamą maistą. Pamiršite klausimą – „Tai ką gaminti šiandien?“. Mitybos planą užsisakykite čia >>

Jūs turite antsvorio

Verta susirūpinti sveikata, kadangi turite padidėjusią riziką susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, cukriniu diabetu, ateroskleroze, tulžies pūslės akmenlige, ilgainiui gali atsirasti kepenų suriebėjimas, kojų venų trombozių rizika, cholesterolio padidėjimas kraujyje ir kt.

Norint pasiekti optimalų svorį, verta pradėti tinkamai maitintis, į racioną įtraukti kuo daugiau natūralaus maisto, šviežių daržovių, liesų baltymų ir grūdinių kultūrų bei nors truputį daugiau užsiimti fizine veikla. Greitos ir alinančios dietos gali suteikti tik trumpalaikį rezultatą bei pakenkti sveikatai. Jei galvojate apie pokyčius, geriausia pradėti nuo sveikos mitybos plano arba registruotis nuotoliniams svorio metimo kursams >>

Jei bandysite pradžioje patys dėliotis mitybą, daug nemokamų receptų rasite čia >>

Svarbu! Trumpalaikės, greitos ir griežtos dietos padeda numesti svorio, bet rezultatas išlieka ypač trumpai. Be to, dietos kenkia sveikatai. Jei norite ilgalaikių rezultatų, turite pradėti keistis po truputį ir nuosekliai.

I laipsnio nutukimas

Esant tokiai būsenai, padida širdies ir kraujagyslių sistemos ligų bei kitų sveikatos sutrikimų rizika. Rekomenduojama pradėti keisti mitybą, į racioną įtraukti kuo daugiau šviežių daržovių ir vaisių, įvairių pilno grūdo produktų, ankštinių bei liesų gyvūninių produktų. Reikėtų riboti ar atsisakyti perdirbtų maisto produktų, turinčių daug sočiųjų riebalų, greitųjų angliavandenių. Taip pat užsiimti lengva fizine veikla ir tam per dieną skirti bent 10-20 min. Puikiai tiks lengvas pasivaikščiojimas gryname ore ar intensyvesnė namų ruoša.

Greitos ir alinančios dietos gali suteikti tik trumpalaikį rezultatą bei pakenkti sveikatai, tad jei galvojate apie pokyčius – geriausia pradėti nuo sveikos mitybos plano arba registruotis nuotoliniams svorio metimo kursams.

Jei bandysite pradžioje patys dėliotis mitybą, daug nemokamų receptų rasite čia >>

Svarbu! Trumpalaikės, greitos ir griežtos dietos padeda numesti svorio, bet rezultatas išlieka ypač trumpai. Be to, dietos kenkia sveikatai. Jei norite ilgalaikių rezultatų, turite pradėti keistis po truputį ir nuosekliai.

Jums II laipsnio nutukimas

Šiuo atveju Jums yra didelė širdies ir kraujagyslių sistemos ligų, vėžinių bei kitų sveikatos sutrikimų rizika. Jums būtina kreiptis į gydytoją dietologą.

Rekomenduojama pradėti keisti mitybą, į racioną įtraukti kuo daugiau šviežių daržovių ir vaisių, įvairių pilno grūdo produktų, ankštinių bei liesų gyvūninių produktų. Reikėtų riboti ar atsisakyti perdirbtų maisto produktų, turinčių daug sočiųjų riebalų, greitųjų angliavandenių. Taip pat po truputį pradėti užsiimti lengva fizine veikla ir tam per dieną skirti bent 10-15 min. Puikiai tiks lengvas pasivaikščiojimas gryname ore. Tačiau jei norite pradėti intensyviau sportuoti, Jums būtina specialisto priežiūra.

Greitos ir alinančios dietos gali suteikti tik trumpalaikį rezultatą bei pakenkti sveikatai. Tad jei galvojate apie pokyčius, geriausia pradėti nuo sveikos mitybos plano arba registruotis nuotoliniams svorio metimo kursams. Jei bandysite pradžioje patys dėliotis mitybą, daug nemokamų receptų rasite čia >>>

Svarbu! Trumpalaikės, greitos ir griežtos dietos padeda numesti svorio, bet rezultatas išlieka ypač trumpai. Be to, dietos kenkia sveikatai. Jei norite ilgalaikių rezultatų, turite pradėti keistis po truputį ir nuosekliai.

Jums III laipsnio (morbidinis) nutukimas

Labai didelė širdies ir kraujagyslių ligų, vėžinių bei kitų sveikatos sutrikimų rizika. Skubiai su specialistu reikia tvarkyti mitybą, nes toks kūno svoris labai pavojingas sveikatai ir net gyvybei.

Suprantu, kad užduotis gali atrodyti sunkiai įveikiama, tačiau svorį sumažinus net ir 10-20 kilogramų, tai jau turės teigiamos įtakos sveikatai. Tad tik pradėkite, nuoseklumas ir maži žingsniai daro stebuklus. Savarankiškai mitybą pakeisti sudėtingiau, bet su pagalba viskas yra paprasčiau. Rekomenduojama pradėti keisti mitybą, į racioną įtraukti kuo daugiau šviežių daržovių, įvairių pilno grūdo produktų, ankštinių bei liesų gyvūninių produktų. Daug receptų rasite čia >>>

Reikėtų riboti ar atsisakyti perdirbtų maisto produktų, turinčių daug sočiųjų riebalų, greitųjų angliavandenių. Jei nėra aišku, kas tai, šiek tiek informacijos rasite mano puslapyje www.sulieknek.lt, o labai išsamiai apie viską pasakoju savo knygoje bei kursuose.

Po truputį pradėkite vaikščioti ar plaukioti. Tam per dieną skirkite 10-15 minučių pradžioje, o vėliau laiką ilginkite.

Greitos ir alinančios dietos gali suteikti tik trumpalaikį rezultatą bei pakenkti sveikatai. tad Jei galvojate apie pokyčius, geriausia pradėti nuo sveikos mitybos plano arba registruotis nuotoliniams svorio metimo kursams.

Jei bandysite pradžioje patys dėliotis mitybą, daug nemokamų receptų rasite čia >> 

Svarbu! Trumpalaikės, greitos ir griežtos dietos padeda numesti svorio, bet rezultatas išlieka ypač trumpai. Be to, dietos kenkia sveikatai. Jeinorite ilgalaikių rezultatų, turite pradėti keistis po truputį ir nuosekliai.

Summary

Description Informacija Quantity Price
Discount :
Total :