Kiaušinių salotos su pomidorais ir saulėgrąžų daigaisVaida KurpienėSonata Jadeškienė atsiuntė nuotrauką šiam receptui ir rašo, kad tai sočios ir greitai paruošiamos salotos. Ar Jūs mėgstate tokius deriniu, pasidalinkite komentaruose. Recepto šaltinis: Lilė iš “Rojaus daržas”.
Agurkų šiaudeliai su prieskoniaisVaida KurpienėBirutė Vitkauskienė, atsiuntė nuotrauką šiam patiekalui, rašo: "Kas gali būti skaniau ir paprasčiau... 🙂 Lengvos, gaivios, vasariškos salotos." Ar Jūs mėgstate tokias?
Agurkų salotos su grietineVaida KurpienėVanda Jadvyga Unčiūrienė‎ atsiuntė nuotrauką šiam receptui ir rašo, kad tai vienos mėgstamiausių salotų.
Kaliaropės salotos su agurku ir grietineVaida KurpienėNuotraukos autorė Jolanta Kardelytė šias salotas skanino šaldytais krapais. O Jūs ar išbandėte tokį derinį? Parašykite savo atsiliepimus. Kaliaropė daugeliui būna malonus atradimas. Tik gerai ją nuskuskite, kad aštrūs plaušeliai nepagadintų skonio. Skanaus linki recepto autorė – Jurgita.
Salotos su ridikėliais ir agurkaisVaida KurpienėKristina Valaitiene‎, kuri atsiuntė nuotrauką receptui, rašo: "Labai skanu ir greitai paruošiama." Ji skanino su kanapių sėklomis, o Jums su kuo skaniausia?
Vasaros daržovių lėkštėVaida KurpienėBirute Vitkauskiene‎ atsiuntė nuotrauką šiam patiekalui ir rašo: "Derinys tiesiog tobulas. Šios salotos... jas kartosiu ir kartosiu... labai skanios... būtinai gaminkite."
Morkų salotos su poraisVaida KurpienėSalotos labai skanios. Valgydama dar riešutėlių įsibėriau. Geresnių pavakarių ir būti negalėjo. Rašo nuotraukos autorė Birutė Vitkauskienė. Šaltinis: V. Budrienė “Mišrainės – vitaminų šaltinis” 1998
Salotos: salotų lapai, agurkas, ridikėliai, daigaiVaida KurpienėĮvairių salotų lapai (gražgarstės, ridikėlių lapai), agurkas, ridikėliai, daigai (burokėlių, žirnelių). Tokia sudėtis yra nuotraukos autorės Jolantos Kardelytės. Ačiū, kad dalinatės.
Ridikėlių ir agurkų salotosVaida KurpienėVandeningos daržovės, tokie kaip ridikėliai ir agurkai, tai tokie maisto produktai, kurių galima valgyti neribotą kiekį. Riboti reikia tik padažo kiekį. Porcijai skaičiuojama iki vieno šaukšto riebalų. Taip pat reikėtų atminti, kad agurkai – šilto sezono daržovė, taigi geriausia jais mėgautis vėlyvą pavasarį ir vasarą. Skanaus linki recepto autorė Renata. Nuotraukos autorė Vanda Jadvyga Unčiūrienė‎.
Salotos su krevetėmis ir pomidoraisVaida KurpienėSalotos - greitas ir sveikas maistas. Savo derinius galima susidėlioti greitai, o svarbiausia, pakeiti vieną sudėtinę dalį ar padažą ir jau kitas skonis gaunasi. Agnės Grigaliūnienės meniu. Nuotrauką atsiuntė Asta Augutienė‎.
Šviežių burokėlių salotos su citrina ir medumiVaida KurpienėĮprastai valgome virtus burokėlius. Bet šios daržovės termiškai neapdorotos daug sotesnės ir sodresnio skonio. Man jie labai skanūs. "Žalių" burokėlių salotos gali būti naudojamos kaip garnyras. Galima net ir kaip pagrindinis patiekalas tik tada papildomai įdėkite mėgiamo sūrio, pavyzdžiui, fetos, ožkų pieno ar kepto varškės sūrio. Skanūs ir greiti pietūs - garantuoti. Nuotraukos autorė Donata Jokšienė.
Silkė su burokėliais ir avokaduVaida KurpienėLabai skanios salotos! Burokėlis duoda saldumo, silkė sūrumo, padažas rūgštelės. Rašo recepto ir nuotraukos autorė Sabina Šatė.
Pankolio salotos su agurkaisVaida KurpienėGreitai paruošiamos ir skanios salotos, rašo nuotraukos autorė Jolanta Kardelytė. Ji valgė kartus su graikiškais riešutais ir baltu sūriu. Kokie priedai Jums skanu su šiomis salotomis? Sočiosioms salotoms galima įdėti fetos sūrio ir riešutų.
Morkų ir pekano riešutų salotosVaida KurpienėJolanta Kardelytė, nuotraukos autorė rašo: "Riešutai prieš tai buvo išmirkyti. Recepte nurodytų kalendrų lapų neturėjau ir nenaudojau. Nes ir nepatinka jos man, skirtingai nuo grūdelių kalendrų. Vietoj jų įberta šaldytų krapų ir puošta morkos lapeliais užaugintais iš morkos galiuko. Labai skanios salotos."
Topinambai su graikiniais riešutais ir ridikėliaisVaida Kurpienė"Pasaka salotos patiko. Kodėl aš šių bulvių ankščiau nevalgiau, nežinau, kol neparagauji tol manai kad tai neskanu." Rašo nuotraukos autorė Kristina Valaitienė. Šaltinis www.topinambai.lt ir pakoreguota pagal “Sulieknėk sveikai”.
Salotos su morkomis ir burokėliaisVaida KurpienėLabai skanios, tik as dar mėgstu su balzaminiu actu vietoj citrinos, rašo Gita Kelpšienė‎, kuri atsiuntė nuotrauką šiam receptui.
Natūraliose sultyse fermentuotos daržovėsVaida KurpienėPastaruoju metu vis daugiau ir daugiau pradėjau valgyti namuose fermentuotų daržovių. Šį kartą išbandžiau Vaidos puslapyje užtiktą receptą ir užsiraugiau mėlynojo kopūsto bei muskatinio moliūgo. Skonis geras, rašo Donata Vaišnoreitė, kuri atsiuntė nuotrauką receptui. Ačiū, kad dalinatės. Šios daržoves galima ruošti atskirai arba kartu. Šaltuoju sezono metu puikiai paįvairins Jūsų šviežių daržovių racioną. Galima fermentuoti ir su putino sultimis bei bruknių tyre. Skanaus linki recepto autorė – Elvyra
Salotos su pomidoru, alyvuogėmis, kukurūzais ir kiaušiniuVaida KurpienėPuikios salotos, kurios tinka pietums ir vakarienei, labai greitai paruošiamos. Naudingi yra salotų lapeliai, kurie suteikia skaidulų - organizmo šluota. Nuotrauką atsiuntė Raminta, ačiū už idėjas. Recepte yra žaliosios alyvuogės, kurios suteiks salotoms švelnios rūgštelės ir juoduosios alyvuogės - suteiks nervinėms ląstelėms gerųjų riebalų.
Salotos su marinuota lašišaVaida KurpienėLabai paprastas salotų sumestinis su trumpai marinuota lašiša, rašo Gintare Laniauskaitė, kuri atsiuntė nuotrauką ir receptą. Dėkojame jai už pasidalinimą.