fbpx

Mitybos planas: Mityba ir GERL (rėmuo)

Pradžia/Mitybos planai/Mitybos planas: Mityba ir GERL (rėmuo)

Mitybos planas: Mityba ir GERL (rėmuo)

59,00 

(4 pirkėjų atsiliepimai)

Kai kankina rėmuo ar jau pripažintas GERL – kartais gali atrodyti, kad „rūgštis sukyla nuo vandens“. Vaistai gali būti geriami pagal gydytojo nurodymus, tačiau ilgalaikis vaistų vartojimas gali turėti rimtų pasekmių sveikatai, taigi koreguoti savo mitybą būtina. Tikslas taip susidėlioti mitybą, kad leistume savo organizmui sveikti ir palaipsniui pareitumėme prie įprastos mitybos.

GERL mitybos planas yra padalintas į keturis etapus. Kiekvieno trukmė individuali, bus nurodyti orientyrai plano aprašyme.

Su planu gausite:
– 4 etapo mitybos planus su receptais ir kiekiais. Iš viso apie 120 receptų.
– Patarimus ko vengti, į ką atkreipti dėmesį.
– Kas dvi savaites lauksiu jūsų laiško su klausimais ir rezultatais, atsakysiu asmeniškai.

Spauskite mygtuką „Į krepšelį“, o kitame žingsnyje paprašysime Jūsų užpildyti anketą su asmeniniais duomenimis (svoris, sveikata, tikslai, ir t.t.).

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Aprašymas

Mitybos planas: Mityba ir GERL (rėmuo)

4 atsiliepimai apie Mitybos planas: Mityba ir GERL (rėmuo)

 1. Gitana

  Draugei pirkau planą dovanų, prieš tai ji laikėsi jūsų kito sezono plano ir labai norėjo šio sezono. Draugė patenkinta. Per 9 mėnesius ji numetė apie 15 kg.

 2. Sigita

  Mitybos planą GERL laikausi mėnesį ir dvi savaites. Pirma savaitė buvo liūdna, atrodė, kad net vandens atsigėrus kyla rėmuo. Griežtai negėriau jokių vaistų nuo rėmens. Ketvirtą dieną po vakarienės pajutau ramybę skrandyje, rūgštys nebekilo. Jausmas nerealus. Toliau viskas ėjo tik geryn.

  Laikydamasi plano visą laiką jaučiausi soti, nebuvo ryškaus alkio jausmo. Kai kurių porcijų net nebaigdavau valgyti, nes buvo per daug. Visai nevalgiau antro užkandžio. Tiesiog nenorėjau, nebuvau alkana.

  Ir dar puiki žinia. Labai lengvai, visiškai nepastebimai krito svoris, atrodo, be jokių pastangų: valgai, esi sotus, laimingas ir lieknėji. Šešių savaičių laikotarpiu palengvėjau 9 kilogramais.

 3. Bolesovas

  Pagal Gerl mitybos planą maitinuosi trečia savaitė. PIRMĄ etapą (savaitę) kartojau du kartus, ANTRĄ vieną kartą.
  Valgom visa šeima. Malonu atrasti naujus skonius, maistas labai įvairus, ypač, lyginant su tuo, kurį valgydavome.

  Skrandis prieš mitybą nebuvo visiškai prastai, bet vakarais kartkartėmis pasitaikydavo kosulys, o dabar kosulio nepasitaikė, nors ir negaliu girtis 100% disciplina.

 4. Rasa

  Mitybos plano laikausi, sekasi labai gerai, sveikata gereja, energijos netruksta.Dabar eina 4-oji mitybos plano savaite. Kadangi mano planas yra GERL, tai jo laikantis nei karto nebuvo problemu su skrandziu, nekilo rugstys negrauze remuo.

  Plano laikausi kiek imanoma tiksliai, tik kartais jei neturiu kokios reikiamos darzoves pakeiciu kita, ir kadangi nevalgau nei jautienos nei triusienos, tai sia mesa keiciu arba liesa kiauliena arba vistiena, kalakutiena.

  Be to per 3 mitybos plano savaites jau palengvejau 4,5kg😊

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *