Pavienės video paskaitos

  • Laiko vis trūksta. Namie – niekas nepadeda. Darbe – kasdien vaišina saldumynais. Ar įmanoma maitintis sveikai tokioje realybėje?Atsakymas – TAIP. Ir šioje nemokamoje paskaitoje sužinosite, kaip tai padaryti praktiškai, be streso ir be keturių skirtingų patiekalų gaminimo.

    Ką sužinosite paskaitoje?

    ✅ Ką daryti, kai šeima valgo kitaip, o jūs neturite nei laiko, nei jėgų ruošti atskirai. ✅ Kaip suvaldyti emocinį foną – kai jaučiatės viena kovoje „už sveiką gyvenimą“. ✅ Ką rinktis, kai visai nėra laiko gaminti ir tai vyksta dažniau nei norėtumėte. ✅ Kaip kalbėtis su šeima – kad ne kritikuotų, o palaikytų. ✅ Kaip elgtis darbe – kai kolegos siūlo torto ir sausainių diena iš dienos, o teisintis nesinori. ✅ Kaip kalbėtis su šeima – kad ne kritikuotų, o palaikytų. ✅ Ką daryti, kai kolegos valgo kitu metu. ✅ Ir svarbiausia – kaip išvengti nuovargio ir palūžimo, kai viskas iš pirmo žvilgsnio atsisuka prieš jus. ✅ Gausite labai konkrečių patarimų, kuriuos galėsite taikyti iš karto, dar tą pačią dieną. ✅ Pasikeis ir jausmas, sumažės kovos poreikis ir atsiras daugiau ramybės 

    Ką sako dalyvavusieji?

    🔹„Aš galvojau, kad negalėsiu visko daryti atskirai, bet paskaita parodė – galima tiesiog kitaip.“ 🔹„Mano vyras iki šiol nesupranta, ką darau, bet jau nebekritikuoja – ir tai jau pergalė.“ 🔹„Labiausiai patiko frazė: ne idealiai, o realiai.“

    Praktinė informacija

    Lektorė – dietistė Vaida Kurpienėturinti daugiau nei 15 metų patirties, tūkstančiai klientų jau įgyvendino pokyčius naudodami jos sukurtus mitybos planus, net kai šeima laikosi kitokios mitybos. 📅 Data: Rugpjūčio 12 d. (antradienis) 🕡 Laikas: 18:30 (LT laiku) 🌍 Vieta: YouTubeTrukmė: ~60 min + atsakymai į klausimus Forma: Online (žiūrėkite jums patogiu metu) Kaina: NEMOKAMAI
    🎁 Vienas iš dalyvaujančių paskaitos transliacijos metu gaus dovaną – 3 mėnesių mitybos planą.  🎁 Paskaitos pabaigoje – pakviesiu prisijungti į 12 savaičių rudens iššūkį: Sulieknėk ilgam su Vaida Kurpiene, padėsiantį ne tik išmokti, bet ir įgyvendinti pokyčius. Nes gera pradžia – pusė darbo, o didžiulis bendruomenės palaikymas viską keičia.

    Registruokitės be įsipareigojimų ir gaukite konkrečių patarimų  


    Po registracijos:

    • Per valandą nuo registracijos automatiškai el.paštu gausite nuorodą į būsimą Live transliaciją. Jei negausite - būtinai pasitikrinkite spam ir reklamos laiškų dėžutes ir gautą laišką pažymėkite kaip saugų, kad vėliau gautumėte visą susijusią medžiagą. Kilus sunkumams rašykite: grupes@sulieknek.lt 
    • Gausite priminimą apie paskaitą el. paštu dieną iki transliacijos
    • Po paskaitos atsiųsime laišką su paskaitos santrauka ir nuoroda į įrašą, jį galėsite klausyti 7 dienas po transliacijos. Bet visada rekomenduoju žiūrėti tik gyvai, visai kitoks įspūdis ir energija.
  • Vasara atrodo kaip idealus metas lieknėjimui, tačiau dažnai pasitaiko priešingas efektas – svoris auga, o norimi rezultatai nepasiekiami. Jei ir jums kasmet kartojasi ta pati situacija, sužinokite, kaip ją pakeisti!Registruokitės ir atraskite 7 pagrindines klaidas, kurios trukdo efektyviai numesti svorio.

    Paskaitoje sužinosite:

    ✅ Kokios mintys ir emocijos nejučia stabdo svorio metimą? ✅ Kokia viena dažnai pasikartojanti mintis, kuri atrodo motyvuojanti, iš tiesų skatina svorio augimą? ✅ Koks įprastas vasaros veiksmas, deginantis daug kalorijų, gali paskatinti spartų svorio augimą? ✅ Kokie vasariniai drabužiai jūsų spintoje gali pridėti 3–5 kg prie šlaunų, pilvo ir klubų? ✅ Kaip išvengti šių klaidų? – iš karto pritaikomi praktiniai patarimai

    Paskaitos detalės:

    • Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė
    • Vieta: YouTube
    • Data ir laikas. Paskaita jau buvo – prieinama iki 2025-08-12.

    JOKIŲ įsipareigojimų – tiesiog vertinga informacija jums!


    Po registracijos:

    per valandą automatiškai el. paštu gausite nuorodą į įrašą. Jei negausite – būtinai pasitikrinkite spam ir reklamos laiškų dėžutes ir gautą laišką pažymėkite kaip saugų, kad vėliau gautumėte visą susijusią medžiagą. Kilus sunkumams rašykite: grupes@sulieknek.lt .
  • Ar papildai, kuriuos vartojate, iš tiesų veikia?

    O gal pinigai iškeliauja „už gražų buteliuką“?Daugelis žmonių šiandien vartoja maisto papildus – siekdami sustiprinti imunitetą, pagerinti miegą, atsikratyti nuovargio, sumažinti cholesterolį, atstatyti medžiagų trūkumą (geležies ar vario), o gal net gintis nuo onkologinės ligos. Tačiau realybėje net ir geri papildai dažnai neturi poveikio, kurio tikimės. Kodėl? O kur dar reklaminiai triukai. Kaip jų išvengti, jei nesi farmacininkas?

    Šioje dietistės Vaidos Kurpienės paskaitoje sužinosite:

    ✅ Kodėl net aukštos kokybės papildai gali neduoti jokios naudos? ✅ Kaip dažnai žmonės įsigyja visai ne tai, ko jų organizmui reikia? ✅ Kokie yra baziniai papildai, reikalingi daugeliui žmonių – ir kodėl? ✅ Kokia informacija ant pakuotės yra ypač svarbi, o kuri – klaidinanti? ✅ Kaip žinoti, kad papildas tinka būtent jums? ✅ Kokių klaidų išvengti renkantis papildus – ypač per akcijas ar socialiniuose tinkluose? ✅ Kada papildai iš tiesų padeda, o kada... tik ištuština piniginęPaskaitoje - jokios reklamos ir jokių konkrečių papildų, tik aiškūs ir konkretūs patarimai. Kaip rinktis papildus ir kurių – tikrai ne.

    Kam skirta ši paskaita?

    💡 Jei vartojate nors ir vieną papildą – ar galvojate pradėti. 💡 Jei rūpinatės sveikata, bet vengiate tapti reklamos auka. 💡 Norite tikslingai išleisti pinigus sveikatai, o ne išmesti juos 💡 Norite gero poveikio papildų už adekvačią kainą 💡 Norite žinoti, kad gerai išsirinkote vaistinėje ir tikrai žinoti kaip paklausti vaistininko, kad gauti pati geriausią variantą iš visų 💡 Jei ieškote mokslo pagrįstos informacijos, o ne nuomonių. 💡 Jei norite optimizuoti sveikatos investicijas – laikas, pinigai ir poveikis turi derėti.
    Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė – žinoma mitybos specialistė, turinti virš 15 metų patirties VIETA – Youtube. Nuorodą į vaizdo įrašą gausite iš karto po užsakymo apmokėjimo. Paskaitos trukmė: ~1 val., po jos klausimų atsakymų sesija (atsakau į klausimus užduotus live transliacijos metu, susijusius su šia tema). Paskaitos įrašas bus prieinamas peržiūrai 4 mėnesius nuo įsigijimo.*Mokestis už paslaugą negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas.
  • Tai ne teorinė paskaita. Tai praktinis žingsnis link jūsų tikslo – ar tai būtų svorio mažinimas, geresnė savijauta ar aiškesnė galva.

    📢 Paskaitoje sužinosite:

    ✅ Kaip išsirinkti tikslą, kurį pasiekti įmanoma, o ne tik įsirašyti į sąrašą „nuo pirmadienio“. ✅ Kiek realiai laiko tikslui pasiekti prireiks – be saviapgaulės, kuri demotyvuoja. ✅ Ką ir kaip matuoti (ne tik kilogramus), kad matytumėte pažangą ir ji džiugintų. ✅ Kodėl klaidos – tai ne pabaiga, o atspirties taškas ir kaip jas tinkamai išnaudoti. ✅ Kaip atsisakyti perfekcionizmo, kuris dažnai pakiša koją.

    Kam skirta paskaita?

    • Jei dažnai „slystate“ ir nežinote, kodėl.
    • Jei viskas pavyksta tik 3 dienas, o tada – „kažkaip išsiderina“.
    • Jei jūsų tikslai – geri, bet jų vykdymas vis atidedamas.
    • Jei jau bandėte keistis, bet viskas grįžo į senas vėžes.
    💡 Paskaitoje pateikiu ne tik aiškius principus, bet ir praktines užduotis, kurias galėsite iškart taikyti.

    Kodėl verta dalyvauti dabar?

    Kuo anksčiau pradėsite – tuo greičiau pamatysite rezultatą. Be spaudimo. Be kaltės jausmo. Tik aiškumas ir realus pokytis.
    🎤 Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė📍 Vieta: internetu, patogiai iš namų🔗 Nuorodą į vaizdo įrašą gausite iškart po užsakymo apmokėjimo🕒 Trukmė: ~40 min. paskaita + 2 klausimų-atsakymų sesijos, kuriose galėsite dalyvauti gyvai📅 Peržiūros galimybė: paskaitos įrašas bus prieinamas 4 mėnesius nuo įsigijimo⚠️ Mokestis už paslaugą negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas
  • Paskaita skirta jau vartojantiems statinus, taip pat ir dar dvejojantiems, ar verta pradėti ar nujaučiantiems, kad gydytojai juos gali skirti.
    Statinai – vieni labiausiai aptariamų vaistų širdies ligų gydyme. Šie mažinantys cholesterolį vaistai skiriami vis dažniau.Gydytoja kardiologė dr. Sandra Kutkienė aiškiai ir išsamiai atsakys į jūsų klausimus apie cholesterolio kontrolę, statinų vartojimą ir alternatyvas. Sužinosite, kaip statinai veikia jūsų organizmą, kokie tyrimai padeda tiksliai įvertinti riziką, ir kada galima išsiversti be jų.Jei norite aiškumo ir argumentais pagrįsto požiūrio – ši transliacija kaip tik jums.

    🔹 Paskaitoje sužinosite:

    • Kada statinai gali išgelbėti gyvybę, o kokiais atvejais jų geriau nevartoti?
    • Kokiais atvejais galima sumažinti statinų naudojimą ar net jų visai išvengti?
    • Kokie tyrimai būtini prieš gydymą statinais?
    • Kaip teisingai įvertinti cholesterolio tyrimų rezultatus [nestandartiniai atvejai]?
    • Dažniausi mitai apie statinus ir jų poveikį organizmui.
    • Statinių vartojimo rizikos: mitai ir tiesa.
    • Klausimų-atsakymų dalis su gydytoja kardiologe.

    🔹 Apie gydytoją Sandrą Kutkienę:

      • Nuo 2015 m. dirba gydytoja kardiologe
      • 2013 m. baigė Vilniaus Universitetą, gydytojo kardiologo specializacija
      • 2015-2018 m. baigė VU, MF doktorantūros studijas. Disertacijos tema: „Dislipidemijų įvertinimo ir modifikavimo įtaka širdies ir kraujagyslių ligų etiopatogenezei bei prevencijai ir sąsajos su kitais aterosklerozę skatinančiais rizikos veiksniais“.

    Lektorė: gyd. Sandra Kutkienė Transliaciją moderavo dietistė Vaida Kurpienė VIETA – Youtube. Nuorodą į vaizdo įrašą gausite iš karto po užsakymo apmokėjimo. Paskaitos trukmė: ~1 val., po jos klausimų atsakymų sesija (kardiologė atsako į iš anksto užduotus klausimus). Paskaitos įrašas bus prieinamas peržiūrai 4 mėnesius nuo įsigijimo.*Mokestis už paslaugą negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas.
  • Apie vitaminą D tikrai esate girdėję. Žinote, kad reikia juo pasirūpinti, bet informacijos tiek daug ir skirtingos, kad verta išklausyti sistemingai dėstomą paskaitą ir išvengti didelių KLAIDŲ, kurios gali sugadinti jums sveikatą.Paskaitoje sužinosite išsamią informaciją apie vitaminą D.DOVANŲ gausite daugiausiai vitamino D turinčių produktų sąrašą ir normas.Vitamino D NAUDA
    • Kuo mūsų organizmui naudingas vitaminas D?
    • Kaip jis keičia mūsų savijautą?
    ŠALTINIAI
    • Kokiame maiste gausu vitamino D?
    • Ar mūsų organizmas gali pats pasigaminti vitamino D?
    • Kada geriausia gauti vitamino D iš saulės?
    • Ar galima greitai padidinti vitamino D kiekį organizme? Kaip tai padaryti?
    • Ar gali būti per daug vitamino D?
    POŽYMIAI: trūksta ar per daug?
    • Kokie požymiai rodo, kad jums trūksta vitamino D?
    • Kas atsitiks, jei negausite pakankamai vitamino D?
    • Kas pasikeis, jei vitamino D gausite per daug?
    TYRIMAI – ką būtina žinoti?
    • Kada verta juos atlikti?
    • Kada galime gauti klaidingus tyrimo atsakymus?
    • Būtina sąlyga, kuri retai paminima, užsakant vitamino D tyrimą. Jos nesilaikant dozė papildo nustatoma netinkamai.
    PAPILDAI – kaip pasirinkti ir kiek vartoti:
    • Kiek vitamino D reikia per dieną? Ar visiems norma vienoda?
    • Ar gerai vartoti vitaminą D kasdien?
    • Kokias pertraukas reikia daryti ir kada?
    • Ar reikia gerti vitaminą D vasarą?
    • Kaip pasirinkti vitamino D papildus?
    • Kada geriausiai vartoti vitamino D papildus?
    • Kokios medžiagos ima trūkti, kai nuolat vartojame vitamino D papildus?
    • Kodėl rekomenduoju rinktis mano el. parduotuvėje esančius vitamino D papildus. Argumentai, kada ir kam jie tinka, ir kada ne. Nėra papildų, kurie tinka visiems. Vitaminas D https://www.sulieknek.lt/p/vitamino-d-ir-magnio-maisto-papildas/
    Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė VIETA – Youtube. Nuorodą į vaizdo įrašą gausite iš karto po užsakymo apmokėjimo. Paskaitos trukmė: ~1 val., po jos klausimų atsakymų sesija (atsakau į klausimus užduotus live transliacijos metu, susijusius su šia tema).

    Paskaitos įrašas bus prieinamas peržiūrai 6 mėnesius nuo įsigijimo.

    *Mokestis už paslaugą negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas.

  • Kiek balų iš 10 įvertintumėte savo imuninę sistemą? 4-7, o gal dar mažiau? O gal skundžiatės padidėjusiu cholesteroliu arba sąnarių skausmais? Dažnai jaučiatės prislėgti, kamuoja nerimas, ir greitai prarandate kantrybę? Sunku susikaupti darbe, o gal kamuoja lėtinis nuovargis? Visi šie skirtingi sveikatos nesklandumai susiję su omega-3 riebalų rūgščių trūkumu.Kartą ir visiems laikams atsakysiu į klausimus apie Omega3.  Apie papildus kalbame daug, bet laikas pakalbėti ir apie jo šaltinius maiste.Seminare konkrečiai su skaičiais ir lentelėmis atsakau į klausimus:Omega3 šaltiniai maiste: realybė ir mitai
    • Koks maistas turi daugiausia Omega3?
    • Kokia žuvis turi daug Omega3, o kuri- ne?
    • Kokia mėsa ir kiaušiniai turi Omega3?
    • Kokie geriausiai augaliniai Omega3 ŠALTINIAI?
    • Kurie geriau gyvuliniai ar augaliniai ?
    • Ar kanapių aliejus bei linų sėmenys geras Omega3 šaltinis? Kiek reikėtų jų vartoti ir kokių klaidų nedaryti?
    Reikiamas Omega3 kiekis.
    • Kiek ir kada reikia Omega3 suvartoti jums ir vaikams (kad būtumėte sveiki!)?
    • Kaip žinoti, ar pakankamai gaunate Omega3?
    • Kaip paskaičiuoti kiek jo gaunate iš maisto?
    • Ką reiškia Omega6:3 santykis? Koks jis turi būti?
    • Kokia šio santykio įtaka sveikatai?
    • Kaip pagerinti savo būseną ir kaip pakoreguoti mitybą, o kam pinigų sutaupyti, nes tik atrodo, kad gaunate Omega3, nors iš tiesų - jo nepasisavinate!
    • Jei turite dar klausimų, parašykite juos paskaitos komentare.
    Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė VIETA – Youtube. Nuorodą į vaizdo įrašą gausite iš karto po užsakymo apmokėjimo. Paskaitos trukmė: ~1 val., po jos klausimų atsakymų sesija (atsakau į klausimus užduotus live transliacijos metu, susijusius su šia tema).

    Paskaitos įrašas bus prieinamas peržiūrai 6 mėnesius nuo įsigijimo.

    *Mokestis už paslaugą negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas.

  • Gyvenimą keičianti paskaita su dietiste Vaida KurpieneJaučiatės pavargę, nors miegojote 8 valandas? Priešpiečiams vis dar norisi kavos su saldžiu kąsneliu? O vakare nebelieka jėgų net pokalbiui su artimaisiais?Šioje koncentruotoje paskaitoje išgirsite apie 7 dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurios kasdien nejučia vagia jūsų energiją – tiek fizinę, tiek emocinę. O dar svarbiau – sužinosite, kaip jas lengvai ištaisyti. Be to, įgyvendinus patarimus, reikšmingai sumažės nerimo ir streso darbe, nes išvardinti dalykai keis ir jūsų hormonų pusiausvyrą.

    Ką sužinosite paskaitoje?

    • Suprasite, kodėl net sveikai maitindamiesi galite jaustis išsekę
    • Sužinosite, kiek iš tikrųjų vandens reikia jūsų organizmui
    • Išmoksite atpažinti, kada jūsų smegenims trūksta deguonies – ir kodėl to nepajuntame?
    • Išsiaiškinsite, kodėl užkandžiaujate be saiko ir tai valios trūkumas!
    • Sužinosite, kodėl netinkama vakarienė griauna ne tik miegą, bet ir rytą
    • Išgirsite, kodėl netinkamas kramtymas virsta nuovargiu, pilvo pūtimu, rėmeniu ir smegenų rūku
    • Ir pagaliau – suprasite, ką tiksliai keisti jau šiandien – bus paprasta ir aišku

    Paskaitos dalyviams:

    • Praktinė dovana dalyviams – vertingų užkandžių sąrašas
    • Skysčių skaičiuoklė, padėsianti suprasti individualų poreikį
    • Nuorodos į tyrimus ir papildomus šaltinius besidomintiems

    *Mokestis už paslaugą negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas.

  • Vakarienė: ką pasirinkti, ko vengti ir kada valgyti?Paskaitos metu sužinosite
    • Kada geriausia valgyti vakarienę ir ką daryt, kai ji nusivėlina?
    • Kas svarbu jos valgymo metu?
    • Ką daryti, jei jau peralkai? Kaip išvengti persivalgymo?
    • Kas būtinai turi būti lėkštėje vakare?
    • Kaip planuoti patiekalus?
    • Ko vengti vakarienės metu?
    Video trukmė: 25 min.Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su nuoroda paskaitos peržiūrai.Video žiūrėti galėsite 6 mėnesius (180 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus, geriausia – kelis kartus iš eilės.
  • Savaitgalis - kaip išvengti svorio prieaugio, kad pirmadienį svarstyklės džiugintų?Paskaitos metu SUŽINOSITE
    • 5 jums nežinomų priežasčių grupes, dėl kurių savaitgalio metu priaugamas svoris
    • Kokie mūsų pačių smegenų žaidimai mus suklaidina ir svorį priaugina
    • kokie lengvai padaromi pakeitimai gali iš esmės pakeisti rezultatą
    • kaip pamatyti ir atpažinti savo klaidas
    • praktinius, aiškius bei pritaikomus patarimus
    • kaip elgtis svečiuose be įtampos ir be pasiteisinimų „laikausi dietos“
    • kaip jau artimiausią pirmadienį sverti mažiau
    Video trukmė: 40 min.Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su nuoroda paskaitos peržiūrai.Video žiūrėti galėsite 6 mėnesius (180 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus, geriausia – kelis kartus iš eilės.
  • NERIMAS – kaip jį sumažinti be vaistų?Pradėsiu nuo istorijos.Skambutis telefonu, numeris nepažįstamas. „Sveiki, čia Jūsų kursų dalyvė Lina“. „Sveiki, kuo galiu padėti?“ – klausiu. O mintys sukasi: „Kodėl skambina? Kas nutiko? Nieko nesuprantu, nes jau vakare bus paskaita“. „Ką tik avariją padariau. Stoviu, laukiu policijos“. Tyliu, nes man atėmė žadą, nežinau, ką sakyti. „Aš noriu jums padėkoti“. Toliau tyliu, dar labiau nesuprantu, kas vyksta. „Dėkoju jums už tai, kad esu visiškai rami. Et, mašina – tai juk tik metalas. O dar prieš mėnesį būčiau verkusi, kaltinusi save ir kitą, būtų apėmęs didžiausias stresas. Dėkoju jums už ramybę“.Ši moteris į kursus atėjo visai dėl kitų sveikatos priežasčių, o ramybė – papildomas geras pokytis. Tokius pokyčius patiria daugybė žmonių pakeitę mitybą ar kai kuriuos smulkius, bet labai reikšmingus įpročius.Per mano, dietistės Vaidos Kurpienės, paskaitą „NERIMAS – kaip be vaistų jį sumažinti?“ gautos žinios jums gali PADĖTI, kai:
    • Vargina nerimas.
    • Kankina lėtinis nuovargis ir su tuo susijusi apatija.
    • Esate labai dirglūs ir atrodo, kad viskas blogai nuo darbo iki šeimos.
    • Gydotės depresiją ar nerimo sutrikimą.
    • Reguliariai atsinaujina depresija ar kankina kitos šios srities ligos.
    • „Užvalgote“ emocijas: liūdesį, nerimą, pyktį, nevilties jausmą.
    • Dingsta apetitas dėl minėtų emocijų, svoris krenta arba yra per mažas.
    Paskaitoje SUŽINOSITE:
    • Kaip sau padėti tokiais atvejais?
    • Praktiniai patarimai, kuriuos galėsite iš karto pritaikyti.
    • Metodika, kuriai laiko reikės, bet akivaizdūs pokyčiai bus jau per mėnesį.
    • Kurie produktai ramina, bet po tam tikro laiko ypatingai sustiprina nerimą, dirglumą ir depresines nuotaikas, o mes nežinodami vartojame jų vis daugiau?
    • Kokie produktai skatina organizmą išskirti laimės hormonus?
    • Koks mūsų elgesys, kurio net nepastebime, bet darome tai kasdien, išbalansuoja mūsų hormonus ir vis grimztame į nerimo bei liūdesio liūną?
    • Nuo ko pradėti, kai atrodo, kad nebeturi jėgų niekam?
    Įgyvendinkite mano patarimus ir jau PER SAVAITĘ PASIJUSITE GERIAU.Susitinkame paskaitoje:
    • Būkite pasirengę užsirašyti, nes pateiksiu sąrašą, ką konkrečiai jums reikėtų keisti.
    • Kai kurie patarimai bus tokie paprasti ir lengvai įgyvendinami, kad galėsite juos taikyti iš karto.
    Paskaitos TRUKMĖ – apie 2 valandas, įskaitant klausimų-atsakymų sesiją. PASKAITOS ĮRAŠĄ galėsite klausyti 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos.Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė Vieta: YouTube kanalas
  • RĖMUO – kaip atsikratyti varginančios problemos be vaistų ir papildų?Per paskaitą „RĖMUO – kaip atsikratyti varginančios problemos be vaistų ir papildų“ suteiktos žinios jums gali PADĖTI, jei jus:
    • Vargina rėmuo
    • Rėmuo vis atsinaujina
    • Vargina nuolatinis pilvo pūtimas
    • Turite skrandžio opą ar lėtinį gastritą
    • Turite padidėjusią riziką skrandžio vėžiui ir norite ją sumažinti
    Paskaitoje SUŽINOSITE:
    • Kaip greičiau ir ilgam atsikratyti rėmens?
    • Ką daryti, kad rėmuo negrįžtų?
    • Kokias nejuntamas, bet labai neigiamas pasekmes turi rėmuo? Kaip atstatyti organizmą, kad išvengtume liūdnų pasekmių?
    • Kokie sveiki produktai gali paskatinti rėmenį?
    • Atrodo, lengvas būdas, kai kankina rėmuo – vartoti vaistus. Bet dėl kokių, ypač sunkių galimų pasekmių, vaistų nuo rėmens negalima ilgai vartoti?
    • Dėl kokių blogų pasekmių, prasta idėja – numoti ranka į rėmenį ir jo negydyti?
    • Kaip koreguoti tam tiktų papildų, kuriuos geriate dėl kitų priežasčių (pavyzdžiui, geležies, magnio, omega 3) vartojimą, kad skrandis ramiai reaguotų?
    • Kokie vertingi ir rekomenduojami skysčiai bei populiarios arbatos skatina rėmenį, tik ne iš karto, o po kelių valandų, ir mes jų, dažniausiai, net nesusiejame su prasta savijauta?
    • Kokie produktai apgaulingai neutralizuoja rėmenį, bet jau po kelių valandų pablogina situaciją dar labiau?
    • Kokia vaistų nuo rėmens vartojimo klaida paskatina skrandžio problemų atsinaujinimą?
    • Kokie ženklai rodo, kad rėmuo vis dar yra, nors nei graužia, nei kosėjate, nei rūgštį jaučiate?
    • Kokias medžiagas blogai pasisaviname ir ko gali trūkti, kai reguliariai kankina rėmuo?
    • Ką daryti, skirtingai nuo įprastų rekomendacijų, kai rėmuo kankina nėštumo metu?
    • Kokie dar svarbūs niuansai (nemokami), galintys labai pagerinti jūsų būklę ilgam laikui ir net padėti išvengti rėmens?
    Įgyvendinkite patarimus ir jau PER SAVAITĘ PASIJUSKITE GERIAU.Susitinkame paskaitoje:
    • Būkite pasirengę užsirašyti, nes pateiksiu sąrašą, ką konkrečiai jums reikėtų keisti.
    • Kai kurie patarimai bus tokie paprasti ir lengvai įgyvendinami, kad galėsite juos taikyti iš karto, be jokių valios pastangų ar papildomų priemonių.
    Paskaitos TRUKMĖ – apie 2 valandas, įskaitant klausimų-atsakymų sesiją. PASKAITOS ĮRAŠĄ galėsite klausyti 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos.Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė Vieta: YouTube kanalas.
  • Per paskaitą suteiktos žinios gali jums PADĖTI, jei jūs:
    • ryte atsikeliate jau pavargę
    • gyvenime nedžiugina net anksčiau malonumą teikę dalykai
    • sunku susikaupti ir išlaikyti dėmesį
    • jaučiamės irzlūs ir aplinkiniai kelia daugiau pykčio nei džiaugsmo
    • nuolat kankina virusai ir peršalimo ligos
    • sunku užmigti ir daug kartų prabundate
    • norėtumėte judėti ir sportuoti, bet tam neturite jėgų
    Įgyvendinkite patarimus ir jau PER SAVAITĘ PASIJUSKITE GERIAU.Susitinkame paskaitoje:
    • Būkite pasirengę užsirašyti, nes pateiksiu sąrašą, ką konkrečiai jums reikėtų keisti.
    • Kai kurie patarimai bus tokie paprasti ir lengvai įgyvendinami, kad galėsite juos taikyti iš karto, be jokių valios pastangų ar papildomų priemonių.
    Paskaitos TRUKMĖ – apie 2 valandas, įskaitant klausimų-atsakymų sesiją. PASKAITOS ĮRAŠĄ galėsite klausyti 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos.Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė Vieta: YouTube kanalas.  
  • Ar šie klausimai jums aktualūs ir pažįstami planuojant mitybą sau ir visai šeimai?
    • Ką gaminti šeimai, kad maistas nebūtų vienodas, o maistingas, skanus ir sveikas?
    • Dažnai tenka apsipirkti, nes vis pritrūkstate vieno ar kito produkto pietums bei vakarienei?
    • Užkandžiams dažniausiai renkatės saldumynus, bandeles, sūrelius, sausainius ar bet ką, kas tik po ranka papuola?
    • Maistui išleidžiate daug daugiau pinigų nei planavote mėnesio pradžioje?
    • Frazės „mitybos planas“ ar nauji „sveiki receptai“ jums varo baimę, nes manote reikės daugiau laiko skirti maisto gaminimui?
    • Jums atrodo, kad mitybos planą susidėlioti savaitei yra sudėtinga ir užima daug laiko, taigi vis atidėliojate?
    • Gal net turite vieną ar kelis mitybos planus, bet vis nesiryžtate jų laikytis?
    • Kyla abejonių, ar šeimai patiks sveikesnis maistas ar neteks atskirai maisto gaminti tik sau?
    Jei į kelis klausimus atsakėte taip, siūlau jums sprendimą!Užtikrinu, kad išklausę šią mano video paskaitą, savaitės subalansuotos mitybos planą šeimai susidėliosite vos per 15-20 minučių. Svarbiausia, kad dauguma receptų bus jūsų jau naudojami!Tikriausiai tai pirma paskaita mano gyvenime, po kurios girdėjau tiek daug atsiliepimų panašių į šį: „ Kaip tai paprasta! Kodėl iki šiol taip nedariau?“. Keletas, iš daugybės, atsiliepimų:
    Laima. „Daug puikių patarimų – laiko ir piniginės atžvilgiu“.Indrė: „Po paskaitos nekantrauju susidaryti meniu, nors vien namų darbų atlikimas paskatino šią savaitę maitintis sąmoningiau. Ačiū! Jūsų atsiųstos formos labai palengvins šią užduotį“.Jolanta: „Labai patiko Jūsų idėja planuoti taip, kad kurią dieną nepavykus pagaminti suplanuoto patiekalo, niekas nesugriūva! Žymiai mažiau planavimo darbo, galvojimo, laiko ir įtampos“.
    Paskaitos metu:
    • Planuojame savaitės meniu principus tam tikra metodika, kurią iš karto galėsite pritaikyti. Paskaitos metu rekomenduoju iš karto pildyti savo planą dalomoje medžiagoje pateiktoje formoje, video sustabdant reikiamose vietose.
    • Pateikiu informaciją, koks gali būti Jūsų mitybos režimas ir kaip jį suplanuoti. Išsamiai tai dėstau seminare Mitybos režimas: 5 valgymai ar protarpinis badavimas >>
    • Patariu, kiek dienų – 1, 4 ar 7, geriausia planuoti meniu ir kokiais atvejais rinktis vieną ar kitą būdą.
    • Apžvelgiu mitybos planavimo klaidas – kodėl tam sugaištame daug laiko. Patarsiu, kaip jų išvengti, planuoti greitai, ką daryti, kad planavimas palengvintų jums gyvenimą, sumažintų įtampą bei sutaupytų pinigų.
    • Patarimai, kaip sutaupyti laiko maisto gaminimui.
    • Patarimai, kaip teisingai suplanuoti užkandžius, kad jais pasirūpinti užtektų karto ar dviejų per savaitę.
    • Aptarsime kada ir kiek valgyti vadinamų „cheat meal“, t.y. patiekalų kurie nėra laikomi sveiki
    • Receptų šaltiniai: jūsų gaminami patiekalai, knygos ar sveiki receptai iš mano puslapio. Kada, kokius rinktis, kokie svarbūs kriterijai yra receptų atrankai. Patikinu, po patarimo net iš šimtų receptų labai greitai atsirinksite jums tinkamiausius.
    • Praktinė užduotis. Receptų sudėliojimas konkrečiam jūsų savaitės, 4 ar 1 dienos mitybos planui.
    • Patarimai, kaip adaptuoti savo planą keičiantis situacijai, kaip dažnai nutinka.
    • Ką daryti, kad valgytų vaikai. Patarimai, kaip adaptuoti maistą ir valgyti visiems kartu tą patį.
    Daloma paskaitos medžiaga:
    • Namų darbų, kaip pasiruošti paskaitos užduočiai, aprašymas ir konkretus pavyzdys.
    • Mitybos plano planavimo forma, kurią galėsite naudoti daug kartų.
    • Sveiki užkandžiai – el. knyga, padėsianti išsirinkti užkandžius ne tik jums, bet ir vaikams.
    • Sveiki pusryčiai: 13 grūdų ir 40 pagardų. Galėsite susidėlioti skirtingus ir jums tinkančius variantus.
    • Sveiki pietūs – nuorodos į receptus.
    • Sveika vakarienė – nuorodos į receptus.
    Video trukmė: 46 min.Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie šios video paskaitos. Taip pat gausite medžiagą, kuri padės geriau įsisavinti ir pritaikyti paskaitoje išgirstą informaciją savo ir savo šeimos kasdienėje mityboje.Video žiūrėti galėsite 6 mėnesius (180 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus, geriausia – kelis kartus iš eilės, iškart planuojant savo savaitės mitybos planą.
  • Išsami video paskaita sklaido mitus ir joje atskleisiu jums dar nežinomą informaciją apie mitybos režimą: nuo protarpinio badavimo iki penkių kartų valgymo.Sveika mityba – tai ne tik žinojimas, ką valgyti, tačiau ir supratimas, kada valgyti labiausiai tinka Jums.Jaučiatės pasimetę nuo žiniasklaidoje dalinamų skirtingų patarimų, koks turi būti sveikos mitybos režimas: kiek kartų maitintis per dieną, pusryčiai būtini ar ne, kada valgyti vakarienę, o gal geriau ją praleisti.Išsami video paskaita sklaido mitus ir joje atskleisiu jums dar nežinomą informaciją apie mitybos režimą: nuo protarpinio badavimo iki penkių kartų valgymo.El. paskaitos metu dėstau šias temas:
    • Protarpinis badavimas. Privalumai ir trūkumai, apie kuriuos dažnai pamirštama paminėti.
    • Protarpinio badavimo grafikas ir tipai (16/8, 20/4 ir dar trys retesni variantai). Svarbu, kurį pasirinksite.
    • Protarpinio badavimo nauda. Jų yra daug, o kai kurios – netikėtos.
    • Protarpinio badavimo žala. Mažai apie tai kalbama, žalinga – tik tam tikrais atvejais, bet turint antsvorį, būtina tai žinoti. Aptarsiu būkles ir situacijas, kaip toks maitinimosi būdas gali pakenkti.
    • Protarpinio badavimo klaidos, kurios sugadina norimą rezultatą arba jo net nesimato.
    • Penkių kartų valgymo mitybos režimas. Privalumai ir trūkumai.
    • Mityba savaitgaliais. Kaip ją suplanuoti, kai daugelio mitybos režimas sutrinka.
    • Požymiai, padedantys suprasti, kuris mitybos režimas (protarpinis badavimas, trys ar penki valgymai) yra tinkamiausias Jums asmeniškai.
    • Praktinė užduotis pagal išdėstytą medžiagą. Jūsų asmeninis mitybos režimo plano parengimas – kiek kartų (2-5) ir kokiu konkrečiu laiku valgysite.
     Video paskaitos trukmė – 56:49 min.Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie šios video paskaitos. Video žiūrėti jums patogiu laiku galėsite net 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus. Prireikus įsisavinti medžiagą, rekomenduoju žiūrėti dar kartą.Antras žingsnis po paskaitos – mitybos planas ARBA išklausykite paskaitą, kaip galite patys susidėlioti mitybos planą, tinkamą jūsų šeimai >>
  • Kokie produktai yra apsimetę sveikais? Jei norite daugiau sužinoti apie maisto produktus, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo sveiki, tačiau tokie nėra, ši paskaita – jums.
    • Kaip kai kurie produktai, kurie atrodo sveiki – gali gadinti mūsų sveikatą
    • Kaip mus klaidina etiketės, kai manome, kad įsigyjame sveikus produktus?
    • Kaip padarę mažus pakeitimus galime pasiekti geresnės savijautos?
    • Kokią klaidą darome gamindami kavą?
    Video trukmė:I dalis - 26:49 min.II dalis - 23:18 min.III - dalis - 12:08 min. (klausimai - atsakymai)Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Video paskaita apie maisto priedus ir į ką atkreipti dėmesį perkant produktus.Video trukmė:I dalis - 22:51 min.II dalis - 23:35 min.III - dalis - 09:21 min.Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Video trukmė - 42:56 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytos video paskaitos. Ją galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Video paskaita apie virškinimo sistemos veiklą ir maisto derinimą. Kiek reikia derinimo, o kur dėmesio skirti neverta?Video trukmė:I dalis - 34:01 min.II dalis - 09:00 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Video paskaita apie fizinį aktyvumą: kiek reikia bei kokio. Trumpai apie mitybą sporto metu.
    • Kaip išvengti didžiulio alkio jausmo pasportavus?
    • Skysčių vartojimas fizinio aktyvumo metu ir po jo. Teorinės ir praktinės normos
    • Kaip atstatyti organizmą po sporto?
    • Kokį sportą ir fizinio aktyvumo formas rinktis?
    • Kaip tiek pat laiko sportuojant pasiekti akivaizdžiai geresnį rezultatą?
    • Kiek reikia judėti ir kaip, kad laiko sugaištumėme tiek pat, o kraujotakai būtų didelė nauda.
    Video trukmė:I dalis - 32:59 min.II dalis - 39:39 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Video paskaita apie angliavandenius. Antra dalis. Glikeminis indeksas, alkio ir sotumo jausmai saldumynų potraukio prigimtis, maitinimosi režimas.Video trukmė:I dalis - 27:35 min.II dalis - 13:48 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Video paskaita apie angliavandenius. Pirma dalis. Kiek angliavandenių reikia, kokių verta vengti ir kokių būtinai vartoti? Kaip dažnai „sugadinami“ vertingi produktai?Video trukmė:I dalis - 33:06 min.II dalis - 36:50 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Riebalai

    36,00 
    Video paskaita apie riebalus: kiek reikia, kokių, kaip išvengti vėžio atsiradimą skatinančių medžiagų ir gauti ypač vertingų? Kaip sumažinti cholesterolį?
    • Ar tikrai alyvuogių aliejus tinkamiausias riebalas kepimui?
    • Kuo skiriasi sotieji ir nesotieji riebalai?
    • Mitai apie riebalus
    • Cholesterolio efektyvus mažinimas: kas skatina jo atsiradimą ir kas mažina jo kiekį? (mitai ir tiesa)
    • Ar tikrai reikia vengti sviesto bei grietinės bei kitų gyvūninių
    • Keturi produktai, iš kurių bent vieną reikia kasdien suvartoti
    • Kokie maisto produktai, turintys 70% riebalų, yra ypač sveiki ir racione turi būti kasdien?
    • Kurie riebalai padeda atsirasti vėžiui? Tikriausiai rasime kiekvienuose namuose.
    • Praktinė užduotis namuose.
    Video trukmė - 32:32 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie šios video paskaitos. O pažiūrėti galėsite 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
  • Skysčiai

    36,00 
    Video paskaita apie skysčius: kiek, kokių ir kada. Vanduo, sultys, kava, arbata, alkoholis.
    • Ar iš tiesų reikia 2 litrų skysčių per parą? Kokios praktinės ir teorinės skysčių normos?
    • Kaip ir kiek stipriai skysčiai įtakoja sveikatos būklę?
    • Kokius skysčius reikėtų vartoti, o kurių vengti?
    • Ar sveika gerti kavą, o kavą su pienu?
    • Kaip skysčiai veikia alkio ir sotumo jausmus bei virškinimo sistemą?
    • Kokį vandenį rinktis?
    Video trukmė - 42:51 min.
    Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie šios video paskaitos. O pažiūrėti galėsite 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
Go to Top