fbpx

Parduotuvė

Pradžia/Parduotuvė
 • Akcija!

  Sezoninis sveikos mitybos planas

  19,00 177,00 
  Užsisakę sveikos mitybos planą gausite: - Valgiaraštį su 100-120 receptų (4 savaičių plane), su tiksliais kiekiais ir išsamiu gaminimo aprašymu. - E-knygą su patarimais, kurie pagelbės laikytis plano. - Papildomą sezoninių receptų knygą (prie 4 ir 16 savaičių planų). - Pirkinių sąrašus kiekvienai savaitei. Kaina nuo 19 eur, pasirinkus plano tipą iš karto rodoma kaina. Pigiausiai įsigyti visų sezonų planą, tada jums planas vienai metų savaitei kainuoja vos 3,2 eur! Išsamus aprašymas ir video kaip atrodo planas – žemiau. Jei norėsite pasitarti - skambinkite telefonu ar Viber +370 61477992. Galite rašykite žinutę el.paštu mitybosplanas@sulieknek.lt Pasirinkite mitybos plano sezoną ir savaičių kiekį. Dėl daržovių sezoniškumo iki birželio vidurio siunčiami pavasario planai. Galite užsisakyti iš anksto arba paketą su pavasario planu. Paskutiniame žingsnyje prie mokėjimo duomenų užpildysite anketą su asmeniniais duomenimis: tikslas, fiziniai duomenys, sveikata, tikslai ir kita.
 • E–knygoje „Iškrovos diena: organizmo valymas“ pateikiama svarbiausia informacija apie iškrovos dienas bei praktiniai dietistės Vaidos Kurpienės patarimai, kaip saugiai bei efektyviai valyti savo organizmą. Knyga PDF formatu bus naudinga visiems, besidomintiems šia tema bei norintiems patiems išbandyti iškrovos dienas ir įsitikinti, koks sveikatai, savijautai ir išvaizdai yra naudingas organizmo valymas. Puslapių skaičius: 42 Autorė: dietistė Vaida Kurpienė
 • Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Pirmąją paskaitos temą galėsite peržiūrėti iš karto, o kitos 'atsirakins' kas 7 dienas. Iš viso video paskaitas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos jums patogiu laiku, sustabdyti ir vėl prie jų grįžti, kol visą medžiagą įsisavinsite.
  Visos paskaitų temos aprašytos žemiau esančiame aprašyme. Įsigykite visą paskaitų ciklą iš karto ir sutaupysite (viena paskaita 13 eur vietoje 18 eur), ir papildomai gausite: - 2 skambučius po 15 minučių Vaidai Kurpienei; - kursas tęsis net 11 savaičių, siųsime po vieną paskaitą kartą per savaitę, taigi tai mitybos pokyčių 2,5 mėnesio programa. Ilga trukmė palengvina tikslo siekimą; - dalomosios medžiagos; - praktinių užduočių; - galėsite užduoti klausimus Vaidai Kurpienei elektroniniu būdu kurso metu ir po jo. Jei reikia padrąsinimo pasiryžti - štai jis. Įsigykite VIENĄ PASKAITĄ, pasižiūrėkite - patiks ir norėsite įsigyti visą kursą :) Per savaitę nuo paskaitos įsigijimo visą kursą galėsite įsigyti vos už 129 eur. (Atsiskaitymo metu nurodykite tą patį el. pašto adresą kuriuo pirkote vieną e-paskaitą ir nuolaida bus pritaikoma automatiškai. SVARBU: nuolaida taikoma tik 1 savaitę nuo vienos e-paskaitos įsigijimo.) Nuolaidos: - Įsigijus kartu 4 savaičių mitybos planą ir e-paskaitų visą ciklą taikoma 20 € nuolaida (nuolaida automatiškai pritaikoma atsiskaitymo puslapyje). - Vieną savaitę nuo vienos e-paskaitos įsigijimo pabandymui, visą e-paskaitų paketą gali įsigyti už 129 € (nuolaida taikoma automatiškai nurodžius tą patį el. pašto adresą).
 • Šioje 126 minučių trukmės video paskaitoje aptariami konkretūs veiksniai, paaiškinantys, kodėl atsiranda daugeliui pažįstamas nenumaldomas potraukis saldumynams bei miltiniams patiekalams. Žinant priežastis, kodėl organizmas „reikalauja” šių produktų, galima pasikeisti ir miltinius produktus bei saldumynus iš savo raciono išbraukti visam laikui. Kas svarbiausia, darant paskaitoje nurodytus veiksmus, per 7 dienas neliks jokio potraukio! Be kančių, be valios pastangų ramiai galėsite praeiti pro kvepiančias bandeles ar saldumynų skyrių. Netikite? Padarykite nuosekliai, jei nepavyks – grąžinsiu pinigus. Esu tikra poveikiu, nes taip jau daugiau nei 10 metų išvaduoju žmones nuo šio potraukio. Man smagiausia, kai skeptiškai nusiteikę žmonės po savaitės ateina ir išplėstomis akimis sako: „negaliu patikėti, bet tai – veikia!”. Paskaita skirta ne tik lieknėjantiems, bet ir visiems suaugusiems, siekiantiems jaustis bei atrodyti gerai. Paskaitos galiojimo laikas 120 dienų - pakankamai kelis kartus peržiūrėti ir net atmintinai išmokti.
 • Galite turėti kasdienį palaikymą keičiantis. Mes daug esame skaitę ir turime žinių, bet ši programa ne apie žinojimą, o apie - darymą. Kviečiu jus per 100 dienų atrasti santarvę su maistu, išmokti vėl juo mėgautis be sąžinės graužaties, pradėti matyti priežastis ir pasekmes bei imti keisti situaciją. Be kovos, be kančių - su didele meile sau ir artimiems žmonėms.
  100 dienų palaikymo programos metu:
  • panirsite į temines savaites: sąmoningas valgymas ir vertingas maistas, didžiausias dėmesys sąmoningam valgymui ir geriems įpročiams formuoti, pritaikoma visai šeimai
  • gausite praktines užduotis - palengvintas ir pasunkintas - galėsite rinktis savo lygį
  • gausite kasdienius trumpus ir ilgesnius tekstus, kartais trumpus video, susijusius su savaites tema
  • dozuota informacija ir maži žingsniai pagelbės jums pasiekti savo tikslų
  • motyvacija bus lengviau palaikoma kasdieniais priminimais ir mažais žingsniais
  • gausite atsakymus į asmeninius klausimus, kurie susiję su iššūkiu, video formatu kartą per savaitę ar dvi. Klausti galėsite asmeniškai, atsakysiu perskaitydama klausimą be vardų
  • galėsite pasirinkti skaitymo/žiūrėjimo laiką
  • informacija bus pateikiama el. paštu - startas jau kitą dieną
  • gausite kasdienį švelnų priminimą, kaip pasirūpinti savimi ir pradėti plačiau šypsotis.
  SVARBU: El. laiškai pradedami siųsti po 24 val. nuo apmokėto užsakymo patvirtinimo. Tad jei įsigijote šią programą 16 val. tuomet nuo kitos dienos, kiekvieną dieną, 16 val. gausite šios programos el. laiškus. Dalyvavimo sąlygos:
  1. Įsipareigojate dalyvauti tiek, kiek tai bus jūsų ribose ir kiek gerai jausitės.
  2. Investuojate į save mažiau nei vieną eurą per dieną - tiek kainuos programa. Pinigai greitai atsipirks - geresne sveikata, energija ir mažesnėmis išlaidomis maistui.
  3. Grąžinsiu jums pinigus, jei manysite, kad viską darėte ir niekas nepasikeitė. Tikiu programa 100 procentų - būsite geresni už save ir to pakanka - jau bus geriau!
  Gali tai būti pirmas žingsnis su manimi, net jei neturite mitybos plano ar nesate baigę mano kursų. Ši programa apie įpročių keitimą. Galite turėti daug žinių ar būti visai be jų - dirbsime su mūsų valgymo įpročiais. Žinoti ir daryti - ne tas pats :) Kainą pasirinkite, sumokėkite ir netrukus pradėsime: 
  • 39 eur už 28 dienų programą. Paskutinę, 28 programos dieną, pateiksime informaciją kaip galėsite prasitęsti likusiai programai už 69 eur
  • 99 eur už 100 dienų programą
  Pasiteiravimui +37061477992 arba registracija@sulieknek.lt
 • Kai kankina rėmuo ar jau pripažintas GERL – kartais gali atrodyti, kad „rūgštis sukyla nuo vandens“. Vaistai gali būti geriami pagal gydytojo nurodymus, tačiau ilgalaikis vaistų vartojimas gali turėti rimtų pasekmių sveikatai, taigi koreguoti savo mitybą būtina. Tikslas taip susidėlioti mitybą, kad leistume savo organizmui sveikti ir palaipsniui pareitumėme prie įprastos mitybos. GERL mitybos planas yra padalintas į keturis etapus. Kiekvieno trukmė individuali, bus nurodyti orientyrai plano aprašyme. Su planu gausite: – 4 etapo mitybos planus su receptais ir kiekiais. Iš viso apie 120 receptų. – Patarimus ko vengti, į ką atkreipti dėmesį. – Kas dvi savaites lauksiu jūsų laiško su klausimais ir rezultatais, atsakysiu asmeniškai. Spauskite mygtuką „Į krepšelį“, o kitame žingsnyje paprašysime Jūsų užpildyti anketą su asmeniniais duomenimis (svoris, sveikata, tikslai, ir t.t.).
 • Mitybos plane palaikomas mažas histamino kiekis organizme, vengiama pieno produktų ir glitimo. Šis diagnostinis mitybos planas skirtas laikytis tiems, kuriuos kankina atopinis dermatitas bei dilgėlinė. Po 6 savaičių, esant pagerėjimui rekomenduojama laikytis jo ir toliau. Tyrimo duomenimis būklė pagerėja net 86 procentams pacientų. Planas sudaromas suaugusiems asmenims. Užsisakę 4 savaičių sveikos mitybos planą gausite: – Valgiaraštį su 100-120 receptų, su tiksliais kiekiais ir detaliu gaminimo aprašymu. – Papildomi patarimai, kurie pagelbės laikytis plano. – Produktų, kurių reikėtų vengti sergantiems atopiniu dermatitu sąrašą. – Pirkinių sąrašus. Skaitykite išsamią informacija apie dermatito ir mitybos sąsajas >> Po naujų metų bus paskelbta papildoma informacija iš mokslinio tyrimo. Spauskite mygtuką "Į krepšelį", o kitame žingsnyje paprašysime Jūsų užpildyti anketą su asmeniniais duomenimis (svoris, sveikata, tikslai, ir t.t.).
 • Riebalai

  18,00 
  Video paskaita apie riebalus: kiek reikia, kokių, kaip išvengti vėžio atsiradimą skatinančių medžiagų ir gauti ypač vertingų? Kaip sumažinti cholesterolį? Video trukmė - 32:32 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie šios video paskaitos. O pažiūrėti galėsite 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video paskaita apie virškinimo sistemos veiklą ir maisto derinimą. Kiek reikia derinimo, o kur dėmesio skirti neverta? Video trukmė: I dalis - 34:01 min. II dalis - 09:00 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video paskaita apie tai kaip pasiekti ilgalaikių rezultatų? Įpročių keitimo būtinos sąlygos, miegas, valgymo procesas. Video trukmė: I dalis - 29:05 min. II dalis - 32:42 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Baltymai

  18,00 
  Video paskaita apie baltymus: kokius rinktis, kaip išdėlioti savaitėje. Kaip atsirinkti, kurių vengti? Aptariami žuvis, mėsa, ankštiniai, pieno produktai ir kiaušiniai, baltymai vegetarinėje bei veganinėje mityboje. Video trukmė: I dalis - 30:38 min. II dalis - 11:24 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Skysčiai

  18,00 
  Video paskaita apie skysčius: kiek, kokių ir kada. Vanduo, sultys, kava, arbata, alkoholis. Video trukmė - 42:51 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie šios video paskaitos. O pažiūrėti galėsite 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video paskaita apie mitybos režimą. Produktai ko vengti ir kuo keisti, bei ką būtinai vartoti. Video trukmė: I dalis - 19:24 min. II dalis - 17:35 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video trukmė - 42:56 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytos video paskaitos. Ją galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Dovanų kuponas

  19,00 177,00 
  Apgalvota dovana – džiugina labiau.  Daiktų dažnai turime per daug, bet dovanoti sveikatą ir energiją – nuostabu. Tokią galimybę jau turite – tai e-dovanų kuponai. Galbūt apie šią dovaną jau kuris laikas svajoja Jūsų draugė, mama, sesė ar kolegė? Gal tai gali būti pirmas žingsnis sveiko gyvenimo link Jūsų vyrui, draugui, tėčiui ar broliui? Pagalvokite ir apie save – užsiminkite savo artimiesiems, kad norėtumėte tokią dovaną rasti po eglute. Užsakius ir apmokėjus dovanų kupomą per dvi darbo dienas vardinį dovanų kuponą su suma ar paslauga ir atsiųsime Jums el.paštu. Dovanų kuponą galėsite atsispausdinti ar persiųsti el. paštu, jei jums brangus asmuo gyvena toli.  Taip sutaupysite savo laiko lakstymui po parduotuves ir padovanosite brangiausią pasaulyje dalyką - sveikatą. Dovanų kuponus galima įsigyti vos nuo 19 eur:
  • Sumą nuo 19 eur - gavėjas pats pasirinks kur naudoti: paskaitoms ar mitybos planui.
  •  11 savaičių e-kursus (143 eur) >>, suteiksiančius informacijos apie sveiką mitybą bei kasdienius įpročius.
  • e-paskaita tam tikra tema? Tik nuo 19 eur. Nereikia net kojos kelti iš namų – sėdi, žiūri ir semiesi žinių.  Tinka kaip šeimyninė dovana, galės visi kartu paskaitas stebėti.   Paskaitų temos čia >>,  galite tik sumą nurodyti ir paskaitos temą pasirinks dovanos gavėjas.
  • Kasdienybę artimiesiems galėtumėte palengvinti padovanoję mitybos planus Kaina nuo 19 iki 177 eur. Taupo laiką ir paskatina keistis bei bandyti naujus sveikus receptus. Tinka visai šeimai. Galime padaryti ne tik lieknėjantiems, bet ir norintiems vertingiau maitintis, sergantiems atopiniu dermatitu, akne, cukriniu diabetu, padidintu kraujospūdžiu, hipotiroze.
  Pristatymo laikas: 2 darbo dienos. Vardinį dovanų kuponą galime siųsti jūsų el.paštu aba nurodytu el.paštu, parašydami, kad dovana nuo jūsų. Į kuponą įrašome gavėjo vardą, pavardę ir sumą arba parinktą konkrečią dovaną.
 • Video paskaita apie fizinį aktyvumą: kiek reikia bei kokio. Trumpai apie mitybą sporto metu. Video trukmė: I dalis - 32:59 min. II dalis - 39:39 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video paskaita apie angliavandenius. Antra dalis. Glikeminis indeksas, alkio ir sotumo jausmai saldumynų potraukio prigimtis, maitinimosi režimas. Video trukmė: I dalis - 27:35 min. II dalis - 13:48 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video paskaita apie angliavandenius. Pirma dalis. Kiek angliavandenių reikia, kokių verta vengti ir kokių būtinai vartoti? Kaip dažnai „sugadinami“ vertingi produktai? Video trukmė: I dalis - 33:06 min. II dalis - 36:50 min.
  Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Video paskaita apie maisto priedus ir į ką atkreipti dėmesį perkant produktus. Video trukmė: I dalis - 22:51 min. II dalis - 23:35 min. III - dalis - 09:21 min. Po sėkmingo apmokėjimo patvirtinimo gausite el. laišką su prisijungimo duomenimis prie įsigytų video paskaitų. Jas galėsite pažiūrėti 4 mėnesius (120 dienų) nuo įsigijimo datos. Nuoširdžiai siūlau nedelsti, o žiūrėti iš karto gavus.
 • Akcija!

  Liekna visam gyvenimui

  19,99  14,89 
  Šios knygos tikslas – paskatinti pradėti dabar! Dabar skirti vos 15 minučių pokyčiams, o ne žadėti tai padaryti kada nors, kai bus daugiau laisvo laiko, nuo pirmadienio ar nuo kito mėnesio pirmos dienos. Į šią knygą sudėjau motyvus, paaiškinimus ir įgyvendinamus patarimus, kuriuos galima atlikti šią akimirką, o ne laukti rytojaus. Norėjau, kad šią knygą galėtų skaityti ir tas, kuris viską žino apie lieknėjimą, ir tas, kuris nieko nenusimano apie sveiką mitybą. Knygos turinys: Mano istorija, arba Kaip aš tris kartus lieknėjau 1 ŽINGSNIS. Išsiaiškinti, nuspręsti, užfiksuoti 2 ŽINGSNIS. Išmokti valgyti sąmoningai 3 ŽINGSNIS. Išsimiegoti 4 ŽINGSNIS. Suplanuoti mitybos režimą 5 ŽINGSNIS. Tinkamai pasirinkti maisto produktus 6 ŽINGSNIS. Valgyti daug daržovių 7 ŽINGSNIS. Gerti daugiau vandens 8 ŽINGSNIS. Judėti 9 ŽINGSNIS. Įtraukti šeimą ir artimuosius 10 ŽINGSNIS. Skirti laiko sau Vietoj epilogo Knygas galite įsigyti Pegaso knygynuose, knygos.lt, Maxima visoje Lietuvoje, kituose knygynuose bei barbora.lt svetainėje. Šiuo metu parduodamas ketvirtas tiražas! Dėkoju, kad perkate, skaitote ir rašote man laiškus su pasiekimais
 • Stengiatės gyventi aktyviau ir sveikiau, bet nenorite atsisakyti skanaus maisto? Tai visiškas stereotipas, kad siekdami gerų rezultatų sportininkai mėgėjai kasdien turi valgyti tik sausą vištieną ir varškę! Knygos autoriai įrodo, kad sveikas, teisingai pagamintas ir laiku valgomas maistas gali būti ne tik be galo gardus, bet ir suteikiantis energijos. Šią knygą sukūrė sveikos mitybos ekspertė, dietistė Vaida Kurpienė, virtuvės šefas Martynas Praškevičius ir sportininkė mėgėja Aistė Šeibokaitė. Mūsų pagrindinis tikslas buvo pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su žmonėmis, kurie sportuoja savo malonumui ir nori maitintis skaniai, sveikai ir subalansuotai. Knygoje rasite:
  • Vaidos Kurpienės sveikos mitybos sistemą: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir du užkandžiai;
  • apie 70 Martyno Praškevičiaus kurtų receptų, skirtų neprofesionaliai sportuojantiems, bet rūpestingai prižiūrintiems savo kūną;
  • Aistės Šeibokaitės praktiniai patarimai ir receptai intensyviai sportuojantiems ar žmonėms, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį gryname ore;
  • Mitybos pagrindai: glausta informacija sportininkams mėgėjams ir visiems, kas nori sveikai gyventi;
  • Įkvepiantys patarimai ir autorių įžvalgos, kaip labiau džiaugtis sveiku ir sportišku kūnu bei lengvesniu gyvenimu.