Nuo ko beria veidą?

Sveiki, mano 0 (I) kraujo grupė. Labai beria veidą spuogais. Esu pastebėjusi, kad nuo pieno produktų beria labiau. Domėjausi mityba, ar tai reiškia, kad nedera valgyti pieno produktų visai?

Sveiki, svarbu suvokti, kad vieno kurio nors produkto atsisakymas nesutvarkys visos organizmo sistemos ar virškinimo. Taigi reikėtų pasirūpinti subalansuota, pilnaverte mityba, o ne visiškai atsisakyti kurio nors vieno maisto produkto. Statistiškai laktozės (pieno, grietinėlės) netoleruoja kas trečias Lietuvos gyventojas. Dažnas sako, kad „Aš tikrai negeriu pieno!“, bet, tarkim, kavą geria su pienu ar grietinėle, suvalgo jogurto indelį. Jei pastebite, kad jūsų organizmas netoleruoja pieno produktų, bet vis tiek norisi tokio maisto, geriau rinkitės kefyrą.

Iš praktikos esu pastebėjusi, kad subalansavus mitybą spuogai ir bėrimai visiškai išnyksta per 3–6 mėn. Kaip to pasiekti? Valgyti daug šviežių daržovių, žinoma, paisyti ir sezoniškumo. Šiuo metu reikėtų rinktis šaknines, kopūstines ir raugintas daržoves. Valgykite ne tik morkas, burokėlius, bet ir griežčius, brokolius, ridikus, ropes, salierų šaknis.

Subalansuoti mitybos planai kurių pagalba galite pasiekti puikių rezultatų >>>

Svarbu atsisakyti ar bent sumažinti greitųjų angliavandenių vartojimą. Tai ne tik cukrus, kurio gausu saldainiuose, šokoladuose, sausainiuose, bet ir sultys, balti ryžiai, duona (net ir tamsi!), taip pat tokie saldūs produktai kaip jogurtas, sūreliai. Visi šie produktai gali lemti spuogų atsiradimą.

Dažnas iš mūsų pamiršta ir dar vieną labai svarbų dalyką – maisto kramtymą. Svarbu ne tik, ką valgome, bet ir kaip. Geras maisto sukramtymas virškinimui daro didelę įtaką. Dažnai valgome skubėdami, dideliais kąsniais, o tai taip pat trikdo organizmo veiklą. Taigi neskubėkite atsisakyti visų pieno produktų, bet stenkitės rinktis šviežią, termiškai neapdorotą maistą, vengti greitųjų, naudos neatnešančių angliavandenių.

Šaltinis: www.medguru.lt

0 0 votes
Patiko? Įvertinkite!