fbpx

Parduotuvė

 • Kam kentėti, kai gali lengviau gyventi, nes žinosite kaip spręsti problemas? Jei jūs moteris ir jums virš 40 metų bei jus kamuoja [suskaičiuokite kiek punktų galite sau priskirti]:
  1. Sunkumai koncentruojant dėmesį, smegenų rūkas
  2. Sutrikusi trumpalaikė atmintis
  3. Miego sutrikimai
  4. Svorio augimas ir sunkumai lieknėjant
  5. Riebalų kaupimasis ant pilvo, ko nebuvo anksčiau
  6. Reguliarūs galvos skausmai
  7. Jausmas, kad visą mėnesį kankina PMS
  8. Dažnas noras šlapintis
  9. Staigus cholesterolio padidėjimas
  10. Dirglumas ir nerimas
  Jei nors 1 atsakymas „taip“ registruokitės į nemokamą online seminarą „10 menopauzės SIMPTOMŲ, kuriuos reikia žinoti“. Visi išvardinti SIMPTOMAI GALI būti dėl artėjančios MENOPAUZĖS, bet gali būti ir NE dėl jos. Bet kuriuo atveju jie yra SPRENDŽIAMI. Kuo ANKSČIAU imsitės veiksmų - tuo bus galima greičiau bei paprasčiau rasti išeitis ir vėl GYVENTI su džiaugsmu. Neteisingai nustačius priežastį, bandymai spręsti problemą nepadeda ir apima neviltis. Susitaikoma su situacija ir kankinasi moterys dešimtmetį ar ilgiau. Kai to galima išvengti. Paskaitos lektorė: dietistė Vaida Kurpienė Kada: vasario 29 d. (ketvirtadienis), 19:00 (Lietuvos laiku). Paskaitos trukmė: 1 val. paskaita ir vėliau - pristatymas išsamaus seminarų ciklo su gydytoja ginekologe apie menopauzę ir klausimų atsakymų sesija. Kur: Youtube Po registracijos:
  • Per valandą nuo registracijos automatiškai el.paštu gausite nuorodą į būsimą Live transliaciją. Jei negausite - būtinai pasitikrinkite spam ir reklamos laiškų dėžutes ir gautą laišką pažymėkite kaip saugų, kad vėliau gautumėte visą susijusią medžiagą. Kilus sunkumams rašykite:  grupes@sulieknek.lt .
  • Gausite priminimą apie paskaitą el. paštu dieną iki transliacijos.
  • Po paskaitos atsiųsime laišką su paskaitos santrauka ir nuoroda į įrašą, jį galėsite klausyti 7 dienas po transliacijos. Bet visada rekomenduoju žiūrėti tik gyvai, visai kitoks įspūdis ir energija.
  Registruokitės dabar į nemokamą seminarą „10 menopauzės SIMPTOMŲ, kuriuos reikia žinoti“ be įsipareigojimų.
 • Omega3 Premium su ypač dideliu polifenolių kiekiu

  81,00 554,00  (nuo 52,78 Eur/pakuotė)
  Omega3 papildas su 4 kartus daugiau bioaktyvių antioksidantų (polifenolių). Išskirtinis visiškai natūralus ir grynas EPR ir DHR gausaus žuvų aliejaus ir mūsų išskirtinio ypač veiksmingo aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus (R.E.V.O.O) mišinys užtikrina neprilygstamą Omega-3 pasisavinimą ir riebalų rūgščių apsaugą. Mokslininkų sukurtoje „BalanceOil+ Premium“ formulėje dera unikalios kokybės žuvų taukai su naudingu omega-3 ir omega-7 kiekiu bei mokslininkų sertifikuotu alyvuogių aliejumi, pasižyminčiu itin dideliu kiekiu polifenolių, fitonutrientų ir omega-9, todėl padidėja omega-3 lipidų oksidacinis stabilumas6. Polifenoliai jungiasi su omega-3 ir veikia kaip veiksmingi antioksidantai, neleidžiantys lipidams oksiduotis6. Patobulinti R.E.V.O.O aliejaus polifenoliai imituoja natūraliai žuvyse esančius polifenolius ir kūnu perneša trapias omega-3 riebalų rūgštis, kol jos saugiai patenka į ląstelių membranas. Polifenoliai ir jūrinės kilmės lipidai veikia itin sinergiškai, todėl kūnas gali saugiai absorbuoti, reguliuoti ir palaikyti omega-3 lygį virš reikalaujamų 8 %, būtinų norint pasiekti mažesnį nei 3:1 omega-6:3 riebalų rūgščių balansą. Kaip paaiškėjo ištyrus didžiausią pasaulyje svarbiausių riebalų rūgščių duomenų bazę, atlikus daugiau nei 600 000 tyrimų analizę nepriklausomoje laboratorijoje „Vitas Analytical Services“, vidutinis žmonių, nevartojančių omega-3 papildo, omega-6:3 riebalų rūgščių santykis žmonėms yra 12:1 Šiaurės Europoje, 15:1 Europoje ir 25:1 JAV. Pavartojus „BalanceOil + Premium“ produktus 120 dienų, vidutinis santykis visose šiose geografinėse vietovėse yra mažesnis nei 3: 1. „Balance Oil+ Premium“ gaminamas iš ypač tyro alyvuogių aliejaus, išgaunamo patentuoto gamybos proceso metu, naudojamo gaminant mūsų firminį R.E.V.O.O aliejų iš sertifikuotų „Koroneiki“ alyvuogių, pasižyminčių neprilygstamu kiekiu polifenolių, oleino rūgštimis, keliais fitonutrienais ir daugiau. Tiesą sakant, R.E.V.O.O aliejuje yra iki 30 kartų daugiau polifenolių nei standartiniame ypač tyrame alyvuogių aliejuje. Tai, kad šis aliejus turi daug omega-9 (oleino rūgšties), yra dar viena svarbi savybė, kuri aktyviai palaiko ir normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje15. Tai aukštos kokybės sudedamoji dalis, kurios kaina už 250 ml yra 69,00 EUR, o jos nepaprastas maistinių medžiagų tankis pateikiamas toliau. Eextra virgin alyvuogių aliejaus fitonutrientų profilis
  Matavimo  vienetai, mg/ kg
  Alyvuogių polifenolių 2650
  Hidroksitirozolio ir tirozolio 1300
  Oleokantalio ir oleaceino 1200
  Oleuropeino 20
  Skvaleno 3740
  Vitamino E 330
  Maslino rūgšties 56
  Maistinė vertė:
  12 ml
  Žuvų taukai 6627 mg
  Omega-3 riebalų rūgštys 2478 mg
     iš jų C20:5 (EPR) 1283 mg
     iš jų C22:6 (DHR) 683 mg
  Alyvuogių aliejus 4092 mg
     iš jo oleino rūgšties (omega-9) 3069 mg
     iš jo polifenolių 12,8 mg
  Vitaminas D3 (400% SV*) 20 µg
  *SV – standartinė vertė
  Laikymas: neatidarytus buteliukus laikykite tamsioje sausoje vietoje kambario temperatūroje arba šaldytuve. Atidarytus buteliukus laikykite šaldytuve ir suvartokite per 45 dienas. Dėl alyvuogių aliejaus kietėjimo aliejus žemesnėje nei 4 °C temperatūroje gali pasidaryti drumstas. Kambario temperatūroje aliejus vėl taps skaidrus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Detalės: 
  • Labai koncentruotas papildas, tad vidutinio svorio žmogui  užtenka maždaug mėnesiui, geriant terapinę (didelę) dozę.
  • 1 vnt. buteliuke yra 300 ml produkto.  Rekomenduojamas vartojimas: 0,15 ml (pradžioje 0,2 ml) vienam kilogramui kūno svorio. Pritaikykite porcijos dydį pagal kūno svorį. Suaugusieji, kurių kūno svoris 50 kg: 7,5 ml per parą. Suaugusieji, kurių kūno svoris 80 kg: 12 ml per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.
  • Tikslias vartojimo rekomendacijas gausite po papildo pristatymo.
  • Kylančius klausimus galėsite užduoti asmeniškai Vaidai.
  • Įspėjimas: jei vartojate kraują skystinančius vaistus, tokius kaip warfarinas, prieš vartodami “BalanceOil+Premium” pasitarkite su gydytoju.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Mitybos patarimų ir beveik 2000 receptų rasite šiame puslapyje nemokamai.
  Siuntimas:
  • Papildai siunčiami Lietuvoje per paštomatus. Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau). Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.
  • Kai reikalingas papildų siuntimas į užsienį spauskite čia >> atsidariusiame lange viršuje kairėje pasirinkite norimą šalį. Pasirinkite, kad norite mokėti kas mėnesį (prenumerata/ subcription) ar mokėjimas vienu kartu (išankstinis/prepaid) ir užsisakykite papildą.
  Kainos ir įsigijimas:  Rekomenduotina vartoti ilgesnį laiką
  • Mažiausia kaina perkant ir sumokant vienu kartu už kursą nėra siuntimų išlaidų ir gaunate 9 buteliukus po 300 ml bei 2 vnt. po 100 ml.
  • Kai pageidaujate mokėti kas mėnesį mažesnėmis sumomis: 
   • Gausite 8 buteliukus papildo po 300 ml ir 2 vnt. po 100 ml.
   • Prisidės pašto išlaidos.
   • Bet labai patogu planuoti ir paskirstyti investicijas sveikatai. 
   • Pirmą kartą mokėsite iš karto už dviejų mėnesių siuntinį, tad suma didesnė. Vėliau mokėsite vieno mėnesio mokestį kas mėnesį, o siuntinį gausite kas du mėnesius, kad reikėtų mažiau mokėti už siuntimą.
   • spauskite čia >>  pasirinkite “prenumerata” ir užsisakykite papildą.
  Jei užsisakant kils klausimų:
  • dėl techninių užsakymo detalių rašykite registracija@sulieknek.lt arba skambinkite tel. / Viber/ Whats up +37064064774 (įprastu darbo metu).
  • norisi pasitarti dėl papildų pasirinkimo ar vartojimo skambinkite tiesiai man (Vaidai) tel. / Viber/ Whats up +37061477992 (įprastu darbo metu).
   
 • BalanceOil+ AquaX (vandenyje tirpus)

  67,00 478,00  (nuo 44,23 Eur/pakuotė)
  Patentuota vandenyje tirpaus mišinio formulė Natūralūs emulsikliai leidžia šį maisto papildą maišyti su bet kokiais šaltais skysčiais, kad būtų geresnis skonis, tekstūra ir daugeliu atvejų geresnis Omega-3 pasisavinimas. BalanceOil+ AquaX Kai kuriems žmonėms, ypač vaikams, žuvų taukų skonis nemalonus, o kai kurie jų prastai juos įsisavina. „BalanceOil+ AquaX“ – tai proveržis Omega-3 moksle. „AquaX“ yra tam tikro pavidalo „BalanceOil+ su „Aquacelle“ – unikaliu natūraliu emulsikliu, ištirpinančiu „BalanceOil+ vandenyje arba bet kokiame šaltame skystyje. Beveik nelieka aliejaus skonio bei tekstūros ir daugeliu atvejų Omega-3 įsisavinimas iš tiesų pagerėja. Moksliniais metodais pariktoje „BalanceOil+“ sudėtyje dera unikalios kokybės žuvų taukai su naudingu omega-3 ir omega-7 kiekiu bei mokslininkų sertifikuotu alyvuogių aliejumi, pasižyminčiu dideliu kiekiu polifenolių, fitonutrientų ir omega-9, todėl padidėja omega-3 lipidų oksidacinis stabilumas.4 Polifenoliai prisijungia prie Omega-3 rūgščių ir veikia kaip veiksmingi antioksidantai, neleidžiantys oksiduotis lipidams.4 Alyvuogių aliejuje esantys polifenoliai imituoja natūralius žuvyje esančius polifenolius ir perkelia trapias Omega-3 rūgštis į organizmą, kur jos saugiai patenka į ląstelės membranas. Polifenoliai ir jūrinės kilmės lipidai veikia itin sinergiškai, todėl kūnas gali saugiai absorbuoti, reguliuoti ir palaikyti Omega-3 lygį virš reikalaujamų 8 %, būtinų norint pasiekti mažesnį nei 3:1 Omega-6:3 riebalų rūgščių balansą. Kaip paaiškėjo ištyrus didžiausią pasaulyje svarbiausių riebalų rūgščių duomenų bazę, atlikus daugiau nei 600 000 tyrimų analizę nepriklausomoje laboratorijoje „Vitas Analytical Services“, vidutinis žmonių, nevartojančių Omega-3 papildo, Omega-6:3 riebalų rūgščių santykis Šiaurės Europoje yra 12:1, Europoje – 15:1, o JAV – 25:1. Pavartojus „BalanceOil+“ produktų 120 dienų, vidutinis santykis visose šiose geografinėse vietovėse tampa mažesnis nei 3:1. BalanceOil+ yra ispaniško ypač tyro alyvuogių aliejaus  „BalanceOil+“ pagamintas naudojant ypač tyrą ispaniškų „Picual“ alyvuogių aliejų, kuris pasirinktas dėl to, kad jame yra daug Omega-9 rūgščių ir labai daug antioksidantų. Omega-9 (oleino rūgštis) yra svarbi sudedamoji dalis, kuri aktyviai palaiko ir normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje.4 Prieš pagrindinį derliaus ėmimą surinktos alyvuogės yra ypač aukštos kokybės; išėmus kauliukus šaltai spaudžiami tik vaisiai ir gaunamas aukščiausios kokybės ypač tyras aliejus, kuriame gausu Omega-9 (Oleino rūgšties) ir labai daug antioksidantų, vadinamų polifenoliais (daugiau kaip 750 mg/kg), pasižyminčių įvairiapusišku teigiamu poveikiu.15 Polifenoliai apsaugo buteliuke esantį „BalanceOil+“, o dar svarbiau – Jūsų ląsteles. Natūralūs tokoferoliai Maišyti tokoferoliai yra dažniausiai naudojami kaip antioksidantai maisto papilduose. Natūralūs tokoferoliai pagaminti iš ypač rafinuoto genetiškai nemodifikuotų sojų pupelių aliejaus distiliatų, kurie vėlgi rafinuojami, todėl juose nėra sojų baltymų. Tai reiškia, kad produkte nėra alergenų. Tipinis derinys yra alfa, beta, gama ir delta tokoferoliai. Grynasis Vitaminas D3 „BalanceOil+“ sudėtyje yra vitamino D3 (cholekalciferolio). Mes naudojame natūralų vitaminą D3, pagamintą iš lanolino – natūralių riebalų, natūraliai randamų avių vilnoje. Vitaminas D3 gaminamas ištirpinant vitamino D3 pirmtaką, gaunamą iš lanolino. Tada jis chemiškai pakeičiamas ir aktyvinamas veikiant ultravioletiniais (UV) spinduliais. Cheminis procesas yra panašus į procesą, kuris vyksta žmogaus odoje, kai joje dėl saulės poveikio gaminamas vitaminas D3. „Aquacelle“ – natūralus emulsiklis  „BalanceOil+ AquaX“ naudojamas emulsiklis yra gaminamas tik iš natūralių medžiagų, pvz., kokosų aliejaus, citrusinių vaisių aliejaus, avižų aliejaus ir panašių medžiagų. Sumaišius „AquaX“ su šaltu skysčiu, emulsiklis ištirpina „AquaX“ į labai mažus lašelius ir tokiu būdu sumaišo su skysčiu. „AquaX“ tekstūra ir skonis beveik išnyksta. Sumaišykite jį su apelsinų sultimis ar bet kokiu kitu gėrimu, turinčiu stiprų skonį, ir skonis visiškai išnyks. Niekada nemaišykite „AquaX“ su šiltais skysčiais. Maistinė vertė:
  12 ml
  Žuvų taukai 6627 mg
  Omega-3 riebalų rūgštys 2478 mg
     iš jų C20:5 (EPR) 1283 mg
     iš jų C22:6 (DHR) 683 mg
  Alyvuogių aliejus 4092 mg
     iš jo oleino rūgšties (omega-9) 3069 mg
     iš jo polifenolių 3,5 mg
  Vitaminas D3 (400 % SV*) 20 ug
  *SV = standartinė vertė
  Laikymas: neatidarytus buteliukus laikykite tamsioje sausoje vietoje kambario temperatūroje arba šaldytuve. Atidarytus buteliukus laikykite šaldytuve ir suvartokite per 45 dienas. Dėl alyvuogių aliejaus kietėjimo aliejus žemesnėje nei 4 °C temperatūroje gali pasidaryti drumstas. Kambario temperatūroje aliejus vėl taps skaidrus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Detalės: 
  • Labai koncentruotas papildas, tad vidutinio svorio žmogui užtenka maždaug mėnesiui, geriant terapinę (didelę) dozę.
  • 1 vnt. buteliuke yra 300 ml produkto.  Rekomenduojamas vartojimas: 0,15 ml (pradžioje 0,2 ml) vienam kilogramui kūno svorio. Pritaikykite porcijos dydį pagal kūno svorį. Suaugusieji, kurių kūno svoris 50 kg: 7,5 ml per parą. Suaugusieji, kurių kūno svoris 80 kg: 12 ml per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.
  • SVARBU: Labai svarbu tinkamai suplakti buteliuką kiekvieną kartą, kai norite įpilti paros dozę į savo stiklinę.
  • Tikslias vartojimo rekomendacijas gausite po papildo pristatymo.
  • Kylančius klausimus galėsite užduoti asmeniškai Vaidai.
  • Įspėjimas: jei vartojate kraują skystinančius vaistus, tokius kaip warfarinas, prieš vartodami “BalanceOil+AquaX” pasitarkite su gydytoju.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Mitybos patarimų ir beveik 2000 receptų rasite šiame puslapyje nemokamai.
  Siuntimas:
  • Papildai siunčiami Lietuvoje per paštomatus. Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau). Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.
  • Kai reikalingas papildų siuntimas į užsienį spauskite čia >> atsidariusiame lange viršuje kairėje pasirinkite norimą šalį. Pasirinkite, kad norite mokėti kas mėnesį (prenumerata/ subcription) ar mokėjimas vienu kartu (išankstinis/prepaid) ir užsisakykite papildą.
  Kainos ir įsigijimas:
  • Rekomenduotina vartoti ilgesnį laiką
  • Mažiausia kaina perkant ir sumokant vienu kartu už kursą nėra siuntimų išlaidų ir gaunate 9 buteliukus po 300 ml bei 2 vnt. po 100 ml.
  • Kai pageidaujate mokėti kas mėnesį mažesnėmis sumomis: 
   • Gausite 8 buteliukus papildo po 300 ml ir 2 vnt. po 100 ml.
   • Prisidės pašto išlaidos.
   • Bet labai patogu planuoti ir paskirstyti investicijas sveikatai. 
   • Pirmą kartą mokėsite iš karto už dviejų mėnesių siuntinį, tad suma didesnė. Vėliau mokėsite vieno mėnesio mokestį kas mėnesį, o siuntinį gausite kas du mėnesius, kad reikėtų mažiau mokėti už siuntimą.
   • spauskite čia >>  pasirinkite “prenumerata” ir užsisakykite papildą.
  Jei užsisakant kils klausimų:
  • dėl techninių užsakymo detalių rašykite registracija@sulieknek.lt arba skambinkite tel. / Viber/ Whats up +37064064774 (įprastu darbo metu).
  • norisi pasitarti dėl papildų pasirinkimo ar vartojimo skambinkite tiesiai man (Vaidai) tel. / Viber/ Whats up +37061477992 (įprastu darbo metu).
 • Kam ypač svarbus pakankamas SELENO KIEKIS?
  • Jei susilpnėjęs Jūsų IMUNITETAS – tik capt ir vėl liga prikibo.
  • Jei sergate SKYDLIAUKĖS ligomis, tokiomis kaip Greivso liga, tiroiditas ar turite skydlliaukės mazgų – esant šiai diagnozei, seleno kiekį iškart didiname pirmu žingsniu. Jei dar pasitikrinote aTPO ir jis viršija normą – tai irgi rodo, kad seleno jums trūksta ir verta 3 mėnesius pavartoti bei kreiptis pas endokrinologą konsultacijai.
  • Jei nustatyta psoriazė (žvynelinė) ir atopinis dermatitas – paprastai tokiu atveju patikrinus kraujo tyrimo rezultatus, nustatoma, kad trūksta seleno.
  • Kai kur teigiama, kad yra sąsaja su širdies ir kraujagyslių ligomis, ypač kai didelis kraujospūdis.
  • Jei jums nustatytas seleno trūkumas – tai parodo kraujo tyrimas.
  Europos Komisijos reglamentu (ES) Nr. 274/2014 patvirtintas seleno poveikis sveikatai:
  • Selenas padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
  • Selenas padeda palaikyti normalią skydliaukės veiklą.
  • Selenas padeda palaikyti normalią spermatogenezę.
  • Selenas padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę.
  • Selenas padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
  Vartojant seleno papildus svarbu:
  1. Kiek medžiagos vienetų išgersite (kiek jų yra kapsulėje);
  2. Koks seleno cheminis junginys, t.y., kaip jis sugebės organizme nukeliauti ten, kur reikia ir kiek virškinamame trakte seleno pasisavins organizmas.
  Viena iš geriausiai pasisavinamų bioaktyviųjų seleno formų yra L-selenometioninas. Selenas, augalų siurbiamas iš dirvožemio, paverčiamas L-selenometionino junginiu (angl. L-Selenomethionine) – tai puikiai mūsų organizme pasisavinama seleno forma. Būtent tokį į kapsules supakavo estų natūralių papildų gamintojas „ECOSH“ Forma – „ECOSH“ maisto papildo seleno sudėtyje – bioaktyvus selenas (L-selenometioninas), net 150μg (278% RMV) vienoje kapsulėje.
  • 1 pakuotė – užtenka net 3 mėnesiams, nes yra 90 kapsulių vienoje pakuotėje. Vartojama po 1 kapsulę per dieną.
  • Augalinės kilmės kapsulės. Sudedamosios dalys:ryžių miltai, L-selenometioninas, pululanas (vegetariškas, augalinės kilmės kapsulės apvalkalas.
  • Be konservantų, be GMO.
  • Produktas pagamintas laikantis Europos Sąjungos maisto higienos reglamento ES 852/2004, tarptautinio maisto saugos standarto ISO 22000: 2018 ir RVASVT principų.
  Seleno maiste irgi yra. Užsisakę šį papildą, kitą savaitę el. paštu gausite specialiai jums parengtą informaciją, kokio maisto daugiau vartoti. Seleno vartojimas: 1 kapsulė per dieną valgio metu, tinka ryte arba vakare – nėra skirtumo. Įspėjimai: Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Jeigu esate nėščia, maitinate krūtimi ar vartojate vaistus, jei turite inkstų nepakankamumą ar vyksta aktyvus onkologinės ligos gydymas arba esate sirgę odos vėžiu, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Tai jautrios būsenos, todėl visada geriau žiūrėti bendrą vaizdą, o ne vertinti vieną medžiagą atskirai. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos papildų dozės Laikymo sąlygos: selną laikykite sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje Gamintojas: Ecosh Life OÜ, Kukermiidi 4, Talinas, Estija. Platintojas: Ecosh UAB, Galinės g. 1, Galinė, Vilniaus r., Lietuva. PRISTATYMAS Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį – rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
 • Geležies atsargų dažnai trūksta:
  • Paauglystėje.
  • Nėštumo metu.
  • Turint skrandžio ar skydliaukės veiklos problemų.
  • Kai mityboje nepakanka geležies.
  • Kai organizmas prastai pasisavina geležį.
  • Kitais atvejais.
  Geležies preparatai dažnai dirgina skrandį, todėl, net ir įsigiję vaistus ar papildus, žmonės jų nebegeria, nors organizmui reikia. „SmartHit IV Ferrum“ mikrokapsuliuota geležies forma:
  • Labai gerai toleruojama – nedirgina virškinamojo trakto, yra švelni skrandžiui.
  • Nėra geležies poskonio burnoje.
  • Neturi sąveikos su maistu (pvz., kava, pieno produktais), tad galite vartoti negalvodami ar pasisavins.
  • Kapsules patogu naudoti, nereikia laikyti šaldytuve.
  • Šis geležies papildas tinka ir vaikams nuo 12 metų.
  Geležies pasisavinimui iš geležies pirofosfato pagerinti buvo pasitelkta patentuota efektyvaus pasisavinimo technologija „Miosol“ (patento Nr. 6699). Dėl savo unikalios struktūros mikrokapsuliuota geležis (liposominis papildas) pasisavinamas net 6 kartus geriau nei laisvoji geležis, nes:
  • Mikrokapsuliuotai geležiai nereikia prisijungti prie ją pernešančių baltymų.
  • Mikrokapsulės apsaugo viduje esančias medžiagas nuo skrandžio rūgščių, fermentų ir druskų poveikio, todėl pernešama medžiaga nėra paveikiama.
  • Mikrokapsuliuota geležis nesuyra skrandyje ir yra pasisavinama plonojo žarnyno ląstelėse.
  • Nustatyta, kad geležies įsisavinimas iš geležies pirofosfato priklauso nuo geležies trūkumo laipsnio: kuo labiau šio mikroelemento trūksta organizme, tuo geresnis jos pasisavinimas.
  „SmartHit Ferrum“ sudėtyje esanti geležis, vitaminai C, B6 ir B12 veikia sinergiškai, kitaip tariant, papildo vienas kito poveikį.
  • Geležis, vitaminas C, vitaminai B6 ir B12 padeda mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį.
  • Vitaminai B6 ir B12 padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą.
  • Geležis padeda palaikyti hemoglobino susidarymą ir normalų deguonies pernešimą organizme.
  Vienoje „SmartHit Ferrum“ kapsulėje
  Geležies pirofosfatas 28 mg
  Vitaminas C 70 mg
  Vitaminas B6 1,4 mg
  Vitaminas B12 2,5 µg
  Geležies papildo vartojimas:
  • Gerti po 1 kapsulę 30 minučių prieš valgį užgeriant stikline vandens, jei nenurodyta kitaip.
  • Kiekis: dėžutėje yra 30 kapsulių, tad vienos dėžutės pakaks mėnesiui.
  • Vartoti 3-6 mėnesius ir tada reikėtų vėl atlikti feritino tyrimą. Tad užsisakykite iš karto kelias dėžutes ir nuosekliai vartokite šį papildą.
  • Po kurso suvartojimo pasidarykite kraujo tyrimus (feritino kiekio nustatymui, geriausia toje pačioje tyrimų laboratorijoje) ir pasitarkime, ką daryti toliau, kad išlaikytumėte ar pagerintumėte rezultatą. Tikrinti, kaip organizmas pasisavino geležį – būtina.
  Užsisakę šį geležies papildą, gausite ir papildomą informaciją: - Geležis maiste – kur jos daugiausia. - Kaip geležį geriausiai pasisavina organizmas. - Kas trukdo organizmui pasisavinti geležį? Sudedamosios geležies papildo „SmartHit Ferrum“ dalys
  Vienoje kapsulėje (0,58 g) RMV*
  Geležis 28 mg 200 %
  Vitaminas C 70 mg 87,5 %
  Vitaminas B6 1,4 mg 100 %
  Vitaminas B12 2,5 µg 100 %
  *RMV – referencinė maistinė vertė
  SUDEDAMOSIOS GELEŽIES PAPILDO DALYS: Liposominė geležis (kukurūzų krakmolas, geležies difosfatas (geležies pirofosfatas), saulėgražų lecitinas) (62 %), kapsulės apvalkalas (stabilizatorius – hidroksipropilmetilceliuliozė, dažiklis – titano dioksidas), natrio L-askorbatas (vitaminas C), emulsiklis – mikrokristalinė celiuliozė, cianokobalaminas (vitaminas B12), lipnumą reguliuojanti medžiaga – riebalų rūgščių magnio druskos, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), lipnumą reguliuojanti medžiaga – silicio dioksidas. Pakuotė: 30 kapsulių Grynasis kiekis: 17,4 g Platintojas: UAB „Valentis Baltic“. Gamintojas: „Valentis AG“. ĮSPĖJIMAI
  • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Prieš vartodami papildą pasitarkite su gydytoju.
  PRISTATYMAS Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį – rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
 • Vitamino D stoka. 4000 TV kapsulės vitamino D3 stokos atstatymui

  15,97 27,94  (nuo 13,97 Eur/pakuotė)
  „Oilesen D3 Forte 4000“ papildas rekomenduojamas vartoti, kai kraujo tyrimu nustatoma vitamino D stoka. Kaip vartoti:
  • Suaugusiems vartoti šį vitaminą D rekomenduojama 4 mėnesius (2 dėžutės), kai yra nustatyta vitamino D stoka (tai parodo kraujo tyrimų rezultatas). Kai nustatytas nepakankamumas, t.y., kai vitamino D trūksta mažiau, pradžiai užteks vienos dėžutės, 2 mėn. vartojimui. Jei sergate nutukimu, dažniausiai tuomet ir vitamino D nepakanka, rekomenduotina pratęsti vartojimą iki 4 mėn.
  • Vitamino D3 išskirtinumas: be konservantų, be glitimo, be stabilizatorių, be laktozės, tinka nėščiosioms ir žindančioms, stiprios koncentracijos. „Oilesen D3 Forte 4000“ – tai 4 kartus daugiau vitamino D, ištirpinto kanapių aliejuje.
  • Amžius: šis vitaminas D tinka vaikams nuo 12 metų ir suaugusiems.
  • Kaip vartoti vitaminą D su kanapių aliejumi: rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną valgio metu. Turintiems rijimo problemų, kapsulę galima kramtyti arba kapsulės turinį išspausti į valgį, gėrimą ar tiesiai į burną.
  Po kurso suvartojimo rekomenduojama padaryti 2 savaičių pertrauką nevartojant jokių papildų, turinčių vitamino D ir tuomet vėl pasidaryti kraujo tyrimą. Idealu tai atlikti toje pačioje laboratorijoje, kur tyrimas buvo atliktas ir pirmą kartą. Kitas variantas – įsigyti tyrimą, kuriam nesvarbus vitamino D vartojimas, nes tiriamas ne kraujo plazmoje cirkuliuojantis, o jo atsargos (daug tikslesnis tyrimas). Vitamino D tyrimą galite įsigyti čia >>> https://www.sulieknek.lt/p/kraujo-tyrimas-vitamino-d-organizme-lygis-vitamind-test/ Gavus tyrimo rezultatus, būtina nustatyti, ką daryti toliau: svarbu įsitikinti, ar vitaminas D gerai pasisavinamas. Bet kuriais atvejais, galimi sprendimai. Perkantys papildus mano el. parduotuvėje, gali kreiptis į mane dėl tolimesnės konsultacijos ką daryti toliau. Svarbu atstačius vitamino D kiekį organizme, įvertinti rezultatus ir suprasti, kaip palaikyti vitamino D lygį, kad išvengtumėte jo sumažėjimo. Vitamino D kaina. Svarbu, kad įsigydami maisto papildus mano el. parduotuvėje, gaunate ne tik reikiamus kokybiškus papildus, bet ir mano konsultacijas bei palaikymą – ir visa tai – be papildomo mokesčio. Vitamino D nauda organizmui:
  • Vitaminas D pagerina kalcio bei fosforo įsisavinimą plonosiose žarnose ir padeda palaikyti reikiamą kalcio kiekį kraujyje bei kauluose.
  • Vitaminas D ir kanapių aliejus padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą bei normalią raumenų funkciją.
  • Daugiau informacijos apie vitamino D naudą sužinokite nemokamoje paskaitoje >>> https://www.sulieknek.lt/p/nemokama-paskaita/
  Produkto informacija
  1 kapsulė (0,245 g)
  Vitaminas D3 100 µg (4000 TV) 2000 % RMV (referencinė maistinė vertė)
  Pluoštinių kanapių sėklų aliejus 145,2 mg
  • Sudedamosios dalys:šalto spaudimo rafinuotas pluoštinių kanapių (Cannabis sativa) sėklų aliejus (59,3 %), kapsulės apvalkalas (želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga – glicerolis, vanduo), cholekalciferolis (vitaminas D3) (1,6 %).
  • Pakuotė: 60 kapsulių
  • Grynasis kiekis: 14,7 g.
  • Gamintojas:„Valentis AG“. Platintojas: UAB „Valentis Baltic“.
  ĮSPĖJIMAI
  • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Prieš vartodami papildą pasitarkite su gydytoju.
  PRISTATYMAS Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį – rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
 • Sale!
  28 dienų mokymų programa (Pre)menopauzė mityba ir kiti sprendimo būdai nuo kovo 19 d. Kursą veda lektorė, dietistė, populiarių knygų autorė – Vaida Kurpienė (3 paskaitos) ir gydytoja ginekologė (1 paskaita). 4 Online paskaitos ir klausimų-atsakymų sesijos. Kurso paskaitas žiūrėsite specialioje uždaroje Facebook grupėje (įrašus galėsite žiūrėti kelis kartus), o komentaruose – užduoti klausimus. Programa skirta moterims nuo 40 norinčioms:
  • pratęsti jaunystę
  • numesti svorio
  • sumažinti cholesterolį
  • sumažinti per didelį gliukozės kiekį
  • geriau miegoti
  • mažiau prakaituoti
  • mažiau karščio pylimo
  • turėti mažiau raukšlių ir gražesnis veido ovalas
  • sumažinti/ išvengti sąnarių skausmų
  • išvengti kaulų retėjimo
  • būti geresnės nuotaikos
  Šiuose kursuose sužinosite:
  • Kaip balansuoti moteriškus hormonus maistu?
  • Kokius produktus būtina vartoti.
  • Kokių produktų vengti.
  • Kaip pagerinti miego kokybę?
  • Kaip pasirinkti papildus dėl menopauzės?
  • Kokius tyrimus būtina darytis.
  Įsigijus mokymo programą GAUSITE
  1. 4 paskaitas, po vieną per savaitę, antradieniais 18:00
  2.  Gausite atsakymus į savo klausimus po kiekvienos paskaitos. 4 klausimų atsakymų sesijas, kuriose galėsite dalyvauti gyvai arba išklausyti įrašus
  3. 4 paskaitų ir atsakymų sesijų įrašus, prieinamus net 6 mėnesius, verta juos pakartotinai perklausyti net kelis kartus
  4. Formas pildymui, kad būtų smagiau ir paprasčiau: schemas, lenteles, produktų sąrašus, tai padės dar aiškiau įsisavinti mokymų medžiagą ir pasiekti geresnių rezultatų per trumpesnį laiką
  5. Papildomus skaitinius
  6. 3 DOVANAS
  Įsigiję kursą gausite DOVANŲ:
  1. 10% nuolaidą 28 dienų mitybos planui, kuris jums padės dar aiškiau žinoti ką turite dienos metu valgyti.
  2. Mitybos dienoraštį kartu su savikontrolės testu, kuris jums padės nuolatos sekti ką valgote, kada valgote ir kiek suvalgote.
  3. Išsamią glikeminio indekso lentelę ir medžiagą su paaiškinimais, kuri jums padės turėti visą reikiamą informaciją vienoje vietoje.
  Paskaitos tema Paskaitos data Paskaitos laikas
  1. Kaip balansuoti moteriškus hormonus maistu? 03.19 (antradienis) 18:00-19:30
  2. Miegas. Kaip išsimiegoti ir kaip atsistatyti po prakaitavimo? 03.26 (antradienis) 18:00-19:30
  3. Kokia galima pagalba? (paskaita su gydytoja ginekologe) 04.02 (antradienis) 18:00-19:30
  4. Maistinės medžiagos. 04.09 (antradienis) 18:00-19:30
  *Mokestis negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas. **Kursas Jums kainuos 97 eur, jeigu per paskutinius 3 mėnesius esate įsigiję 28 dienų online kursus arba mitybos planą. Nuolaida bus pritaikyta automatiškai užsakymo apmokėjimo puslapyje, kai įvesite savo el. pašto adresą ir pereisite į kitą laukelį. Nuolaidos nėra sumuojamos.  Jeigu nuolaida nebuvo pritaikyta automatiškai, parašykite į registracija@sulieknek.lt, patikrinsime / sutvarkysime.  ***Nuolaidos nesumuojamos.  
 • Sale!
  28 dienų trukmės kursuose sužinosite:
  • Kaip greitai atsikratyti saldumynų ir miltinių potraukio visam laikui?
  • Kodėl neturi būti cukraus abstinencijos (trūkumo) jausmo ir kaip to išvengti?
  • Kaip miegas gali didinti ar mažinti potraukį saldumynams bei miltiniams?
  • Kaip kokybiškai išsimiegoti per tą patį laiką?
  • Kaip susidėlioti mitybos režimą, kad dingtų saldumynų potraukis?
  • Kokius saldumynus galima valgyti, išvengiant saldumynų potraukio?
  • Kokios maisto ruošimo klaidos, didinančios potraukį saldumynams?
  • Kokie sveiki produktai gali skatinti saldumynų potraukį?
  • Kiek galima valgyti saldumynų?
  • Kokie produktai kelia saldumynų potraukį ir kurie naikina jį?
  Jei laikysitės nurodymų, pasieksite tokių REZULTATŲ:
  • Vos per savaitę sumažės miltinių ir saldumynų potraukis, o per kelias - išnyks visai
  • Lengviau mesite svorį
  • Mažės dirglumas ir nervingumas - gerės nuotaika 
  • Mažės apetitas
  • Mažės cholesterolis
  • Gerės skydliaukės hormonų pusiausvyra 
  • Gerės moteriškų hormonų balansas
  • Mažės gliukozės šuoliai ir gerės savijauta
  • Mažės uždegimai 
  • Lėtės senėjimas
  • Išmoksite saikingai pasimėgauti desertu be draudimo ir su dideliu malonumu.
  Kurso PRADŽIA  - balandžio 23 d., antradienis, 18:00 val. uždaroje Facebook grupėje. Kursų TRUKMĖ: 28 dienos. Jei negalėsite prisijungti realiu laiku - Facebook grupėje bus įrašai, tad bet kokiu atveju gausite visą informaciją. DABAR šį kursą galite įsigyti ne tik GERIAUSIA KAINA, bet ir gausite 2 dovanas ir nuolaidą.
  1. DOVANA. Mitybos dienoraštis, kuris jums padės nuolatos sekti ką valgote, kada valgote ir kiek suvalgote. Aiškiai matysite, kokia įtaką tai turi saldumynų potraukiui.
  2. DOVANA. Glikeminio indekso lentelė su išsamiais paaiškinimais. Pravers kasdien, nes aiškiai nurodyta, kokie produktai skatina alkį, o kurie suteikia sotumą ilgam.
  NUOLAIDA 10% nuolaida 28 dienų mitybos planui su 120 receptų, kuris jums padės dar aiškiau žinoti, ką turite dienos metu valgyti. Perkant su šiuo kursu (įdėjus į krepšelį) nuolaida mitybos planui galioja automatiškai. Mitybos planą su nuolaida galėsite  įsigyti per 4 mėnesius po kurso įsigijimo datos, perkant tuo pačiu el.paštu. Mitybos planų, įsigytų su nuolaida, kiekis neribojamas. Įsigiję 28 dienų mokymų programą gausite:
  • Kasdien – trumpą informaciją ir praktines užduotis
  • 4 paskaitas – realiu laiku internetu ir jų įrašus
  • Jums rūpimus atsakymus kas savaitę klausimų sesijų metu
  • Lenteles, sąrašus, papildomus skaitinius ir kitą dalomą medžiagą
  • Facebook uždarą dalyvių grupę - didesniam palaikymui ir bendrystės jausmui
  • Įrašus, kuriuos galėsite žiūrėti net pusę metų
  Žinau, vis norisi atidėlioti, nes mažai laiko, bet jo daugiau niekad ir nebus, o vos po 28 dienų nuo kurso pradžios jau bus visai kitas rezultatas. Tad priimkite geriausią sprendimą DABAR junkitės prie kurso. Vos prisijungę, iš karto gausite pirmus patarimus ir juos galėsite iš karto taikyti.
  Paskaitos tema Paskaitos data Paskaitos laikas
  1. Vienintelis dalykas, kuris gali iš esmės ir greitai pagerinti jūsų emocinę būklę, numalšinti saldumynų potraukį ir padėti palaikyti šarminę terpę organizme. 04.23 (antradienis)  18:00 – 19:30
  2. Mitybos režimas bei kokie produktai, tame tarpe ir sveiki, skatina saldumynų potraukį? Ko vengti ir ką valgyti? 04.30 (antradienis) 18:00 – 19:30
  3. Kas skatina mūsų organizmą norėti saldumynų ir kaip to išvengti? Išsamus sąrašas produktų bei kitų priemonių. 05.07 (antradienis) 18:00 – 19:30
  4. Cukraus pakaitalai: nuo saldiklių iki medaus, kas geriau? Kaip skaityti etiketes – netikėti atradimai. Kaip paskaičiuoti kiek kalorijų turi jūsų gaminamas desertas? Praktinė deserto valgymo užduotis. 05.14 (antradienis) 18:00 – 19:30
   
  * Mokestis už kursus negrąžinamas, neperkeliamas ir nekeičiamas į kitas paslaugas. **Kursas Jums kainuos 97 eur, jeigu per paskutinius 3 mėnesius esate įsigiję 28 dienų online kursus arba mitybos planą. Nuolaida bus pritaikyta automatiškai užsakymo apmokėjimo puslapyje, kai įvesite savo el. pašto adresą ir pereisite į kitą laukelį. Nuolaidos nėra sumuojamos.  Jeigu nuolaida nebuvo pritaikyta automatiškai, parašykite į registracija@sulieknek.lt, patikrinsime / sutvarkysime.  ***Nuolaidos nesumuojamos.
 • Omega 3 (kapsulėse)

  68,00 462,00  (nuo 42,45 Eur/pakuotė)
  Žinoma, maistas visada turi būti subalansuotas! ir pirmiausia, kiek galima, turime gauti iš maisto. Tam tikrais atvejais galima sau ir papildomai padėti. Omega 3 riebalų rūgštys padeda:
  • gerinti smegenų veiklą
  • deginti riebalus (žinau, kad keista, bet tai faktas!)
  • palaikyti organizmo ląstelių membranos elastingumą - geresnė medžiagų apykaita ląstelės lygmenyje
  • koreguoja Omega-6:3 santykį (atskira gili tema, kas žino - labai svarbu)
  • mažinti uždegiminius procesus
  • skatinti kai kurių vėžinių ląstelių susinaikinimą (pvz.krūties)
  • mažinti cholesterolį, ypač trigliceridus.
  Omega 3 PAPILDŲ BŪNA VISOKIŲ, renkantis ypač svarbu, kiek yra:
  • bendrai Omega 3 kiekis vienoje porcijoje, turi būti daugiau nei 1 g (1.000 mg) - parašyta ant pakuotės
  • EPR turi būti daugiau nei DHR (pažymėta ant pakuotės)
  • papildomų medžiagų, kurios padėtų nunešti riebalines rūgštis iki ląstelės, kad gerai pasisavintų
  • nėščioms: ar nėra vitamino A (mano siūlomame nėra).
  Sudėtis: Žuvies taukai*, kapsulių apvalkalas (žuvies želatina, glicerolis), šaltai spaustas ypač tyras alyvuogių aliejus, tirštiklis (bičių vaškas), kakavos sėklų milteliai, emulsiklis (saulėgrąžų lecitinas, alyvuogių vaisių ekstraktas (Olea europaea), vitaminas D3 (cholekalciferolis). *Ne ES kilmės
   Maistinė vertė ir sudėtis: 2 kapsulės 3 kapsulės
  Žuvų taukai 1600 mg 240 mg
  Omega-3 riebalų rūgštys 1120 mg 1680 mg
  iš jų EPR 720 mg 1080 mg
  iš jų DHR 400 mg 600 mg
  Alyvuogių aliejus 340 mg 510 mg
  Oleino rūgštis (omega-9) 255 mg 383 mg
  Polifenoliai 18,3 mg 27,4 mg
  Iš jų hidroksitirozolio 5,8 mg 8,7 mg
  Skvalanas 1,3 mg 1,9 mg
  Vitaminas D3 (268 %*, 402 %** of SV*)  13,4 ug* (536 TV) 20,1 ug** (804 TV)
  *SV – standartinė vertė
  1 pakuotėje yra: 60 kapsulių. Rekomenduojamas vartojimas: 1 kapsulė 30 kg kūno svorio. Pritaikykite porcijos dydį pagal kūno svorį. Suaugusieji, kurių kūno svoris 50–60 kg: 2 kapsulės per parą. Suaugusieji, kurių kūno svoris 80–90 kg: 3 kapsulės per parą. Ne daugiau kaip 5 kapsulės per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Įspėjimas: Jei vartojate kraują skystinančius vaistus arba turite sveikatos sutrikimų, prieš vartodami „Essent+ Premium“ pasitarkite su gydytoju. Laikymas: Laikyti tamsioje sausoje vietoje kambario temperatūroje arba šaldytuve. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Siuntimas:
  • Papildai siunčiami Lietuvoje per paštomatus. Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau). Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.
  • Kai reikalingas papildų siuntimas į užsienį spauskite čia >> atsidariusiame lange viršuje kairėje pasirinkite norimą šalį. Pasirenkate, kad norite mokėti kas mėnesį (prenumerata/ subcription) ar mokėjimas vienu kartu (išankstinis/prepaid). Senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir sumokėkite.
  Kainos ir įsigijimas: 
  • Rekomenduotina vartoti ilgesnį laiką
  • Mažiausia kaina perkant ir sumokant vienu kartu už kursą nėra: siuntimų išlaidų ir gaunate 9 pakuotes po 60 kapsulių. 
  • Kai pageidaujate mokėti kas mėnesį mažesnėmis sumomis: 
   • Gausite 8 pakuotes po 60 kapsulių. 
   • Prisidės pašto išlaidos.
   • Bet labai patogu planuoti ir paskirstyti investicijas sveikatai. 
   • Pirmą kartą mokėsite iš karto už dviejų mėnesių siuntinį, tad suma didesnė. Vėliau mokėsite vieno mėnesio mokestį kas mėnesį, o siuntinį gausite kas du mėnesius, kad reikėtų mažiau mokėti už siuntimą.
   • spauskite čia >> pasirinkite "prenumerata", senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir užsisakykite papildą. 
  Jei užsisakant kils klausimų:
  • dėl techninių užsakymo detalių rašykite registracija@sulieknek.lt arba skambinkite tel. / Viber/ Whats up +37064064774 (įprastu darbo metu).
  • norisi pasitarti dėl papildų pasirinkimo ar vartojimo skambinkite tiesiai man (Vaidai) tel. / Viber/ Whats up +37061477992 (įprastu darbo metu).
 • Omega 3 su polifenoliais (skysti)

  54,00 416,00  (nuo 36,89 Eur/buteliukas)
  Žinoma, maistas visada turi būti subalansuotas! ir pirmiausia, kiek galima, turime gauti iš maisto. Tam tikrais atvejais galima sau ir papildomai padėti. Omega 3 riebalų rūgštys padeda:
  • gerinti smegenų veiklą
  • deginti riebalus (žinau, kad keista, bet tai faktas!)
  • palaikyti organizmo ląstelių membranos elastingumą - geresnė medžiagų apykaita ląstelės lygmenyje.
  • koreguoja Omega-6:3 santykį (atskira gili tema, kas žino - labai svarbu)
  • mažinti uždegiminius procesus
  • skatinti kai kurių vėžinių ląstelių susinaikinimą (pvz.krūties), primenu, tai maistas ir papildai ne vaistas ir nekeičia gydymo, tik papildoma priemonė
  • mažinti cholesterolį, ypač trigliceridus
  Omega 3 papildų būna visokių, renkantis ypač svarbu, kiek yra:
  • bendrai Omega 3 kiekis vienoje porcijoje, turi būti daugiau nei 1 g (1.000 mg) - parašyta ant pakuotės
  • EPR turi būti daugiau nei DHR (pažymėta ant pakuotės)
  • papildomų medžiagų, kurios padėtų nunešti riebalines rūgštis iki ląstelės, kad gerai pasisavintų.
  • nėščioms: ar nėra vitamino A (mano siūlomame nėra)
  • mano siūlomas tinka kūdikiams nuo 6 mėnesių. Beje, vaikams rekomenduotina reguliariai vartoti su pertraukomis iki 14 metų, kol susiformuoja smegenų dangalas.
  • papilde yra polifenolių, pagerinančių Omega3 pasisavinimą
  Sudėtis: Žuvų taukai (iš ančiuvių, skumbrių, sardinių), šaltai spaustas alyvuogių aliejus, maišyti tokoferoliai (antioksidantai), natūralūs kvapikliai*, vitaminas D3 (cholekalciferolis).
  Maistinė vertė ir sudėtis: 12 ml
  Žuvų taukai 6627 mg
  Omega-3 riebalų rūgštys 2478 mg
     iš jų C20:5 (EPR) 1283 mg
     iš jų C22:6 (DHR) 683 mg
  Alyvuogių aliejus 4092 mg
     iš jo oleino rūgšties (omega-9) 3069 mg
     iš jo polifenolių 3,5 mg
  Vitaminas D3 (400 % SV*) 20 ug / 800 TV
  *SV = standartinė vertė
  Detalės: 
  • Labai koncentruotas papildas, tad vidutinio svorio žmogui  užtenka maždaug mėnesiui, geriant terapinę (didelę) dozę.
  • 1 vnt. buteliuke yra 300 ml produkto.  Rekomenduojamas vartojimas: 0,15 ml (pradžioje 0,2 ml) vienam kilogramui kūno svorio. Pritaikykite porcijos dydį pagal kūno svorį. Suaugusieji, kurių kūno svoris 50 kg: 7,5 ml per parą. Suaugusieji, kurių kūno svoris 80 kg: 12 ml per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės.
  • Tikslias vartojimo rekomendacijas gausite po papildo pristatymo.
  • Kylančius klausimus galėsite užduoti asmeniškai Vaidai.
  • Įspėjimas: jei vartojate kraują skystinančius vaistus, tokius kaip warfarinas, prieš vartodami "BalanceOil+" pasitarkite su gydytoju.
  • Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Mitybos patarimų ir beveik 2000 receptų rasite šiame puslapyje nemokamai.
  Įspėjimas:
  • Turintiems jautrų skrandį rekomenduojama rinktis Omega3 kapsulėse .
  • Kai reikia skystos formos papildo jautriam skrandžiui, rašykite registracija@sulieknek.lt, rekomenduosime geriausią pagal Jūsų būklę.
  Siuntimas:
  • Papildai siunčiami Lietuvoje per paštomatus. Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau). Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.
  • Kai reikalingas papildų siuntimas į užsienį spauskite čia >> atsidariusiame lange viršuje kairėje pasirinkite norimą šalį. Pasirenkate, kad norite mokėti kas mėnesį (prenumerata/ subcription) ar mokėjimas vienu kartu (išankstinis/prepaid). Senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir sumokėkite.
  Kainos ir įsigijimas: 
  • Rekomenduotina vartoti ilgesnį laiką
  • Mažiausia kaina perkant ir sumokant vienu kartu už kursą nėra: siuntimų išlaidų ir gaunate 9 buteliukus po 300 ml bei 2 vnt. po 100 ml. 
  • Kai pageidaujate mokėti kas mėnesį mažesnėmis sumomis: 
   • Gausite 8 buteliukus papildo po 300 ml ir 2 vnt. po 100 ml.
   • Prisidės pašto išlaidos.
   • Bet labai patogu planuoti ir paskirstyti investicijas sveikatai. 
   • Pirmą kartą mokėsite iš karto už dviejų mėnesių siuntinį, tad suma didesnė. Vėliau mokėsite vieno mėnesio mokestį kas mėnesį, o siuntinį gausite kas du mėnesius, kad reikėtų mažiau mokėti už siuntimą.
   • spauskite čia >> pasirinkite "prenumerata", senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir užsisakykite papildą. 
  Jei užsisakant kils klausimų:
  • dėl techninių užsakymo detalių rašykite registracija@sulieknek.lt arba skambinkite tel. / Viber/ Whats up +37064064774 (įprastu darbo metu).
  • norisi pasitarti dėl papildų pasirinkimo ar vartojimo skambinkite tiesiai man (Vaidai) tel. / Viber/ Whats up +37061477992 (įprastu darbo metu).
 • Vitamino D ir magnio maisto papildas

  28,00 204,00  (nuo 12,45 Eur/pakuotė)
  Vitamino D ir magnio derinys. Tai patentuotas maisto papildas, sukurtas padėti:
  • imuninei sistemai palaikyti,
  • nuovargiui mažinti, raumenims,
  • kaulų ir dantų audiniams saugoti,
  • SVARBU – saugus žmonėms, vartojantiems kraują skystinančius preparatus,
  • 1 pakuotėje 60 tablečių, jos vidutiniškai pakanka 1 mėn. profilaktiniam vartojimui.
  Sudėtis: Magnio mišinys (magnio hidroksidas iš jūros vandens, magnio citratas, magnio malatas, magnio bisglicinatas), užpildas (beta ciklodekstrinas iš manijokų), lipnumą reguliuojanti medžiaga (MCT aliejus iš kokosų, stearino rūgštis), vitaminas D3 (cholekalciferolis).
  Maistinė vertė: 1 tabletė 4 tabletės
  Vitaminas D3 12.5 μg  / 500 TV (250%)*  50 μg / 2000 TV (1000%)*
  Magnis 87.5 mg (23%)* 350 mg (93%)*
  *MSV (mitybos standartinė vertė)
  1 pakuotėje yra: 60 tablečių Rekomenduojama paros dozė: < 11 metų vaikams: 1 tabletė per parą; 12–18 metų paaugliams: 1–3 tabletės per parą; > 18 metų suaugusiesiems: 1–4 tabletės per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Įspėjimas: Prieš vartodami "Zinoshine+" pasitarkite su gydytoju. Laikymas:  Laikyti sausai kambario temperatūroje. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Siuntimas:
  • Papildai siunčiami Lietuvoje per paštomatus. Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau). Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.
  • Kai reikalingas papildų siuntimas į užsienį spauskite čia >> atsidariusiame lange viršuje kairėje pasirinkite norimą šalį. Pasirenkate, kad norite mokėti kas mėnesį (prenumerata/ subcription) ar mokėjimas vienu kartu (išankstinis/prepaid). Senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir sumokėkite.
  Kainos ir įsigijimas: 
  • Rekomenduotina vartoti ilgesnį laiką
  • Mažiausia kaina perkant ir sumokant vienu kartu už kursą nėra: siuntimų išlaidų ir gaunate 8 pakuotes po 60 teblečių. 
  • Kai pageidaujate mokėti kas mėnesį mažesnėmis sumomis: 
   • Gausite 9 pakuotes po 60 teblečių. 
   • Prisidės pašto išlaidos.
   • Bet labai patogu planuoti ir paskirstyti investicijas sveikatai. 
   • Pirmą kartą mokėsite iš karto už dviejų mėnesių siuntinį, tad suma didesnė. Vėliau mokėsite vieno mėnesio mokestį kas mėnesį, o siuntinį gausite kas du mėnesius, kad reikėtų mažiau mokėti už siuntimą.
   • spauskite čia >> pasirinkite "prenumerata", senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir užsisakykite papildą. 
  Jei užsisakant kils klausimų:
  • dėl techninių užsakymo detalių rašykite registracija@sulieknek.lt arba skambinkite tel. / Viber/ Whats up +37064064774 (įprastu darbo metu).
  • norisi pasitarti dėl papildų pasirinkimo ar vartojimo skambinkite tiesiai man (Vaidai) tel. / Viber/ Whats up +37061477992 (įprastu darbo metu).
 • 8 natūralių tirpių SKAIDULŲ rūšių mišinys Zinobiotic yra metabolizuojamas storajame žarnyne (gaubtinėje žarnoje). Ten skatina gerųjų bakterijų dauginimąsi ir per tai padeda:
  • reguliuoti cukraus kiekį kraujyje po valgio
  • išlaikyti tinkamą cholesterolio lygį (dėl betagliukanų ir kitų skaidulų)
  • palaikyti daugelį sveiko žarnyno funkcijų, įskaitant tinkamą virškinimo sistemos veiklą
  • sumažinti pilvo pūtimą
  • skatinti gerųjų bakterijų dauginimąsi
  SUDĖTIS: atsparus krakmolas (iš kukurūzų), beta glukanaa be glitimo iš avižų, inulinas, fruktooligosacharidai (FOS), atsparusis krakmolas iš bulvių, afrikinio gysločio sėklų luobelių milteliai, iš dalies hidrolizuotas pupenių tirštiklis iš kampuotųjų pupenių sėklų, atsparusis krakmolas iš žaliųjų bananų, užpildas (ksantano derva E415), birumą gerinanti medžiaga (trikalcio fosfatas E341), natūralus saldiklis (steviolio glikozidai E960) MAISTINĖS SKAIDULOS. Kituose produktuose paprastai yra tik vienos ar dviejų rūšių skaidulų, o to nepakanka jūsų kasdieniams poreikiams tenkinti. „Zinobiotic+“ turi daug penkių rūšių tirpių dietinių skaidulų . Tai itin naudinga visam žarnynui. Virškinimo sultims atsparus krakmolas, inulinas, beta glukanas iš avižų, fruktooligosacharidai (FOS) ir afrikinio gysločio sėklų luobelės yra fermentuojami žarnyne ir padeda kelioms žarnyno funkcijoms, pavyzdžiui, atsparus krakmolas padės sumažinti kitais atvejais normalų gliukozės kraujyje pavalgius padidėjimą SVEIKAS VIRŠKINAMASIS TRAKTAS. „ZinoBiotic+“ skaidulos skatina gerųjų bakterijų dauginimąsi visoje gaubtinėje žarnoje. Žmogaus gaubtinėje žarnoje yra daugiau nei 100 trilijonų bakterijų ir nors kai kurios yra naudingos mūsų sveikatai, kitos yra mažiau pageidautinos. Gerosios bakterijos naudoja maistines skaidulas kaip kurą, kad galėtų daugintis ir išstumti ne tokias naudingas bakterijas. Gerosios bakterijos prisideda prie daugelio svarbių organizmo funkcijų, pavyzdžiui mūsų imuninės sistemos ugdymo. Jos taip pat lemia geresnę nuotaiką, ištvermę ir bendrą sveikatą. Sveikas žarnynas yra svarbus norint išlaikyti sveiką kūną. „Zinobiotic+“ esančios skaidulos taip pat prisideda prie pilnumo jausmo skrandyje (kuris gali padėti kontroliuoti apetitą), tačiau jos taip pat mažina pilvo pūtimą pagerindamos jo veiklą . Galimas trumpas laikotarpis, kai organizmui reikės prisitaikyti skaiduloms pradėjus gerinti bakterijų populiaciją, tačiau tai nereikšmingas ir greit praeinantis etapas kelyje į geresnę sveikatą. Normalus CHOLESTEROLIS. Viena iš penkių skaidulų tipų yra beta gliukanas iš avižų. Ji turi moksliškai patvirtintą poveikį palaikant normalų cholesterolio lygį kraujyje. Kada reikia RIBOTI „ZinoBiotic+“ skaidulų mišinio vartojimą. Žmonėms, turintiems su skrandžiu ar žarnynu susijusių problemų, rekomenduojama pradėti nuo mažų dozių ir palaipsniui ją didinti. Taip suteiksime mikrobiotai laiko prisitaikyti. Kokių SIMPTOMŲ gali atsirasti vartojant „ZinoBiotic+“ skaidulų mišinį? Galimi simptomai: didesnis išmatų kiekis, gurgėjimas ir garsai pilve. Vartojant maistinių skaidulų gali padidėti dujų kiekis, tačiau daugeliu atvejų tai truks tik trumpą laiką. Kai kuriems žmonėms galimas lengvas vidurių užkietėjimas. Norint išvengti šių ir kitų simptomų, svarbu gerti daugiau vandens ir palaipsniui didinti dozę. Tai bendros rekomendacijos vartojant bet kokias skaidulas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maistinė vertė
  Maistinė 2 kaušelių vertė: 12 g
  Atspariojo krakmolo mišinys1 4,9 g
  Beta gliukanai iš avižų1 1,0 g
  Inulinas 1,8 g
  Fruktooligosacharidai 0,2 g
  Gysločio sėklų luobelės 0,5 g
  Pupenių tirštiklis 0,24 g
  1 pakuotėje yra: 180 g (grynasis kiekis) Pagaminta Norvegijoje Įspėjimas: prieš naudojant, pasitarkite su gydytoju. Laikymas: sausoje ir vėsioje vietoje, uždarytu dangteliu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Siuntimas:
  • Papildai siunčiami Lietuvoje per paštomatus. Papildus išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau). Prašome vykti atsiimti siuntos tik gavus žinutę iš paštomatų paslaugas teikiančios įmonės.
  • Kai reikalingas papildų siuntimas į užsienį spauskite čia >> atsidariusiame lange viršuje kairėje pasirinkite norimą šalį. Pasirenkate, kad norite mokėti kas mėnesį (prenumerata/ subcription) ar mokėjimas vienu kartu (išankstinis/prepaid). Senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir sumokėkite.
  Kainos ir įsigijimas: 
  • Rekomenduotina vartoti ilgesnį laiką
  • Mažiausia kaina perkant ir sumokant vienu kartu už kursą nėra: siuntimų išlaidų ir gaunate 10 pakuočių po 180 g. 
  • Kai pageidaujate mokėti kas mėnesį mažesnėmis sumomis: 
   • Gausite 9 pakuočių po 180 g. 
   • Prisidės pašto išlaidos.
   • Bet labai patogu planuoti ir paskirstyti investicijas sveikatai. 
   • Pirmą kartą mokėsite iš karto už dviejų mėnesių siuntinį, tad suma didesnė. Vėliau mokėsite vieno mėnesio mokestį kas mėnesį, o siuntinį gausite kas du mėnesius, kad reikėtų mažiau mokėti už siuntimą.
   • spauskite čia >> pasirinkite "prenumerata", senkančiame žingsnyje pasirinkite papildo skonius ir užsisakykite papildą. 
  Jei užsisakant kils klausimų:
  • dėl techninių užsakymo detalių rašykite papildai@sulieknek.lt arba skambinkite tel. / Viber/ Whats up +37064064774 (įprastu darbo metu).
  • norisi pasitarti dėl papildų pasirinkimo ar vartojimo skambinkite tiesiai man (Vaidai) tel. / Viber/ Whats up +37061477992 (įprastu darbo metu).
 • RĖMUO – kaip atsikratyti varginančios problemos be vaistų ir papildų? Per paskaitą „RĖMUO – kaip atsikratyti varginančios problemos be vaistų ir papildų“ suteiktos žinios jums gali PADĖTI, jei jus:
  • Vargina rėmuo
  • Rėmuo vis atsinaujina
  • Vargina nuolatinis pilvo pūtimas
  • Turite skrandžio opą ar lėtinį gastritą
  • Turite padidėjusią riziką skrandžio vėžiui ir norite ją sumažinti
  Paskaitoje SUŽINOSITE:
  • Kaip greičiau ir ilgam atsikratyti rėmens?
  • Ką daryti, kad rėmuo negrįžtų?
  • Kokias nejuntamas, bet labai neigiamas pasekmes turi rėmuo? Kaip atstatyti organizmą, kad išvengtume liūdnų pasekmių?
  • Kokie sveiki produktai gali paskatinti rėmenį?
  • Atrodo, lengvas būdas, kai kankina rėmuo – vartoti vaistus. Bet dėl kokių, ypač sunkių galimų pasekmių, vaistų nuo rėmens negalima ilgai vartoti?
  • Dėl kokių blogų pasekmių, prasta idėja – numoti ranka į rėmenį ir jo negydyti?
  • Kaip koreguoti tam tiktų papildų, kuriuos geriate dėl kitų priežasčių (pavyzdžiui, geležies, magnio, omega 3) vartojimą, kad skrandis ramiai reaguotų?
  • Kokie vertingi ir rekomenduojami skysčiai bei populiarios arbatos skatina rėmenį, tik ne iš karto, o po kelių valandų, ir mes jų, dažniausiai, net nesusiejame su prasta savijauta?
  • Kokie produktai apgaulingai neutralizuoja rėmenį, bet jau po kelių valandų pablogina situaciją dar labiau?
  • Kokia vaistų nuo rėmens vartojimo klaida paskatina skrandžio problemų atsinaujinimą?
  • Kokie ženklai rodo, kad rėmuo vis dar yra, nors nei graužia, nei kosėjate, nei rūgštį jaučiate?
  • Kokias medžiagas blogai pasisaviname ir ko gali trūkti, kai reguliariai kankina rėmuo?
  • Ką daryti, skirtingai nuo įprastų rekomendacijų, kai rėmuo kankina nėštumo metu?
  • Kokie dar svarbūs niuansai (nemokami), galintys labai pagerinti jūsų būklę ilgam laikui ir net padėti išvengti rėmens?
  Įgyvendinkite patarimus ir jau PER SAVAITĘ PASIJUSKITE GERIAU. Susitinkame paskaitoje:
  • Būkite pasirengę užsirašyti, nes pateiksiu sąrašą, ką konkrečiai jums reikėtų keisti.
  • Kai kurie patarimai bus tokie paprasti ir lengvai įgyvendinami, kad galėsite juos taikyti iš karto, be jokių valios pastangų ar papildomų priemonių.
  Paskaitos TRUKMĖ – apie 2 valandas, įskaitant klausimų-atsakymų sesiją. PASKAITOS ĮRAŠĄ galėsite klausyti 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos. Lektorė: dietistė Vaida Kurpienė Vieta: YouTube kanalas.
 • Papildai skrandžiui ir VIRŠKINIMUI- gerosios bakterijos ir fermentų mišinys MY GASTRIC Sporebiotic® Šis gerųjų bakterijų ir fermentų mišinys rekomenduojamas turint padidėjusį skrandžio rūgštingumą - rėmenį (GERL) bei varginant virškinamo trakto sutrikimams po COVID ar kitų virusų. Mitybą koreguoti būtina - papildas nėra vaistas ar maisto pakaitalas, bet kartu su mitybos pakeitimais gali pagreitinti pokyčius ir padėti geriau jaustis. Papildo skrandžiui ir žarnynui SUDĖTIS
  Maistinės medžiagos 1 kapsulėje
  Gyvybingos gerosios bakterijos - probiotikai sporose saugiai nukeliauja iki žarnyno
      Bacillus coagulans 1,25 x 1 mlrd KSV**
      Bacillus subtilis var. natto 1,25 x 1 mlrd KSV**
  Tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų ekstraktas, kuriame yra 20% gingerolių, padeda palaikyti normalų virškinimą ir normalią žarnyno veiklą. 50 mg
  Skaidulos (prebiotikai) 25 mg
  Virškinimo fermentų mišinys, kuriame: 150 mg
      α-amilazė 120 000 DU
      β-galaktozidazė 100 000 ALU
      celiulazė 40 000 CU
      papainas 6000 PU
      neutrali proteazė 200 000 HUT
      lipazė 80 000 PC
  **KSV – kolonijas sudarantys vienetai SPORABIOTIKAI – KAS TAI? Sporabiotikai (spore + biotics – probiotikai, formuojantys sporas) yra gerosios bakterijos, kilusios iš Bacillus šeimos, kurios turi unikalią savybę – patekusios į nepalankią aplinką užsidaro sporoje, t. y. pasidengia natūraliu apvalkalu, kuris apsaugo bakterijų branduolius nuo neigiamo aplinkos poveikio. Sporinės bakterijos yra atsparios:
  • druskoms,
  • rūgštims,
  • aukštai temperatūrai,
  • UV spinduliams.
  Bacillus šeimos bakterijoms sudarius sporas jos sveikos „nukeliauja“ per visą virškinimo sistemą iki galutinio tikslo – žarnyno. Pasiekusios palankią aplinką – vėl atsidaro. VARTOJIMAS Suaugusiems vartoti po 1–2 kapsules valgio metu. Pirmą mėnesį arba kol praeis simptomai rekomenduojama vartoti du kartus per dieną po vieną kapsulę, vėliau sumažinti iki vienos kapsulės per dieną ir dar pavartoti mėnesį. Pakuotėje yra 30 kapsulių, tad pirmam mėnesiui verta įsigyti dvi pakuotes ir bent vieną papildomam mėnesiui. Rekomenduojama įsigyti 3 pakuotes ir nuosekliai pavartoti savo geresnei savijautai.  Vaikams: - nuo 6 iki 12 metų: 1 kapsulė valgio metu. - nuo 12 metų amžiaus 1–2 kapsulės valgio metu. Vartojimas kaip suaugusiems. SUDEDAMOSIOS DALYS Fermentų mišinys (α-amilazė, celiulazė, papainas, neutrali proteazė, lipazė); kapsulės apvalkalas: hidroksipropilmetilceliuliozė; tikrųjų imbierų (Zingiber officinale) šaknų sausasis ekstraktas,  skaidulinės medžiagos : akacijų (Acacia senegal) sakai; užpildas: mikrokristalinė celiuliozė, gyvybingos bakterijos (Bacillus coagulans LMG-P31318, Bacillus subtilis LMG P-31319);  lipnumą reguliuojančios medžiagos:  riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas. Grynasis kiekis: 3,95 g. ĮSPĖJIMAI Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikykite sausoje, tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25 °C temperatūroje. Prieš vartodami papildą pasitarkite su gydytoju ar specialistu. Nevartoti:
  • jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai iš produkto sudedamųjų medžiagų,
  • nėštumo ar žindymo laikotarpiu,
  • vaikams iki 6 metų.
  Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. PRISTATYMAS Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį - rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
  Gamintojas: MY HEALTH, Belgija
 • Efektyvaus įsisavinimo skysta GELEŽIS - maisto papildas BLUEIRON Kam skirtas šis Suomijoje pagamintas skystos geležies papildas ir jo ypatumai:
  • BLUEIRON skysta geležis yra aukšto biologinio įsisavinimo. Puikiai tinka ši skysta geležis vaikams nuo 3 metų, nėščioms moterims ir kitiems suaugusiems.
  • Geležis švelnus skrandžiui, taigi puikiai tinka vyresnio amžiaus asmenims, nėščioms, kenčiantiems nuo rėmens (GERL) ar turintiems jautrų skrandį. Šis geležies papildas gali būti vartojamas net nevalgius, tuščiu skrandžiu.
  • Galima vartoti su kitu maistu: kava, arbata, pieno produktais. Šis maistas įprastai blokuoja geležies pasisavinimą, bet BLUEIRON (FE3+) geležis yra patalpinta į kalcio polimero mikrokapsulę, kuri leidžia naudingoms medžiagoms saugiai pereiti rūgštinę skrandžio aplinką ir išskirti tiksliai ten, kur reikia – šarmingoje žarnyno aplinkoje. BLUEIRON (FE3+) patentuotų mikrokapsulių dėka pavyksta išvengti sąveikos su maistu.
  • Geležis pagaminta augaliniu pagrindu, taigi tinka veganams ir vegetarams.
  SKYSTOS GELEŽIES PAPILDO SUDEDAMOSIOS DALYS IR JŲ NAUDA
  Maistinės medžiagos: 10 ml dozėje yra: RMV %*
  Geležis 16,7 mg  119 %
  Vitaminas C 32 mg 40 %
  Folio rūgštis 80 µg 40 %
  Cinkas 2,4 mg 24 %
  Vitaminas E 2,4 mg 20 %
  Vitaminas B12 0,5 µg 20 %
  Biotinas 10 µg 20 %
  * - referencinė maistinė vertė, ** - RMV nenustatyta Geležis - nauda
  • padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių ir hemoglobino susidarymą
  • padeda palaikyti normalų deguonies pernešimą organizme
  • padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą
  • padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese
  Geram ilgalaikiam rezultatui svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Geležies trūkumas gali atsirasti ir dėl įvairių sveikatos sutrikimų ar ligų, ir dėl nesubalansuotos mitybos, tad vien papildo vartoti nepakanka. Paraleliai verta mano puslapyje pasidomėti papildomai kaip maitintis ar užsisakyti atitinkamą mitybos planą – bus aišku ką ir kada valgyti bei kaip greičiau atstatyti geležies trūkumą maistu. Vitaminas C gerina geležies pasisavinimą, jo gaukite ne tik iš papildo, bet ir iš šviežių daržovių. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. Vitaminas B12
  • padeda palaikyti normalų raudonųjų kraujo kūnelių susidarymą
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
  Foliatai
  • padeda palaikyti motinos audinių augimą nėštumo metu
  • padeda palaikyti normalią kraujodarą
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
  Cinkas
  • padeda palaikyti normalią DNR sintezę
  • padeda palaikyti normalų vaisingumą ir reprodukciją
  • padeda palaikyti normalią baltymų sintezę
  • cinkas padeda palaikyti normalią plaukų, nagų, odos būklę
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese
  GELEŽIES PAPILDO VARTOJIMAS Grynasis skystos geležies papildo kiekis - 330 ml.
  Dozė Buteliuko užteks
  Suaugusiems 2 kartus x 5 ml 33 dienoms
  Vaikams 7-18 metų 1 kartas x 5 ml 66 dienoms
  Vaikams 3-6 metų 2,5 ml 132 dienoms
  • Prieš vartojimą švelniai suplakti.
  • Laikyti kambario temperatūroje.
  • Atidarius suvartoti per 3 mėnesius.
  SKYSTA GELEŽIS - SUDEDAMOSIOS DALYS Vanduo, kriaušių vaisių koncentratas 20 %, paprastųjų mėlynių uogų koncentratas 1 % ir kvapioji medžiaga; L-askorbo rūgštis (vitaminas C), D-alfa-tokoferilacetatas (vitaminas E), geležies sacharatas, cinko oksidas, cianokobalaminas (vitaminas B12), pteroilmonoglutamo rūgštis (folio rūgštis), biotinas (D-biotinas), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, tirštiklis ksantano derva, konservantas kalio sorbatas. ĮSPĖJIMAI
  • Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
  • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
  • Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
  • Prieš vartodami papildą pasitarkite su gydytoju.
  Gamintojas: „Leader Foods Oy“, Vantaa, Suomija. PRISTATYMAS Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį - rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
 • SEMINARE moterims SUŽINOSITE:
  • kokią netikėtą įtaką organizmui daro hormonų pokyčiai
  • kaip bėgant metams keičiasi mūsų kūnas ir kaip galime tai sulėtinti
  • kokia skydliaukės veiklos įtaka pokyčiams ir kaip išvengti klaidų vertinant ką galime pakeisti
  • kokią įtaką (pre)menopauzei turi gyvenimo būdo pokyčiai ir kaip ją atitolinti
  • kaip nuotaika susijusi su mityba ir svoriu – kaip pagerinti būklę
  • kaip keičiasi maistinių medžiagų pasisavinamumas - ko gali trūkti
  Paskaitos trukmė 40-60 min. Po jos:
  • Sužinosite apie (pre)menopauzės kursus. Gyvai jie jau vyko, bet net ir užsiregistravę tuo metu žiūrėjo įrašą. Labai patogu, tad juos galite įsigyti ir dabar - štai čia > > [premenopauzės kursai] Jei norėsis pasitarti ar tinkamas jums kursas rašykite žinutę registracija@sulieknek.lt
  • Atsakiau į klausytojams kilusius klausimus, verta ir jums paklausyti, nes kartais net nepagalvojame apie dalyką, o kai išgirsti iš kitų, supranti, kad ir pačiam aktualu.
  Visi užsiregistravę, iš karto el. paštu gaus įrašo nuorodą. Paskaitos įrašą, galėsite klausyti kelis kartus arba dalimis. Jei neturite laiko žiūrėti verta bent jau paklausyti vienu kartu ar dalimis. Pasinaudokite gera proga.  
 • KAS MATUOJAMA šio tyrimo metu? „Zinzino BalanceTest” įvertina Jūsų riebiųjų rūgščių kiekius iš piršto paimto kraujo mėginyje (sauso kraujo lašo tyrimas). Testu išmatuojama net 11 riebiųjų rūgščių kiekiai, kurios kartu sudaro 98% visų kraujyje randamų riebalų rūgščių:
  • sočiosios
  • Omega 9 mononesočiosios riebalų rūgštys
  • Omega 6 ir Omega3 polinesočiosios riebalų rūgštys
  Remiantis gautais rezultatais, suskaičiuojami išvestiniai rodikliai bei pateikiami jų paaiškinimai. Tad gavus tyrimą bus pateikti ne tik skaičiai, bet ir išsamūs paaiškinimai. KOKIE 6 RODIKLIAI BUS nurodyti TYRIME? Sužinokite, koks Jūsų organizmo riebiųjų rūgščių profilis ir gaukite rekomendacijas, kaip pagerinti rezultatus. Tyrimo metu aptikti riebiųjų rūgščių kiekiai naudojami apskaičiuoti 6 skirtingus mitybos rodiklius:
  1. Ląstelių membranos elastingumas. Nuo jo stipriai priklauso medžiagų apykaita ląstelės lygmenyje, o nuo to priklauso visų organų veikla. Jei rodiklis rodys nuokrypį, tai reiškia, kad greitai pasisavinamų angliavandenių suvartojimas ir išeikvojama energija –nesubalansuoti. Ilgainiui tai gali sukelti įvairias gyvenimo būdo ligas, gali atsirasti antsvoris. Tai labai būdinga turintiems saldumynų, miltinių ar bulvinių patiekalų potraukį.
  2. Protinės veiklos stiprumas susijęs su nerimu, depresinėmis nuotaikomis, atmintimi, mąstymo tikslumu, gebėjimu mokytis.
  3. Arachidono rūgšties (AR) rodiklis. – Tai mums reikalinga omega 6 rūgštis, kurios organizmas pats nepasigamina, todėl būtina ją vartoti su maisto produktais. Arachidono rūgštis naudojama pirminiame hormonų, veikiančių fiziologinius uždegiminius procesus, etape ir apsaugo organizmą nuo infekcijų arba susižalojus.
  4. Apsaugos lygis. Išvestinis rodiklis, kuris parodo ar ilgalaikiai mitybos įpročiai skatina uždegiminius procesus, atitinkamai ir ūmias bei lėtines ligas, nuovargį bei kitas būkles, ar atvirkščiai – esate gerai apsaugoti.
  5. Omega3 indeksas. Omega 3 – ypatingai svarbi ląstelių medžiaga. Kraujyje, raumenyse ir audiniuose dominuoja EPR, o smegenyse, spermoje ir akyse – DHR, tad būtent jos ir matuojamos bei vertinamos tyrime. „Europos maisto saugos tarnyba“ (EMST) teigia, kad EPR ir DHR padeda išsaugoti gerą širdies ir kraujagyslių veiklą. DHR taip pat padeda išsaugoti gerą regėjimą ir normalią smegenų funkciją.
  6. Omega 6:3 Balansas. Rekomenduojama, kad santykis tarp omega6 (AR) ir omega3 būtų mažesnis nei 3:1. Deja, 95% atliekančių šį tyrimą, santykis yra prastas – dažniausiai tarp 12:1 ir 20:1. Tiesa, pasitaiko ir dar blogesnių rodiklių, tokių kaip 46:1.
  Jei šis santykis didesnis nei 3:1 – skatinami ir palaikomi uždegiminiai procesai. Tai reiškia lėtinių ligų vystymąsi, stipresnius simptomus, greitesnį senėjimą. Pirmi atsakymai Kraujo tyrimo rodikliai   Kraujo tyrimo rodikliai KUR ATVYKTI TYRIMUI? Galite atlikti jį nepriklausomai nuo vietos kur gyvenate. Užsisakius tyrimą, jums bus atsiųstas sertifikuotas testo priemonių rinkinys, kuriame bus visos priemonės tyrimo atlikimui, aiškios instrukcijos su piešinėliais ką kada daryti bei vokas atgaliniam siuntimui. „Zinzino“ sausojo kraujo lašo tyrimo priemonių rinkinys sertifikuotas ir atitinka Europos direktyvos 98/79/EB reikalavimus dėl „in vitro“ diagnostinių medicinos prietaisų ir yra sertifikuotas pagal ISO 13485 standartą. Tai reiškia, kad testas ir tyrimo priemonės atitinka galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, todėl testo priemonių rinkinys žymimas CE ženklu. Jei jums savarankiškai nedrąsu atlikti tyrimą, galime susitikti/pakalbėti per „Zoom” (su manimi Vaida Kurpiene ar mane pavaduojančiais kolegomis) ir kartu jį atlikti. Kitas variantas galite atvykti sutartu darbu dienos metu pas mane (Vaidą) į biurą Vilniuje – paimsime mėginį tyrimui vietoje ir užpildysime anketą jam atlikti. Atlikę tyrimą namuose, tyrimo mėginį supakuokite į pridėtą voką ir išsiųskite paštu, adresas jau bus nurodytas ant voko. KAIP IR KADA GAUSIU REZULTATUS? Jūsų testo rezultatai bus paruošti per 10–20 dienų. Nurodytoje interneto svetainėje įvesite savo tyrimo ID ir gausite savo asmeninius rezultatus. Juos galėsite išsisaugoti ir aptarti su gydytoju ar manimi. Manau to reikės, nes daugeliui užima kvapą kai pamato asmeninį rezultatą. Uždegiminės ligos yra lėtinės, atsirandančios pamažu. Mes ilgainiui priprantame prie prastos būklės, imame manyti, kad tai - normalu. Skaičiai priverčia susimąstyti ir atkreipti dėmesį į savo būklę prie kurios esame pripratę bei skatina imtis priemonių būklei pakeisti. Tyrimo rezultatų suvestinę matysite lengvai suprantama grafine forma. Pavyzdžiui, paveikslėlyje pateiktas vieno sportuojančio vyro rezultatas, primenu, kad santykis Omega 3 ir Omega 6. Kiekvienas punktas bus ne tik parašytas, bet bus ir nurodytas jo vertinimas (puikiai, norma ar prasti reikalai), jo išaiškinimas žodžiu bei patarimai ką reikėtų koreguoti. Visa informacija pateikiama lietuvių kalba. Riebalinės rūgštys Jei perskaičius tyrimo rezultatų ataskaitą dar kils papildomų klausimų atliekant tyrimą ar gavus jo rezultatus, aš dietistė Vaida Kurpienė mielai trumpai patarsiu asmeniškai telefonu ar el. paštu. KADA VERTA KARTOTI TYRIMĄ? Stebėkite savo būklę atlikdami pakartotinai testą kas keturis-šešis mėnesius, kad žinotumėte, kaip koreguoti mitybą ir papildų vartojimą pagal jūsų asmeninius rezultatus. Puslapyje yra funkcija – kai suvedus kelis savo rezultatus, jie palyginami grafiškai, tad aiškiai matysite savo tyrimų rezultatų pokytį. TYRIMO KAINA Priklauso nuo jūsų pirkinių kiekio Kiti variantai:
  • Po 182 eur /1 vnt. įsigyjant 2 vnt., t.y. komplekto kaina 364 EUR.
  • 186 eur /1 vnt. užsakant vieną tyrimą
  PRISTATYMAS Tyrimus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el. parduotuvėje tyrimai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį - rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
  TYRIMO KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS Kraujo lašą tiria nepriklausoma nuo įmonės laboratorija Jūsų sausą kraujo lašą ištirs nepriklausoma ir GMP sertifikuota laboratorija „Vitas“ , esant Osle (Norvegijoje). Tai reiškia, kad joje taikomos geros gamybos praktikos standartai. Ši cheminių tyrimų laboratorija turi 25 metų patirtį. Taikydama naujausius atradimus ir technologijas ji vykdo aukštos kokybės chromatografinius tyrimus. Konfidencialumas – savo rezultatus žinosite tik jūs Nei laboratorija, nei „Zinzino“ nežino, koks konkrečiai asmuo pateikė testą. Visi tyrimai – konfidencialūs, nes jūs gaunate tyrimo kodą – unikalų „BalanceTest“ ID . Tyrimui neprireiks jūsų vardo ar pavardės, tik numerio, kuris naudojamas pateikiant ataskaitą.
 • „VitaminD Test“ yra konfidencialus laboratorijoje analizuojamas išdžiovinto kraujo lašo tyrimas, kuris atskleidžia esamą būklę ir padeda pritaikyti mitybą pagal vitamino D poreikius. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad, analizuojant vitamino D lygį, DBS (angl. „dried blood spot“) metodu paimtas kraujo mėginys yra toks pat tikslus, kaip ir veninio kraujo mėginys. Jį galima greitai ir paprastai atlikti, o vitamino D lygio rezultatas pateikiamas lengvai suprantamu grafiniu pavidalu. Atlikę testą sužinosite apie vitamino D lygį Jūsų organizme ir Jums bus pateiktos individualiai pritaikytos rekomendacijos, kaip jį tinkamai palaikyti arba pagerinti. Per metus būklė gali kisti, atsižvelgiant į buvimą saulėje, mitybą gyvenamoje vietoje ir maisto papildus. Todėl rekomenduojamas testo intervalas yra 120 dienų. KUR ATVYKTI TYRIMUI? Galite atlikti jį nepriklausomai nuo vietos kur gyvenate. Užsisakius tyrimą, jums bus atsiųstas sertifikuotas testo priemonių rinkinys, kuriame bus visos priemonės tyrimo atlikimui, aiškios instrukcijos su piešinėliais ką kada daryti bei vokas atgaliniam siuntimui. „Zinzino“ sausojo kraujo lašo tyrimo priemonių rinkinys sertifikuotas ir atitinka Europos direktyvos 98/79/EB reikalavimus dėl „in vitro“ diagnostinių medicinos prietaisų ir yra sertifikuotas pagal ISO 13485 standartą. Tai reiškia, kad testas ir tyrimo priemonės atitinka galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, todėl testo priemonių rinkinys žymimas CE ženklu. Jei jums savarankiškai nedrąsu atlikti tyrimą, galime susitikti/pakalbėti per „Zoom” (su manimi Vaida Kurpiene ar mane pavaduojančiais kolegomis) ir kartu jį atlikti. Kitas variantas galite atvykti sutartu darbu dienos metu pas mane (Vaidą) į biurą Vilniuje – paimsime mėginį tyrimui vietoje ir užpildysime anketą jam atlikti. Atlikę tyrimą namuose, tyrimo mėginį supakuokite į pridėtą voką ir išsiųskite paštu, adresas jau bus nurodytas ant voko. KAIP IR KADA GAUSIU REZULTATUS? Jūsų testo rezultatai bus paruošti per 10–20 dienų. Nurodytoje interneto svetainėje įvesite savo tyrimo ID ir gausite savo asmeninius rezultatus. Juos galėsite išsisaugoti ir aptarti su gydytoju ar manimi. Manau to reikės, nes daugeliui užima kvapą kai pamato asmeninį rezultatą. Uždegiminės ligos yra lėtinės, atsirandančios pamažu. Mes ilgainiui priprantame prie prastos būklės, imame manyti, kad tai – normalu. Skaičiai priverčia susimąstyti ir atkreipti dėmesį į savo būklę prie kurios esame pripratę bei skatina imtis priemonių būklei pakeisti. Tyrimo rezultatų suvestinę matysite lengvai suprantama grafine forma. Kiekvienas punktas bus ne tik parašytas, bet bus ir nurodytas jo vertinimas (puikiai, norma ar prasti reikalai), jo išaiškinimas žodžiu bei patarimai ką reikėtų koreguoti. Visa informacija pateikiama lietuvių kalba. Jei perskaičius tyrimo rezultatų ataskaitą dar kils papildomų klausimų atliekant tyrimą ar gavus jo rezultatus, aš dietistė Vaida Kurpienė mielai trumpai patarsiu asmeniškai telefonu ar el. paštu. KADA VERTA KARTOTI TYRIMĄ? Stebėkite savo būklę atlikdami pakartotinai testą kas keturis mėnesius, kad žinotumėte, kaip koreguoti mitybą ir papildų vartojimą pagal jūsų asmeninius rezultatus. Puslapyje yra funkcija – kai suvedus kelis savo rezultatus, jie palyginami grafiškai, tad aiškiai matysite savo tyrimų rezultatų pokytį. TYRIMO KAINA Priklauso nuo jūsų pirkinių kiekio Kitas variantas:
  • 82 eur /1 vnt. užsakant vieną tyrimą
  Tyrimai siunčiami tik LIETUVOJE per paštomatus, juos išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau. TYRIMO KOKYBĖ IR PATIKIMUMAS Kraujo lašą tiria nepriklausoma nuo įmonės laboratorija Jūsų sausą kraujo lašą ištirs nepriklausoma ir GMP sertifikuota laboratorija „Vitas“ , esant Osle (Norvegijoje). Tai reiškia, kad joje taikomos geros gamybos praktikos standartai. Ši cheminių tyrimų laboratorija turi 25 metų patirtį. Taikydama naujausius atradimus ir technologijas ji vykdo aukštos kokybės tyrimus. Konfidencialumas – savo rezultatus žinosite tik jūs Nei laboratorija, nei „Zinzino“ nežino, koks konkrečiai asmuo pateikė testą. Visi tyrimai – konfidencialūs, nes jūs gaunate tyrimo kodą – unikalų „VitaminD Test“ ID . Tyrimui neprireiks jūsų vardo ar pavardės, tik numerio, kuris naudojamas pateikiant ataskaitą.
 • Apie vitaminą D tikrai esate girdėję. Žinote, kad reikia juo pasirūpinti, bet informacijos tiek daug ir skirtingos, kad verta išklausyti sistemingai dėstomą paskaitą ir išvengti didelių KLAIDŲ, kurios gali sugadinti jums sveikatą. Paskaitoje:
  • sužinosite išsamią informaciją apie vitaminą D
  • gausite atsakymus į savo klausimus. Juos užduoti galėsite paskaitos komentaruose.
  • gausite dovanų: visi užsiregistravę gausite daugiausiai vitamino D turinčių produktų sąrašą ir normas. Jis bus išsiųstas el. paštu po seminaro.
  Vitamino D NAUDA
  • Kuo mūsų organizmui naudingas vitaminas D?
  • Kaip jis keičia mūsų savijautą?
  ŠALTINIAI
  • Kokiame maiste gausu vitamino D?
  • Ar mūsų organizmas gali pats pasigaminti vitamino D?
  • Kada geriausia gauti vitamino D iš saulės?
  • Ar galima greitai padidinti vitamino D kiekį organizme? Kaip tai padaryti?
  • Ar gali būti per daug vitamino D?
  POŽYMIAI: trūksta ar per daug?
  • Kokie požymiai rodo, kad jums trūksta vitamino D?
  • Kas atsitiks, jei negausite pakankamai vitamino D?
  • Kas pasikeis, jei vitamino D gausite per daug?
  TYRIMAI – ką būtina žinoti?
  • Kada verta juos atlikti?
  • Kada galime gauti klaidingus tyrimo atsakymus?
  • Būtina sąlyga, kuri retai paminima, užsakant vitamino D tyrimą. Jos nesilaikant dozė papildo nustatoma netinkamai.
  PAPILDAI – kaip pasirinkti ir kiek vartoti:
  • Kiek vitamino D reikia per dieną? Ar visiems norma vienoda?
  • Ar gerai vartoti vitaminą D kasdien?
  • Kokias pertraukas reikia daryti ir kada?
  • Ar reikia gerti vitaminą D vasarą?
  • Kaip pasirinkti vitamino D papildus?
  • Kada geriausiai vartoti vitamino D papildus?
  • Kokios medžiagos ima trūkti, kai nuolat vartojame vitamino D papildus?
  • Kodėl rekomenduoju rinktis mano el. parduotuvėje esančius vitamino D papildus. Argumentai, kada ir kam jie tinka, ir kada ne. Nėra papildų, kurie tinka visiems. Vitaminas D https://www.sulieknek.lt/p/vitamino-d-ir-magnio-maisto-papildas/
  Paskaitos vieta – Youtube kanalas, internetas (paskaitos nuorodą gausite po registracijos). Paskaitos įrašą, galėsite klausyti kelis kartus arba dalimis.
 • KOLAGENAS Dr. OHHIRA – skystas jūrinis mažos molekulinės masės ir puikiai pasisavinamas. REKOMENDUOJU būtent šį kolageną dėl 7 priežasčių. KOLAGENO PASIRINKIIMO KRITERIJAI, turintys įtakos pasisavinimui:
  1. Kilmė. Jūrinės kilmės kolagenas yra daug geriau įsisavinamas nei gyvulinis. Šis kolagenas išgaunamas iš laisvai plaukiojančių žuvų.
  2. Kolageno tipai. Geriausia, jei yra visi trys, šiame papilde yra I, II, III tipo jūrinis kolagenas ir kolageno tripeptidai.
  3. Maža molekulinė masė leidžia organizmui pilnai įsisavinti kolageną ir „nusiųsti” jį ten, kur reikia (užtikrina veikliųjų medžiagų skvarbą ir bioprieinamumą). Šio papildo yra ypač maža (≤500 Da) mikromolekulinė veikliųjų medžiagų masė.
  4. Kiekis. Teigiama, kad geriausiai įsisavinamas kiekis yra tarp 5000-10000 mg kolageno per dieną. Šiame papilde pasirinktas vidurys – 7750 mg. Būtina žinoti, kad per daug vartojant kolageno, kaip ir kitų baltymų, organizmas dienos perteklių tiesiog pašalina.
  5. Moksliškai pagrįstas veiksmingumas – Japonijoje atlikti in VIVO ir in VITRO klinikiniai tyrimai.
  6. Malonus skonis ir paprastas vartojimas – saldžiarūgštis uogų skonis, nėra žuvies poskonio. Pakuotėse – vienkartinės 20 ml dozes. Patogu ir į kelionę įsimesti.
  7. Papildomos medžiagos, kurios skatina kolageno pasisavinimą bei atlieka kitas funkcijas, kad būtų pasiektas geriausias galimas efektas:
   • 93 % grynumo hialurono rūgštis – natūrali medžiaga, kurią organizmas gamina pats ir naudoja ją sąnariams sutepti bei odos ir organų drėgmei užtikrinti. Žmogaus kūne ji jungiasi su vandens molekulėmis ir tampa klampia medžiaga, panašia į gelį. Hialurono rūgštis labiausiai paplitusi nerviniame, dengiamajame ir jungiamajame audiniuose, tačiau mažesniais kiekiais randama beveik visose organizmo ląstelėse. Laikui bėgant, organizme hialurono rūgšties natūraliai mažėja. Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje yra net 93% grynumo mažos molekulinės masės hialurono rūgšties, išgautos tausojančiu natūralios biofermentacijos būdu.
   • Jūrinis elastinas (5 mg) kartu su kolagenu yra jungiamojo audinio baltymas, kuris įeina į elastinių savybių turinčių audinių sudėtį. Didelių elastino kiekių randama plaučiuose, didelėse arterijose, tampriuose raiščiuose. Mažesnių jo kiekų randama odoje (gilesniuose sluosksniuose), ausų kremzlėse ir kituose organuose. Elastinas natūraliai gaminasi žmogaus organizme maždaug iki 25 metų ir sparčiai mažėja iki 40-50 metų.
   • Unikalus simbiotinis fermentuotas ekstraktas OM-X išgautas 5 metus natūraliai fermentuojant uogas, vaisius, daržoves, grybus ir dumblius. Būtent ši fermentuota masė veikia kaip natūralus papildo stabilizatorius ir konservantas, tad nebereikia dėti papildomai sintetinių. OM-X® ekstraktas gaminamas naudojant Japonijos tradicinę, fermentacijos principu pagrįstą, technologiją. Ištisus metus natūraliai Japonijos gamtoje augantys augalai renkami ir dedami į specialias talpas. Vienerius metus jie sluoksniuojami ir nuolat maišomi, kol palaipsniui virsta vientisa tiršta mase. Fermentacijai paspartinti, į masę pridedama gerųjų žarnyno bakterijų, priklausančių Lactobacillus, Bifidobacterium ir S.thermophilus padermėms. Masė toliau brandinama dar 4 metus.
   • Koenzimas Q10 (CoQ10) (12,5 mg ) – maistinė medžiaga, kurios natūraliai yra organizme, bet su amžiumi jos mažėja. Tai – riebaluose tirpi, į vitaminą panaši medžiaga, esanti visose organizmo ląstelėse. Ji organizme atlieka keletą funkcijų: stabilizuoja ląstelių membranas ir dalyvauja antioksidaciniuose procesuose. Didžiausi CoQ10 kiekiai randami daugiausiai energijos naudojančiuose organuose: smegenyse, širdyje, kepenyse ir inkstuose.
   • Vitaminas C 250 mg (312,5% RMV) – padeda palaikyti normal kolageno, kuris reikalingas optimaliai odos, kraujagyslių, kaulų, kremzlių, dantenų ir dantų funkcijai, susidarymą. Šis vitaminas taip pat padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, imuninės sistemos veiklą, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos (veikia kaip antioksidantas), gerinti geležies absorbciją ir mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį.
   • Mėlynių sultys. Mėlynių uogose randama cheminių junginių antocianų – tai stiprūs antioksidantai, padedantys organizmui kovoti su ląsteles pažeidžiančiais laisvaisiais radikalais, sukeliančiais senėjimą. Mėlynės taip pat pasižymi kraujagysles apsaugančiu poveikiu. Dr.OHHIRA® geriamo kolageno formulėje esančios mėlynių sultys suteikia produktui skystą formą.
  Grynasis kiekis: 200 ml. 1 pakuotėje – 10 buteliukų po 20 ml. Plastiko pakuotė be BPA. Gamintojas: Japonija „BioBank Co.” Ltd. Tarptautiniai apdovanojimai:
  • „Best Nutricosmetic Product 2020”.
  • „Best of Natural Beauty Award 2020&2021”.
  Sudedamosios dalys: hidrolizuotas kolagenas ir kolageno tripeptidai (iš jūrinės kilmės žuvų kolagenas), mėlynių sultys, koenzimas Q10, fermentuotas ekstraktas OM-X® (oligosacharidai (melasa), naminių slyvų vaisių ekstraktas, daržinio špinato lapų ekstraktas, kininių ožerškių/goji uogų ekstraktas, valgomojo dantenio/šiitake grybų milteliai, tamsiojo kopūsto lapų ir stiebų ekstraktas, skiautėtalapių fikusų vaisių (figų) ekstraktas, rykštinės ir pietinės šilauogių ekstraktas, raudonosios vaškuonės vaisių ekstraktas, kvapiųjų citrinmedžių vaisių (kvapiųjų mandarinų) ekstraktas, braziliško agariko milteliai, kuokštinių sėdžių/maitake grybų milteliai, jūržolių Hizikia fusiforme lapai ir stiebai, dumblių Undaria pinnatifida ir Laminaria japonica lapai ir stiebai ir gyvybingos bakterijos: BIFIDOBAKTERIJOS: B.breve M-16V, B.infantis M-63, B.longum BB536, B.lactis Bl-04®; LAKTOBACILOS: L.acidophilus La-14®, L.brevis NBRC 3345, L.bulgaricus NBRC 13953, L.casei TO-A, L.fermentum NBRC 3071, L.helveticus NBRC 3809, L.plantarum TO-A; S.thermophilus NBRC 13957), elastinas (iš jūrinės kilmės žuvų kolagenas), tirštiklis Konjako derva, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), dažiklis paprastoji karamelė, kvapiosios medžiagos, saldiklis sukralozė, mažos molekulinės masės 93% grynumo hialurono rūgštis, išgrynintas vanduo. Viename 20 ml buteliuke yra: I, II ir III tipo mažos molekulinės masės jūrinės kilmės kolageno miltelių – 7250 mg ir kolageno TRIPEPTIDŲ – 500 mg, vitamino C – 250 mg (312,5% RMV*), koenzimo Q10 – 12,5 mg, fermentuoto ekstrakto OM-X® – 10 mg, mažos molekulinės masės jūrinės kilmės elastino – 5 mg, mažos molekulinės masės 93% grynumo hialurono rūgšties – 5 mg. *RMV – referencinė maistinė vertė. Rekomenduojamas vartojimas: viena pakuotė kas 3 mėnesius. Gamintojai teigia, kad 4 pakuočių per metus turėtų pakakti, jei nėra sunkių lėtinių ligų. Vieną vartojimo kursą sudaro 10 buteliukų, kuriuos išgersite per 3 savaites. Pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) vieną kartą per dieną, geriausiai - vakare. Po to, praleidus dvi dienas, pradėti antrąją pakuotę. Gerti po vieną buteliuką per dieną kas tris dienas. Jei norisi, galima užgerti vandeniu. Per metus rekomenduojami 3-4 kursai. Atidarius buteliuką – suvartoti nedelsiant. Retais atvejais galimas produkto sudedamųjų dalių spalvos pasikeitimas ar ant buteliuko dugno susidariusios nuosėdos, tačiau tai neturi įtakos produkto kokybei. Jei susidarė nuosėdų, prieš vartojimą gėrimą suplakite. Tinka vartoti žindymo laikotarpiu. Dėl hialurono rūgties neštumo metu vartojimo rekomenduojame konsultuotis su savo gydytoju. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Įspėjimas: Prieš vartodami "Dr.OHHIRA® skystą jūrinį kolageną" pasitarkite su gydytoju. Laikyti kambario temperatūroje, vengti drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. PRISTATYMAS Papildus išsiunčiame mažiausiai kartą per savaitę. Užsisakius el.parduotuvėje papildai siunčiami:
  • Lietuvoje per Omniva paštomatus. Kai siuntinys atkeliaus į jūsų nurodytą paštomatą gausite SMS žinutę iš paslaugas teikiančios įmonės.
  • Į Europos šalis su Lietuvos paštu registruota siunta. Pristatymo terminas iki 20 darbo dienų po apmokėjimo, nors paprastai atsiunčiama greičiau.
  • Jei yra pageidavimas užsisakyti papildus į kitą šalį - rašykite registracija@sulieknek.lt ir galime tai sutvarkyti, suderinus siuntimo kaštus.
 • Ši tarka privalomai turi būti tarp virtuvės įrankių, kai valgoma daug sezoninių šakninių daržovių. Ši daržovių trintuvė greitai ir lengvai sutarkuos plonais šiaudeliais kietas daržoves:
  • burokėlius, nevirtus
  • ridikus
  • puiki morkų tarka šiaudeliais
  • saliero šaknis
  • kopūstus, kai jie jau kieti
  • pastarnokus
  • ropes
  • morkas
  • cukinijas
  Nauda daržoves sutarkavus šiaudeliais:
  • didesnis malonumas jas valgyti
  • trumpiau reikia kramtyti
  • lengviau kramtosi
  • gražiai atrodo
  • sutaupysite laiko tarkuodami, nes peiliukai yra profesionaliai pagaląsti ir itin aštrūs.
  Šiaudelių ilgis:
  • ilgiems šiaudeliams – tarkuojame iš viršaus į apačią. Patraukliai atrodo cukinijų makaronai. Tarka „Borner“ „ROKO PowerLine“ idealiai tinka jiems gaminti.
  • trumpesni daržovių šiaudeliai ir greitesnis tarkavimas – spauskite daržovę prie peiliukų traukdami aukštyn ir žemyn. Peiliukai užaštrinti iš abiejų pusių.
  Tarka šiaudeliais „ROKO“ tinka ne tik daržovėms tarkuoti, bet ir:
  • Gražiais šiaudeliais paversite kietąjį sūrį
  • susmulkinsite šokoladą
  • tolygiais šiaudeliais sutarkuosite kietus vaisius: obuolius, kriaušes ir kitus.
  Kaip plauti tarką? Peiliukai yra profesionaliai pagaląsti ir itin aštrūs. Norėdami išplauti, tiesiog nuplaukite juos po šiltu tekančiu vandeniu su šepetėliu iš abiejų pusių. Nerekomenduoju plauti indaplovėje, nes peiliukai šimpa. Po vandeniu išplausite labai greitai, o plaudami su šepetėliu net rankų nesušlapsite. Jei tarkuoju burokėlius ir morkas plaunu su indų plovikliu, jei šviesios spalvos daržoves – pakanka tik vandens. Kokybė:
  • Pirmąją tarką naudojau ~10 metų ir tik tada pasikeičiau į kitą.
  • Daržovių pjaustyklė pagaminta Vokietijoje.
  • Tarkos plastikas be BPA (bisfenolis a).
  • Plastikas tvirtas maistinis ABS.
  • Plastikas – atsparus aliejui ir actui, lengvai plaunamas ir nenusidažo.
  • Peiliukai yra profesionaliai pagaląsti ir itin aštrūs.
  • Peiliukai pagaminti iš grūdinto ir legiruoto plieno, kad ilgai išliktų aštrūs ir kieti bei atsparūs šiluminiam nuovargiui, korozijai (rūdims).
  Prekė siunčiama tik LIETUVOJE per paštomatus, išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau).
 • Dar vienam aparatui virtuvėje padėti reikia rasti vietos ir gerai pagalvoti ar reikia. Bet šį, kas mėgsta valgyti sveikai ir mažai užtrukti laiko virtuvėje – verta turėti. Karšto oro gruzdintuvės Explore 6 Air Fryer privalumai:
  • Greitis – daug greičiau nei orkaitėje: mažesnė talpa, momentiškai įšyla, kepa iš visų pusių, nes apatis padėklas perforuotas (su skylutėmis).
  • Elektros taupymas – dėl tų pačių priežasčių, kaip ir greitis
  • Skanu - kepama iš visų vienu metu - traški plutelė susidaro
  • Sveika – maistas trumpiau apdorojamas, išvengiama papildomų riebalų, įprastai naudojamų kepimui ar šildymui
  • Konkrečiai ši karšto oro gruzdintuvė Electrolux Explore 6 padengta tokia danga, kad ant jos nesimato pirštų antspaudų bei vandens lašų. Kas mėgsta švarą virtuvėje – įvertins
  • Mažai plovimo ir valymo
  • Lengvai plaunama, galima plauti indaplovėje
  • Saugi danga - vandens pagrindo danga
  NAUDOJIMAS Šeimoje karšto oro gruzdintuvę mes daugiausiai naudojame šiais tikslais:
  • Ruošiame 1-2 porcijas maisto: nuo vaisių kepimo iki omleto keksiukų pietums
  • Su vyru dirbame namuose, tad joje pasišildome maistą.
  • Kai vaikai grįžta alkani iš mokyklos, o darbo dienomis mūsų režimas skirtingas, jie irgi saugiai ir greitai pasišildo maistą ar atsišildo paruoštukus iš šaldiklio.
  • Vaikai mėgsta išsikepti bulvyčių fri, o aš - karštų daržovių pagaliukų, tik vietoje aliejaus gruzdintuvėje naudojamas karštas oras. Taigi, ne tik riebalų, kalorijų, bet ir akrilamidų (kenksmingų medžiagų) daug mažiau
  • Automatinės programos – sumažina galvojimo kiek laiko ką kepti.
  • Tinka naudoti vietoje grilio, nes skrunda (kepa) iš visų pusių
  Tokios mano patirtys. Šeima mane kalbino įsigyti gruzdintuvę net 2 metus, bet nenorėjau dar vieno aparato namuose. Todėl pirmiausiai pasiskolinau konkrečiai šitą, kurios nuotraukas matote ir galite įsigyti, pabandyti. Ir jau po kelių dienų radau jai garbingą vietą virtuvėje. Abejonių ar reikia- nėra, nes naudojam beveik KASDIEN. DYDIS karšto oro gruzdintuvės Electrolux Explore 6 Air Fryer Mano „Electrolux” gruzdintuvė yra mažesnio dydžio. Tokią rinkausi, nes visai šeimai ruošiu maistą garinėje AEG orkaitėje, bet vienai-dviem porcijoms – tobulai tinka karšto oro gruzdintuvė. Kas neturi orkaitės namie, sodyboje ar antruose namuose - rekomenduoju įsigyti didesnį variantą, joje privalumai tie patys, tik tūris didesnis, tad reikalui esant net vištą galėsite iškepti. SPECIFIKACIJOS mažesnės Electrolux Explore 6 (E6AF1-4ST) Plotis, 270 mm Gylis, 355 mm Aukštis, 330 mm Tūris, 3,5 l Maitinimo laido ilgis, 1.1 m Svoris (neto), 5.41 kg Galia, 1500 W SPECIFIKACIJOS didesnės Electrolux Explore 6 (E6AF1-6ST) Plotis, 312 mm Gylis, 373 mm Aukštis, 415 mm Tūris, 5,4 l Maitinimo laido ilgis, 0.9 m Svoris (neto), 7.3 kg Galia, 1800 W Jei perkate kelias skirtingas prekes, rekomenduojame gruzdintuvę pirkti atskiru užsakymu nuo kitų prekių, nes tik taip galėsite pasirinkti galimus pristatymo būdus. Atsiprašome už nesklandumus, riboja techninės galimybės. Gruzdintuves siunčiame tik Lietuvoje, išsiuntimas kartą per savaitę su kurjeriu (pristatymas į namus).
 • Šią tarką aš naudoju KASDIEN:
  • Visoms kietoms daržovėms – nuo ridikų iki ropių.
  • Minkštesnėms daržovėms – nuo agurkų iki cukinijų. Dėl aštrių peiliukų išvengiame daržovių sutižimo, jos išlieka skanios ir traškios.
  • Daržovių pagaliukams kepimui orkaitėje ar karšto oro gruzdintuvėje.
  • Daržovių kubeliams mišrainėms ir sriubai.
  • Rankinė pjaustyklė puikiai tinka kopūstams. Jau visoms bičiulėms rekomendavau, įsigijo ir dėkoja, nes kopūstus supjausto taip plonai, kad net vaikai valgo, o pjaustymas – greitas.
  • Burokėlių ar ridikų karpačio – ypač ploni griežinėliai.
  • Daržovių pjaustyklė morkoms – įvairiems receptams, kur reikia šiaudelių: nuo korėjietiškų iki paprastų salotų su jogurtu.
  • Pomidorų riekelėms – vos kelios sekundės ir jau pilna lėkštė pripjaustyta. Taip yra dėl V formos aštrių peilių – jie eina kaip per sviestą, ir išvengiame pomidoro sutižimo.
  • Daržovių riekutėms-griežinėliams – nuo agurkų iki morkų. Vaikams ar sau supjaustyti – daug greičiau nei peiliu.
  • Kai kas pjausto ir dešrą – mano receptuose jos nėra, bet jei namie valgote – pabandykite.
  Jei norisi cukinijų ar morkų „makaronų“, arba reikia plonesnių šiaudelių – kartu rekomenduoju įsigyti ir „Borner“ tarką „ROKO PowerLine“ – jos skirtingos ir abi reikalingos. Pastarąją naudoju pavasarį ar žiemos pabaigoje ypač dažnai, kai daržovės būna jau išsausėjusios. V5 pjaustyklės rinkinį sudaro 5 dalys:
  • Plokštelė, skirta pjaustyti 4 storių griežinėliais: riekelėmis (1,2mm, 2,8mm, 5mm, 7mm), įdėklas su 3,5mm pločio peiliuku, įdėklas su 7mm pločio peiliuku, stovelis įdėklams laikyti ir apsauginis daržovių laikiklis.
  • Rėmas su V formos peiliu.
  • Visi 3 reguliuojamo aukščio įdėklai suteikia 10 supjaustymo pasirinkimų:
   • 4 storių griežinėliai – riekelės ir storesni ar plonesni 2 storių šiaudeliai.
   • mažesni ar didesni 2 dydžių kubeliai.
  Kaip pjaustyti ir tarkuoti su „Borner V5 PowerLine“? Atsiųsime video ir aprašymą visiems įsigijusiems šią tarką. Didelė dalis daržovių mano receptuose pjaustyta būtent su šia tarka. Kaip prižiūrėti „Borner V5 POWERLine“?
  • Peiliukai yra profesionaliai pagaląsti ir itin aštrūs. Norėdami išplauti, tiesiog nuplaukite juos po šiltu tekančiu vandeniu su šepetėliu iš abiejų pusių.
  • Nerekomenduoju plauti indaplovėje, nes taip atšimpa peiliukai. Po vandeniu išplausite labai greitai, o plaudami su šepetėliu net rankų nesušlapsite.
  • Jei tarkuoju burokėlius ir morkas, tarką nuplaunu su indų plovikliu, jei šviesios spalvos daržoves – pakanka tik vandens.
  • Į stalčių dedu V formos be peiliukų dalį ir pilnai uždarau, taip išvengiame netyčinių įsipjovimų ir kontakto su kitais įrankiais. V formos dalis su peiliukais sudedu į saugojimo vokelį/ formą – ji yra komplekte.
  Kokybė:
  • Pirmąją „V5“ tarką šiaudeliais naudojau ~10 metų ir tik tada pasikeičiau į kitą.
  • Daržovių pjaustyklė pagaminta Vokietijoje.
  • Tarkos plastikas be BPA (bisfenolis a).
  • Plastikas tvirtas maistinis ABS.
  • Plastikas – atsparus aliejui ir actui, lengvai plaunamas ir nenusidažo.
  • Peiliukai yra profesionaliai pagaląsti ir itin aštrūs.
  • Peiliukai pagaminti iš grūdinto ir legiruoto plieno, kad ilgai išliktų aštrūs ir kieti bei atsparūs šiluminiam nuovargiui, korozijai (rūdims).
  Prekė siunčiama tik LIETUVOJE per paštomatus, išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau).
 • Originalus „Borner VEGART“ daržovių skustukas su aštriais aukštos kokybės dantytais ašmenimis ir integruota daržovių trintuve. Šis virtuvės įrankis:
  • Tinka skusti bulves, morkas, ridikus bei kitas daržoves, tiek ir vaisius – labai aštrus peiliukas, skuta tausojančiai plona riekele.
  • Gaminti burokėlių karpačio. Burokėlį tiesiog skuskite kaip bulves iki tol, kol liks mažytis rutuliukas – riekelės bus plonytės ir malonios valgyti.
  • Šone esančiu išsikišimu patogiai įpjauti citrusinius, kad būtų lengva nulupti.
  • Išpjauti bulvių ir kitų daržovių „akutes“ – tam specialiai pritaikyta skustuko vieta.
  • Išimti, kitaip tariant išpjauti, pomidoro ar kitų vaisių viršūnėles smailia skustuko V formos dalimi.
  • Tinka kaip česnako trintuvė. Iš kitos įrankio pusės rasite praktišką trintuvę česnakui ar imbierui patarkuoti.
  • Smulkia daržovių trintuve sutarkuoti produktai gali būti surenkami į išlenktą plačią skustuko rankenėlę, kuri veikia lyg dubenėlis. Turint šį virtuvės įrankį Jūsų virtuvė išliks švari ir tvarkinga bei išvengsite papildomo indų plovimo.
  https://youtu.be/t_XirWaz18E?t=3 Daržovių skustuko kokybė:
  • Pagaminta Vokietijoje;
  • Aštrūs aukštos kokybės dantyti ašmenys iš grūdinto ir legiruoto plieno, kad ašmenys būtų ilgai kieti ir aštrūs.
  • Patvari maistinio plastiko trintuvė česnakui ir imbierui;
  • Plastikas – be BPA (bisfenolis a);
  • Plastikas – tvirtas maistinis ABS;
  • Plastikas atsparus aliejui ir actui – lengvai plaunamas ir nenusidažo;
  • Peiliukai yra profesionaliai pagaląsti ir itin aštrūs.
  Prekė siunčiama tik LIETUVOJE per paštomatus, išsiunčiame kartą per savaitę. Pristatymo terminas iki 10 darbo dienų (paprastai atsiunčiama greičiau).
Go to Top