Šiandien šv.Valentino, meilės diena. Meilės vienas kitam diena. Gal paskelbkime šiandien- MEILĖS SAU dieną?

Daugumai atrodo, kad mylėti save – savanaudiška. Ar iš tiesų taip?
Baisu, kad šeima bus nepatenkinta, jei skirsite sau pusvalandį per dieną? Nepaisant to, kad vėliau Jūs būsite geros nuotaikos, šypsositės ir suteiksite daug daugiau meilės ir globos? Pagalvokite kokia Jūsų nuotaika dabar, kai grįžusi iš darbo puolate tvarkytis, gaminti valgį ir kitus buities darbus paknopstomis bėgdama daryti. Susierzinimas vis labiau ir labiau ima viršų. Kai šeima sumiega, atsipalaiduojame ir ieškome kompensacijos valgydamos.

Bet grįžkime prie laiko sau. Ar tikrai piktos ir nusiminusios mamos ir žmonos reikia Jūsų šeimai? Manote, kad taip nėra? Tvirtinate, kad sau skiriate laiko, kai po visų darbų vakare atsisėdate ir pavalgote? Tiksliau sukišate kalną maisto į save… Ar tikrai tai laiko sau skyrimas?
Juk tai akivaizdus bandymas numalšinti kylantį emocinį skausmą. Deja, jis taip nepasitrauks, o papildomi kilogramai- kaupsis ir išsigelbėjimo ieškosime dietose, kurios lygiai taip pat nepadės…
Meilė artimiesiems prasideda nuo meilės sau. Ar girdėjote šiuos žodžius “Mylėk savo artimą kaip patį save”?
Nemylėdamos savęs – negalite nuoširdžiai mylėti kito. Gyvybinės energijos tam nebelieka….
Manote, kad neįmanoma skirti laiko sau? Jūs tikrai teisios, jei taip manysite ir nieko nedarysite. Jei pradėsite žiūrėti iš kitos pusės, t.y. klausti savęs “kaip tai padaryti?” – tikrai rasite įvairių galimybių. Paprašykite pagalbos iš artimųjų. Mačiau daugybę tokių atvejų ir visais kartais, kai moteris pradėjo apie tai galvoti- sprendimai buvo rasti. Svarbiausia nepulti į kraštutinumus. Pradėkite po truputį ir jums pasiseks.